Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 35 Głosów - 4.09 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moja kilkuletnia przygoda z ankietami » jedna z najdłużej działających w tej branży :) (od 2009 roku)

Autor Wiadomość
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2231
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Sprawdź:
@Marta. Nie zrozumiałaś mnie. Tu nie chodzi o żadną roszczeniowość. Ja całe życie na sobie polegam, a nowa tu nie jestem. Tylko jak obserwuje, że ktoś pisze "nie mów nikomu", jednym coś mówi, innych kłamie to raczej nie jest eleganckie, nieprawdaż? Fakt, skoro jesteś nowa to pewnych rzeczy mogłaś tu nie zauważyć, ale to nie ja się tu wściekam, że jakieś linki wyszły na jaw, tylko Kryspin. Wejdź sobie na pierwsze lepsze amerykańskie forum, zobaczysz zupełnie inną atmosferę. Warto się obracać też w świecie realnym. Forum to jednak tylko kilka pikseli na ekranie. Mnie się bardzo dobrze układa z ludźmi. Tutaj to jakieś dziwne takie jest.
16-03-2019 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2232
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 13:44)kamys0 napisał(a):  @Marta. Nie zrozumiałaś mnie. Tu nie chodzi o żadną roszczeniowość. Ja całe życie na sobie polegam, a nowa tu nie jestem. Tylko jak obserwuje, że ktoś pisze "nie mów nikomu", jednym coś mówi, innych kłamie to raczej nie jest eleganckie, nieprawdaż? Fakt, skoro jesteś nowa to pewnych rzeczy mogłaś tu nie zauważyć, ale to nie ja się tu wściekam, że jakieś linki wyszły na jaw, tylko Kryspin. Wejdź sobie na pierwsze lepsze amerykańskie forum, zobaczysz zupełnie inną atmosferę. Warto się obracać też w świecie realnym. Forum to jednak tylko kilka pikseli na ekranie. Mnie się bardzo dobrze układa z ludźmi. Tutaj to jakieś dziwne takie jest.
kamys0 Ja oceniam tylko to, co widzę (a dokładniej czytam). Nie wiem i nie wnikam, kto co i komu pisze w wiadomościach prywatnych, bo jak sama nazwa mówi są one prywatne. Dlatego wypowiadam się tylko w tematach poruszanych publicznie, a w nich już któryś raz widzę Twoje komentarze dotyczące innych użytkowników wypełniających ankiety i delikatnie mówiąc są one dość "mocne" i mogą rykoszetem uderzać w osoby postronne (biorące tylko udział w dyskusji), ponieważ nie są one skierowane konkretnie do jednej osoby, tylko raczej do ogółu. Wydaje mi się to niepotrzebne. Nigdy nie można generalizować. Kryspin napisał, to co napisał - owszem nie było to miłe, ale nie można z tego powodu powiedzieć, że są tutaj sami "kłamcy i cwaniacy" lub "kółko wzajemnej adoracji". Jeżeli natomiast porównujesz narodowości, to osobiście uważam, że w każdym kraju są ludzie dobrzy i źli, sympatyczni i niemili, przyjacielscy i odosobnieni, pomocni i złośliwi itd. i nie pochodzenie jest tu kluczowym wyznacznikiem, a wychowanie, wartości wyniesione z domu rodzinnego, podejście do życia i ludzi, cechy charakteru i osobowości, a przede wszystkim to, jak jesteśmy traktowani przez innych i jaką postawę w związku z tym prezentujemy. Chyba trochę popłynęłam Smile, więc kończąc i nie zaśmiecając dalej tematu - warto uważnie dobierać słowa w swoich wypowiedziach, aby nie urazić kogoś postronnego. Tak, jak już pisałam - ludzie są różni, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest odpowiednim podejściem. Ponadto uważam, że informacje, które otrzymujesz, warto sprawdzać samodzielnie, jeżeli któraś z nich kiedyś okazała się w Twoim przypadku kłamstwem. Przecież w internecie nigdy nie możemy być w 100% pewni tego, co pisze do nas (jakby nie było) obca osoba. Oczywiście przekazywanie innym nieprawdziwych informacji nie jest eleganckie, dlatego właśnie warto podchodzić do pewnych kwestii z dystansem, a przede wszystkim własnym przemyśleniem i weryfikacją. Smile
16-03-2019 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2233
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Ja nie użyłam sformułowania, że wszyscy tutaj są kłamcami, tylko że nie lubię kłamców i cwaniactwa a to różnica. Ponadto nie użyłam nicków, bo też nie odnoszę tej "adoracji" do wszystkich tylko kilku osób całego forum. Również kończę, bo mam też inne zajęcia a szkoda mi weekendu na komputer.
16-03-2019 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #2234
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
To ja powiem szczerze o co tu chodzi z tymi tajemnicami i dlaczego nie mozna podawać wszystkiego na forum.
Jak sa ankiety rekrutacyjne do społeczności to teoretycznie mozna skopiować na samym poczatku link i potem ten link tak poprzekształcać tzn kilka cyfr w linku, aby ankieta rekrutacyjna była od poczatku.
To jest nie do końca zgodne z taka społecznościa badawczą i przez to nie moga byc takie linki podawane na forum, a poza tym kazda społeczność ma tez swoje limity i nie może niewiadomo ile osób przyjmować, a także nie ma tyle kombinacji zmian licz aby była w nieskończoność taka ankieta od poczatku, więc nie wszystko mozna podawać.
Tak jak każdy miał na clixsense w offers ankietę do philips to nie było żadnego problemu i mozna było sie taka informacja podzielić. Mam nadzieje, że wiekszość to zrozumie i co moge zawsze chetnie pomogę.

Dodam jeszcze, że tak samo jak w prawdziwym zyciu z niektórymi osobami ma sie wiekszy kontakt i wiecej sie im mówi z własnej woli, a z niektórymi mniejszy i mniej można powiedzieć. Poza tym myslę, że to z czasem na forum swoimi wypowiedziami się też wyrabia o osobach swoje zdanie i sympatię i nie powinno sie narzucać, że trzeba wszystkim wszystko mówić z własnej woli, oczywiscie co do porad to każdemu powinno sie doradzić.

I juz proszę innych, aby tu była lepsza atmosfera i jak do tej pory każdy z własnej woli się czymś podzieli czy zapyta o coś odnośnie ankiet, a nie pretensje, że ktos komus czegos nie powiedział
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2019 15:28 przez 11natinka11.)
Glosy: kamys0 (+1), Marta. (+1)
16-03-2019 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,724
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 453 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #2235
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 08:09)11natinka11 napisał(a):  
(16-03-2019 04:18)Kryspin napisał(a):  podałem jak się dostać do forum the street prosiłem nie podawać i co? PODAJECIE MAILA MIĘDZY SOBIE nikt mnie tak nie wku*wił.... Wiem jedno nie podawaj linków i mailów....

Kryspin o tej godzinie chyba nie za bardzo byłeś w formie, a ludzie wiedza o the street od Ciebie - dowód na załączonych screenach


[Obrazek: k0.png]


[Obrazek: k1.png]

pisałem o forum podałem Tobie jak się tam dostać i prosiłem aby tego nie podawać. Co w tym dziwnego?

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Glosy: robert18324 (+1)
16-03-2019 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robert18324 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2236
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 15:36)Kryspin napisał(a):  
(16-03-2019 08:09)11natinka11 napisał(a):  
(16-03-2019 04:18)Kryspin napisał(a):  podałem jak się dostać do forum the street prosiłem nie podawać i co? PODAJECIE MAILA MIĘDZY SOBIE nikt mnie tak nie wku*wił.... Wiem jedno nie podawaj linków i mailów....

Kryspin o tej godzinie chyba nie za bardzo byłeś w formie, a ludzie wiedza o the street od Ciebie - dowód na załączonych screenach


[Obrazek: k0.png]


[Obrazek: k1.png]

pisałem o forum podałem Tobie jak się tam dostać i prosiłem aby tego nie podawać. Co w tym dziwnego?

śmiać mi się chce. Pisałem Ci nie podawaj jej bo poda innym a Ty będziesz zły. Masz za swoje.
16-03-2019 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Agusek76 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2237
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 14:53)11natinka11 napisał(a):  To ja powiem szczerze o co tu chodzi z tymi tajemnicami i dlaczego nie mozna podawać wszystkiego na forum.
Jak sa ankiety rekrutacyjne do społeczności to teoretycznie mozna skopiować na samym poczatku link i potem ten link tak poprzekształcać tzn kilka cyfr w linku, aby ankieta rekrutacyjna była od poczatku.
To jest nie do końca zgodne z taka społecznościa badawczą i przez to nie moga byc takie linki podawane na forum, a poza tym kazda społeczność ma tez swoje limity i nie może niewiadomo ile osób przyjmować, a także nie ma tyle kombinacji zmian licz aby była w nieskończoność taka ankieta od poczatku, więc nie wszystko mozna podawać.
Tak jak każdy miał na clixsense w offers ankietę do philips to nie było żadnego problemu i mozna było sie taka informacja podzielić. Mam nadzieje, że wiekszość to zrozumie i co moge zawsze chetnie pomogę.

Dodam jeszcze, że tak samo jak w prawdziwym zyciu z niektórymi osobami ma sie wiekszy kontakt i wiecej sie im mówi z własnej woli, a z niektórymi mniejszy i mniej można powiedzieć. Poza tym myslę, że to z czasem na forum swoimi wypowiedziami się też wyrabia o osobach swoje zdanie i sympatię i nie powinno sie narzucać, że trzeba wszystkim wszystko mówić z własnej woli, oczywiscie co do porad to każdemu powinno sie doradzić.

I juz proszę innych, aby tu była lepsza atmosfera i jak do tej pory każdy z własnej woli się czymś podzieli czy zapyta o coś odnośnie ankiet, a nie pretensje, że ktos komus czegos nie powiedział

No i dziękuję bardzo - szczerze Smile Teraz wiadomo w czym rzecz, tzn. ja totalny laik wiem o co chodzi. Dzięki 11natinka11 Smile Dzięki takiej normalnej życzliwości, odpowiadaniu na najprostsze pytania nie czuję się jak przedszkolak na zajęciach przygotowawczych przed maturą Smile Ba rozumiem nawet czemu nie można szastać tymi linkami.
Nie rozumiem natomiast tych, którzy próbują z takiej wiedzy robić jakąś wiedzę tajemną. Nie chcesz - nie pisz, denerwujesz się - nie czytaj/nie wchodź. Dostałam tu naprawdę dużo cennych rad, ale kiedy czytam takie teksty nie dawaj tego, nie mów o tamtym to mało przyjemnie jest. Czy naprawdę trzeba się dzielić na my ("lepsiejsi" w społecznościach) i te świeżaki co nic nie wiedzą, a niech nie wiedzą też jak tam się dostać? Eliminacja potencjalnej konkurencji? Słabe to niestety :/

Agusek76, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2019.
Glosy: kamys0 (+1)
16-03-2019 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #2238
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 15:36)Kryspin napisał(a):  
(16-03-2019 08:09)11natinka11 napisał(a):  
(16-03-2019 04:18)Kryspin napisał(a):  podałem jak się dostać do forum the street prosiłem nie podawać i co? PODAJECIE MAILA MIĘDZY SOBIE nikt mnie tak nie wku*wił.... Wiem jedno nie podawaj linków i mailów....

Kryspin o tej godzinie chyba nie za bardzo byłeś w formie, a ludzie wiedza o the street od Ciebie - dowód na załączonych screenach


[Obrazek: k0.png]


[Obrazek: k1.png]

pisałem o forum podałem Tobie jak się tam dostać i prosiłem aby tego nie podawać. Co w tym dziwnego?

I uszanowalam to i dałam jednej osobie w dowód wdzięczności, ale jak tak ma być to z tego rezygnuję i niepotrzebnie o tym pisałeś sam na tym forum i mogłeś nie dawać to bym nie miała problemów
16-03-2019 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,724
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 453 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #2239
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-03-2019 16:34)11natinka11 napisał(a):  
(16-03-2019 15:36)Kryspin napisał(a):  
(16-03-2019 08:09)11natinka11 napisał(a):  
(16-03-2019 04:18)Kryspin napisał(a):  podałem jak się dostać do forum the street prosiłem nie podawać i co? PODAJECIE MAILA MIĘDZY SOBIE nikt mnie tak nie wku*wił.... Wiem jedno nie podawaj linków i mailów....

Kryspin o tej godzinie chyba nie za bardzo byłeś w formie, a ludzie wiedza o the street od Ciebie - dowód na załączonych screenach


[Obrazek: k0.png]


[Obrazek: k1.png]

pisałem o forum podałem Tobie jak się tam dostać i prosiłem aby tego nie podawać. Co w tym dziwnego?

I uszanowalam to i dałam jednej osobie w dowód wdzięczności, ale jak tak ma być to z tego rezygnuję i niepotrzebnie o tym pisałeś sam na tym forum i mogłeś nie dawać to bym nie miała problemów

i więcej Tobie nie podam. Brak słów

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Glosy: robert18324 (+1)
16-03-2019 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2240
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
@Kryspin jesteś strasznie konfliktowy. Jak obserwuję Twoje posty, to jeszcze dawno temu i ggusi dawałeś po kości w jej pierwszym wątku. Odpuść sobie chłopie, bo tylko psujesz krew w tym wątku. 11natinka11 to fajna dziewczyna - szczera, życzliwa, a Ty tylko się wierzgasz, jak zwierzę w zamkniętej klatce. Tupiesz nóżką, jak dziecko w markecie, co nie dostało zabawki. Tak bardzo się boisz, że inni Ci zmiotą kaskę sprzed nosa? Kończ Waść wstydu oszczędź.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2019 17:15 przez kamys0.)
16-03-2019 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Początek przygody z ankietami (i nie tylko) Pawloss 8 4,777 23-11-2021 19:44
Ostatni post: adam_per
  Niezależny KulturKa - ja i moja droga KulturKa 52 17,895 16-02-2020 16:16
Ostatni post: KulturKa
  Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu marek_____ 103 24,153 15-10-2019 09:52
Ostatni post: fakefejk
  Jak Zacząć ? Przygoda z Ankietami ! prorex3h7 47 13,407 07-01-2019 21:01
Ostatni post: prorex3h7
Information Świetlista przygoda z G2A MrocznyKILL 163 33,534 14-03-2018 00:35
Ostatni post: 11natinka11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości