Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji

Autor Wiadomość
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #41
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
Sprawdź:
Dzień 20/21/22


Stwierdziłem, że nie ma co dodawać postów jak nic szczególnego się nie dzieje. Dziś mój pierwszy większy zakup za $ zrobione w internetach. Power Bank tp-link pb10400.
Zdjęcie PoweBanka:
Napisałem na blogu 3 poradniki, dotyczące generowania ruchu, także zapraszam:

Hitleap

Otohits

Wyreklamuj


POMOC MIERZONA KILOMETRAMI


Jestem na akademiku i nie posiadam rowerka, a biegać nie miałem motywacji.

Cel: 24,5 km / 500 km (w tym 2,5 bieganie, 22 rower)

Adboni

W adboni piękne zarobki rzędu 20$ codziennie Smile
Obecnie w adboni mam zainwestowane 60$ tak przedstawia się mój panel:
[Obrazek: 73yrd5amwgcd.jpg]

Zapraszam do Adboni i pisz PW.

Cel: zawsze ponad 10$ Smile

Clixsense

Kilka ankiet wpadło obecnie na koncie: 5,39 $

Cele na czerwiec:
Taski: 12/100
Ankiety: 20/20
Wypłata 9,37/8 $

EarnEvery30Minutes

Kolejna zakupiona paczka, już posiadam 5. Bez żadnej inwestycji!!!

Cele na czerwiec:

Paczki: 5/3

Like Plus

30 tys dobite. Zakupione bon na 30 zł na Allegro. Narazie przestaje korzystać z tego serwisu, dużo czasu pożera i jest troszkę uciążliwy.

Cele na czerwiec:

Liczba punktów: 30 tys / 60 tys

MXRevShare

Mój stan obecnie to 3 paczki po 5$ i 1 paczka za 25$.

[Obrazek: czwt3k0ts0w0.jpg]

Cele na czerwiec:

Wyklikać dziennie 100 reklam: 100/100

Stan konta: 3 adpacki za 5$ oraz 1 adpack za 25$ + 4 $.

Na końcu będę przedstawiał ogólne statystyki programów:

Kupione za pieniędzy z internetu:

2 x książka
72 zł - Projekt na studia
100 zł PowerBank
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2016 14:26 przez Admek69.)
29-06-2016 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
iPlusOfficial Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,124
Dołączył: Oct 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 93.10
Post: #42
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
Zainspirowałeś mnie do tych metod zarobku! Smile Dziś zaczynam, a że miałem jeszcze troszku bitcoinów to wpłaciłem już 4$ i kupiłem 4 adpacki w ee30min. Idę pisać własny dziennik, do tego wejde z tw. refa do programów, które podajesz Smile
Glosy: Admek69 (+1)
29-06-2016 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #43
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
(29-06-2016 14:34)iPlusOfficial napisał(a):  Zainspirowałeś mnie do tych metod zarobku! Smile Dziś zaczynam, a że miałem jeszcze troszku bitcoinów to wpłaciłem już 4$ i kupiłem 4 adpacki w ee30min. Idę pisać własny dziennik, do tego wejde z tw. refa do programów, które podajesz Smile

Cieszę się bardzo, nie wiesz ile motywacji dajesz takim postem Smile
29-06-2016 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #44
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
PODSUMOWANIE CZERWCA


Siemka, blog ma już 25 dni. Staram się go prowadzić regularnie, jednak nie zawsze jest to łatwe ;/
W tym poście postaram się podsumować dotychczasowe zmagania z zarabianiem w internecie. To zaczynajmy Smile

Zakupy za $$$ z Internetu:


2 x Książka
Power Bank
Projekt na studia

Jestem z tego bardzo zadowolony, bo celem na czerwiec było bardziej rozkręcenie moich zarobków, a już takie zakupy Smile

Podsumowanie programów:

Adboni

Mój lider wśród programów zarobkowych na obecną chwilę. Jestem z niego bardzo zadowolony. Dzięki niemu wypłaciłem w czerwcu aż 134$ co po obecnym kursie dolara wynosi aż 536 zł!. Z tego wiadomo ok 100 zł poszło na promowanie bloga, więc na czysto wychodzi ok 436 zł!!! Część z tych pieniędzy poszła na zakupy, kilka $ na inwestycję w inne programy, a cześć czeka na koncie Smile


Clixsense

Drugi z moich ulubionych programów. W miesiącu czerwcu pozwolił mi wypłacić 9,37$ co w przeliczeniu i po odjęciu prowizji dało 36 zł.


MXRevShare

Trzeci program, co prawda zysków nie przyniósł, ale mój kapitał się sukcesywnie rozrasta. W czerwcu kupiłem 1 paczkę za 25$, oraz 3 paczki po 5$.


EarnEvery30Minutes

Czwarty program to EE30M, także nie dał zarobić, ale z klikania samych reklam posiadam obecnie 5 paczek po 1$. I dosyć dużą siatkę poleconych bo aż 13 osób.


Like Plus

Program jak dla mnie nie wypał. Myślałem, że chociaż wypłacę te 30 zł, ale dziś okazało się że usunęli mi 3 konta z fb i odjęli przy tym ponad 6 tys punktów z likeplus i cofnęli zamówienie ;/ Postaram się założyć grupę na FB i jakoś wykorzystać te punkty na reklamę.

PODSUMOWANIE:
Jest to mój pierwszy miesiąc zarobkowy, jestem z niego bardzo zadowolony, w miarę systematyczne wpisy, ciągle rozwijany blog, bardzo duże zarobki oraz bardzo cenna wiedza pozyskiwana z dnia na dzień.
Jeżeli podoba Ci się prowadzenie dziennika został Łapkę, albo podziel się opinią w komentarzu Smile
Jutro post odnośnie celów na LIPIEC Smile
01-07-2016 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #45
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
PIERWSZY TYDZIEŃ LIPCA


Za nami MIESIĄC zarobków w internecie. Niestety nie mogłem przez kilka ostatnich dni prowadzić bloga.
Sesja już prawie za mną, przede mną niestety miesiąc praktyk ;/ Słoneczny miesiąc się zaczął, więc i przed komputerem mniej się siedzi. Jednak zarabiać trzeba. Obecnie aktywnie uczestniczę w 3 programach: Adboni, MXRevShare, Clixsense i tak narazie zostanie. Co do EarnEvery30Minutes program coraz bardziej mi się nie podoba, nie zainwestowałem nic straciłem tylko czas na klikanie reklam, posiadam 5 adpacków może uda mi się coś wypłacić (w sumie to nawet na to nie liczę ;p)


POMOC MIERZONA KILOMETRAMI

Niestety czas mi tak szybko mijał, że nie było kiedy wyjść pobiegać czy też wsiąść na rower.

Cel: 24,5 km / 500 km (w tym 2,5 bieganie, 22 rower)

ADBONI

Program zaczyna przechodzić swój najlepszy okres. Można było się spodziewać, że program wiecznie nie będzie płacił 25$ praktycznie za nic.
Znaczy program obecnie wypłaca i wszystko z nim w porządku, tylko zaczynają się blokady kont (tych webmaster, adpacki można dalej kupować). Główną przyczyną blokad jest nienaturalny ruch na stronach, przy czym nikt nie wie jak to jest ocenianie. U mnie na blogu zoptymalizowałem wyświetlenia do 30 tys dziennie, co przynosi mi zysk rzędu 10-12$. Spróbujemy tak pociągnąć dalej, zobaczymy co z tego będzie. Z racji takich zmian mój cel na najbliższe dni to wypłaty po 8$ dziennie.

Tak przedstawia się mój panel w programie, dzienne naliczenia z paczek to 1,29$ przy czym połowa idzie na przymusową reinwestycje. Co kilka dni kupuję trochę paczek.

[Obrazek: kqe256ax4gh0.jpg]

Cel: Dziennie 8$


CLIXSENSE

Powoli zbieram na kolejną wypłatę, na koncie posiadam już 6,14$. Tasków praktycznie w ogóle nie ma, a ankiety jak są to się nie kwalifikuję ;/
Mój cel to wyklikać to co wyświetla się Toolbarze, gdyż zarobki nie są za bardzo ode mnie zależne.


MXRevShare

Program który bardzo długo czekał na moje zaufanie. Teraz codziennie klikam Reklamy i 100% reinwestuje. Z wpłaconych 32$ zrobiło się już 55$ zainwestowanych w paczki. Na obecną chwilę dzienne naliczenie rzędu 1,375$ + 0,5$ za reklamy. Daje nam to obecnie co 3 dzień paczkę.

[Obrazek: euy3yhd6a8rx.jpg]

Cel: Dziennie 100 reklam i 100% reinwestycja.

Nie wiem jak często będą pojawiały się wpisy. Mam nadzieję, że sam będę się zaskakiwał swoją systematycznością Smile
Glosy: Fox90 (+1)
06-07-2016 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #46
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
PIERWSZY TYDZIEŃ LIPCA CD.


Mam chwilę czasu to odświeżę statystyki i pokaże jak to wygląda wszystko z perspektywy jednego dnia.

POMOC MIERZONA KILOMETRAMI

Na jutro już zaplanowany aktywny wypoczynek Smile

Cel: 24,5 km / 500 km (w tym 2,5 bieganie, 22 rower)

ADBONI

Kolejny dzień spełnione zostały moje założenia, liczba wyświetleń bloga rzędu ponad 20 tys wyświetleń i zarobek ponad 11$. Zakupione 2 paczki, jedna z konta na przymusową inwestycje (dziennie trafia tam ok 0,65$) więc co drugi dzień nowa paczka. Oraz 1 paczka zakupiona za wyświetlanie bannera i wypłacone 11$.
W pierwszym tygodniu lipca wypłacone zostało 58$. Jest to dla mnie wynik, którego się nie spodziewałem zakładając ten dziennik. Wiadomo kilka $ poszło na reklamy bloga, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć że 200 zł zostało w mojej kieszeni HuhHuhHuh


Cel: Wypłata 11$/8$


CLIXSENSE

Dziś jeden Task za 0,01$ jednak nieliczący się do LVL. Za to w grze dziś rekordowa wygrana:
[Obrazek: ok83fv337loq.jpg]

Stan konta 6,44$


MXRevShare

Wyklikane 100 reklam. Postanowiłem, że do końca Lipca 100% reinwestycji, co dalej okaże się pod koniec miesiąca. W excelu zrobiłem sobie małą analizę, z której wyszło że dnia 31.07 zakupię 18 mini paczkę za 5$. Cała tabelka niżej:

Ogólnie polecam na początku zacząć klikać reklamy. Po czasie zastanowienia można zdecydować się tak jak ja, na małą dopłatę (u mnie to 30$) i wszystko nabiera kolorów. PAMIĘTAJCIE WPŁACAJCIE TYLKO TYLE ILE MOŻECIE STRACIĆ !!!
Mi jest o tyle łatwiej, że wpłaciłem te pieniądze z zarobku na Adboni (fizycznie tych pieniędzy nie widziałem, więc łatwiej mi będzie przeboleć stratę o której narazie nie myślę), jednak każdy wie z czym wiąże się inwestycja w HYIP.

Cel: 100/100 reklam

Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację, a będę wiedział że ktoś go czyta (Fox90, wiem że czytasz ;p )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2016 22:02 przez Admek69.)
07-07-2016 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hangarnabronie Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
Oj powiem Ci, zaciekawiłeś mnie tym programem Adboni. Zastanawiam się czy w niego wejść. Ale jak długo on pociągnie...
07-07-2016 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #48
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
(07-07-2016 23:27)hangarnabronie napisał(a):  Oj powiem Ci, zaciekawiłeś mnie tym programem Adboni. Zastanawiam się czy w niego wejść. Ale jak długo on pociągnie...

Ciężko mi powiedzieć ile program pociągnie. Jednak jeżeli masz własnego bloga/stronę możesz dodac banner i kilka $ zarobić.
07-07-2016 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #49
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
DRUGI TYDZIEŃ LIPCA


Witam, 5 ostatnich dni minęło mi jakoś bardzo szybko, od wczoraj zacząłem praktyki 1 miesięczne (jak narazie jestem bardzo zadowolony) Smile Zarobki może trochę słabsze niż wcześniej, ale ciesze się że są Smile W ostatnim czasie pod moje skrzydła przyszło kilku poleconych (może czytają to Pozdrawiam). Jestem bardzo zadowolony z tego powodu, a bardziej z tego że mam ochotę im pomagać i z tego się cieszę najbardziej.

POMOC MIERZONA KILOMETRAMI

Troszkę zażyłem aktywności w ostatnim czasie, może mało km ale regularnie bo codziennie coś zrobiłem Smile Niestety, ale moje dwie najdłuższe trasy nie zaliczyły się do akcji pomoc mierzona kilometrami ;/ Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale zawsze coś tam od siebie dołożę Smile

Cel: 40,5 km / 500 km (w tym 6,5 bieganie, 34 rower)


ADBONI

Mój cichutki cel został zrealizowany: Łączna inwestycja w Adboni 100$, dziennie z samych Adpacków dostaję 1,5$, z czego 0,75$ mogę dodatkowo wypłacać.
W weekend były słabsze naliczenia i przez 5 dni wypłaciłem 36$, z czego część poszła na reklamowanie bloga.

[Obrazek: 9e63cxj45d8n.jpg]


Cel: Wypłata przez 5 dni 36$/40$


CLIXSENSE

Ankieta jedna chyba wpadła, te weekendy to porażka. Już za niedługo kolejna wypłata Smile

Stan konta 7,21$


MXRevShare

Dzięki poleconym mogłem zakupić 2 dodatkowe Adpacki i sytuacja wygląda znacznie lepiej. Obecnie posiadam 10 za 5$ oraz 1 za 25$. Dziennie klikam 100 reklam Smile

Cel: 100/100 reklam

Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2016 22:40 przez Admek69.)
12-07-2016 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admek69 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 91 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #50
RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji
18 LIPCA


Siemanko, postanowiłem troszkę odświeżyć mój dziennik. Z racji tego, że obecnie moje zarobki opieram o serwisy HYIP, to nie ma sensu tak często dodawać wpisów. Jedak temat nie umarł i będę go kontynuował ;p Dodałem jeden wpis na bloga opisujący stronę, na której obecnie generuje ruch do Adboni. Serwis dalej wypłaca i nie miałem z nim narazie większych problemów. Blog

POMOC MIERZONA KILOMETRAMI

Pokemony zawojowały świat i niestety moją osobę też. Teraz zamiast endomondo uruchamiam poksy, aby jajka się wykluwały xD Ciężko mi prowadzić to statystykę, bo robię często krótkie trasy rowerowe po okolicy i nie zawsze załączę endomondo. Więc narazie zawieszam, będę opisywał tylko jakieś większe wypady.


ADBONI

Webmaster dalej działa, co prawda nie tak jak na początku 25$ dziennie, ale te 8$ wpada, taką teraz ustaliłem średnia Smile Jak dla mnie ok ;p Zapraszam na bloga gdzie opisałem jak obecnie generuję ruch: ZAPRASZAM


Cel: Wypłata w lipcu: 128,5$ Mój cel do końca lipca dobić do 250$ Smile


CLIXSENSE

Program chwilowo zszedł na drugi plan, jednak jeśli czas pozwala to do niego zaglądam.

Stan konta 7,69 $


MXRevShare

Do tej pory dziennie klikałem 100 reklam, jedynie dziś jakiś problem i chyba nie dam rady. Obecnie mam:

[Obrazek: v9pedik9itv9.jpg]

To wszystko wpłacając tylko do serwisu 30$. Także zapraszam serdecznie.

Cel: Reinwestycja do końca lipca

Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację Smile
18-07-2016 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tygodnik z inwestycji i zarobków (CS i inne) Kolgent12 5 3,559 10-06-2021 11:58
Ostatni post: Kolgent12
  Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji Znajomy Inwestor 44 16,342 17-02-2021 19:39
Ostatni post: Znajomy Inwestor
  Aidropy kryptowalut dobrze rokujących, bez inwestycji bartulo91 37 9,436 21-03-2020 14:28
Ostatni post: shf
  Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze JustinTime 1 3,832 11-05-2018 08:44
Ostatni post: dazy19
  clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji 11natinka11 434 59,655 23-01-2018 20:54
Ostatni post: 11natinka11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości