Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com » Graj i zarabiaj realne $

Autor Wiadomość
herrington Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #221
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Sprawdź:
Opłaca się będąc wciąż na pierwszym poziomie wydać pierwsze $0,4 na drewniany miecz czy rozwali mnie najłatwiejszy mob albo nie wydropie nawet tyle żeby się zwróciło?
04-09-2016 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #222
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Nie drewniany miecz, tylko mokry kij, ale to tylko nazewnictwo Wink

Jednym kijem spokojnie będziesz w stanie ubić Smelly Worm a na 2 czy 3 poziomie Rammer Beetle, z dość duża częstotliwością.
Bardziej niż kasa z dropów (która jest raczej rzadka), interesowały by cię dropy. Kiedy czarny rynek zostanie otwarty (około października), rynek będzie sam ustanawiał swoje ceny. Tzn gracze. Ile warte będą dropy ciężko przewidzieć. Ale myślę, że z paru dropów spokojnie ci, się zwróci za kij.

Istotne jest, ile dropów zostanie wystawione na rynek. Ale część graczy będzie mieć zapotrzebowanie na ulepszanie przedmiotów. Inni pewnie będą sprzedawać, je. Także jak będzie można ulepszać broń (miecz ale nie kij), to automatycznie jego wartość wzrośnie. Tu dropy znowu będą miały duże znaczenie.

Tak jak mówię, wolny rynek rządzi się własnymi prawami. Więc jak się wszystko zachowa, będzie interesujące by obserwować, oraz brać czynny udział w przetargach Wink

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
04-09-2016 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #223
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Oferuję prawie darmo pierwszą broń, jeżeli gracz spełni następujące warunki:

- Każdemu graczowi, który jest zarejestrowany podemną
- Będzie aktywny przez co najmniej tydzień
- Nie kupił wcześniej broni
- Oraz zarobi co najmniej $0.1

Po szczegółową metoda tranzakcji, proszę się kontaktować po rejestracji.

Ta Oferta będzie aktywna do końca miesiąca, z możliwością przedłużenia.

Pozdrawiam Wink

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2016 00:30 przez Antypodish.)
07-09-2016 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
war43 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 921
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 345 +

Forum Gold: 100.00
Post: #224
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Osobiście włożyłem na start drobne w wysokości 16$.
Wypożyczyłem kilka przedmiotów, przez co osiągnąłem 45,5% energii bez jedzenia - liczyłem się ze stratą, wynająłem je, żeby poznać lepiej mechanikę gry.

Oprócz tego zakupiłem miecz oraz tą lepszą tarczę.


I teraz pojawiło mi się kilka pytań:

1. Które potworki będą najopłacalniejsze do bicia na którym lvlu? Przydałaby się taka mała rozpiska.

2. Wynajem biżuterii: Z samej pracy oraz bonusu za energię wyjdę na minus przy wynajmie.
Jednak biżuteria daje też bonusy do statystyk, dzięki czemu, jak mniemam będę mógł bić silniejsze potworki.
Więc czy wynajem całej biżuterii w cenie 0,67$/dzień (obecna cena za całość) da mi możliwość odrobienia pieniędzy w walce?

3. Jaki potwór będzie najopłacalniejszy mając 2 poziom, lepszą tarczę, miecz i całą biżuterię? (bez biżuterii jestem w stanie zabić Rammer Beetle za każdym razem, zaś kurczaka 50/50)

4. Zostało mi ~10$ - jakieś rady na co to przeznaczyć? Smile

Antypodish - Te pytania kieruję głównie do Ciebie, ponieważ Ty jesteś tu chyba najbardziej obeznany z grą Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2016 13:53 przez war43.)
07-09-2016 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
herrington Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #225
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
(04-09-2016 23:32)Antypodish napisał(a):  Nie drewniany miecz, tylko mokry kij, ale to tylko nazewnictwo Wink

Jednym kijem spokojnie będziesz w stanie ubić Smelly Worm a na 2 czy 3 poziomie Rammer Beetle, z dość duża częstotliwością.
Bardziej niż kasa z dropów (która jest raczej rzadka), interesowały by cię dropy. Kiedy czarny rynek zostanie otwarty (około października), rynek będzie sam ustanawiał swoje ceny. Tzn gracze. Ile warte będą dropy ciężko przewidzieć. Ale myślę, że z paru dropów spokojnie ci, się zwróci za kij.

Istotne jest, ile dropów zostanie wystawione na rynek. Ale część graczy będzie mieć zapotrzebowanie na ulepszanie przedmiotów. Inni pewnie będą sprzedawać, je. Także jak będzie można ulepszać broń (miecz ale nie kij), to automatycznie jego wartość wzrośnie. Tu dropy znowu będą miały duże znaczenie.

Tak jak mówię, wolny rynek rządzi się własnymi prawami. Więc jak się wszystko zachowa, będzie interesujące by obserwować, oraz brać czynny udział w przetargach Wink

No tak, wolny rynek = chleb za milion złotych Lol
Dropy chyba wypadają tylko z kurczaka i powyżej, z tego co czytałem więc czeka mnie jeszcze trochę nabijania expa żeby mieć z nim szanse. Udało mi się zabić smelly worma za $0.15 tylko że dostałem z tego tylko niecałe $0.015 po podatkach bo jak wszędzie tak i tu wygrana zależy od posiadanej energii :/
Za to kilka dni temu znalazłem fartem o 3 w nocy dom za $0,04/dzień na 5 dni więc póki co nie mam na co narzekać, ale żeby założyć jakąś firmę bez własnego wkładu to czeka mnie chyba z kilka miesięcy, ogólnie niezbyt opłacalna gra w przeliczeniu na poświęcany czas ale traktowana jako czysta rozrywka jest ok Smile
07-09-2016 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #226
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Dzisiaj mieliśmy gorącą dyskusję, jak usprawnić aktualny rynek, by był bardziej przyjazny dla graczy.
Pewnie zejdzie z parę dni, na obadanie sprawy i zrealizowanie usprawnień, jeżeli takowe zostaną przyjęte.

Wypożyczanie biżuterii zostało naprawione. W tym sensie, że teraz dodają statystyki do bohatera, jak są noszone.

(07-09-2016 16:32)herrington napisał(a):  Dropy chyba wypadają tylko z kurczaka i powyżej, z tego co czytałem więc czeka mnie jeszcze trochę nabijania expa żeby mieć z nim szanse.

A mogę zapytać gdzie to wyczytałeś? Bo informacja jest niepoprawna.
Dropy wypadają z każdego potwora. Większą szansę na nie masz, jak mają większy poziom.

Jednym z celów gry jest dostarczenie rozrywki. A opcja kasy, to dodatkowa opcja.

Przed otworzeniem firmy lepiej się dobrze zapoznać co się z tym wiąże. Na ten temat się tutaj nie będę rozpisywał. Artykuł jest w grze.

(07-09-2016 13:51)war43 napisał(a):  1. Które potworki będą najopłacalniejsze do bicia na którym lvlu? Przydałaby się taka mała rozpiska.
3. Jaki potwór będzie najopłacalniejszy mając 2 poziom, lepszą tarczę, miecz i całą biżuterię? (bez biżuterii jestem w stanie zabić Rammer Beetle za każdym razem, zaś kurczaka 50/50)

Ja osobiście ubijałem kurczaki od około 3-4 tego poziomu z dwoma mieczami. Znalazłem je bardziej efektywne niż miecz i tarcza.
Z naprawianą biżuterią powinno być teraz łatwiej, gdyż dodaje do statystyk.
Jak znasz angielski albo sobie włączysz tłumacza, to tu opisałem trochę więcej o walkach.
http://blogsellers.com/pipstycoon-introd...stem.html/
Oraz o biżuterii
http://blogsellers.com/pipstycoon-battle-jewelry.html/

(07-09-2016 13:51)war43 napisał(a):  Więc czy wynajem całej biżuterii w cenie 0,67$/dzień (obecna cena za całość) da mi możliwość odrobienia pieniędzy w walce?
Niestety nie ma gwarancji. Ale patrz na to z innej perspektywy. Z bonusu powinieneś dostać około $0.25 - podatek. Do tego praca.
Jednak dropy staną się wartościowe. Więcej przedmiotów nosisz i wyższy poziom masz, to większa szansa na dropki.

Sprawa jest jeszcze nie jasna, jaką wartość przyjmą dropy. Mam nadzieje, że np kości co najmniej $0.2. Pazury więcej, jako że są rzadsze o połowę.
No i eliksiry życia. Te na pewno będą w cenie.

(07-09-2016 13:51)war43 napisał(a):  4. Zostało mi ~10$ - jakieś rady na co to przeznaczyć? Smile

Możesz grać na giełdzie. Ale sugeruję tylko jak się znasz.
Trochę bezpieczniej w Funduszu. Jest tylko 1 dobry na obecną chwilę.
Możesz zainwestować na ciut dłużej w udziały gry (bezpieczniej), lub firm (trzeba mieć zaufaną i nie ma gwarancji).
2gi miecz.
Lub na razie trzymać, na kolejną broń póżniej, co by móc ulepszyć, kupić, etc.(Październik)

- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
08-09-2016 01:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
war43 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 921
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 345 +

Forum Gold: 100.00
Post: #227
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
A to całe partnerstwo Gold?
Z tego co widziałem, to daje ono +20 szansy na drop - czyli przy moim obecnym stanie potroi mój drop (obecnie mam bazowo 10)

Hmmm... Praca mi krzyczy, że mam zbyt mało energii, ale:
-Wynajmuję całą biżuterię.
-Wynajmuję dom.
-Wynajmuję samochód.
-Wynajmuję 2 'ostatnie' ciuchy.

Tak więc nie mogę wynająć niczego taniego - lepszym wyjściem będzie wynająć coś droższego, czy odpuścić pracę na 3 dni (na tyle jeszcze mam wynajęte rzeczy), a następnie wynająć wszystko oprócz pierścienia? (Żebym mógł go wynajmować codziennie na jeden dzień, tanio w Q1, tylko po to, żebym mógł pracować)
________________
"Niestety nie ma gwarancji. Ale patrz na to z innej perspektywy. Z bonusu powinieneś dostać około $0.25 - podatek. Do tego praca.
Jednak dropy staną się wartościowe. Więcej przedmiotów nosisz i wyższy poziom masz, to większa szansa na dropki."

Pytałem właśnie o tę perspektywę.
Z pracy i bonusu na pewno wyjdę na minus i tak jest przy każdym wynajmowanym przedmiocie.

1 pkt. energii da mi 0,013$ dziennie za pracę (stawka 1,90, podatek 45% - 35% dla gry, 10% dla polecającego) + bonus (0.01)
Zaś cena za 1pkt energii przy wynajmie przedmiotów ZACZYNA się od 0.02$, co w przeliczeniu daje stratę w wysokości 0.007$ dziennie na każdym punkcie energii kupionym po NAJNIŻSZEJ cenie.

Wyczytałem gdzieś, że energia wpływa także na drop z potworków - i tylko dlatego ją kupuję.

Pytanie tylko jak duży ma na to wpływ i czy pozwoli STATYSTYCZNIE wyjść na plus, co oczywiście będzie zależało od cen dropów.

Zakupiłem partnerstwo GOLD za 4$/mies
Przy 3 poziomie mam obecnie 30pkt (%?) szansy na drop.
Z własnych obserwacji widzę, że dostaję jakiś przedmiot średnio raz na 3 walki.
Tak więc przeliczając koszty i zyski miesięczne (biorę pod uwagę 28,8 walk dziennie, czyli tyle, na ile pozwala stamina)
Partnerstwo GOLD - 4$
Wynajem biżuterii Q3 - ~30$ (teraz dodatki działają, więc ceny na pewno wzrosną jeszcze bardziej)
Broń - 4,8$
Tarcza - 6$
ŁĄCZNIE - 44,8$


Po takim wydatku jestem w stanie stoczyć 864 walki w ciągu miesiąca.
Przyjmując, że co trzecia walka da mi przedmiot, zdobędę 288 przedmiotów.

I tu pojawia się pytanie, czy wartość tych 288 przedmiotów przekroczy 44,8$ - ale obecnie można niestety jedynie gdybać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2016 08:46 przez war43.)
08-09-2016 06:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #228
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Witam , dziś dorwałem domek Q1 za 0,07$ dziennie na 3 dni . Budżet już prawie 1000$ więc za chwile będzie 0,02$ za jedną energię HuhHuhHuh
08-09-2016 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #229
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Dla uważnych, płace poszybowały w dół.
Jest to eksperymentalny ruch i pewnie tylko na krótki okres. Pewnie szybko wrócą na górę.
Nie ma to nic związanego z inicjatywą deweloperów.
Ten ruch jest zmotywowany tym, by produkować taniej, i móc oferować produkty taniej.
Przy czym Budżet Gry jest pod stałą obserwacją.

loryn222, super cena. Brawo.

war43, tak zapomniałem wspomnieć o partnerstwie. Zwiększa znacząco ilość wypadających przedmiotów.
Niestety aktualnie wzór na % dropów nie jest podany do publicznej wiadomości. Jednak to prawda, że energia też ma wpływ.
Ale zwłaszcza na kasę.

Co do zapotrzebowania energii przy pracy, to lepiej wynajmować tuż przed pracą na dzień i następnego dnia powtórzyć manewr.
Mniejsze wymagania są. Ale ciężej o dobrą okazję na rynku.

Jeżeli średnia za przedmiot będzie co najmniej 0.2 po odliczeniu podatku, to będziesz do przodu . Na wyższy poziomach potworków, jest większa szansa na rzadsze dropy. np większa mikstura leczenia. etc.

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2016 13:45 przez Antypodish.)
08-09-2016 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #230
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Ze względu na kilka wiadomości który otrzymałem ostaniami czasy, zawieszam pisanie w tym temacie.
Głównym powodem są nieścisłości w pierwszy poście.

Jeżeli temat który utworzę nie zostanie ponownie usunięty, to załączę tu link.


Według regulaminu, nie mogę utworzyć tematu, jako że będzie potraktowany jako tak zwany dubel. Ale NIE według regulaminu (09 09 2016), dostałem właśnie ostrzeżenie, za post który jest w koszu od miesiąca. No cóż. Moja działalność tutaj się na tym kończy.

Może czasem można mnie złapać pod PM.

Miłego dnia Wink

- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2016 18:01 przez Antypodish.)
08-09-2016 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra digers do zarabiania rubli patryk6176 0 483 26-07-2023 10:57
Ostatni post: patryk6176
Exclamation Squid NFT World - gra Play2Earn twórców Biswap kolorpurpury 12 3,718 20-01-2022 16:58
Ostatni post: krisbtl
  Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. zeno13 94 12,781 05-11-2021 10:22
Ostatni post: zeno13
  CoinRepublik nowa odsłona GRY Goldentowns mimuna 2 2,307 21-03-2021 09:36
Ostatni post: xdax1
  goldenbattles (gra przeglądarkowa) Karimes 101 13,682 11-02-2021 16:06
Ostatni post: kolorpurpury

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości