Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!

Autor Wiadomość
Leaders Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 1,924
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1389 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 202.10
Post: #61
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Sprawdź:
Przeczytaj uważnie co odpowiedział Mirek na Twoje oferty, a jak argumentowane były podniesione stawki jako odrębna rzecz - nie Ty jeden masz wyższe niż bazowe - u nas podnoszenie stawek to standard i nie trzeba nas przekupywać. Z resztą taką masz odpowiedź od Mirka, co jest na screenach, więc o czym my rozmawiamy. Rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale są pewne granice, kiedy każdy może to przeczytać, a Ty dalej wmawiasz coś innego.


Na tym kończymy Ci odpowiadanie na łamach forum. W związku z całokształtem sytuacji, zostały podjęte już inne kroki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015 16:08 przez Leaders.)
26-05-2015 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #62
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
"Tonący brzytwy się chwyta" i to już 4 raz, gdy znów nie odpowiedziałeś na pogrubione zdanie z pytaniem, które było zadane 1 stronę temu i powtarzane, dlaczego nie było reakcji na problem przez ponad 3 tygodnie, dlaczego przez 3 tygodnie nic nie zrobiono, jak analiza takich przypadkowych problemów miała trwać parę dni? Zastosowałeś taktykę ignorowania pytania jak Komorowski, gdy pytają go o powiązania z fundacją pro civili.

Zostały zapodane screeny i gdy trzeba odpowiedzieć na te główne pytanie o które rozchodzi się bój pora zamknąć temat, bo jeszcze byś się musiał przyznać do kłamstwa, a gdy odpowiadasz i brniesz w ten temat dalej, zaczynasz się potykać, bo twoje odpowiedzi są niespójne, są sprzeczne,

A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów, więc to trochę smutne, że stosujesz podejście "ktoś ma problem, mamy go w dupie, no chyba, że wyciągnie brudy na wierzch". Tyle w temacie
26-05-2015 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,336
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #63
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
(26-05-2015 19:34)nurgiel napisał(a):  "Tonący brzytwy się chwyta" i to już 4 raz, gdy znów nie odpowiedziałeś na pogrubione zdanie z pytaniem, które było zadane 1 stronę temu i powtarzane, dlaczego nie było reakcji na problem przez ponad 3 tygodnie, dlaczego przez 3 tygodnie nic nie zrobiono, jak analiza takich przypadkowych problemów miała trwać parę dni? Zastosowałeś taktykę ignorowania pytania jak Komorowski, gdy pytają go o powiązania z fundacją pro civili.

Zostały zapodane screeny i gdy trzeba odpowiedzieć na te główne pytanie o które rozchodzi się bój pora zamknąć temat, bo jeszcze byś się musiał przyznać do kłamstwa, a gdy odpowiadasz i brniesz w ten temat dalej, zaczynasz się potykać, bo twoje odpowiedzi są niespójne, są sprzeczne,

A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów, więc to trochę smutne, że stosujesz podejście "ktoś ma problem, mamy go w dupie, no chyba, że wyciągnie brudy na wierzch". Tyle w temacie

Ale proszę przestań już się powtarzać...

"A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów."

Ciekawe że akurat TYLKO Ty masz taki problem. Jak mówiłem- Ja często pomimo niskich dochodów z CPM które traktuje jedynie jako dodatkowy zarobek otrzymywałem praktycznie natychmiastowe odpowiedzi a w dodatku konsultowałem rzeczy czasem nie związane z szeroko pojętym CPM a mimo to otrzymywałem pomoc i porady które nieraz pomagały mi zwiększyć dochód.

Kłócisz się o te kilkadziesiąt złoty i próbujesz robić jakiś czarny pr tej marce co w zasadzie bardzo marnie Ci wychodzi- widać że miałeś ostre ciśnięcie na jakąś współpracę typu: Dla mnie wypłata, dla was fajne opinię co już powoduje że jesteś na straconej pozycji Smile Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat (Nie tylko z nimi, żeby nie było) na wielu ich projektach i nigdy nie poczułem się olany, sam sobie czy oszukany więc widać że albo masz w tym interes albo dramatyzujesz.
26-05-2015 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 262 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #64
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Około 40-50 użytkowników wykonało akcje na mojej stronie (więc siłą rzeczy musieli na niej być), a zaliczyło jedynie 22 uu. Śmieszne.
26-05-2015 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,505
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #65
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
u mnie na 771 uv zaliczyło aż 756, więc całkiem nieźle

⚡Sprzedam Konta Facebook⚡
✔ staż
✔ znajomi
✔ marketplace impreza
26-05-2015 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,336
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #66
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
(26-05-2015 20:23)Styler napisał(a):  Około 40-50 użytkowników wykonało akcje na mojej stronie (więc siłą rzeczy musieli na niej być), a zaliczyło jedynie 22 uu. Śmieszne.

Może mieli adblocka? Smile Lol
26-05-2015 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 262 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #67
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Strona ma zabezpieczenia przeciw niemu.
26-05-2015 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #68
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Selfie, Karcz cię tu przysłał, bo piszesz o tym samym co on.
20 złotych? Czy ja w ogóle piszę w sprawie jakiś roszczeń? Ja opisuje sytuacje nieodpowiedniego podejścia do klienta.

"Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat "
Acha, no to już wiem dlaczego taki sam brak argumentów i odpowiadania na co innego Wink

Gdybym miał robić hotcpm złą reputacje w jakimś celu przynoszącym mi bezpośrednio zyski, to bym polecał jakąś konkurencje, nie wprost, ale podprogowo.
Ja jestem człowiek typu, gdy raz bank pobrał mi 5 zł za przelew ekspresowy, który i nie doszedł w 15 min i traciłem 2h czasu na dyskusje chociaż taka suma nie warta jest tracenia czasu.
Tu chodzi o zasadę, że jak wszyscy będą dawać się olewać to będzie to propagować takie zachowania i nie należy nikomu pobłażać w takich sytuacjach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015 20:41 przez nurgiel.)
26-05-2015 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,336
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #69
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
(26-05-2015 20:36)nurgiel napisał(a):  Selfie, Karcz cię tu przysłał, bo piszesz o tym samym co on.
20 złotych? Czy ja w ogóle piszę w sprawie jakiś roszczeń? Ja opisuje sytuacje nieodpowiedniego podejścia do klienta.

"Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat "
Acha, no to już wiem dlaczego taki sam brak argumentów i odpowiadania na co innego Wink

Stosujesz te same sztuczki co wyżej wspomniany przez Ciebie Bronisław Komorowski. Specjalnie w nawiasie zaznaczyłem że nie tylko, jeżeli zarabiam w jego serwisach od co najmniej 2-ch lat to czy nie mam prawa się wypowiedzieć na jego temat? Smile

Zresztą z kim ja rozmawiam... ktoś kto chciał specjalne profity w zamian za pisanie pozytywnych opinii no błagam beka To tak jakby prostytutka próbowała wmówić mi że jest dziewicą (Tak nie stać mnie na bardziej wysmakowane porównanie)

Walcz sobie ale prywatnie nie na forum kiedy jesteś jedyną "poszkodowaną" osobą w dodatku z jakimiś udowodnionymi na screenach machlojkami. Nie wtrącałbym się gdyby 10-25 osób zgłosiło taki problem a póki co jesteś tylko Ty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015 20:47 przez selfie.)
26-05-2015 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #70
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Acha, no bo trzeba korzystać "tylko" z danej usługi, by pisać głupoty jak ty. Logiczne...

Pozytywne opinie są za dobrą jakość, każdy tak robi, tylko niektórzy opłacają specjalnie ludzi by pisali kłamstwa, że korzystają i jest super, a nawet konta nie założyli, więc proszę cię, nie udawaj głupka.
Dobre stawki, wypłacają, to co mam kłamać, że jest źle? Idąc tą myślą, gdyby zaczęli odwalać maniane, to musiałbym zmienić zdanie i nie ważne ile by zapłacili, powiedziałem, że bez żadnych kłamstw.


Ja tylko zaoferowałem napisanie obiektywnej opinii, bo wiem jak działa socjologia i marketing. Na 100 kilentów nawet jeden nie napiszę czegokolwiek o usługach gdziekolwiek, no bo po co? Jaki z tego zysk?
W ogóle mam ci takie podstawy pisać, bo zapewne nie urodziłeś się wczoraj.

Będziesz bronić swojego żywiciela, więc idziesz jego strategią, więc odpowiedz mi na...to już 6 raz zadane pytanie. Chyba wiesz jakie? No czekam.
26-05-2015 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? Westbam 1 2,785 16-10-2021 21:56
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Zarabianie na wyświetlaniu reklam - szacowane zarobki kafar610 1 1,563 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Reklama CPM - co wybrać ZZenu 1 1,508 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Ocena i porady dt zmian na stronie paweleke 1 1,442 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  CPM - jaki program polecacie emilub 1 840 11-10-2021 08:53
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości