Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✪ Profesjonalny i PRAWDZIWY MENTORING rozwijany od stycznia 2015 roku! ✪ » Jednorazowa opłata! Łatwy dostęp do aktualizacji! Wysoka jakość materiałów! Ponad 108 aktualnych poradników! Działam od stycznia 2015 roku!

Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #161
RE: [NOWOŚĆ] MENTORING SUB-SMS - mysc
Sprawdź:
Rekrutacja zostaje wstrzymana Smile Grupa przeszła gruntowne zmiany i od (mam nadzieje) tej niedzieli ruszy na nowych zasadach.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
10-06-2016 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #162
RE: Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Cześć !

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj rozpoczynam sprzedaż poradnika dotyczącego sub/premium sms. Ten dzień to również ostateczny koniec z oferowaniem darmowego mentoringu.

Obie grupy (po analizie raportu finansowego zysków z poleconych) zostały przekształcone w nową GRUPĘ Get paid 2.0. Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika.

Obecnie możesz znacząco przyśpieszyć swój rozwój w :

- Skracaniu (Przejdź do pełnej oferty poradnika!)

oraz

- Sub/Premium SMS (Przejdź do pełnej oferty poradnika!


Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełnymi ofertami oraz opiniami dot. poradników.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
14-06-2016 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MickeyHuntr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 297
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #163
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Śmieszą mnie Ci ludzie co piszą jaki to z niego nie wspaniały mentor Jerk2 Gościu od lat żeruje na refach, jego kontakt ze mną urwał się zaraz po podpięciu go do moich kont jako refa i dodaniu do forum. Pewnie zaraz tu zostanę zaatakowany, że przecież na forum jest pełno poradników i materiałów do nauki. A więc... bullshit. Większość poradników to kopie z zarabiam.com lub wrzuty z innych darmowych stron, nie spotkałem się z ani jednym płatnym poradnikiem na tym forum, a i tak 99% contentu jaka tam była, to były rzeczy wręcz banalne czyli np. jak zaplanować pracę, jak planować posty na fb i tego typu nic nie warte "poradniki".

Koniec końców, nie polecam użytkownika. Zanim się zarejestrowałem, to kolega też mnie ostrzegał, że mysc podobno żeruje na refach i tak naprawdę nie ma nic dobrego do zaoferowania, jednak oczywiście ja wtedy wiedziałem swoje. Bo reklama, bo tyle postów ma gościu i tyle reputacji. Oczywiście zaraz po rejestracji kontakt się urwał, po przejrzeniu forum nie znalazłem nic ciekawego ani wartego uwagi, wchodzę od pół roku co jakiś czas i jeszcze nie zauważyłem, żeby pojawiło się coś nowego, a tak bardzo mysc reklamował, że z tych naszych prowizji, to on będzie poradniki kupować beka
19-06-2016 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #164
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
^Powyższy komentarz odnosi się do starej, darmowej grupy mentorskiej^


Nareszczie jakiś konkretny negatyw, w dodatku roszczeniowy Smile

Po 1 : zachęcam do zapoznania się z tym : http://getpaid20.pl/artykul/podsumowanie...poleconym/

Po 2 : przypominam na czym polega system poleconych w serwisach w których prowadziłem mentoring :

Kod:
Każdy partner serwisu zarobowego, otrzymuje swój prywatny link w celu dalszego polecania serwisu. Osoba zarejestrowana z takiego linku, zostaje przypisana pod użytkownika który mu ten link podał – dzięki czemu ten drugi zyskuje prowizję od zarobków swojego poleconego. W żadnym wypadku nie oznacza to, że cokolwiek sie traci przy rejestracji z czyjegoś linku (reflinku). Zarabia się tyle samo, ile zarabiałoby się podczas rejestracji z pustych linków. Generowana prowizja jest dodatkiem, który absolutnie niczego nie odejmuje od zarobków



Po 3 : Odpowiem w treści na wszystkie zastrzeżenia Smile


(19-06-2016 08:55)MickeyHuntr napisał(a):  Śmieszą mnie Ci ludzie co piszą jaki to z niego nie wspaniały mentor Jerk2 Gościu od lat żeruje na refach, jego kontakt ze mną urwał się zaraz po podpięciu go do moich kont jako refa i dodaniu do forum.

Jakie miałeś oczekiwania co do mentoringu ? Powinienem Ci nadskakiwać i pytać (i każdą z 500 osób ?) - "jak Ci idzie?" Smile ZAWSZE odpowiadałem każdemu, kto takie pytania zadawał - Ty ich po prostu nie zadawałeś. Kontakt się nie urwał - po prostu tego kontaktu nie było w ogóle Smile Nie podsyłałeś mi nic do oceny, nie zadawałeś pytań - a teraz żalisz się, że DARMOWY - i podkreślam, że robiłem wszystko za darmo - mentoring nic Ci nie dał. Zmartwię Cię pewnie mówiąc, że bardzo wielu osobom dał. Może to zależy od inteligencji ? Smile

Żerować, tzn. wykorzystywać. Czujesz się wykorzystany ? W każdej chwili, każdy członek grupy mógł zrezygnować i się ode mnie odpiąć. Straciłeś coś na podpięciu się pode mnie ?

Na szczęście ludzie jak Ty, z postawą roszczeniową, są w mniejszości na tym forum Smile

BTW. Mentoring sub-sms trwał 8 miesięcy, a skracania - 1,5 roku. "Lata" to grubo przesadzony okres czasu Smile


(19-06-2016 08:55)MickeyHuntr napisał(a):  Pewnie zaraz tu zostanę zaatakowany, że przecież na forum jest pełno poradników i materiałów do nauki. A więc... bullshit. Większość poradników to kopie z zarabiam.com lub wrzuty z innych darmowych stron, nie spotkałem się z ani jednym płatnym poradnikiem na tym forum, a i tak 99% contentu jaka tam była, to były rzeczy wręcz banalne czyli np. jak zaplanować pracę, jak planować posty na fb i tego typu nic nie warte "poradniki".

Hahaha Cool Wskaż proszę link do chociaż jednej kopii z zarabiam.com lub wrzuty z "innej darmowej strony". Około 90% poradników napisałem sam, resztę kupiłem - ale jak można zobaczyć w raporcie finansowym, który publicznie udostęopniam - nie za bardzo było z czego kupować, 5% to bardzo mało - tym bardziej, że aktywnych osób była garstka.

To nie był poradnik pt. "jak zaplanować posty na fp", tylko w jaki sposób prowadzić i szybko planować posty mając ich kilkanaście/kilkadziesiąt - sądząc po Twojej wypowiedzi, raczej nigdy nie będziesz miał takiego problemu Smile

Poradniki "dodatkowe" odnośnie planowania pracy stanowiły zdecydowaną mniejszość.



(19-06-2016 08:55)MickeyHuntr napisał(a):  Koniec końców, nie polecam użytkownika. Zanim się zarejestrowałem, to kolega też mnie ostrzegał, że mysc podobno żeruje na refach i tak naprawdę nie ma nic dobrego do zaoferowania, jednak oczywiście ja wtedy wiedziałem swoje. Bo reklama, bo tyle postów ma gościu i tyle reputacji. Oczywiście zaraz po rejestracji kontakt się urwał, po przejrzeniu forum nie znalazłem nic ciekawego ani wartego uwagi, wchodzę od pół roku co jakiś czas i jeszcze nie zauważyłem, żeby pojawiło się coś nowego, a tak bardzo mysc reklamował, że z tych naszych prowizji, to on będzie poradniki kupować beka

Jeżeli nie znalazłeś tam nic wartego uwagi - idź do normalnej pracy, mówię poważnie.

Chyba przegapiłeś moment w którym stare forum przestało być rozwijane - ze względu na to, że około 350-400 kont zarejestrowanych pode mną była nieużywana. Zastanów się kto na kim żerował - ja pracowałem codziennie za 2,5zł/h, a Ty ? Z mojej dobrej woli, zostawiłem do niego dostęp każdemu - kto się pode mnie zapisał, bo tak się na początku umawialiśmy.

Miło mi słyszeć, że reklama była dobra - tzn. że jednak coś mam do przekazania w kwestii marketingu Smile


W tej chwili sam piszę do wszystkich trzech serwisów prośbę o odpięcie Ciebie ode mnie - nie chcę na Tobie "żerować". Oczywiście dostęp do starego forum - również zostaje cofnięty.

EDIT : MickeyHuntr, załatwione - Twoje konta nie są już pode mna w ML i LN. EF załatwi to zapewne w ciągu 24h Smile



Pozdrawiam serdecznie i proponuję przemyśleć swoją roszczeniową postawę Smile
mysc


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2016 12:02 przez mysc.)
Glosy: Funnybunny (+1)
19-06-2016 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MickeyHuntr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 297
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #165
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Haha, chcesz żebym Ci tu zaraz zrobił listę rzeczy, które są praktycznie skalkowane w "twoich poradnikach" z innych for? Widać, że część pisałeś samemu, a część po prostu "wzorowałeś" na innych poradnikach. 3/4 rzeczy jakie tam widziałem, to albo low content, który przyda się jedynie ludziom, którzy nawet nie wiedzą co to jest CPL albo poradniki, które były pisane na szybko/kalkowane.

Co do refów, to skoro oferujesz w zamian za refa grupę w której mają być zamieszczane płatne poradniki, to tak, mam prawo mieć postawę rozszczeniową. Jeżeli wyraźnie piszesz, że refy mają służyć przede wszystkim do tego, żeby zakupić poradniki, to chyba, przepraszam bardzo, mam prawo się zapytać czy to tylko gadka "na podryw", żeby zdobyć refy, czy naprawdę tak robisz?

Widać przez pierwsze tygodnie/miesiące coś robiłeś na grupie, a że już się "nachapałeś", to później Ci się już nic nie chciało robić, a jednak nowych użytkowników przyjmowałeś. Swoją drogą nie chodzi, o to, że ja nic nie traciłem na tych prowizjach, a o to, że wyraźnie oferowałeś coś w zamian za tego refa, wkład z Twojej strony niewielki, bo raz zrobiłeś takową grupę, a później ten sam content oferowałeś ponad 500 osobom. Jedyną rzeczą na której skorzystałem to fotki do e-whoring, które jak się później okazało można bez problemu znaleźć na forach z leakami.

Btw już rano napisałem do mirka prośbę o odłączenie Cię od mojego konta. Także nie musisz się fatygować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2016 13:53 przez MickeyHuntr.)
19-06-2016 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #166
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
@MickeyHuntr, mozesz sie pochwalic ile mysc z ciebie zarobil? Jerk2
19-06-2016 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #167
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Ehh.. widzę, że coś jednak jest z tą wspomnianą "inteligencją" na rzeczy Smile

(19-06-2016 13:53)MickeyHuntr napisał(a):  Haha, chcesz żebym Ci tu zaraz zrobił listę rzeczy, które są praktycznie skalkowane w "twoich poradnikach" z innych for? Widać, że część pisałeś samemu, a część po prostu "wzorowałeś" na innych poradnikach. 3/4 rzeczy jakie tam widziałem, to albo low content, który przyda się jedynie ludziom, którzy nawet nie wiedzą co to jest CPL albo poradniki, które były pisane na szybko/kalkowane.

Tutaj masz listę 14 for dot. zarabianie w internecie : http://getpaid20.pl/artykul/14-for-inter...ternecie/. Bardzo proszę o wskazanie chociaż jednego poradnika, który "przekalkowałem". Nie proszę o listę - prosze o jeden poradnik Smile

Btw. Zwróć proszę uwagę, że na tych forach poradniki się powtarzają - to wcale nie musi oznaczać, że ktoś je "przekalkował" - tylko po prostu opisał metodę promocji, która jest dostępna w internecie.

Zarabianie w internecie jest proste, co Ty na to ? Jeśli liczysz na "tajemne metody", to zmień branżę albo zapisz się do Hogwartu - nie do grupy mentorskiej.


(19-06-2016 13:53)MickeyHuntr napisał(a):  Co do refów, to skoro oferujesz w zamian za refa grupę w której mają być zamieszczane płatne poradniki, to tak, mam prawo mieć postawę rozszczeniową. Jeżeli wyraźnie piszesz, że refy mają służyć przede wszystkim do tego, żeby zakupić poradniki, to chyba, przepraszam bardzo, mam prawo się zapytać czy to tylko gadka "na podryw", żeby zdobyć refy, czy naprawdę tak robisz?

Po pierwsze, nigdzie nie było napisane że "refy" służą PRZEDE WSZYSTKIM do kupowania poradników. To nie była grupa charytatywna. Po drugie, jeśli umiesz czytać, to zapewne wyczytałeś również wyraźną informację odnośnie tego, że mentoring powstał dla "osób nowych".
Zostawiłem sobie 2,5zł/rh - a resztę wydałem na poradniki. W ostatnim wpisie zapomniałem wspomnieć, że do dwóch najważniejszych poradników nie miałeś dostępu - w ten sposób chociaż trochę zapezpieczałem się przed "fake-refami", które tylko wymagają.


(19-06-2016 13:53)MickeyHuntr napisał(a):  Widać przez pierwsze tygodnie/miesiące coś robiłeś na grupie, a że już się "nachapałeś", to później Ci się już nic nie chciało robić, a jednak nowych użytkowników przyjmowałeś. Swoją drogą nie chodzi, o to, że ja nic nie traciłem na tych prowizjach, a o to, że wyraźnie oferowałeś coś w zamian za tego refa, wkład z Twojej strony niewielki, bo raz zrobiłeś takową grupę, a później ten sam content oferowałeś ponad 500 osobom. Jedyną rzeczą na której skorzystałem to fotki do e-whoring, które jak się później okazało można bez problemu znaleźć na forach z leakami.

Następnym razem wynajmę studio, modelki, fotografa i przygotuję Ci paczkę unikalnych zdjęć których nigdzie indziej nie znajdziesz Smile

Zgodzę się, że pod koniec się nie przykładałem - to wynikało właśnie z tego, że dotarła do mnie "opłacalność" mojego postępowania. Uważam, że to co było dostępne w grupie - w pełni wystarczało żeby skutecznie zarabiać, dlatego przyjmowałem nowych członków (podkreślam - ZA DARMO). Zarabianie w internecie jest łatwe, powiem to jeszcze raz - ale jednak pewien poziom inteligencji również trzeba mieć.

Strasznie się "nachapałem", znów Cię odsyłam do raportu finansowego z mentoringu.



Teraz bardzo Cię prosze o niewypowiadanie się więcej w moim temacie. Jak chcesz dalej się "żalić", że nie umiesz wykorzystać podanych Ci na tacy materiałów - to zapraszam na PW.


Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2016 14:26 przez mysc.)
Glosy: Funnybunny (+1)
19-06-2016 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MickeyHuntr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 297
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #168
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Przyjmowanie członków za darmo to byłoby dodawanie ich bez refa, a dla Ciebie, to był warunek obowiązkowy impreza

(19-06-2016 14:20)mysc napisał(a):  Teraz bardzo Cię prosze o niewypowiadanie się więcej w moim temacie. Jak chcesz dalej się "żalić", że nie umiesz wykorzystać podanych Ci na tacy materiałów - to zapraszam na PW.

Hahaha, materiałów powiadasz? Jerk2

(19-06-2016 14:20)mysc napisał(a):  To nie była grupa charytatywna.

No to już od dawna wiedziałem, widać wszystko było robione pod zysk Sex
19-06-2016 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #169
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
Zarabiam.com, to forum o zarabianiu pieniędzy. Dziwne by było, gdybym zorganizował cały projekt w celu bezinteresownej pomocy.

Nie będę już komentował - bo widzę, że nie dasz "za wygraną". Życzę powodzenia i coraz wyższych zarobków - może w końcu "zaskoczysz" z tematem.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
19-06-2016 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MickeyHuntr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 297
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #170
RE: [HIT] Grupa Get Paid 2.0 - mysc
(19-06-2016 15:10)mysc napisał(a):  Zarabiam.com, to forum o zarabianiu pieniędzy. Dziwne by było, gdybym zorganizował cały projekt w celu bezinteresownej pomocy.

Nie będę już komentował - bo widzę, że nie dasz "za wygraną". Życzę powodzenia i coraz wyższych zarobków - może w końcu "zaskoczysz" z tematem.

"Zaskocze z tematem" beka Powinieneś ty raczej zaskoczyć, bo jeżeli Twoim głównym celem jest zarobek na takiej grupie, to to się mija z celem, bo do czegoś takiego potrzeba osoby z pasją, której po kilku tygodniach się nie odechce, a która będzie chciała coraz bardziej rozwijać takową grupę.
19-06-2016 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mentoring Get Paid 2.0 - który kupić? karix094 1 756 14-03-2022 13:09
Ostatni post: Hybrid1990
  Social Good Promocja do końca stycznia 2022 - 200$ do zgarnięcia marek505 1 894 31-12-2021 15:50
Ostatni post: Hybrid1990
  Mentoring - zarabianie na tumblr cezar78 3 3,791 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Mentoring SUB-SMS Kolgent12 2 1,048 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Mentoring i nie tylko Dzipsiok87 1 1,414 05-10-2021 17:55
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości