Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore – Rekrutacja !

Autor Wiadomość
Golona Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 200
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 20.00
Post: #311
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Sprawdź:
(04-07-2015 12:41)Begrezen napisał(a):  
(04-07-2015 08:20)Golona napisał(a):  Myślę, że kolega po pierwsze nie ma jednego podania a po drugie ma też inne zajęcie niż czytanie podań i wybierania osób, a więc 72h czasami może być mało

Skoro kolega podjął się takiego zadania to powinien sobie zagospodarować czas na swoich nowych uczniów Tongue To zrozumiałe, że czasem ma się więcej na głowie i takie tam blebleble, ale jeśli jest ustalony czas rozpatrywania podań to powinno się tego trzymać, czyż nie? Chcecie mi wmówić, że przez PONAD 72 godziny nie znalazł 5 minut na rozpatrzenie podania? Mógł przyjąć i powiedzieć np. zaczynamy od jutra/pojutrza/następnego tygodnia albo mógł odrzucić i bym mógł złożyć podanie do innego typka albo rzucić to wszystko w cholerę, ale takie trzymanie w niepewności nowych użytkowników nie świadczy dobrze o jakże profesjonalnym serwsie/portalu czy jak to tam się zwie. Sory za krytykę, ale mam prawo wymagać tego, co powinno być oczywiste Sex
Nie chce tu nikogo urazić, ale serio, nie można tego tak zostawić i czekam z niecierpliwością na te podanie Huh

Nie, że bronie ich czy coś ale może zamiast wylewać żale na forum zaczął byś coś działać w kierunku zarabiania? A nóż by się okazało, że mentor wcale Ci nie jest potrzeby Smile
04-07-2015 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #312
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(04-07-2015 15:15)Golona napisał(a):  Nie, że bronie ich czy coś ale może zamiast wylewać żale na forum zaczął byś coś działać w kierunku zarabiania? A nóż by się okazało, że mentor wcale Ci nie jest potrzeby Smile

Gdyby nie był mi potrzebny to nie pisałbym podania xD Oczywiście, że już coś tam działam w tym kierunku, codziennie czytam poradniki, pacze czo i jak, szukałem stron gdzie można by wstawiać linki, ale w pewnym momencie gdzieś w odległych internetach, znalazłem takie rzeczy na pewnych blogach, że potem żałowałem, że to czytałem xD głupota ludzka nie zna granic xD zacząłem postrzegać świat w innych barwach, szkoda gadać Sad

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
Glosy: trybulski (+1)
04-07-2015 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damascenonn Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 30.00
Post: #313
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Mamy nalozony limit, jezeli tak bardzo chcesz to podaj swojego meila o ile do mnie zlozyles podanie i odrzuce Smile
Jezeli podanie nie jest rozpatrzone trzeba czekac na otwarcie rekrutacji, bo jaki to sens skoro rekrutacja zamknieta? A z tego co mi sie zdaje macie chyba opcje anulowania zgloszenia.

Jezeli tak bardzo chcecie to podania zlozone do mnie w ciagu miej wiecej 72 h bede odrzucal i nigdy wiecej nie przyjmowal podania ucznia.
04-07-2015 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tadek7 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 7 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #314
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Może dobrym rozwiązaniem byłaby informacja przy mentorze na stronie czy są do niego wolne miejsca czy jest wszystko zajęte i potencjalni aplikujący wiedzieliby na czym stoją Smile Na zasadzie mentor X i liczba miejsc 4/5
04-07-2015 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #315
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(04-07-2015 16:51)Damascenonn napisał(a):  Mamy nalozony limit, jezeli tak bardzo chcesz to podaj swojego meila o ile do mnie zlozyles podanie i odrzuce Smile
Takie podejście do nowych użytkowników mi się podoba Smile To bardzo miło z twojej strony, ale dzięki Bogu sądząc po nicku i mailu, nie złożyłem podania do ciebie, tylko do tego drugiego z anielską cierpliwością, w przeciwieństwie do ciebie? xD

(04-07-2015 16:51)Damascenonn napisał(a):  Mamy nalozony limit

(04-07-2015 16:51)Damascenonn napisał(a):  Jezeli podanie nie jest rozpatrzone trzeba czekac na otwarcie rekrutacji

(04-07-2015 16:51)Damascenonn napisał(a):  Jezeli tak bardzo chcecie to podania zlozone do mnie w ciagu miej wiecej 72 h bede odrzucal i nigdy wiecej nie przyjmowal podania ucznia.

No dobra, to teraz kto mi powie gdzie jest takie info w regulaminie? Gdzie są jakieś limity, jakieś cholerne miejsca, gdzie? Są tylko mentorzy, wymagania i możliwość złożenia podania. Skoro jakiś mentor ma już swój niby limit, to chyba nie powinien się pojawiać w miejscu gdzie użytkownicy wybierają mentorów i składają do nich podania? Gdzie tu jakaś logika? Jestem coraz bardziej rozczarowany tym serwisem/portalem/czy jak mu tam. ;(

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
Glosy: Eldarix (+1)
04-07-2015 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #316
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Ale czego Ty nie rozumiesz? Begrezen Skoro już tak bardzo chcesz mieć mentora to składasz podanie i:

A) Jeśli mentor ma wszystkie miejsce zajęte, czekasz aż rekrutacja ponownie się otworzy.

Takie trudne do zrozumienia? Nikt Ci nie zabrania znaleźć mentora na własną rękę. Przecież gołym okiem widać że ten projekt jest kompletnym nie wypałem (Przynajmniej na ten moment)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2015 19:22 przez selfie.)
04-07-2015 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lotheo Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 604
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 280 +

Forum Gold: 0.00
Post: #317
RE: Leadmore – Rekrutacja !
I tak powinna być informacja, czy rekrutacja jest zamknięta, czy też nie. Jeśli jest zamknięta, to nie przyjmuje podań. Przez takie zagrania, robi się tylko burdel, bo ktoś kto może złożyć podanie, to myśli, że i rekrutacja jest otwarta. Potem są narzekania i żale, że podania wiszą po tydzień czasu, a przecież miało to być 72 godziny. Brak informacji i komunikacji między mentorami, a ich potencjalnymi uczniami.

Załóżcie sobie oddzielne wątki tutaj w dziale LM ze swoim nickiem jako mentora i informujcie tam o rekrutacji i innych typu pierdołach, czy można składać podania. Tak trudno pomyśleć?

Lotheo, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2015 20:30 przez Lotheo.)
04-07-2015 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damascenonn Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 30.00
Post: #318
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Rekrutacja zamknieta, dziekuje dobranoc.
Podania mozna skladac i oczekiwac przyjecia.



Nie potrafie tego zrozumiec... Mozna podanie zlozyc i niech sobie wisi z 5-10 dni, jezeli mentor bedzie mial wolne miejsca (to oznacza limit ) to przyjmie, jezeli nie to z reguly takie podanie sobie lezy. Trzeba czekac az Arek wprowadzi system gdzie bedzie jasno pisalo ile jest wolnych miejsc.

A Tobie Begrezen polecam melisy zamiast herbaty bo Ci zaczyna szkodzic...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2015 22:51 przez Damascenonn.)
04-07-2015 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #319
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(04-07-2015 22:47)Damascenonn napisał(a):  A Tobie Begrezen polecam melisy zamiast herbaty bo Ci zaczyna szkodzic...

A dziękuje, ale nie piję herbaty Sex

"Mentor powinien zaakceptować lub odrzucić Twoje zgłoszenie w ciągu 72h."
A tu chyba właśnie jest błąd, bo powinno być "w ciągu 72 dni" to by bardziej pasowało i się nawet zgadzało impreza Podanko dalej leży nierozpatrzone Smile

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
09-07-2015 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chada Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #320
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Ja jakbym miał takich ludzi sie zgłaszających to od razu bym ich wywalał.
Glosy: Begrezen (0), Uzumaki92 (+1)
09-07-2015 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leadmore-użytkownik jest nieaktywny Invictum 5 2,654 26-11-2017 22:15
Ostatni post: Czaq
  Leadmore - Kolejna rewolucja ! Odbierz nagrody na które zasługujesz. MonikaLeadmore 193 38,135 24-11-2017 22:50
Ostatni post: mahuzz
  "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA wydra87 11 4,424 02-04-2017 22:09
Ostatni post: Cwany
  Szukam osoby, która wypłaci mi pieniądze z leadmore AimBoster 5 2,603 27-03-2017 20:10
Ostatni post: Początkujący
Star Konkurs noworoczny - Mój rok z Leadmore Leadmore 33 8,929 18-01-2017 09:52
Ostatni post: Glexab

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości