Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%

Autor Wiadomość
It's me! Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #231
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Sprawdź:
Niektórzy inwestowali mniejsze kwoty typu 50-100zł, a coś takiego policja olałaby z góry na dół, ale po zebraniu kilku inwestorów pewnie wyjdzie strata 500zł minimum
11-07-2015 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
brozek123 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 5.00
Post: #232
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Uwaga :
Mark, który był odpowiedzialny za obracanie btc na OB zobowiązał się oddać początkowy wkład wszystkim inwestorom. Wystarczy zgłosić się do niego na gg: 53816820

Profesjonalna pomoc w skracaniu, Zapraszam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2015 10:05 przez brozek123.)
13-07-2015 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patryk006 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 857
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #233
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
A co z tymi btc co miała oddawać oliwia ?
13-07-2015 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #234
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Mark nie chce mieć problemów, to oddaje wpłaty, jak wszyscy się zgłoszą to dopiero wyśle (6 osób)

patryk006 brozek123 It's me! rachman szyweg
Robimy coś w tym kierunku, żeby bykonrado nie został bezkarny?

(Jak kogoś niepotrzebnie oznaczyłem, tzn. nie ma u niego niespłaconej inwestycji, to przepraszam)
13-07-2015 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

It's me! Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #235
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
olekn1 Zawsze można przejechać się do Zakopanego i upomnieć się u niego o %, który został nam obiecany Lol Zakopane to ładna okolica + można to potraktować jako mini zjazd pokrzywdzonych Jerk2
Glosy: olekn1 (+1)
13-07-2015 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #236
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Pisałem, przed chwilą z Markiem z tego GG co podałeś. Gość piszę z jako tako składnią, używa przecinków, kropek i polskich znaków. Śmiem twierdzić, że to rzeczywiście jakaś inna osoba. No nic zgłoście się na to gg co podał brozek123 może otrzymamy zwroty.

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
13-07-2015 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
It's me! Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #237
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
A, bo to ja tu jestem głównym prowodyrem tego porozumienia; Mark chce nam oddać tylko początkowy wkład, a następnie o pieniądze upomnieć się Akivera.
Glosy: olekn1 (+1)
13-07-2015 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patryk006 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 857
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #238
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Najpierw chciałbym się dowiedzieć ostatecznie kto co jak ... jak Mark wypłaci to co było na początku, oliwia dorzuci pozostałe btc (a podobno kasę dostała), to ostatecznie nie mam powodu bawić się w jakiekolwiek ściąganie kasy od niego.

Jeżeli mark odda wkład, ale oliwia jednak kasy nie ma i % nie będzie to wtedy inaczej będę podchodził Wink
13-07-2015 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #239
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Cytat:Robimy coś w tym kierunku, żeby bykonrado nie został bezkarny?
W nocy wysłałem hashe Oliwii jak chciała, zobaczę czy oddadzą. Osobiście za nerwowy jestem by jeździć do Zakopca, poza tym więcej bym na bilet wydał niż wtopiłem w ten interes Wink
Poczekajmy skoro chcą prostować sprawę. Sprawę jak coś da się wygrać, wystarczą screeny rozmów - to już wystarczający dowód na zawarcie ważnej umowy więc kasa bez większego problemu do odzyskania.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale po zgłoszeniu w toku wyszłyby jeszcze 2 fakty o których być może nawet nie myślicie... Mieli by wtedy naprawdę nieciekawe problemy (także finansowe) w związku z tym no i nasrane w kartotekach do końca życia.
Dajcie im szansę bo jak już maszyna ruszy to ciężko zatrzymać a problemy mogliby serio mieć spore. Mimo wszystko jeśli jest tak jak myślę to szkoda aż takie problemy im robić. Na razie nie piszę co mam na myśli. Wtopa była i niech oddadzą co obiecali, lepiej to załatwić bez wciągania 2 organów które by z chęcią się tym zainteresowały i to niezależnie od tego że kwoty są wg nas niskie a policja może je olewać...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
13-07-2015 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MarkM Offline
JESTEM OSZUSTEM
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #240
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Witam. Mark z tej strony ten z GG.
Jako iż pisałem że oddam wam obiecane 100% proszę o kontakt os. które jeszcze nie napisały.

Dzisiaj miałem wysłać wam 100% lecz z powodu braku połączenia z internetem (brak internetu od dostawcy) nie jestem w stanie wysłać.

Po tym jak internet będę miał dostępny BTC pojawią się na koncie.

Jeśli będziecie chceć jestem w stanie zaoferować w późniejszym terminie wysyłkę kwot % z inwestycji.

Os. które się niezgłosiły otrzymają btc w nast. tyg. (po przeslaniu danych od Konrada).

Pozdrawiam, Mark. Napiszę wam jutro jak wyślę 100%. Przeraszam za kłopot lecz mieszkam na wsi i takie problemy niestety to u mnie częsta rzecz.

Myślę że zrozumiecie.
17-07-2015 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości