Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL » Dążenie do celów

Autor Wiadomość
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #71
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Sprawdź:
A dzis malem kaske ram przelac:/
12-02-2015 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #72
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Witam wszystkich, tak jak przypuszczałem wczoraj i dzisiaj nie ma naliczeń choć pokazały się jakieś drobne reklamy ( przynajmniej mi ) na kwotę może 1$, Jo wraz z prawnikami postawił ultimatum iWeb w sprawie dokonania kradzieży Naszych pieniędzy przez ich pracownika ( Yana ) ponad 240.000$

Tak wiem pisałem już o tym wczoraj ale warto przypomnieć, że takie sprawy na tym serwisie nie uchodzą na sucho i od razu zgłaszane są odpowiednim organom.

Co do sprawy Paypal bo pewnie wiele osób jest zainteresowanych, Jo także z prawnikami próbują odwołać się od decyzji tego systemu płatności ponieważ jak sam wymienia ich współpraca trwała ponad rok, mamy niski poziom nadużyć, dziesiątki transakcji opiewające na miliony $ w miesiącu a także ponad 1.100.000$ rezerwy na końcie Paypal ( także dla ich ochrony ).

Teraz może wspomnę co nieco o sposobie o którym wspominałem już parokrotnie mianowicie zdobywanie punktów BAP przez gry. Jak może wiecie testuje różne metody, niektóre mniej inne bardziej trafne do pewnego wygrywania w grze Coin Flip. Gra polega na wybraniu czy padnie orzeł czy resztka przy rzucie monetą. Do dyspozycji mamy także możliwość postawienia punktów BAP ( lub pieniądze ale gram tylko na pkt ), tak więc możemy postawić od 25 do 5000 BAP na pojedynczą grę, gdy wybierzemy poprawnie zyskujemy + 97% postawionej kwoty. Niby łatwe i mógłby ktoś rzec, że to zależy od szczęścia czy matematyki aczkolwiek tutaj mamy do czynienia z komputerem ponieważ to ona wybiera co padnie a jak wiemy programowali ją aby przynosiła zyski więc możemy zgadywać, że szanse na trafienie nie wynoszą jak to by się mogło wydawać 50/50. Podsumowałem ponad 1000 zagrań i wyszło mi, że szanse na trafienie wynoszą uwaga, uwaga 45%. Oczywiście wiele osób może w tym miejscu się ze mną nie zgodzić dlatego pragnę zaznaczyć, że są to tylko moje skromne obserwacje. Z dnia na dzień testy szły lepiej i lepiej aż do wczoraj. Co się zmieniło ? wydaje mi się, że programiści lub administratorzy zmienili nieco logarytm coin flip co można nawet zauważyć po wczorajszym zarobku z gry Coin Flip

[Obrazek: f2O4h2.jpg]

Gdzie zazwyczaj przynosił lub nie duży minus lub nieznaczne zyski, lecz na pewno nie takie, sam grając zauważyłem że coraz to więcej gier przegrywam więc odpuściłem.

Dzisiaj rano przemyślałem swoje obserwacje i pozmieniałem co nieco Lol

Stan BAP przed grą

[Obrazek: wciOEP.jpg]

i po grze

[Obrazek: XlvTue.jpg]

Fajny plus wyszedł, przy czym screen stanu punktów zrobiłem w trakcie gry zapomniałem po prostu więc należy doliczyć + 4 000 pkt, tak więc dzisiaj jestem kolejny dzień na plusie mianowicie 19445 całkiem nieźle i jak zawsze w ciągu około 10 minut, no dzisiaj może 15 ponieważ czymś jeszcze się zajmowałem.

Kolejny post być może ukaże się jeszcze dzisiaj lub jutro Cool

Dodam może także swoja obecną grupę, tak dla przypomnienia

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+
BAP Group 15 ....... 500,000,000+

Niebieski - Obecna grupa
Czerwony - Cel



Chcesz poznać ten i inne sposoby zarobku w Paidverts i MTV, dołącz do programu ze mną i zacznij zarabiać !
Reff ------------> https://www.paidverts.com/ref/Miko93PL



Wiadomość prosto od Jo


Perfect Money zwróciło część skradzionych pieniędzy Huh

[Obrazek: wrqrw2.jpg]


naliczenia jeszcze dziś zostaną wysłane, szefo przewiduję także bonusy być może dla akcjonariuszy, teraz tylko czekamy na odpowiedź od iWeb.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2015 19:47 przez Miko93PL.)
Glosy: cfunny (+1)
12-02-2015 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

misterzelek Offline
Banned
*

Liczba postów: 543
Dołączył: Nov 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 40.00
Post: #73
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Wink Nieźle ja znowu spróbowałem Pare k na plusię już się ciesze a tu nagle seria porażek do 5 k i wtopiłem zarobione punkty :c
12-02-2015 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cfunny Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Coin Flip w końcu zaczyna przynosić straty. Dodatkowo szansa na wygraną to niby 50%. Ja bardzo dobrze wychodzę na ruletce, tam szansa dzięki pewnemu systemowi wynosi ponad 60% na wygraną. Linka tutaj nie podam bo nie wiem czy można reklamować, ale znajduje się on w mojej sygnaturze. Mam nadzieję że tak można Big Grin

@EDIT
Dodatkowo można zobaczyć na tym screenie co dałeś że ruletka przynosi im największe straty. Więc lepiej porzucić to rzucanie monetą i zająć się ruletką Wink

cfunny, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2015.
Jak zarobiłem 1000$ w godzinę:
http://linkshrink.net/7ZA92m
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 14:19 przez cfunny.)
13-02-2015 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #75
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Dzisiaj coś właśnie na odwrót ruletka na + coin na - a patrząc na inne dni to widać jedynie tyle, że czasem ruletka i coin nas brzydko mówiąc orżnie a czasami da co nieco zarobić, dziś piątek 13 sam jestem przesądny i nie polecam grać w ten dzień ;p
13-02-2015 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cfunny Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
ja tam w takie przesądy nie wierzę i zagrałem trochę w ruletkę tym sposobem i oczywiście na +++ Huh Huh Huh

cfunny, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2015.
Jak zarobiłem 1000$ w godzinę:
http://linkshrink.net/7ZA92m
13-02-2015 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #77
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Sam spróbuje i napisze czy udało mi się coś wygrać Smile
13-02-2015 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misterzelek Offline
Banned
*

Liczba postów: 543
Dołączył: Nov 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 40.00
Post: #78
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Podaje poz jak ci się uda bo też bym spróbował 1k do następnej grupy xD
13-02-2015 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #79
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Wydaje się fajny sposób popróbuje go wieczorem, niestety nie zyskamy zbyt dużej ilości pkt BAP a ryzykować możemy 6 razy gdzie po ostatniej próbie ( licząc że przegramy ) tracimy 7280 BAP, za pierwszym razem stawiamy 10, 30, 90, 270, 810, 2430 przy czym pamiętamy aby obstawiać 2 z 3 przedziału cyfr zamieszczam filmik użytkownika cfunny gdyż może Wam się przydać ( mam nadzieje że się nie obrazi Lol )






Próbujcie, wygrywajcie życia szczęścia przyda się w ten piątek Jerk
Glosy: cfunny (+1)
13-02-2015 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #80
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Zmiany w MTV

Długo zapowiadane zmiany w planach inwestycyjnych właśnie nastały, na pierwszy rzut oka widzimy, że zmieniła się nieco strona główna inwestycji

[Obrazek: liZkcZ.jpg]

Jak już widzimy stare plany 186% oraz 250% zostały anulowane i zastąpione nowymi mianowicie 170.2% oraz 200 i 240%. Pierwszy z nich jest całkowicie darmowy tak jak miało to miejsce z planem 186% lecz plany 200 oraz 240% są już płatne. Plan 200% możemy nabyć już za 1000$ na rok, działa to jak abonament, a plan 240% za bagatela 500.000$ co jest już nie małą sumką. Jo przekazał nam także świetną wiadomość dotyczącą dywidend, obecnie największym udziałowcem jest samo MTV, które posiada ponad 106 mln akcji cały dochód z nich przeznaczany będzie na portfel dnia lub dla poszczególnych gorszych dni, będą to więc dodatkowe dla Nas środki. Problem z BAP jest w dalszym ciągu rozwiązywany i niestety do czasu rozwiązania go najwidoczniej nie dostaniemy płatnych reklam Sad. Mam nadzieje, że zostanie nam to jakoś wynagrodzone.
13-02-2015 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 59,157 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,622 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,878 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,936 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,614 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości