Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne » Prosze tylko o komentarz osoby które znają sie na temacie

Autor Wiadomość
jamroczik Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
Sprawdź:
A moze admini subów by zajrzeli do tego tematu? I zacytowali konkretne wypiski z regulaminu. Regulamin serwisu docelowego (gdzie ktoś się zapisuje czy wysyła sms) to jedna strona umowy - druga to regulamin sieci w której zarabiacie - czy wszystkie sieci biorą "na klatę" ew. roszczenia? Tego nie byłbym już taki pewny.
09-11-2015 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Karewer Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,867
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 1164 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 354.00
Post: #12
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
Jeśli chcesz poznać zdanie adminów/właścicieli, to napisz do nich indywidualnie na GG lub e-mail, bo zapewne w/w osoby mają inne zajęcie niż wątków na forum w dziale dyskusji o zarabianiu Smile

Karewer, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 14:58 przez Karewer.)
09-11-2015 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #13
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
(08-11-2015 17:46)kukiz87 napisał(a):  Witam zarabiam na subach juz pół roku z różnym skutkiem, ale ogolnie zarobiłem ok 7 k , nigdy żadnych problemów z tego tytułu nie miałem , ani żaden z serwisów na którym zarabiam a są to Leadmore i Myleada nie zwrócił mi uwagi na temat mojej promocji.

Ostatnimi czasy rozmawiałem z kilkoma osobami bardzo blisko zwiazanymi z powyższą tematyką oraz adminem jednego z serwisów i mam bardzo mieszane uczucia gdyż słyszałem już kilka wersji jeżeli chodzi o legalność i sposób promocji, dlatego prosze o odp na powyższe pytania tylko osoby którę są pewne w 100 % swoich racji.

1. Czy pracując na subach/sms premium promując np gre na androida lub pc albo film po wypełnieniu rejestracji przesz usera musze dawać w linku to za co zapłacił ? czyli np link do tego filmu na cda.pl bądź adres strony na której pobierze daną gre ?

a. No własnie jak to jest bo pracując na premium na filmach co ktoś ma za wysłanie tego smsa za 25 zł ? jezeli promujemy fake to nic ?!

b. Z drugiej storny myśle czy jezeli damy link do real filmu za który ktoś zapłaci czy nie wpadniemy w problemy związane z udostępnianem materiałów zabezpieczonych prawem autorskim pobierając przy tym opłate.

c. Czy ktoś kto wysle smsa / badz poda nr będzie chciał to zgłosić organą sciagania ? czy jemu wówczas też grożą konsekwencje ? za próbe obejrzenie pirackiego filmu , bądź pobrania pirackiej gry ?

2. Czy promowanie np ogłoszenia pojazdów , gdzie aby otrzymać zdjęcia auta oraz numeru telefonu trzeba podac nr i zapisać się do subskrypcji , czy to jest legal ? czy można mieć przypał za to ?.

3. Jak policja sciga osoby które zarabiają w ten sposób ? czy pokrzywdzony kowalski idzie na komisariat , zgłasza ze na tej stronie chciał np obejrzeć stream meczu i nie otrzymał nic a kasa znikneła

a.Czy policja zawsze przyjmie takie zgłoszenie ? Przecież są regulaminy które mówią o kosztach oraz o tym co się nabywa po wpisaniu nr / wysłaniu smsa? , na stronie policji jest artykuł w którym jest następujące zdanie:
Brak zapoznania się z treścią regulaminu skutkuje brakiem podstaw do roszczeń z tytułu strat finansowych.

Mam nadzieje ze w miare czytelnie opisałem swoje pytania prosze tylko o osoby które naprawdę moga coś wnieśc do tematu o wypowiedzi, jeżeli nasunie mi się coś jeszcze na myśl napewno napisze.

Niech stracę trochę czasu, ale wyjaśnię Smile

1. Nie możesz oferować treści chronionych prawami autorskimi, nie ma znaczenia czy jest to na cda czy nie, nie możesz rozpowszechniać treści chronionych prawami.
a. Powinienes promować filmy do których masz prawa autorskie, nie możesz także pobierać opłaty za treści ogólnodostępne.
b. Dokładnie, dobrze kombinujesz, nie możesz udostępniać takich materiałów.
c. Organą może nie, ale jednak czasami zdarzają się przypadku zgłaszania organom ścigania, w tym wypadku to ty jesteś łamiącym prawo a nie ten co to zgłasza ponieważ on nie wie o tym, że ty nie masz do danego materiału praw autorskich, zachodzi tutaj działanie w dobrej wierze.
2. Jak najbardziej możesz oferować zdjęcia za zapisanie się do uslugi lub za smsa premium, jest to zwykłe udostępnianie kontentu, który należy do ciebie.
3. Poszkodowany(zamawiający usługę) najpierw zgłasza sprawę na policję, policja kontaktuje się z właścicielem usługi czyli dla przykładu z właścicielem usługi w FireSub, wtedy my udajemy się na policję i wyjaśniamy sprawę, na tym najczęściej się kończy, jeśli sprawa idzie dalej(np. z powodów łamiących nasz regulamin, wtedy nie mamy żadnej możliwości ochrony danego usera) to policja występuje z wnioskiem o wydanie danych danej osoby, takie dane firma jest zobowiązana podać, potem sprawa leci swoim tokiem czyli policja kontaktuje się z wydawcą i w zależności od szkody idzie to dalej lub jest umarzana.
a. Policja ma obowiązek przyjąć każde zgłoszenie, jednak każde zgłoszenie może umorzyć zaraz po przyjęciu(zbadaniu sprawy).

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości Smile
Glosy: osinex (+1)
09-11-2015 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maniek250 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 701
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 268 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 51.50
Post: #14
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
@up czyli fake content jest prawnie zakazany ? Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 21:34 przez maniek250.)
09-11-2015 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #15
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
(09-11-2015 21:32)maniek250 napisał(a):  @up czyli fake content jest prawnie zakazany ? Big Grin

A dziwi cię jakoś szczególnie, że nie można chamsko kogoś wprowadzać w błąd?Smile
09-11-2015 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kukiz87 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 181 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 40.00
Post: #16
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
Mnie dziwi bo na każdym serwisie jest masa osób które promują filmy czy gry wiec dlaczego nie sa usuwane takie osoby ? z danego programu ? mając strone z filmami czy z grami przeciez nie dajemy tego filmu po zapłacie wiec jest to fake , to dlaczego tacy userzy pracują w serwisach ? cały temat sub i premium to fake , chodzi mi o programy najpopularniejsze , pobieranie , filmy , nikt nie jest autrem zadnej gry aby promowac i zarabiac ani nikt nie nagrywa żadnych filmów zeby brac hajs za udostepnienie
09-11-2015 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #17
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
(09-11-2015 22:20)kukiz87 napisał(a):  Mnie dziwi bo na każdym serwisie jest masa osób które promują filmy czy gry wiec dlaczego nie sa usuwane takie osoby ? z danego programu ? mając strone z filmami czy z grami przeciez nie dajemy tego filmu po zapłacie wiec jest to fake , to dlaczego tacy userzy pracują w serwisach ? cały temat sub i premium to fake , chodzi mi o programy najpopularniejsze , pobieranie , filmy , nikt nie jest autrem zadnej gry aby promowac i zarabiac ani nikt nie nagrywa żadnych filmów zeby brac hajs za udostepnienie

A co ma napisac wlasciciel takiego serwisu? Idzcie w swiat i oszukjcie? Wink Tak oficjalnie? Xpokerface
Glosy: dandx1994 (+1), osinex (+1)
09-11-2015 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz998 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,250
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #18
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
Kiljan to jak jest z tymi filmami?

Sami macie program filmy.

Jeśli promujemy film przykładowo Igrzyska Śmierci to co? Co on dostaje? Jak nic nie dostaje to co mi grozi? Bo podjerzewam że zamiast filmu dostaje dostęp do jakiegoś tapet0wo czy coś.

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
09-11-2015 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kukiz87 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 181 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 40.00
Post: #19
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
No wlasnie sami macie program filmy czy pobierz i co ? co ludzie mają tam promować ? film który nagrają telefonem ? licze na odpowiedź
09-11-2015 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #20
RE: Subskrypcje sms/Premium sms kwestie prawne
No chyba nie liczycie na to, że serwis będzie chronił Wasze dupy kiedy będziecie promować kontent chroniony prawem autorskim i oficjalnie zezwalał na to.
Oficjalnie zabronione, nieoficjalnie nikt Was za to w serwisie X czy Y nie zbanuje, bo po co jak hajs się zgadza i w sumie wcale się nie dziwie. Promujesz filmy chrionione prawem autorskim i jesteś zdziwiony, że to nielegalne i odpowiedzialność spoczywa na Tobie? Zejdź na Ziemię człowieniu. Undecided
Glosy: osinex (+1)
09-11-2015 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwisy premium/sub SMS Lorico 3 598 21-10-2023 14:37
Ostatni post: PakoMasakrator
  SMS premium / CPL / CPA - czy warto ventopolska 1 1,646 02-08-2022 10:40
Ostatni post: Czaq
  sms premium test vertez5 0 1,983 06-10-2021 19:49
Ostatni post: vertez5
  Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? Surimi 7 4,026 01-04-2020 10:59
Ostatni post: MyLead.pl
  SMS Premium na zagranicę piotrek39 2 2,717 27-03-2020 17:18
Ostatni post: piotrek39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości