Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeba coś robić!

Autor Wiadomość
Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #11
RE: Trzeba coś robić!
Sprawdź:
(08-04-2015 15:38)selfie napisał(a):  
(08-04-2015 13:10)Sofokles napisał(a):  
(08-04-2015 12:52)selfie napisał(a):  A próbowałeś dodać reklamy z CrackRevenue?

Powiem szczerze, że nie. Właśnie się zarejestrowałem, ale śmieszna sprawa, dostałem pustego maila tylko od nich, bez linka aktywującego Sad

Napisz do Supportu bo opcja zarobku jest naprawdę fajna kiedy zarabiałem na ero stronie przy dosyć niskim ruchu wpadło mi $23 w ciągu 2-3 dni. Jakby co mogę pomóc i oczywiście powodzenia Big Grin

Ok Ok, Mail napisany, mam nadzieję że uda się coś z nimi ugrać ;] Przy dobrym zapleczu jestem w stanie 5 k ruchu na stronę sprowadzać. Jeszcze pytanko, czy i na Polskę mają jakiś stuff, czy raczej głównie zagranica?

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
08-04-2015 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #12
RE: Trzeba coś robić!
Jest parę programów na Polskę a dużo przyjmuje ruch międzynarodowy np. Program z kamerkami płaci coś koło $1,90 za darmową rejestrację ale polecam Geo-Rotator czyli banner który dostosowuje program pod miejsce zamieszkania użytkownika.
08-04-2015 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marykok Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Trzeba coś robić!
Mam fp 5k like jak mogę na nich zarobić? Prawie martwe :/ Każdy post dociera do 200-300 osób da się coś zrobić?
09-04-2015 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #14
RE: Trzeba coś robić!
(09-04-2015 18:28)marykok napisał(a):  Mam fp 5k like jak mogę na nich zarobić? Prawie martwe :/ Każdy post dociera do 200-300 osób da się coś zrobić?

Zrób mu usta usta - postuj co dzień 2-3 posty, i rób s4s gdzie tylko dasz radę. Każdy fp jest do odzyskania. Dodatkowo zauważyłem, że jeśli przez jakiś czas FP jest nie aktywny, pierwsze 2-5 postów zawsze ma porządny zasięg ;P

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
11-04-2015 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #15
RE: Trzeba coś robić!
Ok a więc czas na podsumowanie z mojej strony miesiąca Maj.

Całość pracy poświęciłem rozwijaniu serwisu erotycznego - i idzie coraz lepiej. Mam plan na rozbudowę całości, połączenie wszystkiego w jedną wielką, postującą automatycznie, samo pozycjonującą się siatkę. Niestety całośc wymaga wielkich nakładów czasu, i nie małej ilości pieniążków. Wszystko co na ten moment tutaj prezentuje to tylko TESTY. Efekt będzie widoczny za pewne po pierwszym roku, jeśli utrzymam dalej tempo wzrostu. Na ten moment strona, po czerwcowym update w google, jest w stanie wygenerować około 60 zł/ miesiąc. Może niewiele, aczkolwiek pomnóżmy to razy 10 portali, na różne kraje, plus nie zapominajmy o stałym rozwoju.

Wszystko jest tworzone w taki sposób by pozyskiwać naturalne wejścia. Poniżej troszkę statystyk:

Odbiorcy ogółem:

[Obrazek: qvx1Uez.jpg]

Pozyskiwanie:

[Obrazek: WvY23g9.jpg]

WMT:

[Obrazek: Ewu2TVN.jpg]


Tak jak mówiłem, testy testów, między innymi także testy sieci reklamowych. Przez miesiąc przerobiłem ich z 10. Na ten moment korzystam z dwóch:

PlugRush:

[Obrazek: wPh6FoI.jpg]

i JuicyAds:

[Obrazek: ifBVksI.jpg]


Jak widać całość się rozwija jak należy. Posty wrzucane są z pół automatu, wraz z tagami i całą reszta potrzebną dla googla. Wystarczy że wrzucę je do folderu na stronie, i odpale skrypt.


Dzięki wielkie za uwagę! I do spisania następnym razem! Odezwę się jak tylko coś ciekawszego się wydarzy Smile

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 11:08 przez Sofokles.)
02-06-2015 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adiros Offline
Banned
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Apr 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Trzeba coś robić!
obserwuje i trzymam kciuki za rozwoj zarobkow Big Grin
05-06-2015 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubolek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Trzeba coś robić!
powodzenia, będę zaglądał Big Grin

Kubolek, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
23-06-2015 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #18
RE: Trzeba coś robić!
Cześć!

Co u mnie? Powolutku do przodu, strona powoli łapie coraz więcej UU/dzień , średnio 500 użytkowników dziennie już zagląda na strone, co daje mi już bardzo fajne pole do manewru.

Jestem także w trakcie tworzenia portalu, na identycznej zasadzie, tylko że tym razem postawionym na zagranice (USA)

Szukam aktualnie mentora pod SUB SMS - Jeśli ktoś chętny wspomóc kilkoma radami z chęcią zarejestruje się pod refa Smile

Pozdrawiam Serdecznie!!

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
24-06-2015 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

EpicBlank Offline
"Chłyty marketingowe w tematach"
*

Liczba postów: 329
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 40.00
Post: #19
RE: Trzeba coś robić!
Sofokles, teraz na leadmore jest jakaś nowa oferta z mentorami, jeśli nikt z zarabiam.com się nie odezwie to może spróbuj tam Smile
24-06-2015 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sofokles Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 80.00
Post: #20
RE: Trzeba coś robić!
Cześć!

Po raz kolejny, koniec miesiąca, reklamy rozliczone, więc czas i na podsumowanie z mojej strony.

Może na wstępie co u mnie. Strona rośnie, jak widać po statystykach na dole. Dodatkowo, założyłem też kolejny, bliźniaczy portal, tyle że na ruch zagraniczny. Jest już skończony, aktualnie jedyne co zostało, dodawać tam tylko zdjęcia, a potem wpuszczać ruch i łapać indexy googla Smile

Poprzedni miesiąc, zerowy nakład pracy na stronę polską, a wyniki całkiem zadowalające :

Odbiorcy ogółem:

[Obrazek: aeZlexx.jpg]

Pozyskiwanie:

[Obrazek: zP3XeOy.jpg]

WMT:

[Obrazek: 3unJfuQ.jpg]

A także TOP 5 słów kluczowych na WMT:

[Obrazek: pax8gLx.jpg]

No dobra, statystyki statystykami, ale co z zarobkami?

Dalej opieram sie na 2 sieciach, czyli PlugRush i JuicyAds:

PlugRush: +14.96 $

JuicyAds: + 4.63 $ + Wykupiona reklama za 8.86 $ - Co daje nam = +13.49$

Ogólny profit Czerwiec: + 28.45$

Profit od początku działania strony : + 60.68 $

Jak dla mnie całkiem zadowalająco! Strona się rozwija, co najważniejsze. Mam nadzieje że w lipcu pęknie 100$ zarobionych na własnych portalach, i taki jest między innymi cel! Smile

Na dzisiaj to wszystko, pytania? Pisz śmiało!

Pozdrawiam !

Zapraszam do mojego Dziennika! : http://zarabiam.com/Temat-Trzeba-cos-robic-106375
08-07-2015 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  By nie robić nic i się patrzeć z za biurka Michalooo37 6 2,393 07-11-2019 21:27
Ostatni post: Michalooo37
  Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze JustinTime 1 3,832 11-05-2018 08:44
Ostatni post: dazy19
  Może uda się coś ugrać... TheEnAa 6 3,179 18-08-2017 18:18
Ostatni post: TheEnAa
  Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... adolek17 17 5,821 31-03-2017 19:51
Ostatni post: ADAM2332
Smile Pora przestać się bawić i robić hajsss conix 27 4,331 02-03-2017 19:33
Ostatni post: conix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości