Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komisja Wojskowa

Autor Wiadomość
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #71
RE: Komisja Wojskowa
Sprawdź:
Fakt, są różni ludzie, czyli są ludzie i ludzie Tongue

Nie ma co drążyć chyba tego tematu tak naprawdę, bez żadnego celu on tak sobie drąży Tongue
26-02-2015 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shaGuar Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,136
Dołączył: Aug 2014
Forum Gold: 52.00
Post: #72
RE: Komisja Wojskowa
(26-02-2015 18:26)Roxi5017 napisał(a):  U mne faceci z kl lajtowo do tego podchodza Tongue
No i kurde tak ma być !


Nie wiem czym tu się podniecać, pewnie fascynują się tym, że doktorek będzie im zaglądał w gacie i macał jajka Jerk2
Mi się wydaje, że najbardziej ekscytują się goście, co mają na sobie rurki (fuuuu ! facepalm) i tego typu noszące jakieś badziewia, jak można takie coś nosić, pedal&#%o się szerzy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2015 18:51 przez shaGuar.)
Glosy: sheko12 (+1)
26-02-2015 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Scoobyx Offline
Anakin Skywalker
*

Liczba postów: 2,675
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 804 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.12
Post: #73
RE: Komisja Wojskowa
Wasi dziadkowie/pradziadkowie w wieku 18 lat dostawali broń i byli wysyłani do walki na pole bitwy. Nie ważne czy to zima, mróz -30 stopniowy, deszcz, grad... Cel był tylko jeden i nikt nie jęczał o to, że trzeba spodnie ściągnąć. W większości była chęć do walki i mogli oddać każdą kroplę krwi za ten kraj. Co niektórzy chyba zapomnieli, że stosunkowo całkiem niedawno była II wojna światowa, a do niedawna służba wojskowa była obowiązkowa, gdzie często kadeci byli szkoleni bez taryf ulgowych. Pobudki kilka razy w nocy, warty, grząskie błoto, zaspy, ćwiczenia nad ranem. Służba nie trwała kilka dni, tylko 9 miesięcy, jeśli się nie mylę. Nie było lekko, a teraz nie spinać d**p, tylko jazda na tą komisję i cieszyć mordki, że nie macie obowiązkowej służby wojskowej, bo wtedy to dopiero byście jęczeli i obstawiam, że ten temat miałby pewnie minimum 20 stron więcej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 01:38 przez Scoobyx.)
Glosy: B_Y_K_U (+1), shaGuar (+1)
27-02-2015 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dennisek78 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,328
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.01
Post: #74
RE: Komisja Wojskowa
Ehhh nadal nie rozumiem ludzi, którzy biorą przykłady zachowań ludzi jakie były 30/40 lat temu ... Czasy się zmieniają, i też ludzie. To tak jakby powiedzieć obecnemu nastolatkowi (13-15) idź pobaw się na dworze Lol
Nie można oczekiwać od ludzi współczesnych tych samych zachowań, jakie były "normalne" 30/40 lat temu, zrozumcie to w końcu smutny
27-02-2015 02:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scoobyx Offline
Anakin Skywalker
*

Liczba postów: 2,675
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 804 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.12
Post: #75
RE: Komisja Wojskowa
30/40 lat temu? Obowiązkowa służba wojskowa skończyła się w 2010 roku! Od tego czasu, jak można zauważyć coraz więcej homosiów biega po ulicach, zamiast robić coś pożytecznego.
Glosy: korwinowiec (+1), Qwik (+1), B_Y_K_U (+1), shaGuar (+1), matimus (+1)
27-02-2015 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shaGuar Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,136
Dołączył: Aug 2014
Forum Gold: 52.00
Post: #76
RE: Komisja Wojskowa
Następny pajac co się chwali przed gromadą gimbusów, że dostał książeczkę i kategorię A. Podnieca się jakby wygrał w Lotto.
"Spoko loko, jak wezmą mnie na wojne to dupne fleszem, wbije na b i PLANT!!! #YOLOOOO xDD" - po prostu żenada !!! i on ma 19 lat ???
Ciekawe czy byłby taki odważny jakby go tak rzeczywiście wzięli do wojska - Kilo w gaciach by miał, cwaniaczek
https://www.facebook.com/reZigiusz/photo...=1&theater

Jakiś gościu napisał pod zdjęciem taki komentarz:

Cytat:"Nosz kur.. mać... Masz powód do szpanu.. Co jak co ale wojsko nie jednym młodym celebrytom by uporządkowało w głowie... trochę poniżenia, męczarni i dyscypliny by nie zaszkodziło każdemu z nas by wiedzieć kiedy można a kiedy warto było by ugryźć się w język i zachować pewne sprawy dla siebie.... Tyle z mojej strony. Bo szpanowanie na książeczkę wojskową to nie jest powód do dumy. Mam nadzieję że pewnego dnia do każdego z nas przyjdzie list z wezwaniem, to wtedy zobaczymy kto jest tak bardzo odważny, bo tu każdy struga kozaka w życiu pewnie połowa hejterów to nieudacznicy potrafiący siedzieć przed kompem i tylko narzekają jakie to wszystko złe i jak skrzywdził ich los. Wojsko pewnie by nauczyło wielu z was życia...."

Typek dobrze gada, polać mu !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 16:25 przez shaGuar.)
27-02-2015 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dennisek78 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,328
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.01
Post: #77
RE: Komisja Wojskowa
Jak lajkujesz takich pajaców na fejsie, to co się dziwisz?

Scooby zachowania się zmieniają, bo właśnie chodzi oto że warunki się zmieniają, no boże mój drogi, jakby znowu służba wojskowa była obowiązkowa, to ludzie by zachowywali się tak jak tamci sprzed 2010 roku ..
Warunki, warunki i jeszcze raz warunki...
Człowiek przystosowuje się do tego, co jest obecnie, nie do tego co było kiedyś...
27-02-2015 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shaGuar Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,136
Dołączył: Aug 2014
Forum Gold: 52.00
Post: #78
RE: Komisja Wojskowa
(27-02-2015 16:27)Dennisek78 napisał(a):  Jak lajkujesz takich pajaców na fejsie, to co się dziwisz?
Ja tego gościa nie polajkowałem, ktoś ze znajomych polubił zdjęcie i mi wyskoczyło.
27-02-2015 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #79
RE: Komisja Wojskowa
Nie ma sensu dziś przywracać obowiązku wojska, dziś znaczna cześć osób przeważa młodzież przedsiębiorczą, ogólnie młodych którzy chcą pracować na swoje życie, zarabiać, osiągać coś tam, obowiązowe wojsko przerywa im ten moment realizacji siebie i celu.

Mnie nie interesuje kto chodzi po ulicach, jak się ubiera, czy jego ubiorem głównym są rurki, olewam to, jeżeli chłopak jest spoko, jest miły, w ogóle jest w porządku gościem który może stać się nowym znajomym, to ja nie widze tutaj jakichś dziwnych sytuacji Smile

Przeciętny człowiek w tym kraju szanuje historie oraz nasz kraj nie wracając do smutnych rzeczy, jest tak jest, było jak było i dobrze o tym wiemy, także nie mówimy to, przynajmniej ja i moi znajomy nie rozmawiamy o tym Wink

Wracacie do ''przeszłości'' zamiast zająć się ''przyszłością'' co było kiedyś, dziś tym nie jest, jesteśmy wolni.

Nic dziwnego, że młodzi, w tym ja jesteśmy lekko zdzwieni komisjami, 19 latek staje przed komisją wojskową kraju i rozbiera się poddajac sie badaniom, podaje informacje i to wszystko na tle ''obowiązkowym'', coś tam słyszałem od Św pamięci Taty, ale nikt mnie i nas, jako młodych do tego nie przygotowuje.

Jeżeli dziś przywrócili by wojsko, 70% młodych w tym kraju zrobiło by protest przeciwko chyba naszemu Państwu, gdyż musieliby porzucić to, co dotychczas robili.

Nie Dziękuję, ja już mam plany na przyszłość.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 17:37 przez sheko12.)
Glosy: tomswi (+1)
27-02-2015 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dennisek78 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,328
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.01
Post: #80
RE: Komisja Wojskowa
Oni także mieli plany na przyszłość ... Wybuchła wojna, i plany musiały ulec cóż .. ogromnej zmianie...
27-02-2015 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości