Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min

Autor Wiadomość
Mrostry0407 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 578
Dołączył: May 2013
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 141.23
Post: #81
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
Sprawdź:
wczoraj 2x po 4.9k wpadło (1 claim) erner, muszę przyznać że to najlepszy faucet jaki widzialem
20-01-2016 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

erner Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 426
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 1.00
Post: #82
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
Także mi się podoba. Wypłacalny. Fajne bonusy. Chociaż muszę przyznać że ten bonus do wypłaty nie działa. Jak wypłacam 150k to dostaje 150k a powinienem dostać dodatkowe 2% a nie dostaje. Do stanu konta także mi tego nie doliczają. U was działa ten bonus?
20-01-2016 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #83
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
Mi tam działał.

[Obrazek: 36.png]
20-01-2016 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
74raf Online
Bywalec
*

Liczba postów: 347
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 200.00
Post: #84
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
erner ja przy wypłacie (222.222) dostałem 4444 bonusu Wink

74raf, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
20-01-2016 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #85
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
możemy już tylko mówić że był to dobry kranik bo jest to przeszłość



AdSense account disabled

Yesterday we were advised by Google that our AdSense account has been disabled. As you are probably aware AdSense is our highest source of advertising income, and the timing of this means that we will receive no revenue for the AdSense ads shown on Bonus Bitcoin for the whole of December 2015 and so far in January 2106 - which amounts to almost the whole time that Bonus Bitcoin has been online (started November 28th 2015). During that same period we have paid out over 100 BTC to our users (over $40,000) as well as making some significant investment in hosting, servers and development resources.
We are not the only major faucet that that this has happened to - you may have already heard about others that have suffered the same consequences. We have submitted an appeal to Google and we are speaking to our AdSense account manager to try to get to the bottom of why this happened and how it can be resolved.

How does this affect Bonus Bitcoin now?

Due to this massive and sudden loss of income we have to make the following tough decisions (with immediate effect)...

All pending withdrawals have been reversed - so any funds that you tried to withdraw in the last 24 hours will now be back against your account balance
Withdrawals are disabled until we have worked out a plan for the future - simply, we don't currently have any funds to pay money out
Average faucet claim amount has been significantly reduced to reflect the reduced ad revenue we are now getting
And then what next?

Over the next few days we will hopefully get a clearer picture of whether we can recover our AdSense account and the missing earnings. If we can, then we will go back to higher faucet claims and allow withdrawals again. In the meantime, you can continue claiming/referring - and your balance will continue to accumulate - we promise not to take anybodys earnings away. We will keep you informed of any changes as soon as we know ourselves.

Please accept our aplogies for the inconveniences caused by this and we sincerely thank you for your patience and understanding
Bonus Bitcoin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2016 05:02 przez mikuss.)
22-01-2016 04:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlackBee Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #86
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
Szlag uzbierane 60k poszło się paść!
22-01-2016 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #87
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
(22-01-2016 13:31)BlackBee napisał(a):  Szlag uzbierane 60k poszło się paść!

ja wypłacałem codziennie, nie trzymałem jak niektórzy po kilka dni więc ostatnia 20 na portfelu ale z 21 wróciła na konto kraniku więc mam 270k na kraniku i raczej się już nie wypłaci
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2016 09:03 przez mikuss.)
22-01-2016 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #88
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
jest update :

How does this affect Bonus Bitcoin now?

Due to this massive and sudden loss of income we have to take the following temporary measures (with immediate effect)...

Withdrawals are limited to once every 24 hours, up to a maximum of 100,000 satoshi per account. As our cashflow improves we will steadily increase this limit and eventually remove it altogether.
Average faucet claim amount has been significantly reduced to reflect the reduced ad revenue we are now getting. Once we have a good understanding of our new income revenue levels we will increase this as and when possible, to ensure that you can claim more satoshi.
And then what next?

Over the next few days we will hopefully get a clearer picture of whether we can recover our AdSense account and the missing earnings. If we can, then we will go back to higher faucet claims and allow withdrawals again. In the meantime, you can continue claiming/referring - and your balance will continue to accumulate - we promise not to take anybodys earnings away, and we are committed to ensuring that everyone can withdraw all their funds eventually. We will keep you informed of any changes as soon as we know ourselves.

Please accept our aplogies for the inconveniences caused by this and we sincerely thank you for your patience and understanding
Bonus Bitcoin


sam zleciłem 100k o których piszą, zobaczymy czy wypłacą
23-01-2016 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mrostry0407 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 578
Dołączył: May 2013
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 141.23
Post: #89
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
Również zleciłem co miałem, dzięki za info Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2016 10:10 przez Mrostry0407.)
23-01-2016 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #90
RE: bonusbitcoin do 5k satoshi co 15min
zlecona rano wypłata u mnie już na koncie Smile
23-01-2016 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! maxiu170 11 919 01-10-2023 07:52
Ostatni post: kprg
  Firefaucet.win - Faucet który automatycznie zbiera satoshi Gravity 0 5,424 02-04-2019 23:14
Ostatni post: Gravity
  Matronator's Faucet - 50-5000 Satoshi SandraBit 0 3,841 25-11-2017 18:14
Ostatni post: SandraBit
  GoBits - satoshi co minute Khezo 1 3,584 17-09-2017 13:38
Ostatni post: TerriblexD
  60-65 satoshi co 5 minut - brak minimum WYPŁAT! polskiklikaczeu 4 4,524 26-07-2017 01:06
Ostatni post: Khezo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości