Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Które zdjęcie wg. Ciebie jest najlepsze?
Ankieta jest zamknięta.
1. Wiatrówka za kasę z 4Lead 5.97% 8 5.97%
2. Jedne z nowszych modeli telefonów 2.99% 4 2.99%
3. Oczywiście kuraka też nie mogło zabraknąć 11.94% 16 11.94%
4. Zarobki jednego z użytkowników 4Lead 2.24% 3 2.24%
5. BMW jednego z naszych Użytkowników kupione m.in. za kasę z 4Lead 16.42% 22 16.42%
6. Fajerwerki i kilka gadżetów 14.18% 19 14.18%
7. Nasi Użytkownicy dbają nie tylko o stan portfela, ale również o zdrowe odżywanie 2.99% 4 2.99%
8. Nie może zabraknąć także dobrego grajka 0.75% 1 0.75%
9. Figurka za kasę z 4Lead 12.69% 17 12.69%
10. Mistrz konwersji 2.99% 4 2.99%
11. Podstawa ciężkiej pracy 14.18% 19 14.18%
12. Pan spóźnialski ze swoim dorobkiem 12.69% 17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!

Autor Wiadomość
nicooo Offline
Krętacz TreePay
*

Liczba postów: 867
Dołączył: Feb 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.98
Post: #41
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Sprawdź:
Jak dla mnie to jakiś pseudo konkurs , kto normalny pomyśli o kupowaniu głosów ? to tak jakby kandydaci na prezydenta również je kupowali ... swój głos oddałem na prace nr 5 na samym początku konkursu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2015 14:23 przez nicooo.)
Glosy: rekki (+1)
17-05-2015 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rekki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,711
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 237.14
Post: #42
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Moim zdaniem zasady konkursu powinny zostać te same, jedynie wykluczyć kupujących głosy, gdyż teraz moje zgłoszenie może zająć przykładowo 5 miejsce, a w głosowaniu po odjęciu 3 głosów zdobytych po wprowadzeniu zakazu jestem na czele, więc trochę nie byłoby fair w stosunku do mnie. Być może w przypadku innych byłoby podobnie, ale w to już nie wnikam...
17-05-2015 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
4lead Support Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Mamy przyjemność ogłosić wyniki pierwszego, oficjalnego konkursu organizowanego przez administrację 4Lead.pl Zmiana zasad sprawiła, że na nasze głowy spadła ogromna odpowiedzialność dlatego też każda z nadesłanych prac była długo dyskutowana. Pod uwagę braliśmy również zdobyte wcześniej głosy choć nie były one decydujące, kierowaliśmy się głównie własnymi odczuciami.

I Miejsce: Kurak
Jak już pisaliśmy wyżej kierowaliśmy się głównie własnymi odczuciami a kurak ujął nas wszystkich za równo za serce jak i za żołądek Smile Gratulujemy pierwszego miejsca i liczymy w przyszłości na zaproszenie na obiadek z wysoko proteinowego drobiu!

II Miejsce: BMW
Nowy samochód to zawsze spory wydatek ale też przyjemność z jazdy. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoja cegiełkę oraz życzymy szerokości!

III Miejsce: Jack Daniels czyli podstawa ciężkiej pracy.
Nic dodać, nic ująć- zdjęcie mówi samo za siebie. Gwarantowane podium.

Reszta z prac rozłożyła się w następujący sposób:
IV. Parowar
V. Zarobki Pana spóźnialskiego
VI. Replika ASG
VII. Sprzęt grający
VIII. Zestaw telefonów
IX. Fajerwerki i inne gadżety
X. Zarobki jednego z użytkowników 4L

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane prace. Pomimo, że konkurencja nie była zbyt liczna to na pewno bardzo zacięta, na tyle zacięta że musieliśmy zmienić reguły zabawySmile Niemniej jednak cieszymy się, że konkurs wywołał tyle emocji!

Prosimy również o podsyłanie swoich danych osobowych, niezbędnych do wysyłki nagród na naszą skrzynkę [email protected] lub pod numer GG
49612799. Do informacji prosimy również dodać rozmiar koszulki jaki chcecie otrzymać a także czy ma być damska czy męska.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych następnych konkursach, które pojawią się już wkrótce, bądźcie czujni i szukajcie info w naszym oficjalnym temacie na zarabiam.com

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!



@[Puciek] @[ostry2ostry] @[remka] @[Mikey] @[rekki] @[misterzelek] @[HURAGANEK] @[buba_483] @[mlody222] @[DeoRIP] @[wojtek113] @[Sznurek11]
Glosy: *JackDaniels* (+1), Puciek (+1), rekki (+1), remka (+1)
17-05-2015 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeoRIP Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,188
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 372 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 510.00
Post: #44
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
@[yazir]
Za zmianę warunków dwukrotnie w konkursie powinien być 2 razy warn dla 4lead Support.

(16-05-2015 00:50)remka napisał(a):  
(16-05-2015 00:25)DeoRIP napisał(a):  
(15-05-2015 22:37)remka napisał(a):  Co to kur** ma być ja się pytam??
proszę to zobaczyć :
http://zarabiam.com/Temat-10-gr-za-1-glo...ighlight=w

CZY TO JEST ŻART? CZY TO JEST NORMALNE?

Gość kupuje głosy... proszę Was... domagam się wykluczenia go z konkursu.

Kto z innych uczestników mnie popiera? Czy dla Was jest to fair-play?

DOMAGAM się by go ukarać. Niech sobie kupuje jak już musi ale innych forach.

Zmieniaj co chwile posty i przy okazji nie było informacji, że nie wolno pozyskiwać głosy w ten sposób więc nie ma podstaw by mnie wykluczyć z konkursu bo spełniam wszystkie warunki i nie łamie żadnych z tych które były a co do ciebie to już skończ szczekać bo to denerwujące i jak się coś nie podoba to nie moja wina, że nie umiesz działać tak by konkursy wygrywać i tak ogólnie tą samą logiką też powinieneś zostać wykluczony z konkursu bo zrobiłeś to samo co ja w pewnym momencie a to, że zmieniłeś post to nie zmienia faktu, że powinieneś twoim tokiem myślenia też zostać wykluczony z konkursu i pozdrawiam z uszanowaniem drogi użytkowniku forum Wink

Mlody, popatrz sobie na godziny dodania postów a potem na godziny edycji postów. To raz. Po drugie, nie mam zamiaru działać w taki sposób jak Ty by coś wygrać ani w żaden inny. Kupowanie głosów to frajerskie zachowanie.

Po trzecie. To co ja zrobiłem jeśli w ogóle przeczytałeś DOKŁADNIE całość miało tylko ograniczyć twoje trudy o zdobycie głosu. I nie kupilem sobie głosu. I tak jak ci odpisałem w drugim temacie, nie zamierzałem i nie zamierzam kupować głosów czy błagać reszte forum o głos bo nie miałem własnego pomysłu na fote i cyknąłem fote zabawki swojej 3 letniej siostry...

po czwarte, nawet jak wygrasz, to bedziesz miał juz dozywotnio przypiętą łatkę "tego co kupuje głosy" i dla mnie i pewnie dla innych tak samo jestes frajer-pompka Wink

Zachowałes sie nie fair-play i zachowales sie jak frajer.

Hahaha

Tutaj maturzysta się oferuję :
(btw. skupiłbyś się jednak na tych maturach... )
[Obrazek: 3p5Drnz.png]

A tutaj widzimy 12tą zainteresowaną osobą :
(W sumie to jedenastą, bo dwunasty głos był Twój...)
[Obrazek: YzNfuW0.png]

KUPOWANIE GŁOSÓW = FRAJERSTWO

Powiedz mi szczerze czemu uważasz, że to frajerstwo ? Big Grin

(17-05-2015 12:03)kizunka78 napisał(a):  " mistrzelek " mowisz ze to nie rywalizacja na smierc i zycie? To co Ty robisz? Kupujesz glosy placisz za glosy ? Az tak upadles nisko ? Uważałam ze kazdy ma swój rozum i odda głos uczciwie na to co mu sie spodoba , że nie bedzie zadnego kupowania glsów i rywalizacji . Niektórzy nie dorośli do pewnych spraw tylko nad tym ubolewac. Szkoda ze 4lead.pl nic nadal z tym nie zrobil. Bo to nie uczciwe do innych uczestników konkursu którzy postarali się dali coś fajnego z usmiechem bo na tym to mialo polegac prawda? Cos pomyslowego cos innego i najciekawszy pomysl mial wygrac a kto wygrywa? Oszusci którzy kupują glosy .. Szkoda mi tylko uczestników którzy w konkursie zagrali Fer... Przykre . Ja napewno nie oddalam glosa na oszusta który kupuje glosy by wygrac tylko na prace ktora na to zasluguje ... Tyle w tym temacie.

Nikt nie oszukiwał gdyż nie było nic powiedziane o tym w regulaminie konkursu Smile

(16-05-2015 19:52)rekki napisał(a):  
(16-05-2015 17:33)misterzelek napisał(a):  Rekki nie było mnie dziś gdy 4lead dodało posta gdyż nie miałem internetu temat zamknięty już Smile
ty uczciwie też nie nabijałeś pozdrawiam

Co nie zmienia faktu, że zostały dodane 3 głosy po wprowadzeniu zakazu kupna głosów, więc powinny zostać anulowane. Po za tym, jeśli za nie zapłaciłeś, to zostały kupione PO zakazie, bo i płatność była wykonana już po wydaniu zakazu przez organizatora.

Pozdrawiam Wink

Nie ma to znaczenia gdyż nie wolno zmieniać warunków konkursu w trakcie jego trwania.

(17-05-2015 13:54)4lead Support napisał(a):  W związku z nieuczciwymi zagraniami niektórych uczestników konkursu postanowiliśmy, że zwycięzców konkursu wyłoni administracja 4Lead.pl

Kupowanie głosów, które miało miejsce nie jest zgodne z duchem konkursu i nie możemy mu zaradzić w inny sposób niż poprzez wyłonienie zwycięzcy przez organizatorów.
Przepraszamy, za zmienianie reguł w trakcie zabawy ale jak widać ta decyzja była konieczna.

I bez obaw, administracja nie jest i nigdy nie będzie przekupiona Smile

Co niby było nieuczciwego ? Nic nie było mówione, że głosy nie mogą być motywowane więc żadnej nieuczciwości nie było beka

(17-05-2015 14:20)nicooo napisał(a):  Jak dla mnie to jakiś pseudo konkurs , kto normalny pomyśli o kupowaniu głosów ? to tak jakby kandydaci na prezydenta również je kupowali ... swój głos oddałem na prace nr 5 na samym początku konkursu.


Każdy kto chce wygrać konkurs myślisz, że kto wygrywa konkursy ten kto ma dobre zaplecza i znajomości by zebrać jak najwięcej głosów lub ten kto zapłaci. Jeżeli nie wiesz, że takie rzeczy są na porządku dziennym to nie wiem w jakim świecie żyjesz.

(17-05-2015 14:31)rekki napisał(a):  Moim zdaniem zasady konkursu powinny zostać te same, jedynie wykluczyć kupujących głosy, gdyż teraz moje zgłoszenie może zająć przykładowo 5 miejsce, a w głosowaniu po odjęciu 3 głosów zdobytych po wprowadzeniu zakazu jestem na czele, więc trochę nie byłoby fair w stosunku do mnie. Być może w przypadku innych byłoby podobnie, ale w to już nie wnikam...

Za co wykluczyć ? Za to, że głosy były zdobyte w sposób normalny zgodny z regulaminem ? ehhh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2015 22:22 przez DeoRIP.)
17-05-2015 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Puciek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 60.00
Post: #45
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Cytat:Za zmianę warunków dwukrotnie w konkursie powinien być 2 razy warn dla 4lead Support.
A za kupowanie głosów sąd polowy.
Glosy: Pasza dla konia (+1), Pitek236 (+1), *JackDaniels* (+1), Boonys (+2)
17-05-2015 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kurus92 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,613
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 740 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.97
Post: #46
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
(17-05-2015 22:59)Puciek napisał(a):  
Cytat:Za zmianę warunków dwukrotnie w konkursie powinien być 2 razy warn dla 4lead Support.
A za kupowanie głosów sąd polowy.


bekabekabekabeka Widzę,że ładnie się dzieje Lol
17-05-2015 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Liromir Offline
Prokurator Artur Łata
*

Liczba postów: 1,060
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1312 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.00
Post: #47
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Jako, że lubie wpierd**lić się między wódke a zakąskę to:

1. Przez głosowanie można uczciwie wygrać: http://zarabiam.com/Temat-Konkurs-HotCas...IKI-111075

2. DeoRIP - walisz całe forum w ch*ja za jakiś śmieciowy tablet i jeszcze wołasz moda, że się warny należą bo Cie wykluczyli - na jego miejscu to bym Cię jeszcze zbanował

3. W uczciwość 'werdyktu' władz 4lead nie wierzę, doskonale pamiętam jak wygrałem ten konkurs: http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-pro...#pid880560
(za starych władz HC - pozdro dla kumatych Big Grin)



i gratuluję zwycięzcy
[Obrazek: 30791f0c69047952bdc16e466b218ef9.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 00:22 przez Liromir.)
Glosy: Boonys (+2), rasiak221 (+1), Karczu (+1)
18-05-2015 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rasiak221 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 659
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 83 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
ja bym powiedział tak - ' przeciw kurestwu i upadkowi zasad' konkurs ma być miłym dodatkiem dla ludzi tam zarabiających, to społeczność forum ma ocenić komu się to najbardziej nalezy - ale co najważniejsze, ma to być zabawa, ukazanie kreatywności i budowanie jakiejś tam więzi z odbiorcami, a że na świecie zawsze znajdą się ludzie którzy dla 5 zł sprzedali by własną matkę to inna sprawa, pozdro dla kumatych Smile
18-05-2015 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
4lead Support Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
(18-05-2015 00:14)Liromir napisał(a):  Jako, że lubie wpierd**lić się między wódke a zakąskę to:

1. Przez głosowanie można uczciwie wygrać: http://zarabiam.com/Temat-Konkurs-HotCas...IKI-111075

2. DeoRIP - walisz całe forum w ch*ja za jakiś śmieciowy tablet i jeszcze wołasz moda, że się warny należą bo Cie wykluczyli - na jego miejscu to bym Cię jeszcze zbanował

3. W uczciwość 'werdyktu' władz 4lead nie wierzę, doskonale pamiętam jak wygrałem ten konkurs: http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-pro...#pid880560
(za starych władz HC - pozdro dla kumatych Big Grin)




i gratuluję zwycięzcy
[Obrazek: 30791f0c69047952bdc16e466b218ef9.gif]


Witam,

1.Chcielibyśmy zapewnić, że następny oficjalny konkurs oraz jego zasady będą na tyle czytelne, iż sytuacja która miała miejsce w I konkursie nie będzie miała prawa bytu.

2.Co do użytkownika DeoRIP, chyba nie musimy nikomu mówić, że w konkursie liczy się zabawa i tworzenie wspólnoty użytkowników 4lead.pl oraz zarabiam.com poprzez uczciwość i chęć wyróżnienia się kreatywnością nie tylko w zarabianiu Wink

3.W sprawie kwestii uczciwości werdyktu zapewniamy, że był bezstronny i oceniany przez dwie niezależne osoby nie powiązane bezpośrednio z serwisem. Chciałbym również przypomnieć, iż kwestie najważniejsze dla 4lead.pl nie rozpatruje były właściciel HotCash, a pieczę nad serwisem sprawuję zupełnie innych skład Smile

W razie jakichkolwiek uwag lub niejasności prosimy o odzew Smile

Pozdrawiam!
18-05-2015 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sznurek11 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 177
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 25.00
Post: #50
RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny!
Co z nagrodami? Kiedy je nam wyślecie? Smile
Glosy: remka (+1)
26-05-2015 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  420 FG do rozdania 2 edycja - konkurs dla użytkowników 4Lead.pl DeoRIP 5 2,012 27-03-2015 19:23
Ostatni post: DeoRIP
  420 FG do rozdania - konkurs dla użytkowników 4Lead.pl DeoRIP 11 3,991 16-03-2015 20:10
Ostatni post: DeoRIP
  KONKURS pt, "KTO PIERWSZY" majeros 5 984 17-01-2015 03:01
Ostatni post: Klin
  Konkurs! Wypozycjonuje dla Ciebie w google 1 niszę | Wysoka pozycja SPECJALNY KONKURS Klin 19 6,119 16-10-2014 13:45
Ostatni post: Pitek236

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości