Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć ''kibica'' w Knurowie..

Autor Wiadomość
rekki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,711
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1407 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 237.14
Post: #91
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
Sprawdź:
W sieci są dostępne zdjęcia, na których widać wystrzał, również po tym, jak ŚP Dawid dostał jedną kulę, chwilę później widać kolejny wystrzał w Jego kierunku. Widzę, że nie macie żadnego pojęcia o sprawie, po za informacjami wyciągniętymi z mediów Wink
10-05-2015 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Fricooo Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,089
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 429.50
Post: #92
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
(10-05-2015 09:43)LordBeaK napisał(a):  Zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem każdy jest winny. Po co było się napieprzać? Szkoda mi i kibola i policjanta. Ale kłócąc sie na forum nic nie zmienicie.

No więc teraz prośba do Ciebie. Pokaż mi moment (zdjęcie, wideo) w którym kibice na tym meczu się "napieprzali" jak to powiedziałeś. Mówisz że złamali prawo? OK, ale dopóki się nie bili to chyba nie było to przestępstwo, a wykroczenie. Za to jest kara według regulaminu stadionu (grzywna, zakaz stadionowy), a nie kara śmierci... Ludzie opanujcie się. Większość tutaj dyskutuje, zapewne dużo w sprawie i tak nie wiedzą, ale swoje muszą powiedzieć lub podsycić dyskusje.
Myślisz że większość nic nie robi? Kibice organizują zbiórkę pieniędzy między innymi dla Aleksa (syna Ś.P. Dawida). Wam też radziłbym zamiast pisać głupie posty jacy to kibice są źli wziąć się za coś pożytecznego.
Glosy: rekki (+1)
10-05-2015 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Coristo Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 9,184
Dołączył: Aug 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #93
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
(10-05-2015 11:43)Fricooo napisał(a):  
(10-05-2015 09:43)LordBeaK napisał(a):  Zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem każdy jest winny. Po co było się napieprzać? Szkoda mi i kibola i policjanta. Ale kłócąc sie na forum nic nie zmienicie.

No więc teraz prośba do Ciebie. Pokaż mi moment (zdjęcie, wideo) w którym kibice na tym meczu się "napieprzali" jak to powiedziałeś. Mówisz że złamali prawo? OK, ale dopóki się nie bili to chyba nie było to przestępstwo, a wykroczenie. Za to jest kara według regulaminu stadionu (grzywna, zakaz stadionowy), a nie kara śmierci... Ludzie opanujcie się. Większość tutaj dyskutuje, zapewne dużo w sprawie i tak nie wiedzą, ale swoje muszą powiedzieć lub podsycić dyskusje.
Myślisz że większość nic nie robi? Kibice organizują zbiórkę pieniędzy między innymi dla Aleksa (syna Ś.P. Dawida). Wam też radziłbym zamiast pisać głupie posty jacy to kibice są źli wziąć się za coś pożytecznego.
Nie myl pojęć kibol =/= kibic

Kibic nie wbiega na murawę, nie niszczy stadionu i okolic.
Glosy: kuleczka91 (+1), Roxi5017 (+1)
10-05-2015 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fricooo Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,089
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 429.50
Post: #94
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
(10-05-2015 11:46)Coristo napisał(a):  
(10-05-2015 11:43)Fricooo napisał(a):  
(10-05-2015 09:43)LordBeaK napisał(a):  Zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem każdy jest winny. Po co było się napieprzać? Szkoda mi i kibola i policjanta. Ale kłócąc sie na forum nic nie zmienicie.

No więc teraz prośba do Ciebie. Pokaż mi moment (zdjęcie, wideo) w którym kibice na tym meczu się "napieprzali" jak to powiedziałeś. Pojęcie "kibola - chuligana" wykreowała telewizja. Mówisz że złamali prawo? OK, ale dopóki się nie bili to chyba nie było to przestępstwo, a wykroczenie. Za to jest kara według regulaminu stadionu (grzywna, zakaz stadionowy), a nie kara śmierci... Ludzie opanujcie się. Większość tutaj dyskutuje, zapewne dużo w sprawie i tak nie wiedzą, ale swoje muszą powiedzieć lub podsycić dyskusje.
Myślisz że większość nic nie robi? Kibice organizują zbiórkę pieniędzy między innymi dla Aleksa (syna Ś.P. Dawida). Wam też radziłbym zamiast pisać głupie posty jacy to kibice są źli wziąć się za coś pożytecznego.
Nie myl pojęć kibol =/= kibic

Kibic nie wbiega na murawę, nie niszczy stadionu i okolic.

Niestety ale to ty mylisz pojęcia. Samo słowo kibol pochodzi jak się nie mylę z gwary poznańskiej i jest znaczy nic innego jak zagorzały kibic. W Kunurowie oprócz wbiegnięcia na murawę nikt nikt nie zniszczył, więc po raz kolejny odwołam się do "basenu" Narodowego. Czy wtedy ktoś też został postrzelony za wbiegnięcie na murawę? Tamci napici kibice zostali wykreowani na bohaterów i ludzie się składali na zapłacenie za nich grzywny. Widzę że w tym temacie też każdy ma coś do powiedzenia, ale ciekawe czy ktoś chociaż złotówkę wyłoży...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 12:18 przez Fricooo.)
10-05-2015 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kurus92 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,613
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 740 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.97
Post: #95
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
Jazda ciemnogrodzie.... bekafacepalm
10-05-2015 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pysik-89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 299
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 62 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #96
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
(10-05-2015 11:43)Fricooo napisał(a):  
(10-05-2015 09:43)LordBeaK napisał(a):  Zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem każdy jest winny. Po co było się napieprzać? Szkoda mi i kibola i policjanta. Ale kłócąc sie na forum nic nie zmienicie.

No więc teraz prośba do Ciebie. Pokaż mi moment (zdjęcie, wideo) w którym kibice na tym meczu się "napieprzali" jak to powiedziałeś. Mówisz że złamali prawo? OK, ale dopóki się nie bili to chyba nie było to przestępstwo, a wykroczenie. Za to jest kara według regulaminu stadionu (grzywna, zakaz stadionowy), a nie kara śmierci... Ludzie opanujcie się. Większość tutaj dyskutuje, zapewne dużo w sprawie i tak nie wiedzą, ale swoje muszą powiedzieć lub podsycić dyskusje.
Myślisz że większość nic nie robi? Kibice organizują zbiórkę pieniędzy między innymi dla Aleksa (syna Ś.P. Dawida). Wam też radziłbym zamiast pisać głupie posty jacy to kibice są źli wziąć się za coś pożytecznego.

To ja pisałem o "napieprzaniu" z tym że nie odnosiłem się tutaj konkretnie do tego meczu a ogólnie do zachowania "KIBOLI" Ale wracając do tego meczu, to może mi powiesz że kibice wbiegli sobie na boisko żeby sobie tylko pobiegać? A krzyczeli to co krzyczeli tak dla Funu? Dodam jeszcze, że jeśli doszło by do ewentualnego starcia i wydarzył by się podobny wypadek z tym że ucierpiał by jakiś kibic przeciwnej drużyny lub coś w tym stylu to wtedy byście płakali i mówili gdzie w tym momencie była policja?

Po za tym z tego co pamiętam to nie pisałem nigdzie o karze śmierci za taki wybryk.Naprawdę nie uważam, że powinien w ten dzień zginąć i że była to słuszna śmierć. Jak napisałem wcześniej miał nieziemskiego pecha na którego złożyło się wiele czynników. Tylko śmieszą mnie komentarze gdzie według co niektórych, głównymi winowajcami tej sytuacji była policja!.Bo jeśli ci ludzie siedzieli by na swoich czterech literach w loży to sytuacja ta nie miała by miejsca, a policja nie była by zmuszona użyć środków przymusu bezpośredniego. Wbiegając na boisko na pewno nie wbiegli tylko po to by pobiegać i na pewno liczyli się z ewentualną interwencją policji. Mówicie że w danym momencie nie było rozbojów itp (ciekawe czy gdyby nie interwencja policji to tego rozboju by nie było.)

To prawie tak jak byście pisali o tym że bandyta zaatakował przypadkowego osobnika ale trafił na kolesia znającego perfekcyjnie powiedzmy KRAV-MAGe i agresor dostał totalne bęcki i obwinialibyście za to zaatakowanego.

Prawo jest po to by je przestrzegać, nie piszę teraz o konkretnie tym meczu ale o tym co ogólnie się dzieje u nas na stadionach. Jestem że Śląska i powiem szczerze, że sam osobiście nie wybrał bym się na taki mecz... Żeby przypadkiem nie dostać po mordzie za to że mam inny szalik. Znam wielu ludzi którzy są podobnego zdania i byli naprawdę normalnymi kibicami do czasu aż nie natrafili na właśnie takich *** i nie zostali pobici.
Jestem w 100% za tym by takie sytuacje były znacznie bardziej karane (może wtedy za jakiś czas będzie można wybrać się bezpiecznie z rodziną na mecz!)

Pysik-89, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
10-05-2015 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fricooo Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,089
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 429.50
Post: #97
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
Pamiętaj że zazwyczaj przypadkowe osoby nie mają się o co bać, więc nie wiem czemu przytoczyłeś tutaj sytuację pójścia na mecz z rodziną. Weź pod uwagę że to był mecz podwyższonego ryzyka, a nikt na sektorach nie był zagrożony. Jeżeli sam nie wybiegniesz z rodziną na murawę (haha) to nie wiem w czym widzisz niebezpieczeństwo.
Mówisz o tym co się dzieje na naszych stadionach? Hmmm... Dobrze wiem co się dzieje. Patriotyczne oprawy (w szkole np. o żołnierzach wyklętych milczą), zbiórki dla potrzebujących. Jesteś ze Śląska? Ok. Jakoś wczoraj Wisła mogła się zjednoczyć z Górnikiem i razem śpiewali na meczu kilka przyśpiewek w strone policji. Da sie bez dymów? Było jakoś niebezpiecznie mimo że kibice za sobą nie przepadają. Ludzie chodzą rodzinami na mecz i nie marudzą, ale większość cały czas żyje stereotypami i tym co usłyszy w telewizji. Pamiętaj że w TV nie dowiesz się o tych dobrych sprawach (oprawy, zbiórki, pomoc), bo telewizja szuka sensacji, a to się nie sprzeda.
10-05-2015 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kurus92 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,613
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 740 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.97
Post: #98
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
@up
Spokojnie,daj im się ,,wyżyć".TVN im powie,oni powtórzą i ich nie przekrzyczysz Wink
Glosy: rekki (+1), Fricooo (+1)
10-05-2015 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fricooo Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,089
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 429.50
Post: #99
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
(10-05-2015 18:01)Kurus92 napisał(a):  @up
Spokojnie,daj im się ,,wyżyć".TVN im powie,oni powtórzą i ich nie przekrzyczysz Wink

No właśnie to jest najgorsze. Ludzie ślepo wierzą w to co im powiedzą media, ale na stadion nie pójdą i się nie przekonają, bo jest niebezpiecznie. Zresztą może i lepiej bo "Stadion to nie teatr (...)", a nie którzy by tego chcieli.
10-05-2015 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #100
RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie..
Temat się wyczerpał, można zamknąć.
10-05-2015 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmierć bananmma 67 32,056 05-05-2020 17:13
Ostatni post: yakuzi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości