Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.

Autor Wiadomość
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Sprawdź:
No dobra, w końcu zaczynasz rzeczowo się wyrażać Wink
Jestem w stanie założyć, że robiąc pewne operacje na swoich rachunkach i przelewając pieniądze między nimi jestem w stanie w ciągu roku zwiększyć tak swoją zdolność kredytową, że w końcu dostanę te 100 tys kredytu odnawialnego w moim banku (bez odsetek i bez spłaty w ciągu pierwszych trzech miesięcy). Po roku przygotowań wrzucam tą kwotę na REALNĄ lokatę 3-miesięczną z oprocentowaniem 4% w skali roku. Po trzech miesiącach mam zawrotną kwotę 810 zł => (100 000 * 1%) - 19%
Po dwóch latach "pracy" mam 2 tys zł na czysto. Oczywiście patrząc dalekosiężnie np. za 10 lat mam już niezły przychód prawie pasywny. Tylko że to nadal jest TEORIA. Między bajki można włożyć opowieści o wielkich pożyczkach/kredytach bez zaświadczeń, to tylko i wyłącznie gadka marketingowa. Jeżeli będę chciał pozyskać od banku (pożyczkodawcy) kapitał w wysokości np. 100 tys zł to prześwietlą moje konto pod względem źródeł wpływów, zapytają o zaświadczenie od pracodawcy lub zechcą jakieś zabezpieczenie (np. hipotekę). Jeżeli przelewy na moje konto pochodzą od osób fizycznych (lub, o zgrozo, z moich własnych rachunków), pracodawca nie potwierdzi moich dużych zarobków albo nie będę miał mieszkania/ziemi/samochodu o dużej wartości to nie otrzymam takiego kapitału - uwierz mi na słowo.

Nie wiem co chcesz osiągnąć tym tematem, ale jeżeli tak jak pisałeś w pierwszym poście, chcesz poznać naszą opinię na ten temat to opisz dokładnie o czym mówisz cały czas. Podaj jakiś konkretny przykład. Bo jeżeli nie chcesz zdradzić wszystkich szczegółów to też nie oczekuj, że wszyscy będziemy dokładnie rozumieć o czym do nas mówisz. Nawet jeżeli kupimy i założymy sobie super okulary.
Co innego, jeżeli Twoim celem jest "wyciągnięcie" od nas kapitału lub nakłonienie do współpracy (a raczej wykorzystania) - wtedy zrozumiałym jest, że nie chcesz podać przykładów czy powiedzieć o wszystkim...
Glosy: nitram (+5)
07-06-2015 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Psych0o Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Teoria teoria. Tu nie chodzi o wielkie kredyty. Spora ilość mniejszych, bo wtedy są za darmo...
Eech patrzysz na to przez ciemny pryzmat i wyolbrzymiasz trochę procedury..
Logiczne ze nie przyznają kilku kredytów po 100 tyś.
Dlatego bierzesz sobie jaka liczbę chcesz ale mniejszych pożyczek. No i cały czas stoicie w miejscu na tych pożyczkach. Możesz mieć kilkanaście pożyczek na raz, no ale to jest ten punkt którego nie mogę wszystkim objaśniac. ..

NO musze powiedzieć ze tok myślenia to ty masz...
Wchodzę żeby przedstawić sposób gdzie wgl nie potrzeba zadnego wkładu kapitału własnego, po ty by wyciągnąć kapital od was? XD Czy ty masz jakieś zaburzenia?
Widziałeś gdzieś wgl jakakolwiek informacje o wpłacie pieniędzy na konto czy ofertę sprzedaży jakiejś informacji?
Raczej nie i nie zobaczysz Wink nie wykorzystujesz tu nikogo jak w piramidach finansowych....
07-06-2015 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Tak więc w jakim celu "droczysz" się z nami? No ale ok, podejmuję wyzwanie.

Wiem w jaki sposób uzyskać "darmowy" kapitał, czy to w banku czy w tzw. "parabanku". Problem w tym, że albo będzie to mała suma albo na krótki okres. Teraz przykład - są dwie, dostępne dla każdego, metody pozyskania funduszy (jak już wspomniałem): bank i parabank. W śród nich są takie, które nie wiążą się z żadnymi kosztami:
a) Bank:
  • - karta kredytowa (ok 55 dni na zwrot)
  • - kredyt odnawialny (w PKO są 3 miesiące na zwrot)

b) Parabank:
  • - chwilówka (tylko pierwsza, 30 dni na zwrot)
  • - zwykła pożyczka (wzoruję się na Twoich danych - Provident daje 1,5 miesiąca na zwrot)

Nie uwzględniam tutaj prowizji za przyznanie takowych funduszy.

Z tych opcji większość to albo mały kapitał, albo zbyt krótki okres "darmowości", albo jednorazowość.

Karta kredytowa odpada ze względu na zbyt mało czasu do spłaty oraz ograniczoną liczbę usługodawców działających na polskim rynku (10?). Do tego warto zaznaczyć, że w większości przypadków jest z góry narzucona prowizja za posiadanie karty lub obowiązek wykonania iluś transakcji bezgotówkowych (i nie chodzi tu o przelew na inne konto).
Chwilówki w parabankach również odpadają ze względu na fakt, że tylko pierwsza jest darmowa i na dodatek nie u wszystkich usługodawców. Każda kolejna to tak duży koszt, że nie ma o czym mówić.
Długoterminowe pożyczki oddane przed czasem tak, żeby "wymigać się" od kosztów raczej też dostaniemy raz, może dwa. Dochodzi do tego krótki czas na zwrot.
Zostaje jeden instrument, który dostępny jest u niewielu (dwóch?) usługodawców - czyt. banków. Nie ma możliwości wzięcia kilku na raz, chyba że angażujemy w to całą rodzinę, ale wtedy i liczba osób do podziału zysków wzrasta.

I nie - nie możesz mieć kilkunastu (lub tylu ile chcesz) pożyczek na raz. W bankach wiadomo - wymieniają się informacjami na temat klientów. Po przekroczeniu pewnej kwoty zadłużenia nie otrzymasz następnych środków. O instytucjach pozabankowych się nie wypowiadam ze względu na jednorazowość finansowania.

Więc jeżeli nie w banku to gdzie...? Kto rozdaje pieniądze za darmo? Nie ma takich ludzi/instytucji...?

Banki zarabiają na różnicy między otrzymanym procentem z kredytu a oddanym procencie na lokacie. Nie ma szans na zarobek. Inwestycja w HYIP? Zbyt duże ryzyko. Zadowala Cię 0,3% miesięcznie na koncie oszczędnościowym? Idź do normalnej pracy, zarobisz więcej.

Jestem pewien, że chcąc realnie zbudować tego typu biznes nie masz szans. Teoretycznie to i owszem.

edit----------

Napisałeś "Wchodzę żeby przedstawić sposób gdzie wgl nie potrzeba zadnego wkładu kapitału własnego" - problem w tym, że nie chcesz przedstawić tego sposobu a jedynie ogólnikowo opisałeś jakąś tajemną metodę w niewiadomych póki co celach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 16:47 przez vojtec.)
07-06-2015 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #44
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
(07-06-2015 07:51)Psych0o napisał(a):  
(07-06-2015 07:43)marcel_kk napisał(a):  Patrzę i nie wierze, że ten nic nie wnoszący temat nie trafił jeszcze do kosza...
Widzę ze inteligencji tu nie brakuje...
Następny baran, nie rozumiesz to się nie wypowiadaj ...


Panie Moderatorze wywal ten chłam do kosza razem z jego autorem, to temat o niczym, a raczej jego autor próbuje zebrac kapitał na zakłady bukmacherskie, koleś ogarnij się !

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
07-06-2015 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Psych0o Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Hahaha xD
Straszne... człowieku ja mam w dupie wasze pieniądze. .
Idź klikaj sobie w reklamy bo to jedyne co potrafisz ogarnąć i robić
Eeeeech..


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
07-06-2015 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #46
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Idź weź 100 tyś i zainwestuj w bukmacherkę, nie zapomnij poprosić rodziców aby jeszcze 100 koła
wzięli pod hipotekę mieszkania, z 200 k bukmacherka zadrży beka

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
07-06-2015 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #47
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Psycholu czy jak się nazywasz. Naprawdę poszukaj sobie innego forum bo tutaj ceni się pewną renomę którą ludzie sobie wyrabiają. W tym momencie nie dość że wziąłeś się z dupy to atakujesz wszystkich, wywyższasz się i nazywasz idiotami osoby które zarobiły o wiele więcej niż Ty przez całe życie bez użycia twojego jakże średniego pomysłu, jeżeli to taki wspaniały plan to idź i wprowadzaj go w życie a w innym wypadku nie wracaj tu i nie proś o jakąkolwiek dotację na spłatę zobowiązań.

Dla mnie temat do kosza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 19:29 przez selfie.)
Glosy: marcel_kk (+2)
07-06-2015 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tollusiek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 584
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 164 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 43.00
Post: #48
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
(07-06-2015 19:28)selfie napisał(a):  Psycholu czy jak się nazywasz. Naprawdę poszukaj sobie innego forum bo tutaj ceni się pewną renomę którą ludzie sobie wyrabiają. W tym momencie nie dość że wziąłeś się z dupy to atakujesz wszystkich, wywyższasz się i nazywasz idiotami osoby które zarobiły o wiele więcej niż Ty przez całe życie bez użycia twojego jakże średniego pomysłu, jeżeli to taki wspaniały plan to idź i wprowadzaj go w życie a w innym wypadku nie wracaj tu i nie proś o jakąkolwiek dotację na spłatę zobowiązań.

Dla mnie temat do kosza.

Nie żeby coś, ale użytkownik Psych0o chyba nie prosił nikogo o pieniądze, albo to ja niedokładnie przeczytałem cały temat.

tollusiek, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2012.
08-06-2015 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #49
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
Chyba niedokładnie przeczytałeś bo ja nigdzie nie napisałem że prosi Wink
08-06-2015 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Psych0o Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka.
(08-06-2015 12:27)selfie napisał(a):  Chyba niedokładnie przeczytałeś bo ja nigdzie nie napisałem że prosi Wink
Heeh. . Od samego początku sugerujesz i w prawie każdym z Twoich postów znajduje się jakaś głupia i chamska wstawka o tym ze będę chciał, wroce po pieniądze, i bla...

Pisz co Ci się podoba. .
Chętnie poczytam.
08-06-2015 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pralnia pieniędzy? Dolarini 1 153 19-12-2023 21:04
Ostatni post: Hybrid1990
  XEDMEX AI Trader - bot który od sierpnia 2023r zakończył wszystkie dni z zyskiem Korsair39 1 370 13-10-2023 15:59
Ostatni post: Hybrid1990
  Pol football 3% dziennie - bez ryzyka ! begreen4fun 5 673 13-11-2022 09:34
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie dobrej sumy pieniędzy! Mjrek 4 442 06-12-2021 15:33
Ostatni post: MaLiN
Wink Najlepszy kran do zarabiania pieniędzy bez inwestowania RosalesAirdrop 1 740 30-06-2021 09:31
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości