Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka online dla firmy.

Autor Wiadomość
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #11
RE: Pożyczka online dla firmy.
Sprawdź:
(13-04-2015 14:26)szykiryki napisał(a):  Dlatego wciąż trzymam się zdania, że zakładanie DG pod suby to fanaberia, jest to zbyt niepewna opcja... ale powodzenia oczywiście.

Owszem, pod moją DG podpinam też zarabianie na subach i spamie ale to nie jest główny zarobek. Przecież to może każdego dnia paść. Nie brałbym pożyczki zarabiając tylko i wyłącznie na subach. Wątpie czy bym w ogóle firmę wtedy zakładał.

(13-04-2015 14:26)szykiryki napisał(a):  No chyba, że masz jakąś "poduszkę" finansową, z której ewentualnie będziesz mógł spłacić zobowiązanie.

Gdybym nie posiadał nie planowałbym w ogóle pożyczki. Ba, nie zakładałbym nawet tego tematu.

(13-04-2015 14:26)szykiryki napisał(a):  Po prostu poszukaj partnera biznesowego (chociażby tutaj na zc), który udzieli Ci pożyczki na niewielki procent lub też za jakiś udział w zyskach na inwestycji, którą planujesz. Z tego co pamiętam, prowadziłeś dziennik pracy z jakimiś ziomkami- nie mogliby Cię wesprzec finansowo i działalibyście wspólnie?

Nie nie mogli by, ostatnio mają problemy a kasę prawdopodobnie przepili Jerk2. I wątpie, że znalazłby się ktoś taki co udzieli mi prywatnej pożyczki tutaj. Kiedyś pożyczyłem 100 zł na zc.com ale zanim ktoś w końcu się znalazł połowa forum zdążyła mnie zwyzywać od oszustów i oskarżać, że wezmę kasę i się zawinę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 14:36 przez patulsky1337.)
13-04-2015 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #12
RE: Pożyczka online dla firmy.
Tak jak mówię, pod uwagę warto brać przede wszystkim pożyczki bankowe.
Pamiętaj jednak, że tak małe kwoty rzadko która instytucja finansowa będzie chciała udzielić na 12 czy 24 miesiące... choć oczywiście jest to możliwe.

Jeśli inwestycja nie jest superpilna, raczej zacisnęłabym pasa przy swoich wydatkach i zebrała normalnie, nie oddając lichwiarskiego procenta/u innym ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 14:45 przez szykiryki.)
13-04-2015 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #13
RE: Pożyczka online dla firmy.
(13-04-2015 14:45)szykiryki napisał(a):  Tak jak mówię, pod uwagę warto brać przede wszystkim pożyczki bankowe.
Pamiętaj jednak, że tak małe kwoty rzadko która instytucja finansowa będzie chciała udzielić na 12 czy 24 miesiące... choć oczywiście jest to możliwe.

Jeśli inwestycja nie jest superpilna, raczej zacisnęłabym pasa przy swoich wydatkach i zebrała normalnie, nie oddając lichwiarskiego procenta/u innym ;]

Masz sporo racji, tylko wiesz... trochę mnie czas pogania Tongue
13-04-2015 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #14
RE: Pożyczka online dla firmy.
Idz do tego banku, przeciesz Cie nie zjedza. Na 3,5k na lajcie Ci udziela pozyczki.
13-04-2015 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #15
RE: Pożyczka online dla firmy.
(13-04-2015 14:50)PremAccHack napisał(a):  Idz do tego banku, przeciesz Cie nie zjedza. Na 3,5k na lajcie Ci udziela pozyczki.

Napisałbym, że jestem socjofobem ale się trochę boje.
13-04-2015 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #16
RE: Pożyczka online dla firmy.
@patulsky, skoro masz zapędy do alienacji społecznejSmile, na stronie mBanku masz możliwość czatu internetowego:

http://www.mbank.pl/o-nas/kontakt/oferta-indywidualna/

Zagadaj, może udzielą Ci jakiś wstępnych informacji czy w ogole jest szansa na pożyczkę i na jakich warunkach.
Glosy: patulsky1337 (+1)
13-04-2015 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mcknowak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 84 +

Forum Gold: 90.00
Post: #17
RE: Pożyczka online dla firmy.
Po pożyczkę to tylko do banku! Chwilówki i inne "pożyczki on line bez bik" nie są po to by pożyczać ludziom kasę tylko po to by oskubać ich z resztek majątku Undecided. Lepiej trzymać się od nich z daleka. No chyba że chcesz zarabiać w programie partnerskimJerk! Sam widzisz że ci odmówili bo jesteś młody i nic nie masz. Gdybyś był jednak rencistą pijakiem ale z własnym mieszkaniem, dostał byś pożyczkę natychmiast at.
Zobacz tutaj: http://www.mbank.pl/firmy/kredyty/kredyt-na-start/
Myślę że inne banki mają podobną ofertę. Wujek Google wie dużo...

mcknowak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
16-04-2015 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #18
RE: Pożyczka online dla firmy.
(16-04-2015 19:26)mcknowak napisał(a):  Po pożyczkę to tylko do banku! Chwilówki i inne "pożyczki on line bez bik" nie są po to by pożyczać ludziom kasę tylko po to by oskubać ich z resztek majątku Undecided. Lepiej trzymać się od nich z daleka. No chyba że chcesz zarabiać w programie partnerskimJerk! Sam widzisz że ci odmówili bo jesteś młody i nic nie masz. Gdybyś był jednak rencistą pijakiem ale z własnym mieszkaniem, dostał byś pożyczkę natychmiast at.
Zobacz tutaj: http://www.mbank.pl/firmy/kredyty/kredyt-na-start/
Myślę że inne banki mają podobną ofertę. Wujek Google wie dużo...

Nie mam konta w mbanku. Po drugie wątpie, że mi przyznają pożyczkę z banku. Mi nawet chwilówki na wonga.com za 50 zł na 2 miesiące nie chcą przyznać ( zrobiłem wniosek dla testu) bo uważają, że nie dam rady spłacić tej kwoty w takim czasie ;-;
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 14:19 przez patulsky1337.)
18-04-2015 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #19
RE: Pożyczka online dla firmy.
Patulsky, widac, ze nie masz zadnego doswiadczenia z kredytami bankowymi. I nie porównuj wniosku bankowego o kredyt do wniosku on-line chwilówki...
Jakby banki dawały kredyty tylko ludziom, którzy mają kasę czy prowadzą firmę od dziesięcioleci, to naprawdę niewiele osób miałoby do nich dostęp.

Odważ się w koncu, weź wolny dzień, zrób rundkę po bankach i wszystkiego się dowiesz.
Bo na razie zaklinasz rzeczywistość, że bank na pewno Ci odmówi.... Undecided.
18-04-2015 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #20
RE: Pożyczka online dla firmy.
Dziwne dylematy... Jak się coś chce to trzeba próbować, dadzą to dadzą nie to nie. Najlepiej banki, pożyczki może spróbuj społecznościowe bo chwilówki raczej dają krótkie terminy do spłaty. Chociaż mam w ofercie jakąś pożyczkę do 3000 zł z okresem spłaty od 12 do 24 miesięcy jak ktoś ma stałe dochody (nie chodzi mi o to co mam w stopce).
Tak jak radzi szykiryki dzień wolny i banki oblecieć, albo składać wnioski przez net - można spróbować telefonicznie rozeznać się w temacie, to nie boli a gadka w każdym kolejnym banku będzie szła składniej Smile

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 20:07 przez rachman.)
Glosy: szykiryki (+1)
18-04-2015 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biuro rachunkowe online? Ascoran 10 4,388 05-08-2020 16:17
Ostatni post: Twarzy
  Wystawianie faktur na usługi niezwiązane z działalnośćią firmy Soplica 3 3,296 01-01-2020 19:43
Ostatni post: Zły_Szeląg
  Fake transmisje online a prawo Criss323 5 4,056 15-05-2019 11:33
Ostatni post: Criss323
  Jak ograniczyć koszty prowadzenia firmy? Itachi198 11 4,904 22-02-2019 22:39
Ostatni post: Itachi198
Thumbs Up Policz PIT online rachman 0 3,052 18-02-2019 17:58
Ostatni post: rachman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości