Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! » OB: OptionTrade, IQoption, BUK: pinnacle, bet365, unibet

Autor Wiadomość
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #71
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Sprawdź:
Obserwuje dziennik nie gram z Wami Panowie ale powodzenia życzę ! Big Grin
Ciekawie się to wszystko czyta.
Nie życzę powodzenia na waszym etapie to już statystyka Smile
14-08-2016 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
freestyper Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 453
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 16 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Nie uciekam. Chce tylko ostrzec innych przed bukmacherką... bo to uzaleznia do tego stopnia ze mozna sobie caly zycie spierd..... Ja na szczescie w pore sie opamietalem i juz mam to za soba.

Jezeli tworca tematu z tego zyje badz sie na bukmacherce dorobil spoko gratuluje jednak moje zdanie jest takie że bukmacherka pogrąża ludzi , popycha ich w czarną dziure gdzie po jakims czasie tworzą sie problemy. Moim zdanie nie da sie życ z bukmacherki.
14-08-2016 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

DC1 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 933
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 194 +

Forum Gold: 100.50
Post: #73
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Jeśli działasz bez głowy to wszystko może zniszczyć Ci życie. Tak samo jest z bukmacherką. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2016 23:14 przez DC1.)
14-08-2016 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
XY1 Offline
Banned
*

Liczba postów: 54
Dołączył: May 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #74
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Logiczne jest to, że pieniądze przegrywa 80% osób grających (według danych ponad 90% - pisał o tym Kiljan w temacie, w którym pokazywał ile zarabia, jak i gdzie), zarówno na OB, forexie, jak i zakładach bukmacherskich. Przecież firmy bukmacherskie zatrudniają ludzi, mają wynajęte biura, lokale, hale - to wszystko kosztuje. Firma generująca koszty i wypłacająca każdemu ZYSK statystycznie NIE MA PRAWA istnieć, no chyba, że wałek na vacie itp Jerk2

Oczywiste jest też to, że jak człowiek widzi kasę, to chce zarabiać więcej. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Tak samo w tym, że ktoś korzysta z instrumentów ogólnodostępnych. Bo czy ktoś Ci broni stawiać te zakłady, bądź działać na giełdzie? Nie, wręcz przeciwnie - firmy łapią nowych, oferują jakieś gówniane bonusy od depozytu (nie wiem na uj to komu potrzebne... Undecided ). Widać, że CHCĄ nowych graczy, a starych po prostu nie potrzebują - przecież ja grając u nich generuję im stratę, więc po co im ja? Oni zarabiają na naszej stracie, my zarabiamy na ich - prosty rachunek. Cool

Podsumowując powyższe - to, że statystycznie 80-90% traci kapitał, to wina głupoty ludzkiej i wynik - według mnie - dobrej reklamy, jaką te firmy praktykują.

Z racji, że zmusiliście mnie do nie lada wyczynu i napisałem sporo, to po raz kolejny zalinkuję swój nowy film. freestyper - obejrzyj parę razy i jutro sprawdź wyniki. LolLolLolLol


Glosy: Kurus92 (+1)
14-08-2016 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kasiorka3000 Offline
Banned
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Ja obstawiam od przedwczoraj twoje typy, ale nie wszystkie. Mam doświadczenie juz w typowaniu i wiem jak to jest jak przegrasz, chcesz odrobić stawiasz na większe kursy więcej kasy itd. Ale nie tędy droga, najlepiej stawiać pewniaki, zarabiać małe ale trochę pewniejsze pieniądze i nie dawać się pokusie, tylko na spokojnie do tego podchodzić. Od wczoraj potroilem depozyt na bet365 oraz ugralem 500zł z bonusu na markets.com na giełdzie, teraz tylko małe stawki i bezpieczne granie i na giełdzie dobijam Punkty tradingowe i połowę ugranej kasy mogę wypłacić, ale nie grzeje się jak większość ludzi, najważniejsze to myśleć i zachować spokój Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2016 23:31 przez Kasiorka3000.)
14-08-2016 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #76
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Ciekawy dziennik i chętnie go oglądam chociaż nie bede raczej betował.
Do tego trzeba mieć zimną głowę tak jak full2000 napisał i być opanowanym do tego stopnia, żeby być na dodatnim bilansie. Sam sie na tym przejechałem nieraz betując zwykle rzeczy posiadane w cs:go. Mając 50$ potrafiłem je pod wpływem emocji rozjebać na rutelce czy innego typu rzeczach. Potem postanowiłem wrócić i z darmowych punktów lub pieniędzy oferowanych z reflinków uzbierałem na itemy warte 60$ w jakiś tydzień lub dwa i przestałem grać, bo mnie to nudziło i w sumie skończyło się to dla wszystkich. Bukmacherka jest dobra ale nie dla każdego, większość tak jak mówisz utopi pieniądze pod wpływem emocji wygranych lub desperacji odbicia się. Tak czy inaczej gratuluje takiego stażu w tym ciężkim kawałku chleba Big Grin
15-08-2016 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
XY1 Offline
Banned
*

Liczba postów: 54
Dołączył: May 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #77
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Każdy biznes opiera się na czymś innym i nie każdy jest odpowiedni dla danego człowieka. Złapałem teraz Brazylię przedmeczowo, po kursie 1.25. Zapomniałem o tym w wideo, można było grać. Tongue
15-08-2016 02:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
DC1 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 933
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 194 +

Forum Gold: 100.50
Post: #78
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Meksyk się zabawił w pierwszym secie. Lol
15-08-2016 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
XY1 Offline
Banned
*

Liczba postów: 54
Dołączył: May 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #79
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
Zabawić się zabawił, ale USA mimo wszystko już na plus. Cool
Gra USA w pierwszym secie, a w dwóch kolejnych - bez porównania. Lol

Projekt "USTRZEL KASĘ" trwa od przedwczoraj - wtedy po raz pierwszy ktoś u nas zainwestował własne pieniądze. Jutro planujemy pierwszą wypłatę. Zostały 3 wolne miejsca, więc jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu.

Tak jak wspominam w filmie - kontakt z nami macie praktycznie ciągle przez te 72h inwestycji (dostajecie nawet naszego facebooka i numer telefonu). Ryzykujemy również własny kapitał, a w razie porażki macie gwarantowane 50% zwrotu depozytu. Żadni inni typerzy w internecie czegoś takiego nie oferują, bo wiedzą, że nie są w stanie generować zysku na dłużej. Stąd też głupie "płacenie za typy", jakie w Polsce już przyjęło się jako oszustwo na starcie. Smile






Jeden kupon z filmu już prawie wszedł, w drugim jest przełożony mecz na jutro. Niezależnie od tego, dzisiaj wieczorem wrzucimy kolejny film - z kuponem na jutro. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2016 17:12 przez XY1.)
15-08-2016 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #80
RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!!
(14-08-2016 22:24)freestyper napisał(a):  Stawkowanie nie ma znaczenia ...

Jedna z największych bzdur jakie miałem okazje przeczytać na tym forum ... facepalm

Akurat tak się składa że w bukmacherce stawkowanie ma NAJWIĘKSZE znaczenie Smile

Mówią o tym podstawy bukmacherki także nie wprowadzaj ludzi w błąd [...]

Natomiast to że bukmacherka nie jest dla wszystkich - to już inna inszość Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2016 17:40 przez full2000.)
15-08-2016 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kanał na Youtube z darmowymi analizami o BTC i innych walorach Masterek 1 721 09-08-2023 22:08
Ostatni post: Hybrid1990
  Tworzenie kont YouTube bez weryfikacji (wideo) bios 7 2,355 03-10-2022 18:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Najlepsze freebety bukmacherskie JakubMydlarz96 1 247 12-07-2022 14:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Strona z płatnymi typami? Hubcio9 2 304 20-09-2021 08:55
Ostatni post: Hybrid1990
  Płatne typy bukmacherskie- nowość mlekoju 19 6,184 20-09-2021 08:35
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości