Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adiros - oszust na potęge » uwaga!!!

Autor Wiadomość
adiros Offline
Banned
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Apr 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: adiros - oszust na potęge
Sprawdź:
(15-06-2015 22:37)melkao napisał(a):  To było to lać i nie wyłudzać 300zł za bezwartościowy kontakt do osoby która nie sprzedaje żadnych aplikacji bo fb jej nie akceptuje co za problem? beka

Po prostu masakra... nigdy takiego naciągacza nie spotkałem. Jeszcze bezczelnie pisał mi że na bank ta osoba w niedziele apki mi sprzeda..teraz nagle zmienił zdanie i pisze że za tydzień może będzie miał bo mu facebook blokuje..a za tydzień co napiszesz? że za rok będzie miał? ręce opadają.

Kultura kulturą..ale jak tu się nie wkurwi... jak cię ktoś w bambuko bezczelnie okradł na 300zl..

a skąd ja mam wiedzieć kiedy będzie miał pisał Ci to co on mi. sam na nei czekam. Boże co za koleś
15-06-2015 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
melkao Offline
Banned
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: adiros - oszust na potęge
Ano spoko sprzedałeś mi kontakt za 300zł do osoby która nie umie tworzyć apek i która może apki będzie miała za rok jak się nauczy je robić? mój boże...

Człowieku ja mam rozmowy z tym kolesiem do którego dałeś kontakt i który pisze że nie ma aplikacji na sprzedaz i nie wie kiedy będzie je miał...

Może mieć za tydzień może za rok, nie dał żadnych gwarancji że za tydzień je będzie miał napisał "może"

To co od cb kupiłem kontakt za 300zł do osoby której "może" uda się stworzyć aplikacje? jprd... bez komentarza.
15-06-2015 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lotheo Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 604
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 280 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: adiros - oszust na potęge
Może dostanę za to warna i z góry przepraszam, ale muszę to napisać:

Obaj jesteście zdrowo jebnięci beka

Bez urazy.

Lotheo, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2015 22:50 przez Lotheo.)
Glosy: Verb22 (+1), siuvax (+1), Raster96 (+1), daniel42na (+1)
15-06-2015 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #54
RE: adiros - oszust na potęge
(15-06-2015 22:43)melkao napisał(a):  Ano spoko sprzedałeś mi kontakt za 300zł do osoby która nie umie tworzyć apek i która może apki będzie miała za rok jak się nauczy je robić? mój boże...

Człowieku ja mam rozmowy z tym kolesiem do którego dałeś kontakt i który pisze że nie ma aplikacji na sprzedaz i nie wie kiedy będzie je miał...

Może mieć za tydzień może za rok, nie dał żadnych gwarancji że za tydzień je będzie miał napisał "może"

To co od cb kupiłem kontakt za 300zł do osoby której "może" uda się stworzyć aplikacje? jprd... bez komentarza.

To trzeba było kupić aplikację a nie kontakt facepalm Btw. w tym miesiącu założył konto jedyne posty są w tym wątku- No ładnie tu zaczynasz przygodę na forum Smile
15-06-2015 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Szrejter Offline
multi oszusta - akabaka
*

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Sep 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: adiros - oszust na potęge
@melkao, ale to mogło mu się przydarzyć, że mu teraz nie zaakceptowali... A co jeżeli będzie miał dostępne apki za tydzień? Nie pomyślałeś o tym? Dobra ja już się tutaj nie wypowiadam jak chcecie to to rozwiązujcie. Pozdrawiam Wink
15-06-2015 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adiros Offline
Banned
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Apr 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: adiros - oszust na potęge
(15-06-2015 22:43)melkao napisał(a):  Ano spoko sprzedałeś mi kontakt za 300zł do osoby która nie umie tworzyć apek i która może apki będzie miała za rok jak się nauczy je robić? mój boże...

Człowieku ja mam rozmowy z tym kolesiem do którego dałeś kontakt i który pisze że nie ma aplikacji na sprzedaz i nie wie kiedy będzie je miał...

Może mieć za tydzień może za rok, nie dał żadnych gwarancji że za tydzień je będzie miał napisał "może"

To co od cb kupiłem kontakt za 300zł do osoby której "może" uda się stworzyć aplikacje? jprd... bez komentarza.
mi cały czas je sprzedawał Smile cierpliwość kluczem do sukcesu
15-06-2015 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
melkao Offline
Banned
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: adiros - oszust na potęge
Co ma piernik do wiatraka...

Czy mam 1 post na forum czy 1000?

Koleś mnie wydymał na 300zł i tyle... ale ja i tak nie odpuszczę..

Oko za oko ząb za ząb... nawet jak rzeczywiście jest "czysty" to i tak mu załatwię nalot US

Po prostu nie trawie takich cwaniaków i oszustów.

Szrejter a co jeśli apki będzie miał za rok? nie pomyślałeś o tym? zastanów się... woda ma młyn i tyle.. za tydzien będzie to samo co teraz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2015 22:55 przez melkao.)
15-06-2015 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DTM08 Offline
Banned
*

Liczba postów: 72
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: adiros - oszust na potęge
założyciel tematu kupił tylko kontakt. Sprzedający wywiązał się z umowy. Pech chciał ze akurat ten obcokrajowiec nie ma w chwili obecnej apki. Ale to już sprzedającego nie interesuje ponieważ sprzedał tylko kontakt Smile Mogłeś z głową kupować i dać punkt typu "ze jak coś będzie nie tak to zwrot chociaż 50%" itd ale nie pomyślałeś Sad
15-06-2015 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
melkao Offline
Banned
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: adiros - oszust na potęge
(15-06-2015 22:55)DTM08 napisał(a):  założyciel tematu kupił tylko kontakt. Sprzedający wywiązał się z umowy. Pech chciał ze akurat ten obcokrajowiec nie ma w chwili obecnej apki. Ale to już sprzedającego nie interesuje ponieważ sprzedał tylko kontakt Smile Mogłeś z głową kupować i dać punkt typu "ze jak coś będzie nie tak to zwrot chociaż 50%" itd ale nie pomyślałeś Sad


To są czysto teoretycznie założenia jakbym umowę miał podpisywać... fakt faktem że wiadomo o co chodziło i wiadomo że mnie oszukał i tyle..

Proponuję zamknąć wątek bo i tak nic on nie przyniesie.. nawet jak nie odzyskam tych 300zł (niech się udławi nimi) to chociaż będę miał małą satysfakcję że go US pojedzie..

Pozdro
15-06-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szrejter Offline
multi oszusta - akabaka
*

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Sep 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: adiros - oszust na potęge
Jesteś zbyt pewny siebie... Jesteś tego pewny, że go US pojedzie? A co jeżeli chłop jest czysty ?

Oszukać to by cię oszukał jeżeli w ogóle nie dałby ci tego kontaktu - tutaj bym się zgadzał w 100%.

Udławić? - nie życz nikomu tego bo Ciebie to może spotkać... facepalm
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2015 23:02 przez Szrejter.)
15-06-2015 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  shimeon - oszust? Barkos 2 249 25-10-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Dalej blokują nowe konta na potęge? Soplica 2 847 27-04-2021 16:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Pablo1878 oszust Press0 4 717 17-11-2020 21:14
Ostatni post: Hybrid1990
  madryt - oszust na forum, wyłudza bony DavidBeckham 3 1,093 25-02-2018 12:14
Ostatni post: Artinesse
  dom3lek NACIĄGACZ I OSZUST RekinBiznesu 6 2,184 20-05-2017 21:46
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości