Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy » Wszystko o altcoinach.

Autor Wiadomość
banipunz Offline
Banned
*

Liczba postów: 758
Dołączył: Feb 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #51
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
Sprawdź:
Wiekszość stron o miningu altcoinów wspomina o tym, że na kartach nvidii nie opłaca się kopać. Wie ktoś czym to jest spowodowane? Mam dobrze podkręconego gtxa 960 4gb i chciałbym zacząć go wykorzystywać lub przynajmniej spróbować, jednak nie chciałbym uszkodzić karty, jakieś tipy? Smile
22-05-2016 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
chmura86 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
Jak dasz normalne parametry to karta bedzie kopac bez obaw spalenie. Dlaczego ati hmm dobre pytanie moze firma ati ma cos wspolnego z altami jak i btc nie wiem

chmura86, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
24-05-2016 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MalyJohn Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
No i cóż. Początkowo podchodziłem sceptycznie.... jednak.... w końcu się skusiłem. Ściągnąłem program do kopania, poczytałem fora. Mam NVidię (GeForce 750 TI). Wszyscy pisali że się nie opłaca NVidią kopać. Jednak zapuściłem program. Powalająca prędkość 104-105 Kh/s. Na forach pisali że moja karta (oparta na chipsecie Maxwell) wyciąga spokojnie ponad 2k/s. Poczytałem dalej fora. Ściągnąłem najnowsze stery, stery CUDA, Microsoft Visual 2013 (dostępny za free a wymagany przez CUDA), nowy profilowany pod tą kartę program. Wyniki oszałamiające: 2700 - 2800 kh/s. 2 dni szukania, czytania i testowania w plecy.
Kopie na suprnova.cc kryptowalutę o nazwie Dash. Początkowo chciałem Liteona, jednak miałem problemy (teraz wiem ze chodziło o typ algorytmu. Podawałem błędny Smile )
Chmura mam może trochę dziwne pytanie: jak znajdujesz portfele pod daną kryptowalutę? Znaleźć portfel pod Dasha zajęło mi kilka godzin.
Banipunz, z tego co wyczytałem na forach Ati po prostu było bardziej wydajne podczas obliczeń. NVidia zostawała znacznie w tyle (porównując karty o podobnych cenach i zużycie prądu). Jednak pierwszą kartą która złamała dominacje Ati w tym zakresie jest seria kart GeForce 750. Tylko musisz zainstalować sterownik CUDA (i poszukaj czy nie ma profilowanego pod Twoją kartę programu do kopania). Z tego co zauważyłem nie zawsze nowszy program jest szybszy. Obecnie używam program ccminer w wersji 1.5.8.0 i daje mi lepszą prędkość niż nowsza wersja 1.7.5
30-05-2016 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chmura86 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
https://bitcointalk.org tutaj sobie szukasz wpisujesz nazwe alta i w jego poscie szukasz linku do portfela

chmura86, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
31-05-2016 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #55
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
(30-05-2016 21:19)MalyJohn napisał(a):  No i cóż. Początkowo podchodziłem sceptycznie.... jednak.... w końcu się skusiłem. Ściągnąłem program do kopania, poczytałem fora. Mam NVidię (GeForce 750 TI). Wszyscy pisali że się nie opłaca NVidią kopać. Jednak zapuściłem program. Powalająca prędkość 104-105 Kh/s. Na forach pisali że moja karta (oparta na chipsecie Maxwell) wyciąga spokojnie ponad 2k/s. Poczytałem dalej fora. Ściągnąłem najnowsze stery, stery CUDA, Microsoft Visual 2013 (dostępny za free a wymagany przez CUDA), nowy profilowany pod tą kartę program. Wyniki oszałamiające: 2700 - 2800 kh/s. 2 dni szukania, czytania i testowania w plecy.
Kopie na suprnova.cc kryptowalutę o nazwie Dash. Początkowo chciałem Liteona, jednak miałem problemy (teraz wiem ze chodziło o typ algorytmu. Podawałem błędny Smile )
Chmura mam może trochę dziwne pytanie: jak znajdujesz portfele pod daną kryptowalutę? Znaleźć portfel pod Dasha zajęło mi kilka godzin.
Banipunz, z tego co wyczytałem na forach Ati po prostu było bardziej wydajne podczas obliczeń. NVidia zostawała znacznie w tyle (porównując karty o podobnych cenach i zużycie prądu). Jednak pierwszą kartą która złamała dominacje Ati w tym zakresie jest seria kart GeForce 750. Tylko musisz zainstalować sterownik CUDA (i poszukaj czy nie ma profilowanego pod Twoją kartę programu do kopania). Z tego co zauważyłem nie zawsze nowszy program jest szybszy. Obecnie używam program ccminer w wersji 1.5.8.0 i daje mi lepszą prędkość niż nowsza wersja 1.7.5

Ja kiedyś na próbę zacząłem katować swojego gtx 760, oczywiście bez żadnych sterów i wyciągałem ledwo 170 khs... odpuściłem sobie, żeby sprzęt mi podziałał jeszcze trochę Tongue, ale jak czytam, że wystarczą sterowniki, żeby kopać 25 razy więcej - no to nabiera sensu Big Grin w weekend zrobię testy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka
01-06-2016 06:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chmura86 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
miner tez robi swoje nie tylko sterownik / kiedys na jednym minerze wyciaglem np15mhs a na nowej wersji 19 mhs . to tylko przyklad..
co sadzicie o rise ?RISECOIN

chmura86, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
01-06-2016 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #57
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
(01-06-2016 10:00)chmura86 napisał(a):  miner tez robi swoje nie tylko sterownik / kiedys na jednym minerze wyciaglem np15mhs a na nowej wersji 19 mhs . to tylko przyklad..
co sadzicie o rise ?RISECOIN
chmura86 Masz może jakiś link do strony tej krypto? Bo jedyne co znalazłem, to temat sprzed dwóch lat na bitcointalku, bez żadnych informacji Undecided

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2016 20:57 przez olekn1.)
01-06-2016 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chmura86 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
https://rise.vision/ico?aff=574dddfc0a2b170c00df17b9
Tu kupisz rise cena juz idzie w gore. Pozniej podam bitcointalka rise.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1445947.1780

chmura86, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 05:07 przez chmura86.)
02-06-2016 05:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #59
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
chmura86 Da się kopać tego RISE? Czy tylko kupować?

I co powiesz na ostatnie posty w temacie?

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 06:30 przez olekn1.)
02-06-2016 06:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chmura86 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 225
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Altcoiny - Inwestycje - Dyskusja - Temat Zbiorczy
(02-06-2016 06:27)olekn1 napisał(a):  @[chmura86] Da się kopać tego RISE? Czy tylko kupować?

I co powiesz na ostatnie posty w temacie?

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka

tylko kupowac . cena ciagle rosnie i ilosc kupionych rise maleje. o ktore posty pytasz ?odnosnie czego tego te posty ?

chmura86, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
02-06-2016 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Opinie Polaków na temat kryptowalut crrl 6 651 19-10-2023 18:17
Ostatni post: warchlak95
  Kryptowaluty, które mogą mieć znaczenie 2019. Dyskusja. burzarek 14 3,711 12-06-2019 17:34
Ostatni post: mlodszy.htw
  Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? Hoolig4n 32 8,471 23-09-2018 17:30
Ostatni post: BTC-analityk
  Scrypt.cc- dyskusja Darken 26 6,118 05-12-2015 23:15
Ostatni post: flown
Star Dyskusja na temat inwestycji w zakup KRYPTOWALUT Haffey 16 7,724 10-04-2014 08:21
Ostatni post: Obik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości