Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe » Tworzenie, prowadzenie i pozycjonowanie stron sprzedażowych.

Autor Wiadomość
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #91
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
Sprawdź:
13-08-2016
Zrobiłem sobie tydzień odpoczynku od komputera i teraz generalnie wracam ze zdwojoną siłą.. Te pozycje zaczęły fajnie wyglądać, ale coś się zatrzymało, więc pora to zmienić.
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
13-08-2016 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #92
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
Obserwuje i czekam aż ten projekt pier&&lnie Big Grin (pozytywnie) bo na taki sie zapowiada. Tutaj cichutko do celu a jak wejdzie do top 10 Big Grin to zrobi swoje hehe Big Grin
13-08-2016 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #93
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(13-08-2016 08:10)KenkyushaKamil napisał(a):  Obserwuje i czekam aż ten projekt pier&&lnie Big Grin (pozytywnie) bo na taki sie zapowiada. Tutaj cichutko do celu a jak wejdzie do top 10 Big Grin to zrobi swoje hehe Big Grin

Dzięki Big Grin Ja też czekam na to i nie odpuszczam, bo lubię to robić

17-08-2016
Od 14.08 zmieniam szablon dla jednej ze stron. Przechodzę z wp na html. Już prawie skończyłem pracę nad nim; próbuję całość doprowadzić do perfekcji w szczegółach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2016 10:12 przez ivandzms.)
17-08-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #94
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
24-08-2016
Dla mnie wakacje już się skończyły i wracam do obowiązków. Dwie strony są ciągle na tych samych pozycjach, kolejna nieco spadła (a na niej najbardziej mi zależy). Ta ostatnia jeszcze na głównej frazie się nie pojawia. Teraz wracam do pracy i jestem ciekawy jak dalej się to potoczy. Wiem tylko, że nie odpuszczę tego
24-08-2016 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #95
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
01-09-2016
Krótkie podsumowanie wakacji..
Raz było lepiej, raz gorzej, ale jakichś wielkich zmian nie było, no może poza top8 na frazę 2,4k/msc.
Po zmianie szablonu html jednej z witryn, strona doznała mocnego spadku w okolice top70-100, jednak po upływie czasu oscyluje już w granicach top30-40
Pod koniec miesiąca zdecydowałem się na przejście z wp na html dla jednej ze stron i po tym zabiegu cofnęła się na głównej frazie o 10-20 lokat, więc teraz muszę poczekać jak w przypadku powyższym.
Co teraz? Jako, że wakacje skończyły się, ja stawiam na regularność pracy. Parę miesięcy temu postanowiłem cały cel spełnić do końca roku, więc do dzieła Huh
01-09-2016 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #96
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
19-9-2016
Dawno nic już nie dodawałem, więc pora na jakąś aktualizację... Aktualny stan algorytmu to jest jakieś nieporozumienie. Strony skaczą nawet po 40-50 pozycji. Ciągle działam, ale w dużo mniejszym stopniu niż w poprzednich miesiącach. Nie ma o czym pisać, cała praca to tylko linkowanie i usprawnianie stron(ale to od czasu do czasu)
19-09-2016 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
29-10-2016
Długo nic nie pisałem, ale to nie oznacza, że nic nie robiłem. Co prawda, tempo pracy jest trochę mniejsze od września, ale nadal cierpliwie nad tym siedzę. Najpierw może nieco o samym przebiegu prac...
Jakoś w sierpniu zacząłem zauważać wahania pozycji i wraz ze znajomym doszliśmy do wniosku, że coś musi być grzebane w algorytmie. Nie myliliśmy się. Ogólnie przez cały ten czas miałem znacznie spadki, czasami na chwilę pojawiłem się wysoko, a potem powrót do top50-100. Jak dla mnie, Pingwin 4.0 to dobra aktualizacja. Strona na której najbardziej mi zależy, na trudnej frazie oscyluje w top12-17 + Alexa465K (alexa; niby nic a cieszy oko). Druga strona ciągle w top10-20 (fraza średnia), trzecia strona nieoczekiwanie spadła. Znajdowała się w top17, a teraz top34 (fraza bardzo trudna). Czwarta strona jeszcze nawet nie pojawia się w wynikach. Od września poświęciłem na nią najmniej czasu, ale chcę to zmienić, bo fraza jest mega trudna, ale niesie też ze sobą największe pieniądze (choć pierwsza fraza by wystarczyła).
A jak wygląda ten miesiąc? Na koncie 11 sprzedaży. Liczby pokażę kiedyyyyyyś
29-10-2016 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #98
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
07-11-2016
Ostatnio coś dziwnego zaczęło dziać się ze stroną no.2. Była w okolicach top15 na swoją frazę główną, a nagle zaczęła rajd po wynikach. Raz w ogóle jej nie znalazłem, kolejnym razem znalazłem w top50, teraz w top80... Coś z tym muszę zrobić, ale najpierw zaczekam.
Strona no.3 po czasie wdrażania pingwina 4.0 spadła o około 10 pozycji. Ostatnio mało czasu spędzam nad tą stroną, ale ma naprawdę wielką szansę na wysoką pozycję, więc z upływem czasu na pewno taką zdobędzie.
Strona no.4 - na nią postawię priorytet...

Strona no.1 - aktualnie w najlepszej kondycji. na frazie głównej jest w top13 i ciągle mierzę w topkę...

a teraz coś dla tych którzy lubią widzieć efekty, a nie puste słowa. I teraz wyobraźcie sobie co będzie kiedy każda strona będzie w minimum top3 na swoją główną frazę impreza
[Obrazek: STAN-KONT_axexrax.png]
zarobek z dni 1-6 listopada
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016 16:58 przez ivandzms.)
Glosy: Miedziany (+1)
07-11-2016 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #99
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
Sam działam nad "automatem" Jerk2 Dużo pracy na start, ale potem tylko liczenie hajsu i praca nad następnymi...

Gratulacje i powodzenia w dalszych pracach!



(07-11-2016 16:55)ivandzms napisał(a):  07-11-2016
Ostatnio coś dziwnego zaczęło dziać się ze stroną no.2. Była w okolicach top15 na swoją frazę główną, a nagle zaczęła rajd po wynikach. Raz w ogóle jej nie znalazłem, kolejnym razem znalazłem w top50, teraz w top80... Coś z tym muszę zrobić, ale najpierw zaczekam.
Strona no.3 po czasie wdrażania pingwina 4.0 spadła o około 10 pozycji. Ostatnio mało czasu spędzam nad tą stroną, ale ma naprawdę wielką szansę na wysoką pozycję, więc z upływem czasu na pewno taką zdobędzie.
Strona no.4 - na nią postawię priorytet...

Strona no.1 - aktualnie w najlepszej kondycji. na frazie głównej jest w top13 i ciągle mierzę w topkę...

a teraz coś dla tych którzy lubią widzieć efekty, a nie puste słowa. I teraz wyobraźcie sobie co będzie kiedy każda strona będzie w minimum top3 na swoją główną frazę impreza
[Obrazek: STAN-KONT_axexrax.png]
zarobek z dni 1-6 listopada
Glosy: ivandzms (+1)
07-11-2016 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #100
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
17-11-2016
potrzeba jakiegoś kopa.. dziś zacząłem budować zaplecze
17-11-2016 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  metalklo - w drodze do potęgi metalklo 40 7,352 11-03-2022 07:10
Ostatni post: metalklo
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,853 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę patttson 107 27,231 15-06-2018 22:56
Ostatni post: patttson
  Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu batmat1903 14 8,192 08-03-2018 21:13
Ostatni post: batmat1903
Star Crausher - w drodze do 1000zł miesięcznie! Crausher 47 15,348 24-02-2018 23:57
Ostatni post: Ayaki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości