Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypt strony typu wiadomości - pod virale

Autor Wiadomość
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
Sprawdź:
Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.
28-03-2015 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #42
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 16:31)aero2 napisał(a):  Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.
Pozyjemy zobaczymy.
28-03-2015 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rj7rad Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 798
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 125 +

Forum Gold: 31.00
Post: #43
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 16:31)aero2 napisał(a):  Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.

Właśnie dziwi mnie, że na stronie ze skryptem, który udostępnia bez wiedzy wchodzącego, mam mniej wejść niż na czysty LP z ofertą
28-03-2015 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
Promowałem rzeczy, które mają najlepsze branie, czyli śmierć znanej osoby i też liczyłem na kokosy, niestety wpadł tylko 1 złamany lead.

Osobiście nie polecam viralki, chyba że na prawdę mamy duży ruch z minimum 1000 osób na stronie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2015 16:44 przez aero2.)
Glosy: rj7rad (+1)
28-03-2015 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rj7rad Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 798
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 125 +

Forum Gold: 31.00
Post: #45
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 16:43)aero2 napisał(a):  Promowałem rzeczy, które mają najlepsze branie, czyli śmierć znanej osoby i też liczyłem na kokosy, niestety wpadł tylko 1 złamany lead.

Osobiście nie polecam viralki, chyba że na prawdę mamy duży ruch z minimum 1000 osób na stronie.

Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
28-03-2015 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.
28-03-2015 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rj7rad Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 798
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 125 +

Forum Gold: 31.00
Post: #47
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

No tak, ale spamując czystym linkiem z ofertą, też piszą że to wirusy, spamy itp.
Chodzi mi o to, ze teoretycznie ruch powinien być zwiększony dzięki viralce.
28-03-2015 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Goldes Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 191
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 60.05
Post: #48
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

Na dobrą sprawę promując zwykle programy też ludzie piszą że oszustwo dziś nawet trafił mi się komentarz że wchodząc w link ściąga wirusa na komputer który ma dostęp do wszystkiego. Mogę się mylić bo miesiąc dopiero na subach działam ale promując programy standardowe zarobiłem 3x mniej niż na własnej niszy przez 4 dni a też jest nie dopracowana ma charakter newsa (nie zadne usmiercanie ani nic takiego ) i wydaje mi się że taka wiralka była by dla mnie dobrym strzałem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2015 17:42 przez Goldes.)
28-03-2015 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Koja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,180
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 91.00
Post: #49
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
Głupoty gadasz aero Tongue Viralka znacznie zwiększa ilość wejść.

[Obrazek: ip4ham.jpg]
Zwykła strona z viralką, po 2 dniach niestety domene zablokowali i ruch spadał.

Bez viralki mam zazwyczaj po 6/7k wejśc, więc prawie 3 razy mniej.


@
A co do strony to ładnie wygląda. Łap reputa, kiedyś na pewno skorzystam Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2015 18:53 przez Koja.)
28-03-2015 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BossSH Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale
(28-03-2015 17:40)Goldes napisał(a):  
(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

Na dobrą sprawę promując zwykle programy też ludzie piszą że oszustwo dziś nawet trafił mi się komentarz że wchodząc w link ściąga wirusa na komputer który ma dostęp do wszystkiego. Mogę się mylić bo miesiąc dopiero na subach działam ale promując programy standardowe zarobiłem 3x mniej niż na własnej niszy przez 4 dni a też jest nie dopracowana ma charakter newsa (nie zadne usmiercanie ani nic takiego ) i wydaje mi się że taka wiralka była by dla mnie dobrym strzałem.

Jak to mówią "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" i coś w tym jest. Wiadomo że po takim ostrzale spamu ludziom już coś w głowie świta na temat tych programów promując gotowe linki do programów już to wyłapują nawet jak opis jest przyciągający więc własne nisze coś mogą pomóc. Viralka teoretycznie powinna pomóc bo mamy szanse dotrzeć do większej ilości osób ale trzeba się przekonać samemu, bo gdyby iść tym rozumowaniem to z samych grup każdy powinien być już bogaczem skoro w grupach jest przeważnie zapisanych po 4k+ ludzi i więcej a każdy robi po kilkadziesiąt grup dziennie i więcej to powinniśmy mieć wyświetleń po kilka tysięcy ale niestety tak nie ma i nie ważne że w grupach są tysiące osób, dlatego trzeba sprawdzać próbować, sam dopiero zaczynam i mam mega nerwy jak mam odsłony a leady nie wpadają ale jakoś trzeba próbować Big Grin

BossSH, dumny członek http://zarabiam.com od May 2014.
28-03-2015 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Skrypt do freebitco.in
tomaszo704 139 38,222 25-11-2018 11:56
Ostatni post: Fillipser143
 
Poradnik
 Własna Bramka Proxy Skrypt + opis
xaydestroyer 0 4,138 29-05-2016 13:46
Ostatni post: xaydestroyer
 
Poradnik
 [Poradnik]Jak zwiększyć zarobki na stronach typu CPM
lukasz1950 22 8,373 22-11-2015 13:56
Ostatni post: asiorek
  Skrypt | Beats by Dr. Dre Klin 17 5,066 01-06-2015 10:00
Ostatni post: Pink134lol
  Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 Klin 39 10,959 21-10-2014 09:51
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości