Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL » Dążenie do celów

Autor Wiadomość
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #101
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Sprawdź:
To zależy od ceny akcji i za ile sprzedamy akcje za BAP po 16 wrzucę kalkulator opłacalności akcji za BAP aby każdy mógł sobie sam to Obliczać Smile
17-02-2015 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #102
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Na pewno przetestuje (groźba Jerk), możesz jeszcze dodać współczynnik opłacalności względem tradycyjnej metody, i kilka innych wskaźników Big Grin
Zrobiłem takie cudo w excelu i nawet podaje mi jaki jest % opłacalności, dokładną kwotę różnicy na korzyść/niekorzyść aukcji, minimalną kwotę sprzedaży żeby się opłacało, oraz uwzględnia wszystkie podatki (ma jeszcze dużo innych opcji, lubię dużo cyferek i wskaźników).

PS.
Niedawno aukcje miały współczynnik 5,5k BAP za 1$ (praktycznie w ciągu tygodnia na tym powiększyłem ilość BAP o 40%), wiec jak komuś nie zależy na reklamie to tylko ta metoda się opłaca, obecnie jest około 3,5k BAP za 1$.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2015 14:25 przez dzemba.)
17-02-2015 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #103
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
(17-02-2015 14:20)dzemba napisał(a):  Zrobiłem takie cudo w excelu i nawet podaje mi jaki jest % opłacalności, dokładną kwotę różnicy na korzyść/niekorzyść aukcji, minimalną kwotę sprzedaży żeby się opłacało, oraz uwzględnia wszystkie podatki (ma jeszcze dużo innych opcji, lubię dużo cyferek i wskaźników).

A bylbys laskaw udostepnic nam taki arkusz?
17-02-2015 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciekma Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 0.00
Post: #104
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Z tym ze jeszcze trzeba wspomnieć o 1% z zakupionych adsow które pracują aby zrobić 47% zysku. Przynajmniej tak powinno być i kiedyś było. Czyli załóżmy że kupujesz za 10$ adsow to będziesz dostawał dodatkowo 0.10 dziennie aż nie zrobi dla Ciebie 14.70$. Ale ostatnio nie widziałem tych 1 procentowek no ale może wróci
17-02-2015 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #105
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Tak jak obiecałem dodaje kalkulator, jest on w 100% sprawny i prosty w obsłudze na tyle, że nawet nie będę tłumaczył aczkolwiek jeśli ktoś będzie miał pytania oczywiście odpowiem, dodam tylko jeszcze, że kalkulator jest ustawiony na paczki po 1$ a jak wiemy kosztują już 1.05$ tak więc jeśli chcecie kupić paczki za np. 50$ dzielimy to przez 1.05 i wyjdzie nam ilość paczek jaką jesteśmy w stanie kupić ( oczywiście zaokrąglamy w dół ) i wpisujemy w okienko, jaką kwotę na to przeznaczamy

http://przeklej.org/file/1Gr9Vl/Sprzedaz...a.BAP.xlsx

Jeśli link przestanie działać proszę napisać, wrzucę na inna stronkę Cool
17-02-2015 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #106
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Cześć wszystkim zaczynamy z zaległymi wiadomościami

13.02

1) Pierwsze lata MTV były w całości poświęcaniu zbieraniu funduszy. Potrzebowaliśmy milionów dolarów na zbudowanie biznesu i właściwie zostało to już osiągnięte… więc przejdźmy do punktu 2
2) Następnym punktem jest zatrudnienie nowych ludzi.
Mamy na to pieniądze więc musimy złożyć zespół który zbuduje/ skończy budować główną platformę MTV. Jako że połowa biznesu nie jest jeszcze zbudowana ( pomysły ludzi, nagradzanie użytkowników za ich pomysły poprzez częściową własność produktów- chodzi tu o dzielenie się zyskami z osobami które były pomysłodawcami danego biznesu, market umożliwiający kupienie/sprzedanie do 50% zysków z każdego produktu w portfolio, kolejka programowania- chyba chodzi o pomysł w którym użytkownicy decydowali czym pierwszym mają zająć się programiści- itp)
3) Kiedy faza zatrudniania zostanie ustabilizowana ( nie chce powiedzieć skończona ponieważ nigdy się nie skończy- ze względu na ciągły wzrost MTV) wówczas będziemy mogli zając się budową portfolio- wdrożeniem gier, produktów, usług, kupowania biznesów, nieruchomości i wszystkiego na czym będzie można po prostu zarobić. Wszystko to może stać się bardzo szybko kiedy tylko będziemy mieli odpowiednich ludzi aby wdrażać wasze pomysły i sprawiać by stały się realne. Potrzebne jest dużo ludzi aby była możliwość pracy nad 20-50 projektami jednocześnie.
------
Więc punkt 1 jest prawie skończony.
Mamy odpowiednio dużo funduszy aby zacząć cały proces.
Punkt 2 jest w trakcie realizacji; w momencie kiedy biura w Polsce i Słowenii zostaną uruchomione zaczniemy zatrudniać programistów ‘jak szaleni’… Proces ten będzie porównywalny do kuli śniegowej; kiedy znajdziemy programistów będziemy mieli więcej ludzi którzy będą mogli pomóc w wyszukiwaniu odpowiednich osób do biznesu (chodzi o znajomych programistów etc) a to sprawi że biznes zacznie przyśpieszać.
Punkt 3 Powinien zacząć się w środku/ końcu tego roku. Będzie to czas kiedy zobaczymy ogromny wzrost całego biznesu. Zaczniemy dodawać 1-2 albo i więcej elementów do portfolio każdego tygodnia… Będziemy mieć ponad 100 biznesów w portfolio co przyniesie ogromne pieniądze i zamieni się w kolejne tysiące pozycji przynoszących zyski dla firmy (gry i inne projekty)
Będzie to czas kiedy MTV stanie się ogromne i stanie się bilionową/trylionową platformą crowd-fundingową.
Wszystko to nie powinno trwać długo… reszta roku będzie opierać się na ‘złożeniu wszystkiego do kupy’ a kolejny rok będzie owocował ogromnym wzrostem MTV.
----
Teraz kilka słów na temat minionego tygodnia- tydzień był kiepski I nie ma co do tego wątpliwości Jednak naprawimy wszystko to co przysporzyło nam w nim problemy i w następnym tygodniu będziemy kontynuować naszą drogę naprzód. Zobaczymy jak będą miały się sprawy w ciągu kolejnego miesiąca i wtedy zdecydujemy czy niezbędnym będzie przeprowadzenie kolejnego SWAP’u ( swapu MTV+PV w tym samym czasie- ze względu na to że częściowy swap nie jest tak efektywny jak całkowity- Twój balans konta nie będzie nim dotknięty)… Jeżeli zdecydujemy że kolejny swap jest niezbędny, damy wam o nim powiadomienie z minimalnym 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Zrobimy to z 2 powodów: po pierwsze aby przeciągnąć proces jak najdłużej tylko można (aby umożliwić biurom proces rekrutacji programistów- jest to jedyny sposób w jaki możemy dodać wartość do naszego biznesu), po drugie chcę wam dać możliwość zaplanowania swoich poczynań po swapie abyście mogli po prostu zarobić na nim jak najwięcej… Jako że wszystkie swapy dawały niesamowite możliwości aby zarobić ogromne sumy w bardzo krótkim czasie. Więc chce wam dać pełną możliwość zaplanowania waszych finansów aby możliwie jak najwięcej na tym zyskać.

Ponadto z następnym swapem (kiedykolwiek będzie on miał miejsce) rozważam dramatyczną restrukturyzację PaidVerts. Najprawdopodobniej wprowadzimy limit do marketu ograniczający kupno/sprzedaż akcji za bap do 1akcji/dzień. Dodatkowo myślę że wprowadzimy ograniczenie w kupowaniu kampanii reklamowych również do 1 dziennie na użytkownika, ponieważ chcę zmienić PV w prawidzie PTC z milionami użytkowników. Ma to na celu uniknięcie sytuacji jaka ma teraz miejsce tzn kilku dużych inwestorów ‘wyciskających’ pieniądze z mniejszych użytkowników. Dzięki temu mam nadzieję uczynić biznes bardziej efektywnym ze względu na to że łatwiej jest uzyskać małych inwestorów.
PV będzie głównie dla małych użytkowników a Ci ‘wielcy’ powinni zając się MTV.
Stworzymy specjalną opcję w reklamach w PV aby zainteresować grube ryby z MTV które niekoniecznie muszą brać udział w programie PV.

Podsumowując- to był zły tydzień jednak cała firma ma się dobrze. Faktycznie rozwija się całkiem nieźle i potrzebujemy kilka dodatkowych tygodni aby zakończyć kolejne duże a wręcz fundamentalne kroki. Zaczęliśmy od kilku wolnych programistów a dochodzimy do dwóch biur które będą pracowały nad biznesem.

ciąg dalszy

Blokady cen akcji zostały ściągnięte. PV znowu zamierza zacząć kupowanie akcji- w tym celu użyje 10% środków dostępnych każdego dnia na naliczenia.
W sprawie naliczeń Jo zamierza dostosować proces rozdawania reklam (aby ich liczba nie byla tak ogromna jak ostatnio)
*1x30% dostępnej kwoty na naliczenia dla danej grupy (duza reklama)
*20x1% -20 reklam po 1% dostępnej kwoty dla danej grupy
*_x –reklam w wysokości dostosowanej do każdej grupy (sprawdźcie filtry czy na pewno macie odpowiednio ustawione dla waszej grupy!)
*1x- cokolwiek zostanie z sumy przydzielonej danej grupie
Myślę że to da nam lepszą mieszankę reklam. Zatrzyma to dla nas reklamy o dużej wartości a mimo to nadal będzie w stanie dostarczyć sporą liczbę reklam które czekają w kolejce na wyświetlenia.
Ponadto swap nie jest jeszcze przesądzony. Nawet jeżeli do takowego dojdzie to chcemy przedłużyć maksymalnie ten proces jak tylko będzie to możliwe- ze względu na to że musimy dać czas programistą na zbudowanie odpowiednich rzeczy, dzięki czemu wartość naszego biznesu wzrośnie wraz z cenami akcji. Możliwości programistów powinny znacznie wzrosnąć od końca tego miesiąca kiedy nasze pierwsze Polskie biuro będzie w pełni gotowe. ( kolejne biuro w Słowenii zacznie prace krótko po naszym)
Postanowiłem że decyzja dotycząca SWAP’u zostanie podjęta w MARCU miedzy 9 a 12. W ciągu tych dni zobaczymy jak mają się rzeczy i zdecydujemy czy SWAP będzie potrzebny czy też nie (z odrobiną szczęścia nie będzie takiej potrzeby). Jeżeli swap nie będzie potrzebny to po kolejnych 4 tygodniach znowu zastanowimy się nad tym zagadnieniem. W razie gdyby okazało się że SWAP będzie niezbędny będzie miał on miejsce dokładnie 4 tygodnie po dniu w którym o nim zdecydujemy. Gwarantujemy że nie będzie żadnego SWAP’u do 6 KWIETNIA. (więc pamiętajcie że o ewentualnym SWAP’ie dowiemy się z wyprzedziem 4 tygodniowym więc będzie to dla was czas aby podjąć odpowiednie kroki)
---
Dodałem programistą zadanie aby sprawić by proces ‘naliczania’ reklam był półautomatyczny- zasada 1 kliknięcia możliwego do wykonania przez kogokolwiek z personelu a nie jak dotychczas tylko przez Jo. To sprawi że życie Jo będzie łatwiejsze a przede wszystkim cały proces dużo szybszy J Jo będzie miał więcej czasu na inne ważniejsze rzeczy.
Kiedy wspomniane udogodnienie wejdzie w życie kolejnym krokiem będzie w pełni automatyczne liczenie dostępnych środków na naliczenie. W końcu po wprowadzeniu tego będzie możliwość pełnego zautomatyzowania procesu naliczeń a jeżeli nie to wartość naliczenia będzie już dana i każdy z ekipy PV będzie mógł nam je dostarczyć poprzez jedno kliknięcie. Tak samo jak dzieje się to teraz w fast tracku.
------
//Informacje dotyczące zmiany PV w PTC//
Kiedy mówiłem ‘prawdziwe PTC’ nie miałem na myśli aby było ono takie jak każde inne PTC. Mam na myśli skupienie się głównie na mniejszych inwestorach (użytkownikach) po prostu poprzez wprowadzenie limity 1 paczka BAP (reklam) na użytkownika. Więc nie będzie możliwości po prostu wykupienia sobie drogi do najwyższych grup BAP. Będziecie musieli się tam dostać poprzez wytrwałość
Odnośnie pomysłu kontrolowanego wzrostu PV- Jo planuje jak było to wspomniane wcześniej do zakupu jednej paczki reklam na dzień (1$/dzień). Ale jest to pomysł który może być zmieniony bardzo szybko. Będziemy się dostosowywać do sytuacji. Pomysł pozwolenia ludziom na zakup tylko 1$/ na dzień w pierwszej grupie, w kolejnych grupach np. $2 na dzień itd może być całkiem niezły. Nic nie jest jeszcze pewne. Są to pomysły padające dookoła. Jednak na pewno Jo chce zmienić coś w PV w tym kierunku po następnym swapie.
---
Od strony programistów- głównie zajmują się naprawą problemów z jakimi spotkaliśmy się w tym tygodniu BAP itd. Definitywnie potrzebujemy więcej programistów (dlatego właśnie otwierane są biura w Polsce i Słowenii) żeby przeć naprzód i budować nowe produkty w naszym portfolio. Jednak musimy być cierpliwi. Kolejny tydzień albo dwa małych rzeczy/napraw a później droga powinna być czysta i Daniel oraz Paul zajmą się w pełni pokerem wieloosobowym.
W tym czasie jak tylko Rayner ustawi makietę nowej strony zajmę się zaprojektowaniem stron oraz załączeniem na stronie kolejek dla programistów (w której będzie możliwość głosowania nad czym mają pracować programiści w pierwszej kolejności), pomysłów użytkowników oraz całym systemem z tym związanym. Jest to duży kawałek roboty stanowiący drugą połowę biznesu. Jednak kiedy wszystkie te zmiany zostaną dodane do strony będziemy gotowi na szybki rozwój. Jako że pieniądze są na miejscu a zespół jest w drodze teraz potrzebujemy mechanizmu który umożliwi połączenie tych dwóch elementów z Twoimi pomysłami.

15.02

SloSumo sprawdza się bardzo dobrze jako admin. Jest on w lepszej pozycji niż ja ponieważ kiedy ma on pomysły- ma także możliwości żeby je zbudować.
Naprawdę mam nadzieje że uda nam się dodać kilku ludzi takich jak SloSumo do biznesu. Wielu menadżerów nadzorujących wszystko i naprawiających codziennie problemy to było by super.
Problem błędu z BAP powinien być naprawiony. Daniel nadal pracuje nad refundowaniem pkt BAP dla użytkowników którzy dostali zduplikowane reklamy. Czekam na ukończenie tego procesu przez niego i w momencie kiedy powie mi że wszystko skończone odpalę niedzielne naliczenie. Około 6 godzin od teraz (14:53 czas serwera/15:53 czas Polski). Będzie to małe naliczenie aby przetestować czy wszystko działa. W poniedziałek naliczenie będzie około 1/4 miliona.
---
Zaczynam wracać do mojego pomysłu o kontrolowanym wzroście PV. Z całym pomysłem odnośnie limitowania zakupów do 1$/na dzień. Jest w tym wiele zalet jednak z drugiej strony kłóci się to z nadchodzącym pokerem BAP multiplayer. Więc ma to także swoje wady. Będę jeszcze o tym myślał.
Może zwiększenie limitów tydzień po tygodniu nie jest z złym pomysłem…(opóźniło by to wielki wzrost o tydzień może więcej)… a może pomysł użytkownika, w którym byłby wymóg oglądnięcia minimalnej liczby reklam przed bezlimitową możliwością zakupu reklam.
Domyślnie=$1 reklam na dzień
Po wyświetleniu 20x$0.0005 specjalnych reklam $2/dzień
Po wyświetleniu 50x$0.0005 specjalnych reklam $5/dzień
Po wyświetleniu 100x$0.0005 specjalnych reklam $10/dzień
Po wyświetleniu 500x$0.0005 specjalnych reklam $50/dzień
Po wyświetleniu 1000x$0.0005 specjalnych reklam brak limitu
Coś takiego może działać ale jeszcze nie wiem. Kontynuujmy rozmyślanie nad tym zagadnieniem.
---
Naprawdę czekam na Raynera na ustawienie makiety strony. Będziemy wtedy mogli przeprojektować każdą pojedyńczą strone gdyż wydaje mi się że MTV jest trochę zabałaganione. Mamy dużo dobrych pomysłów/ systemów ale nasz panel użytkownika jest do kitu. Głównym celem jest wprowadzenie nowego panelu umożliwiającego ustawienia priorytetów dla programistów oraz dodawania nowych pomysłów itd. Zwiększy to wielkość strony o jakieś 40-50%. Musimy to planować bardzo dobrze żeby nie spartarczyć jednego na drugie (chodzi zapewne o wzrost bazy serwerowej a głównie pamięci o której ostatnio było głośno a raczej o jej braku ). Później kiedy wszystko to będzie już gotowe musimy skupić się na wdrażaniu nowych produktów przynoszących 100% zysku.. Swapy są jak na razie dobre ale ‘kupują’ dla nas tylko trochę czasu. Potrzebujemy rozwoju naszego portfolio aby przynosiło nam jak największy zysk.

ciąg dalszy

-Będę informował was na bieżąco na temat sprawy PayPala i Iweb kiedy będą jakieś nowe wieści. Jest niedziela. Nic dzisiaj się nie wydarzy.
-Lucas dodał do portfolio pozycje skupowania akcji. Więc z jutrzejszą dywidendą będziemy mogli zwrócić te środki do dziennego wyniku.
-Proszę nie bierzcie wszystkich naszych słów jako przysięgę wrytą w kamień. Nie jesteście dziećmi a przynajmniej nie powinniście być. Są to tylko nasze intencje ale różne rzeczy się zdarzają i okoliczności ciągle się zmieniają więc nie możemy zawsze robić dokładnie tego co zamierzaliśmy. Przywyknijcie do tego! Jednak będziemy was informować o naszych najnowszych intencjach.
-Jutrzejsze naliczenie będzie w granicach $250k z ostatnich sprzedaży reklam. 436k na koncie PV zostaje zatrzymane na później- jeszcze nie wiem kiedy/jak/ i co dokładnie z nimi zrobię ale nie chcę używać wszystkich zasobów pierwszego dnia. Ponieważ później nie będę miał dodatkowych ‘kart’ do gry aby spróbować napędzić PV/ zapobiec SWAP’owi.
-Jeżeli będzie to tylko możliwe to nie chcę przeprowadzać SWAP’a w kwietniu. Lepiej by było gdyby miał on miejsce później w tym roku albo nawet na jego końcu. Ale zobaczymy jak będą miały się rzeczy! Na razie 50/50 nie mam pojęcia. Jeżeli dojdziemy do porozumienia z PayPal’em oraz powrócimy do naliczeń reklam to może uda nam się, z odrobiną szczęścia, opóźnić SWAP do końca roku.
-Nie ma nic złego w czekaniu 6-12 miesięcy na FT 250%. Raczej skupimy się na ekonomii biznesu. Jednak potrzebujemy czasu na zbudowanie odpowiednich rzeczy. Więc wolny cykl może nie być zły, zwłaszcza jeżeli będziemy wiedzieć że wszystko się ‘ożywi’ kiedy będziemy gotowi.
-Reszta newsa kierowana jest do użytkownika ‘emmanuel’ w którym Jo mowi że chętnie odkupią projekt prostej gry do kasyno od wspomnianej osoby.


Wiadomość została przetłumaczona przez jednego z użytkowników facebook na grupach tematycznych.

Jak sami widzimy dzieje się wiele w MTV jak i PV, firma ma wielkie ambicje oraz plany miejmy nadzieje, że wszystko pójdzie po ich myśli a będziemy z każdym dniem bogatsi Lol
17-02-2015 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #107
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Nie pisałem przez parę dni, znów nieco pracy + nauki co niestety = brakiem czasu na prowadzenie dziennika, tak więc zacznijmy ponownie od zaległości.

Naliczenia

17.02

[Obrazek: LoBzXy.jpg]


18.02

[Obrazek: 7pr7sr.jpg]

19.02

[Obrazek: 50dhJJ.jpg]

18.02

Jak więc widzimy naliczenia wróciły już na stałe ponadto z tego co czytałem niedawno mają mieć one miejsce 6 razy w tygodniu a nie 5 jak wcześniej.

Informacje od Jo

''Mam 400.000$ zachowane by wspomagać rezultaty. Nasze zasoby są ograniczone, kondycja trudna i wzrost ograniczony przez ograniczoną ilość pracowników w tej chwili.

Tylko jedno jest realnym problemem. ... mamy bardzo proste i sprawdzone rozwiązania, które możemy wdrożyć w odpowiednim czasie (ale nie dziś, nie wymaga to szybkiej akcji, dziś czy za miesiąc) ... uzbroimy tylko dwa oddziay w pełni i zacznie się realizacja systemu.

W tym czasie klikaj w reklamy, i rób wszystko to co korzystne w tej sytuacji.

Tylko nie panikuj! Nie rób czegoś głupiego co spowoduje że stracisz pieniądze. Jeśli zrobisz absolutnie nic, i poddasz się temu co aktualnie robimy, zarobisz znacznie więcej gdy system zrealizuje nasze plany.
Ale jeśli sprzedasz swoje BAP za akcje i spowodujesz, że twoje akcje zostaną sprzedane za najniższą możliwą cenę aby tylko szybko je sprzedać możesz stracić bardzo wiele i pozostać na poziomie niższym niż ten z jakiego zaczynałeś.
To nie jest konieczne.

Miej nieco zaufania do nas.

Robimy ten biznes od długiego czasu i wiemy jak to robić, i pracujemy nadal. I wiemy też, że wystrzelimy jak rakietę ten biznes - co da każdemu piękne ROI w konsekwencji... Zrozum tylko, że dziś nie jest to najważniejsze. To może się stać za 6-12 miesięcy od teraz. Tam będą pieniądze do zarobienia.

* aby podkreślić ten punkt, płaciłem ostatnie wypłaty przez kilka ostatnich miesięcy ze starego konta. Ktoś kto miał wiele setek akcji na początku 2014 ten pomnożył ich wartość o 100x i p[otem rosła w cenę przez cały rok.
Wiele opuszczonych wtedy kont teraz zarabia i wypłaca tysiące dolarów. Każdy z nas chciałby wrócić do tamtych dni i podjąć inne decyzje.

Dyscyplina i Opanowanie! To metoda robienia pieniędzy.''

19.02

''Wystawiliśmy jako użytkownik PAIDVERTS 50.000.000 akcji na sprzedaż po 0.25$. Jest to szansa dla wszystkich by stać się udziałowcem większościowym w MTV (Proces ten spłaci wszystkie inwestycje w Fast Track Queue, zniesie cały debet BAP i zagwarantuje brak ponieczności kolejnego SWAPu w tym roku).

Naciskam emmanual322 aby przedstawił ofertę outsourcingu na wyprodukowanie pewnych gier. Rozmawiamy w tej chwili na Skype, chciałbym by współpracował z jednym z naszych programistów i przekazał mu podstawowe instrukcje jak instalować jego produkty u nas. Zobaczymy co da się zrobić.

* To potencjalny kolejny strumień produktów do naszego portfolio. Może się okazać dobrą inspiracją do współpracy dla innych. Może otworzyć się cały rynek dla niezależnych programistów/freelancerów, którzy będą mogli sprzedawać nam gotowe produkty, pomysły, zatrudniać programistów i projektantów do budowania zespołów. MTV będzie kupowało gotowe produkty i wypłacała im prowizję, możliwe że w modelu z podziałem zysków.
Zasadniczo szukamy gotowych produktów jakie możemy kupić w całości.

Wysłałem Lucasowi nasze loginy do Skrill i OkPay - nadal potrzebujemy jeszcze ostatecznej weryfikacji. Ale już w tej chwili możemy zacząć je integrować z systemem. Będziemy też instalować WebMoney.

Dzisiejsze naliczenie reklam pojawi się w ciągu 12+ godzin.

Zapłaciliśmy 1000$ dla Mentysis za jego wkład w budowę strony O NAS.
https://www.mytrafficvalue.com/about_us.html - jest tu nadal wiele słów do dopisania i zmiany ale zasadniczo to jest to.''

Cały tekst został skopiowany z jednej ze stron tematycznej o PV.


Kamienie milowe PV oraz MTV


Ponad 90 000 użytkowników aktywnie zarabiało w ciągu zeszłych 48h

Gra w Coin Flip została już zagrana blisko 100.000.000 razy
20-02-2015 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #108
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Cześć wszystkim dzisiaj zaczniemy może znów od newsów jakie przekazują nam administratorzy MTV i PV.

20.02

Ruletka i Coin Flip (gry) wróciły - Krzysztof (programista dodał nowe indexy do gier, które poprawią wydajność.

***
Kamil zajmuje się zaginionymi wypłatami Payza - przedziera się przez zgłoszenia serwisowe i będzie robił wypłaty ręcznie lub zwracał kwoty na saldo PV z powodu błędów po stronie Payza.

***
Nie będziemy mieli żądnych wiadomości od PayPal do 10 Marca, kiedy to zdejmą rękę z naszych zablokowanych funduszy i ponownie przejrzą nasze konto.

W tej chwili po prostu odłączyli nam wtyczkę i testują naszą cierpliwość. Myślę że wrócimy do działania w przyszłym miesiącu po kolejnych negocjacjach.

***
Wieści od Paula dotyczące biura i crona:

Mam dobre wiadomości: Udało się naprawić błąd w procesie naliczeń (cron/reklamy) spowodowany był przez "CodeIgniter internal implementation" w połączeniu z bazą danych, nie do końca nasz błąd. Niemniej jednak poprawiliśmy proces dystrybucji reklam i wszystko już powinno być ok.

Drugą dobrą wiadomością jest to, że ostatecznie zakończyliśmy wszelkie prawne aspekty rejestracji firmy.

W poniedziałek/wtorek podpisujemy kontrakt na wynajem biura. Załączam umowę (niestety po polsku), strona 9 rozdział 5, pierwszy punkt mówi o depozycie gwarancyjnym (zwrotne wadium) - opłata za 3 miesiące z góry za biuro = około 1K Euro *3. Następnie musimy wykupić ubezpieczenie biura. Około 1K Euro na rok. ...

Dodatkowo lista koniecznych zakupów opiewa na kwotę 10K Euro, również załączona.

***
Wracając do kwestii PayPal'a....
Mamy chwilowy problem z wypłatami na Payza z powodu zamknięcia PayPal chwilowo dla nas i masowego przeniesienia się ludzi na wypłaty na PayPal gdzie do tej pory mieliśmy znacznie mniej środków niż na PP i płaciliśmy programistów przez Payza dlatego nasze saldo na tym procesorze jest niskie. Było z niego mało zakupów reklam.

Zasililiśmy Payza z naszego konta BitCoin by mieć z czego wypłacać ale to idzie bardzo wolno (Można przelewać tyko 10BTC za jednym razem), dlatego dodaliśmy dodatkowe prowizje aby trochę to wyrównać ale tylko chwilowo.

Depozyt kosztuje teraz
4% + $0.25 (2% to nasze koszty)

Wypłaty chwilowo to prowizja 10% + $0.25
... Zostanie znów 2% jak tylko wróci PayPal (albo gdy uzyskamy wiele wpłat z tego procesora i uzupełnimy jego saldo)

Istniejące/oczekujące wypłaty nie zostaną tym dotknięte. Tylko nowe wypłaty na Payza będą miały tymczasowo podniesione prowizje..

Tekst skopiowany z jednej ze stron tematycznych PV i MTV.


Naliczenie 20.02

[Obrazek: FdT1w7.jpg]

I z ważnych informacji myślę, że było by to na tyle Smile

Teraz może napisze co u mnie oraz moich planach. Tak więc ostatnio dokonałem zakupu akcji i sprzedałem je za BAP.


[Obrazek: EaulYT.jpg]

Jak widzimy nie dużo mi brakuje do kolejnej grupy czyli 11 co mnie baaaardzo cieszy Huh W dalszym ciągu planuje 100% reinwestować aby piąć się jeszcze wyżej ( może w grupie 12 zatrzymam się na jakiś czas ).

Postanowiłem także inwestować nie tylko w PV ale i także MTV, jak na razie mała inwestycja w planie 170.02%

[Obrazek: 3Yt20L.jpg]

Planuje co miesiąc wpłacać mniej więcej 100$ w plan 170.02% a gdy już któraś inwestycja mi się zakończy całą kwotę ponownie zainwestować czyli ponownie 100% reinwestycji.

Parę dni temu ruszyła bardzo podobna stronka mianowicie http://www.intellashares.com/. Kupując paczki po cenie 2.5$ mamy okazje zarobić do 3.25$, co jest dużym plusem paczki są bardzo tanie tak więc kupiłem ich 10. Jak wygląda sprawa po 2 dniach ? zobaczmy

[Obrazek: a8tJb9.jpg]

Jak widzimy paczki zarobiły już 13.25$ czyli można powiedzieć, że około 1/3 całej kwoty jaką ma tak więc mogę zgadywać, że zakończy się w ciągu 5 najbliższych dni, całkiem nieźle Cool

Można spojrzeć także na statystyki serwisu, powiem tylko że strona działa od 17.02 czyli 4 dni a jak widzimy wypłaciła już ponad 30 000$

[Obrazek: BAdVOP.jpg]


W przyszłym miesiącu planuje także inwestycje w https://trafficmonsoon.com/ , nie wiem jeszcze ile ale będę wszystko kalkulował i dam Wam znać.

Reff ------------> https://www.paidverts.com/ref/Miko93PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2015 12:29 przez Miko93PL.)
21-02-2015 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Izythor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #109
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Mam pytanie, czy w filtrze można zmieniać minimalną cenę reklam dowolnie czy za dopłatą. Rozumiem że po kupnie filtra będę dostawał reklamy o takiej samej łącznej wartości?
21-02-2015 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #110
RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL
Cytat:Mam pytanie, czy w filtrze można zmieniać minimalną cenę reklam dowolnie czy za dopłatą. Rozumiem że po kupnie filtra będę dostawał reklamy o takiej samej łącznej wartości?

Każda zmiana w filtrze kosztuje jednorazowo 10$, a po ustawieniu filtra na np. poziom 0.05 oznacza to, że otrzymasz mniej wartościowych reklam niż to na ile ustawiłeś filtr czyli np. 0.05
22-02-2015 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 59,161 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,627 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,880 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,936 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,614 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości