Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com » Graj i zarabiaj realne $

Autor Wiadomość
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #171
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Sprawdź:
Kufer będzie potrzebny przy PvP, jak zostanie uruchomiony.
Planowo będzie potrzaba mieć jakieś minimum, by podjąć walkę na danym poziomie.
Tu i z tąd będą wpłacane zyski, lub potrącane koszty za walkę.

Sugeruję już trzymać tam kasę na PvP.
Wypłacanie z kufra jest opodatkowane.
Nie dużo ale jednak.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
20-08-2016 02:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Magisterek Offline
Banned
*

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 15.00
Post: #172
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
@UP
Chyba bedzie, poki co nie ma podatku, nie zdazylo mi sie ani razu zeby pobrali chociaz 0.0001
20-08-2016 03:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #173
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Ah racja, został narazie zniesiony, jako że tutaj bedą jeszce zmiany.
To jako skrytka może służyć puki co Wink

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
20-08-2016 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hufsmoke Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 332
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.10
Post: #174
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Ile lat musze tu grac zeby z work dostawac chociaz polowe tego co z daily bonus?^^
20-08-2016 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #175
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Heh Wink

Skoro dostajesz więcej z bonusu energetycznego, to znaczy, że coś tam kupiłeś lub wynająłeś Wink
To dobrze.

Jednak chyba mniej znaczące gdzie ile się zarabia, ale ile sumarycznie.

Praca wspiera Ciebie finansowo i producentów, po przez produkcję, ale również daje cenne doświadczenie.
Po roku przepracowanym, możesz mieć extra 10% z samej pracy, nic nie wpłacając. No tak nie wiele ale zawsze coś tam. Plus produkty energetyczne, to spokojnie możesz sięgnąć 33-43%.

Ale zdobyte doświadczenie (także z pracy) daje większą możliwość walki. A związku z tym, szanse na lepsze nagrody.
Te zaś będzie można także spieniężyć.

Jeżeli na przykład (hipotetycznie) po roku pracy wynagrodzenie sięgnie $2, zanim bonus energetyczny sięgnie $0.02, no to już zarabiasz więcej niż bonus.

Celujemy na $2-$3 wynagrodzenia za prace w 2017. Jak się jednak potoczy, to zależy od rynku pracy i całej ekonomii.

Dodatkowo, przy zakupie pakiety handlowca, lub częstym graniu na giełdzie (trading), możesz szybko podnieść to te punkty. A to daje do extra 33% z pracy.

Trzeba przeanalizować co się opłaca kiedy Wink

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
20-08-2016 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hufsmoke Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 332
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.10
Post: #176
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Na gielde to ja nie wchodze z dwoch powodow
1) kompletnie sie na tym nie znam
2) w grze jest wiele kruczkow, nie podanych bezposrednio informacji- np to ze musze miec avatar by odebrac bonus dzienny nie wiedzialem przez kilka dni, przypadkiem sie na to natknalem.
Czyli przez nastepny rok musze sobie tylko klikac work, kupowac domek, zbierac dzienny bonus no i kupowac udzialy gry?(tego nauczylem sie gdy wyskakuje mi komunikat o za malej ilosci energii;-))
Glosy: Antypodish (+1)
20-08-2016 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #177
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
1. Zgadza się giełda wymaga jakiejś wiedzy. Ale też można zawsze spróbować. Albo, skorzystać z wielu darmowych platform giełdowych (nie związanych z grą), gdzie można poćwiczyć na wirtualnych pieniądzach, nic nie inwestując. Wtedy jak się straci, to nic nikomu do nie szkodzi.

2. No to prawda, że wiele informacji jest nie podanych w prost. Jedne specjalnie, inne zostaną w przyszłości wprowadzone. Ale jak wspomniałem wcześniej, to daje możliwość graczom, na pisanie i zarabianie na artykułach. Co do zdjęć dodałem do artykułu. Kompletnie o tym zapomniałem. Dzięki za przypomnienie.

3. Oczywiście możesz jeszcze prać udział w walkach. Planowane są wojny. Ale na razie PvM, potem PvP, no i więcej. To od Ciebie zależy. Później sprzedaż przedmiotów na czarnym rynku.

4. No i są firmy. Ale to już wymaga jakiejś większej inwestycji z takich czy inaczej zdobytych środków.

Wiele cen już podskoczyło, lub jeszcze podskoczy a to w związku z zapotrzebowaniem na pracowników, lub spoglądając na bonus energetyczny, który niedługo może podskoczyć do $0.02 za punkt energii.

Na grę trzeba spoglądnąć znacznie szerzej. Wiele elementów jest ze sobą powiązanych, w mniejszym czy większym stopniu.


Jejuś tyle błędów ortograficznych w moim artykule było, i nikt nie wypomniał, to tak jest, jak się piszę bez słownika na szybko. Ale wstyd facepalm . No ale już poprawione


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2016 00:38 przez Antypodish.)
21-08-2016 00:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodoj Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2013
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.65
Post: #178
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Zarejestrowałem się w tej grze z Twojego linku (Zeno13) i mam pytanie, powiedzmy że chciałbym w nią zainwestować około 100 dolarów, co najbardziej opłaca się kupić? Widzę to tak że kupuje domek, jakieś jedzenie i przez 3 miesiące mam powiększony zarobek z pracy i po jakimś czasie mi się to 100 dolarów zwraca i ostatecznie z zakupu tego domku wychodzę na plus o parę dolców, czy tak? Jak to zmaksymalizować? Inwestycja na giełdzie? Warto jest na przykład kupić miecz i walczyć z potworami? Nie wiem nawet jak działa ten system walki, nie stać mnie jeszcze nawet na kij, jestem po 3 kliknięciach pójścia do pracy. No i zostaje jeszcze kwestia założenia własnej firmy, widziałem wyliczenia że to może okazać się opłacalne ale.. no cóż, wiadomo jak to jest kiedy ktoś Cie przekonuje że coś jest opłacalne a sam ma z tego korzyść, więc?
Czy jesteś (Zeno13) w stanie coś mi coś poradzić? Bądź ktokolwiek inny?
21-08-2016 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antypodish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #179
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Naj lepiej jak napiszesz zenonowi na prywatnym, w grze, w przypadku jakby go tu nie było.
Dostanie powiadomienie. Powinien Cię na kierować co i jak.

Co do pisania wiadomości w grze, puki co jest błąd przy używaniu nie angielksich czcionek. Jak użyjecie polskich liter, to wyślecie krzaki. To jest związane z wadą w kodującej aplikacji, do wysyłania wiadomości.

Aha, i trzymajcie wiadomości poniżej 1000 znakó.
Zawsze kopiujcie do notatnika czy gdzieś, jakby miała nie przejść. Wtedy nie trzeba pisać ponownie, tylko wkleić.


- - - - - - - - - - - - - - - -

zarabiam.com - Najbardziej aktualne info o PipsTyoon

[Obrazek: attachment.php?aid=3804]

Antypodish, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2016 22:37 przez Antypodish.)
21-08-2016 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zeno13 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 330
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 70 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #180
RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com
Kupno przedmiotów dających energie jest dobrym rozwiązaniem, oczywiście musisz policzyć czy się opłaca.
Domki mają użyteczność rok więc sporo, auta 180, ciuchy wcześniej miały 30 dni teraz 90. Biżuteria ma 200 dni ale można naprawiać. Jedzenie daje nam energię która spada 1 na godzinę więc mało się opłaca.
Musisz policzyć sobie co się opłaca najbardziej za daną cene i korzyść jaką otrzymujesz na jak długi czas.
Ja walczę codziennie żeby nabić jak najwyższy lvl i zwiększyć tym samym szanse na drop.
dzisiaj rano zgarnąłem 0.13$ za walkę

Jeśli chodzi o firmy to trzeba mieć sporo czasu i poznać dobrze mechanizmy żeby coś tutaj ugrać. Ja obecnie już nie prowadzę za dużo czasu mnie to kosztowało. Ale miałem ich naprawdę dużo i swoje również na nich zarobiłem. Teraz już tak dokładnie rynku nie śledzę niestety i musiałbyś na spokojnie sam się temu przyjrzeć.

Jak coś nick w grze mam Easyrider można zawsze napisać messeg.
22-08-2016 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra digers do zarabiania rubli patryk6176 0 481 26-07-2023 10:57
Ostatni post: patryk6176
Exclamation Squid NFT World - gra Play2Earn twórców Biswap kolorpurpury 12 3,714 20-01-2022 16:58
Ostatni post: krisbtl
  Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. zeno13 94 12,769 05-11-2021 10:22
Ostatni post: zeno13
  CoinRepublik nowa odsłona GRY Goldentowns mimuna 2 2,306 21-03-2021 09:36
Ostatni post: xdax1
  goldenbattles (gra przeglądarkowa) Karimes 101 13,674 11-02-2021 16:06
Ostatni post: kolorpurpury

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości