Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore – Rekrutacja !

Autor Wiadomość
.::Nicko::. Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 864
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 326 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.15
Post: #111
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Sprawdź:
Hunter sprawdź zgłoszenia Tongue
19-06-2015 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #112
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(19-06-2015 22:01)wydra87 napisał(a):  
(18-06-2015 14:57)nesarions napisał(a):  Najlepsze perełki :

1. Najchętniej przyjmuję kandydatów posiadających własnie fanpage, grupy, fora, blogi, strony. Rozważę każde zgłoszenie.

Jak ktoś ma fanpage .grupy .blogi, strony wszystko mozna znalezc na necie albo forum ^^ Bo przeciez najwazniejsze jest zaplecze w zarobku. Lecenie na latwizne Smile

2. Całkowicie początkujący - na Forum jest wszystko dla poczatkujacych pewno SPAM .

Reszta to nie wiem bo opisy są w miare ale nie wiadomo co sie za tym kryje Smile


Moim zdaniem to Mentor nic nowego nie wniesie bo to wszystko mozna znalezc na necie swojej niszy Ci nie da. Zarobek to Fanpage Blogi strona WWW i SPam na facebooku oraz wszedzie gdzie się da kazdy to chyba wie nie masz tego to został CI Spam gdzie kokosow nie zarobisz Tongue

Dla calkowicie poczatkujacych to moze sie przyda ale dla tych co juz troche zarabiaja i wiedza co gdzie jak to im to duzo nie da a szkoda 20% oddawać tym bardziej ze ze swoich nisz tez bedziesz mial odliczane % nie tylko porad Mentora wiec jak ktos dopiero "ZACZYNA " zarabiac na sub sms i ogolnie to mu sie przyda

Właśnie to jest takie nie do końca dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ostatnie Twoje zdania. Co innego gdyby brano 20 % od kwoty, którą zarobiłeś dzięki mentorowi (zrobić jakiś podział, inne linki itd, żeby było wiadomo, które są od mentora). Bo czasami może tak być, że mentor mi przez miesiąc nie pomoże, ja na swojej niszy zarobię z 500 zł i nagle mam mu oddawać 20 %? Bez sens.

To akurat racja.
Chyba pierwszy serwis, który za poleconych "odrywa" z własnych zarobków (wiadomo, że część zarobionych bez mentorzenia), a nie stanowi "bonusu" dla samej pracy mentora.
Taka polityka, trudno się z nią kłócić. Ja moim poleconym nie chciałabym zabierać 20 zł ze 100 zarobionych, więc można mieć nadzieję, że z czasem się to zmieni...Jak nie wyrokuje szybką ucieczkę z niszami (na leadmore może będzie zakaz dla ponownie tworzonych kont, ale na innych serwisach hulaj dusza, piekła nie ma- na wiedzy pozyskanej od mentorów)
19-06-2015 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #113
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(19-06-2015 22:01)wydra87 napisał(a):  
(18-06-2015 14:57)nesarions napisał(a):  Najlepsze perełki :

1. Najchętniej przyjmuję kandydatów posiadających własnie fanpage, grupy, fora, blogi, strony. Rozważę każde zgłoszenie.

Jak ktoś ma fanpage .grupy .blogi, strony wszystko mozna znalezc na necie albo forum ^^ Bo przeciez najwazniejsze jest zaplecze w zarobku. Lecenie na latwizne Smile

2. Całkowicie początkujący - na Forum jest wszystko dla poczatkujacych pewno SPAM .

Reszta to nie wiem bo opisy są w miare ale nie wiadomo co sie za tym kryje Smile


Moim zdaniem to Mentor nic nowego nie wniesie bo to wszystko mozna znalezc na necie swojej niszy Ci nie da. Zarobek to Fanpage Blogi strona WWW i SPam na facebooku oraz wszedzie gdzie się da kazdy to chyba wie nie masz tego to został CI Spam gdzie kokosow nie zarobisz Tongue

Dla calkowicie poczatkujacych to moze sie przyda ale dla tych co juz troche zarabiaja i wiedza co gdzie jak to im to duzo nie da a szkoda 20% oddawać tym bardziej ze ze swoich nisz tez bedziesz mial odliczane % nie tylko porad Mentora wiec jak ktos dopiero "ZACZYNA " zarabiac na sub sms i ogolnie to mu sie przyda

Właśnie to jest takie nie do końca dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ostatnie Twoje zdania. Co innego gdyby brano 20 % od kwoty, którą zarobiłeś dzięki mentorowi (zrobić jakiś podział, inne linki itd, żeby było wiadomo, które są od mentora). Bo czasami może tak być, że mentor mi przez miesiąc nie pomoże, ja na swojej niszy zarobię z 500 zł i nagle mam mu oddawać 20 %? Bez sens.

Po raz kolejny zgadzam się w 100% z @[wydra87]. W ten czas można by było przy okazji jako tako monitorować prace mentora. Ja ze swojej strony powiem, że chciałem spróbować u jednego mentora ale zrezygnowałem. Dla czego ? Napisałem jasno, że zarabiam na chwilę obecną średnio 60 zł dniówka i oczekuję zarobków na poziomie moje 60zł + 15zł +20% dla mentora od pierwszego dnia zarabiania, czyli łącznie 90 zł to chyba nie dużo patrząc na start +30zł z mentoringu. Niestety a może stety mentor odpisał mi, że jest to nie realne gdyż musiał by wszystko na raz mi powiedzieć i zdradzić a zgodnie z umową od ma na to 3 miesiące, przy okazji dodał, że w pierwszym tygodniu nie będzie możliwości żeby osiągnąć 30 zł. Cóż widocznie to nie dla mnie. Tak czy inaczej życzę powodzenia wszystkim nowym osobom w subach oraz mentorom życzę wytrwałości w dążeniu do celu !! impreza

EDIT: O wspominanych zarobkach z mentorem +30 zł więcej od pierwszego dnia. Kupiłem kiedyś od użytkownika @[ScroX] poradnik za 35 zł i do dzień dziś wpada mi z niego (jak jest konkretna akcja) ponad 30zł a w sumie już około 500zł. Więc prosta matematyka. Każde moje 100zł z podpiętym mentorem kosztuje mnie 20zł czyli 500zł kosztuje mnie 100zł co razem daje mi 400zł zarobku (nie liczę US). A po zakupieniu poradnika osiągam 465zł a moje koszty to 35zł. Więc czegoś tu nie rozumiem. Mentor za 100zł nie przekaże mi konkretnej wiedzy ? Powiem, szczerze trochę się rozczarowałem. To samo tyczy się poradnika od @[szykiryki] który kosztował 80zł a na innym serwisie niż leadmore zrobiłem na nim ~700zł a w leadmore z mentorem kosztowało by mnie to 140zł.

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2015 22:44 przez szyweg.)
Glosy: ScroX (+1)
19-06-2015 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arko21 Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #114
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Tak macie racje, ja też bym wolał żeby stawki leadów mieli normalne a prowizje dla nas od tych leadów były dodawane dodatkowo. Ale czy wtedy to opłaca sie serwisowi? Sam nie wiem.

Co do wykorzystania wiedzy na innych portalach hmmm, ciężko to stwierdzić, bo są jeszcze ludzie honorowi i lojalni na tym świecie Smile
Glosy: szyweg (+1)
19-06-2015 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
feellove Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 54 +

Forum Gold: 0.00
Post: #115
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(19-06-2015 22:29)szyweg napisał(a):  
(19-06-2015 22:01)wydra87 napisał(a):  
(18-06-2015 14:57)nesarions napisał(a):  Najlepsze perełki :l

1. Najchętniej przyjmuję kandydatów posiadających własnie fanpage, grupy, fora, blogi, strony. Rozważę każde zgłoszenie.

Jak ktoś ma fanpage .grupy .blogi, strony wszystko mozna znalezc na necie albo forum ^^ Bo przeciez najwazniejsze jest zaplecze w zarobku. Lecenie na latwizne Smile

2. Całkowicie początkujący - na Forum jest wszystko dla poczatkujacych pewno SPAM .

Reszta to nie wiem bo opisy są w miare ale nie wiadomo co sie za tym kryje Smile


Moim zdaniem to Mentor nic nowego nie wniesie bo to wszystko mozna znalezc na necie swojej niszy Ci nie da. Zarobek to Fanpage Blogi strona WWW i SPam na facebooku oraz wszedzie gdzie się da kazdy to chyba wie nie masz tego to został CI Spam gdzie kokosow nie zarobisz Tongue

Dla calkowicie poczatkujacych to moze sie przyda ale dla tych co juz troche zarabiaja i wiedza co gdzie jak to im to duzo nie da a szkoda 20% oddawać tym bardziej ze ze swoich nisz tez bedziesz mial odliczane % nie tylko porad Mentora wiec jak ktos dopiero "ZACZYNA " zarabiac na sub sms i ogolnie to mu sie przyda

Właśnie to jest takie nie do końca dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ostatnie Twoje zdania. Co innego gdyby brano 20 % od kwoty, którą zarobiłeś dzięki mentorowi (zrobić jakiś podział, inne linki itd, żeby było wiadomo, które są od mentora). Bo czasami może tak być, że mentor mi przez miesiąc nie pomoże, ja na swojej niszy zarobię z 500 zł i nagle mam mu oddawać 20 %? Bez sens.

Po raz kolejny zgadzam się w 100% z @[wydra87]. W ten czas można by było przy okazji jako tako monitorować prace mentora. Ja ze swojej strony powiem, że chciałem spróbować u jednego mentora ale zrezygnowałem. Dla czego ? Napisałem jasno, że zarabiam na chwilę obecną średnio 60 zł dniówka i oczekuję zarobków na poziomie moje 60zł + 15zł +20% dla mentora od pierwszego dnia zarabiania, czyli łącznie 90 zł to chyba nie dużo patrząc na start +30zł z mentoringu. Niestety a może stety mentor odpisał mi, że jest to nie realne gdyż musiał by wszystko na raz mi powiedzieć i zdradzić a zgodnie z umową od ma na to 3 miesiące, przy okazji dodał, że w pierwszym tygodniu nie będzie możliwości żeby osiągnąć 30 zł. Cóż widocznie to nie dla mnie. Tak czy inaczej życzę powodzenia wszystkim nowym osobom w subach oraz mentorom życzę wytrwałości w dążeniu do celu !! impreza

EDIT: O wspominanych zarobkach z mentorem +30 zł więcej od pierwszego dnia. Kupiłem kiedyś od użytkownika @[ScroX] poradnik za 35 zł i do dzień dziś wpada mi z niego (jak jest konkretna akcja) ponad 30zł a w sumie już około 500zł. Więc prosta matematyka. Każde moje 100zł z podpiętym mentorem kosztuje mnie 20zł czyli 500zł kosztuje mnie 100zł co razem daje mi 400zł zarobku (nie liczę US). A po zakupieniu poradnika osiągam 465zł a moje koszty to 35zł. Więc czegoś tu nie rozumiem. Mentor za 100zł nie przekaże mi konkretnej wiedzy ? Powiem, szczerze trochę się rozczarowałem. To samo tyczy się poradnika od @[szykiryki] który kosztował 80zł a na innym serwisie niż leadmore zrobiłem na nim ~700zł a w leadmore z mentorem kosztowało by mnie to 140zł.

Jak ktos liczy na 30 zl/dzien przy pierwszym dniu wspoloracy z mentorem-to powinien wybrac sie na drugi koniec teczy...

Wlasnie przez takie 'wymagania' reffow nie ma oficjalnych i nieoficjalnych mentorow w subach...

Przy dluzszej wspolpracy i czerpaniu wiedzy od mentora mozna zyskac wiecej niz liche 30 zl na dzien...tylko satysfakcjonujacy zarobek na aupilocie na dlugie tygodnie, miesiace...sam zaczynalem z mentorka od 50 zl/dzien, dzis ta kwota zmienila sie w 350-400 zl dniowki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2015 23:03 przez feellove.)
19-06-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #116
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(19-06-2015 22:58)feellove napisał(a):  
(19-06-2015 22:29)szyweg napisał(a):  
(19-06-2015 22:01)wydra87 napisał(a):  
(18-06-2015 14:57)nesarions napisał(a):  Najlepsze perełki :l

1. Najchętniej przyjmuję kandydatów posiadających własnie fanpage, grupy, fora, blogi, strony. Rozważę każde zgłoszenie.

Jak ktoś ma fanpage .grupy .blogi, strony wszystko mozna znalezc na necie albo forum ^^ Bo przeciez najwazniejsze jest zaplecze w zarobku. Lecenie na latwizne Smile

2. Całkowicie początkujący - na Forum jest wszystko dla poczatkujacych pewno SPAM .

Reszta to nie wiem bo opisy są w miare ale nie wiadomo co sie za tym kryje Smile


Moim zdaniem to Mentor nic nowego nie wniesie bo to wszystko mozna znalezc na necie swojej niszy Ci nie da. Zarobek to Fanpage Blogi strona WWW i SPam na facebooku oraz wszedzie gdzie się da kazdy to chyba wie nie masz tego to został CI Spam gdzie kokosow nie zarobisz Tongue

Dla calkowicie poczatkujacych to moze sie przyda ale dla tych co juz troche zarabiaja i wiedza co gdzie jak to im to duzo nie da a szkoda 20% oddawać tym bardziej ze ze swoich nisz tez bedziesz mial odliczane % nie tylko porad Mentora wiec jak ktos dopiero "ZACZYNA " zarabiac na sub sms i ogolnie to mu sie przyda

Właśnie to jest takie nie do końca dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ostatnie Twoje zdania. Co innego gdyby brano 20 % od kwoty, którą zarobiłeś dzięki mentorowi (zrobić jakiś podział, inne linki itd, żeby było wiadomo, które są od mentora). Bo czasami może tak być, że mentor mi przez miesiąc nie pomoże, ja na swojej niszy zarobię z 500 zł i nagle mam mu oddawać 20 %? Bez sens.

Po raz kolejny zgadzam się w 100% z @[wydra87]. W ten czas można by było przy okazji jako tako monitorować prace mentora. Ja ze swojej strony powiem, że chciałem spróbować u jednego mentora ale zrezygnowałem. Dla czego ? Napisałem jasno, że zarabiam na chwilę obecną średnio 60 zł dniówka i oczekuję zarobków na poziomie moje 60zł + 15zł +20% dla mentora od pierwszego dnia zarabiania, czyli łącznie 90 zł to chyba nie dużo patrząc na start +30zł z mentoringu. Niestety a może stety mentor odpisał mi, że jest to nie realne gdyż musiał by wszystko na raz mi powiedzieć i zdradzić a zgodnie z umową od ma na to 3 miesiące, przy okazji dodał, że w pierwszym tygodniu nie będzie możliwości żeby osiągnąć 30 zł. Cóż widocznie to nie dla mnie. Tak czy inaczej życzę powodzenia wszystkim nowym osobom w subach oraz mentorom życzę wytrwałości w dążeniu do celu !! impreza

EDIT: O wspominanych zarobkach z mentorem +30 zł więcej od pierwszego dnia. Kupiłem kiedyś od użytkownika @[ScroX] poradnik za 35 zł i do dzień dziś wpada mi z niego (jak jest konkretna akcja) ponad 30zł a w sumie już około 500zł. Więc prosta matematyka. Każde moje 100zł z podpiętym mentorem kosztuje mnie 20zł czyli 500zł kosztuje mnie 100zł co razem daje mi 400zł zarobku (nie liczę US). A po zakupieniu poradnika osiągam 465zł a moje koszty to 35zł. Więc czegoś tu nie rozumiem. Mentor za 100zł nie przekaże mi konkretnej wiedzy ? Powiem, szczerze trochę się rozczarowałem. To samo tyczy się poradnika od @[szykiryki] który kosztował 80zł a na innym serwisie niż leadmore zrobiłem na nim ~700zł a w leadmore z mentorem kosztowało by mnie to 140zł.

Jak ktos liczy na 30 zl/dzien przy pierwszym dniu wspoloracy z mentorem-to powinien wybrac sie na drugi koniec teczy...

Wlasnie przez takie 'wymagania' reffow nie ma oficjalnych i nieoficjalnych mentorow w subach...

Przy dłuższej współpracy i czerpaniu wiedzy od mentora można zyskać więcej niż liche 30 zł na dzie...tylko satysfakcjonujący zańrobek na aupilocie na dlugie tygodnie, miesiace...sam zaczynalem z mentorka od 50 zl/dzien, dzis ta kwota zmienila sie w 350-400 zl dniowki.
Pochwal się zarobkami, bo w twojej galerii widnieją rychło 3 dni po 100zł+. Nie do końca chodziło mi o to "liche" 30 zł dzień. A o liche 30 zł dzień od początku współpracy. Wymaganie rychło 30 zł dziennie to chyba nie dużo ? Patrząc na to, że można kupić pierwszy lepszy poradnik na forum który kosztuje od 30zł ~ 300zł i zarobić od 30 zł do 600 zł. Poradnik to jednorazowy wydatek który przy odrobinie mózgu może owocować przez dobrych kilka miesięcy mało tego jak go zmodyfikujesz pod siebie to zyski lecą ogromnie w górę. Nie wspominając już o kupnie aplikacji.

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
19-06-2015 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
feellove Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 54 +

Forum Gold: 0.00
Post: #117
RE: Leadmore – Rekrutacja !
@[szyweg] nie musze podbudowywac swojego ego codziennymi screenami w galerii.
Widac jednak z Twoich wypowiedzi, ze nie czaisz czym jest idea mentoringu.
Ja zasuwalem przez caly styczen, zreszta dzieki szykiryki, na rozwoj swojej strony, za darmo, bez zarobku. Od marca zbieram owoce tej pracy 'bez pracy' na poziomie satysfakconujacym (zwlaszcza, ze to nie tylko suby, ale i np. Produkty bankowe gdzie za leada mam od 30-100 zl).
Jesli dla Ciebie stabilne 100-150 zl/dzien (3-4.5k/msc) przy zaangazowaniu godziny dziennie przy wczesniejszej, intensywnej pracy pod odslona mentora to malo, warto zwrocic sie do killera- mozr nauczy Cie zarabiac 1k/ dziennie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2015 23:47 przez feellove.)
19-06-2015 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Arko21 Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #118
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Nie ma co sie sprzeczać.
Jeden woli kupic poradnik za 30zł i zarobić na nim 600zł
Drugi woli oddawać mentorowi 20% a mieć wszystkie tego typu rady co w poradniku w pakiecie tych 20% Smile
19-06-2015 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #119
RE: Leadmore – Rekrutacja !
(19-06-2015 23:37)feellove napisał(a):  @[szyweg] nie musze podbudowywac swojego ego codziennymi screenami w galerii.
Widac jednak z Twoich wypowiedzi, ze nie czaisz czym jest idea mentoringu.
Ja zasuwalem przez caly styczen, zreszta dzieki szykiryki, na rozwoj swojej strony, za darmo, bez zarobku. Od marca zbieram owoce tej pracy 'bez pracy' na poziomie satysfakconujacym (zwlaszcza, ze to nie tylko suby, ale i np. Produkty bankowe gdzie za leada mam od 30-100 zl).
Jesli dla Ciebie stabilne 100-150 zl/dzien (3-4.5k/msc) przy zaangazowaniu godziny dziennie przy wczesniejszej, intensywnej pracy pod odslona mentora to malo, warto zwrocic sie do killera- mozr nauczy Cie zarabiac 1k/ dziennie?
Człopie czytaj ze zrozumieniem a nie smarujesz post po "łebkowym" przeczytaniu poprzedniego.
Co do "nie czaisz czym jest idea mentoringu" nie zgadzam się z tobą gdyż uważam, że mentor powinien dawać jasne wskazówki a z takimi się spotkałem już na tym forum na przykład dość popularny temat na g2a. Robiąc wszystko co przekazał @[pointsmaster] byłem w stanie od drugiego dnia mentorowania osiągać zyski. To samo tyczy się mentoringu w skracaniu gdzie od mentora dostałem jasne wskazówki co robić, jak i kiedy aby w ciągu dosłownie (mając nie wielkie zaplecze) 2-3 dni mieć z tego jakieś grosze. Nie wspominając już na przykład chociaż by o programie "Doładowanie telefonu" gdzie wrzucając spam na jakieś ~500 grup jestem w stanie wyciągnąć z tego te marne 30zł dziennie...Tak, że ten. Co do mojej stabilności aby było stabilnie potrzebuję minimum ~200zł dziennie co daje w ciągu 21-2 dni roboczych 4200-4400 zł ale puki co (jeżeli Ciebie to interesuje) jestem jeszcze daleko od tego celu ale, wierz mi w momencie kiedy tylko do niego dojdę to dam Ci znać Smile

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2015 00:16 przez szyweg.)
20-06-2015 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
feellove Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 54 +

Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: Leadmore – Rekrutacja !
Ok rozumiem.
Pierwsze zlotowki, po wprowadzeniu rad mentora, pojawia sie pewnie jeszcze tego samego dnia wspolpracy. Troche po prostu nie spodobala mi sie Twoja pozycja i wymog 30 zl/dziennie-tego nikt Ci nie zagwarantuje. Nie dzialam na spamie, ani na fejsie, wiec dlatego pewnie ciezko mi to skumac. Ok , nie ma co sie sprzeczac. Pierwsze wyniki reffow pewnie niedlugo sie pojawiaWink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2015 06:37 przez feellove.)
Glosy: szyweg (+1)
20-06-2015 06:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leadmore-użytkownik jest nieaktywny Invictum 5 2,663 26-11-2017 22:15
Ostatni post: Czaq
  Leadmore - Kolejna rewolucja ! Odbierz nagrody na które zasługujesz. MonikaLeadmore 193 38,186 24-11-2017 22:50
Ostatni post: mahuzz
  "Gra motywacyjna - depozyt w Leadmore" ANKIETA wydra87 11 4,434 02-04-2017 22:09
Ostatni post: Cwany
  Szukam osoby, która wypłaci mi pieniądze z leadmore AimBoster 5 2,604 27-03-2017 20:10
Ostatni post: Początkujący
Star Konkurs noworoczny - Mój rok z Leadmore Leadmore 33 8,957 18-01-2017 09:52
Ostatni post: Glexab

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości