Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!

Autor Wiadomość
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #51
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Sprawdź:
OK, podaję się. Nie jesteś raczej głupi, ty robisz to specjalnie, czyli potwierdzasz to, co zostało powiedziane na samym początku.
Zdanie zostało pogrubione, więc nie ma opcji, żebyś mówił, że masz problemy wzrokowe i stąd ten problem
- 3 tygodnie, brak odpowiedzi, brak dialogu, żadnych informacji
- Ale ja nie będę robić wyjątków, bla bla...

Potwierdzasz dalej, że kręcisz, czyli jesteś oszustem.
24-05-2015 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Leaders Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 1,924
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1389 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 202.10
Post: #52
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Z tego co wiem, Mirek utrzymywał z Tobą stałą korespondencję. Prosimy nie wprowadzać w błąd, że zostałeś olany (choć brak zmian w naliczaniu można tak interpretować i tutaj zgoda).

Reszta została wyraźnie napisana przez nas wcześniej, do którego meritum sie nie odniosłeś. Jeśli widziałeś jak system nalicza UU i wciąż emitowałeś reklamy, to chyba odpowiadało Ci to lub konkurencja nie płaciła więcej.

Uzupełnię tylko, że od niespełna dwóch dni mamy stworzony nowy system zliczania UU, nad którym zaczęły sie prace po zgłoszeniu się do supportu innego Usera (xsebax). Są to wybrane przypadki a nie prawidłowość w całej sieci - przypominam, że to sieć CPM. Jeżeli ktoś wciąż ma dużą rozbieżność w naliczaniu UU na swoją niekorzyść (lub jest fair i ma na swoją korzyść), a ma tylko polski traffic, prosimy zgłaszać do Mirka na GG lub email swój login, adres strony i format wstawionej reklam.

Za kilka dni będziemy mieć porównanie statystyk obecnych do poprzednich - jeżeli średnie teraz są wyższe niż były wcześniej, doliczony będzie dodatkowo bonus do obecnej stawki.
24-05-2015 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #53
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Korespondencji prywatnej się nie udostępnia, no chyba, ze za zgodą dwóch osób. Wyraź zgodę, to wrzucę owe odpowiedzi, które tyczą się tej sprawy.
Zobaczymy, kto kogo okłamuje i wyjdą na jaw twoje kłamstwa, co zostało powiedziane, co zostało zrobione a co nie.
Nie jestem na tyle głupi, by przez te 3 tygodnie olewania mnie wyświetlać twoje reklamy.
Jak oszust kręci to się zrywa od razu umowę.

I twoje wspominane "problem ma parę osób", a gdy napisałem na innych forach to niektórych to ruszyło by opisać swoje relacje.

Kod:
Pierdu pierdu :)

Strona według GA ma około ~8 tysiecy unikalnych odwiedzin dziennie,a u was ma aż 15!

Z tego dodam że 83% to wejścia z Polski.

No i co w takim wypadku? szkoda dla was czasu,racja poszedłem do konkurencji,adcat oraz upcpm i nie ma tam żadnego problemu z tym.

Dostałem odpowiedz że wasi technicy sie tym zajmą,małe ale,posiadam na forum aplikacje IP Nexus i doskonale pokazuje mi ilość kliknieć w link tudzież baner,oraz ilość ich wyświetleń.

Według tych statystyk mam w niektóre dni nawe 30 kliknieć,ale według was mój serwis odwiedziło tylko 15 osób.

Więc kto tu kłamie? skrypt oparty o IPB czy wy? Obstawiam w ciemno że wy.

I taka jest prawda o was,czy na zarabiam czy gdzie indziej.

W końcu wam to ktoś "grubszy" pociśnie,jeszcze chwile.

Najlepsze, że większość po prostu odpuściła sobie hotcpm bez żadnego komentarza, ze wali na ruchu, a jak z doświadczenia wiem, to parę % poświęca czas na jakieś dyskuty na forum, bo zysku z tego nie mają. Ja piszę dlatego, że nie lubię cwaniactwa, i brak odzewu to przytaknięcie na takie rzeczy, a takich cwaniaczków trzeba od razu chować w internetowej ziemi z szemranymi interesami
25-05-2015 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leaders Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 1,924
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1389 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 202.10
Post: #54
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Niektórych czyli aż jedną osobę?

Dalsze rozmowa nie ma sensu, bo my już dawno odpisaliśmy, a jeżeli Ty wolisz utrzymywać, że na naliczaniu UU zostałeś oszukany na 20 zł, to dalsza rozmowa po prostu nie ma sensu.

Natomiast skąd masz informacje, że "większość" sobie odpuściła HotCPM, to nie wiem, bo ilość Wydawców ciągle rośnie. Ciekawe co jeszcze wymyślisz lub sam zinterpretujesz, aby potwierdzać swoje tezy.

Zrozum, że to sieć CPM i każdemu się nie dogodzi. A robienie rewolucji w systemie ze względu na kilku mniejszych Wydawców z obrotem na mniej niż 50 zł/msc (a do takich się zaliczasz) robić nie będziemy. Natomiast to co robisz wobec nas na kolejnych forach to w 90% oszczerstwa, chore domysły, wymyślone teorie, inwektywy oraz obrażanie nas od oszustów i jeżeli tego nie zaprzestaniesz, wejdziemy na drogę oficjalną i piszę to w 100% poważnie - nie będziemy tolerować tego co wyprawiasz wobec nas. Bez urazy, ale Twój obrót to nawet nie jest procent promila obrotów naszej firmy, więc oskarżasz nas o zdmuchnięte ziarno piachu z pustyni i chcesz rewolucji z tego powodu. Z Twojej strony granice dobrego smaku i "pretensji konsumenckiej" zostały już dawno przekroczone.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 14:18 przez Leaders.)
25-05-2015 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #55
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Zadam pytanie jeszcze raz, bo odpowiadasz na swoje pytania i zostawiasz niewygodne, niczym polityk
WYRAŻASZ ZGODĘ NA UDOSTĘPNIENIE WIADOMOŚCI OD [email protected]?

Widać trzeba ci pojedynczo zadawać pytania, bo za przeproszeniem pieprzysz farmazony i znów uciekasz debilnymi wymówkami i dalej wbijasz sobie gwoździe w trumnę pisząc, że jak ktoś ma mały ruch to możesz go za przeproszeniem ojebać.
Ciekawe czy na tym forum był ktoś tak nieudolny w marketingu jak ty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 17:01 przez nurgiel.)
25-05-2015 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
selfie Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: May 2014
Reputacja: 498 +

Forum Gold: 52.00
Post: #56
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Skoro tyle błota w tym temacie to ja dla przeciw wagi dodam swoją opinię. Świetny kontakt z supportem oprócz natychmiastowych odpowiedzi na wszelkie wątpliwości, problemy i niejasności to także bez interesowne porady które pomagają w zwiększeniu ruchu.

Ja jestem zadowolony z tej sieci i chyba rzeczywiście jesteś jakimś wyjątkiem bo ja żadnych cięć na wizytach nie zauważyłem Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 18:46 przez selfie.)
Glosy: Leaders (+1)
25-05-2015 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Enigmato Offline
Banned
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Apr 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
O co ta cała afera? Co prawda moje zarobki z HotCPM są raczej marginalne w porównaniu do innego serwisu tej firmy, ale mimo to mogę powiedzieć, że wszystkie moje trzy strony, które mam zgłoszone są traktowane dobrze. Statystyki z Google Analytics po odliczeniu ruchu zagranicznego się zgadzają. Nie mam niestety poglądu na to jak statystyki zlicza IPB, o którym mowa bo nie mam z nim doświadczenia, ale może winne jest samo IPB, że coś blokuje.

Każdy user z tego forum zna chyba b.dobrze tę firme od wielu lat, prowadzi ona wielkie serwisy, a tu afera o jakieś groszowe sprawy na jednym z mniejszych projektów, nigdy nie było z nią problemów, szybkie płatności i kontakt, obok FireMedia to chyba dwie najsolidniejsze firmy w tym biznesie, a ja czytam co tu sie wypisuje i to jakiś nonsens.

Nie wiem ponadto o co robicie Panowie taki krzyk i aferę, skoro mowa tutaj o kwotach rzędu 20 - 30zł. Wyluzujcie troszkę.
Glosy: Leaders (+1)
25-05-2015 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leaders Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 1,924
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1389 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 202.10
Post: #58
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
(25-05-2015 16:57)nurgiel napisał(a):  Zadam pytanie jeszcze raz, bo odpowiadasz na swoje pytania i zostawiasz niewygodne, niczym polityk
WYRAŻASZ ZGODĘ NA UDOSTĘPNIENIE WIADOMOŚCI OD [email protected]?
Tak, wyrażam zgodę na ujawnienie CAŁEJ korespondencji z Mirkiem, również tej, w której za pieniądze oferowałeś nam pisanie pochlebstw na nasz temat, o czym się dziś dowiedziałem, czego nie przyjęliśmy. Wiemy też, że innym konkurentom również składałeś podobne propozycje i mamy poważne przesłanki ku temu, aby przypuszczać, że smród który z siebie wylewasz przeciwko nam jest opłacony.

W związku powyższym faktem za oszczerstwa które publicznie powypisywałeś przeciwko naszej firmie wejdziemy na drogę oficjalną celem wyjaśnienia Twoich wątpliwości.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 17:49 przez Leaders.)
25-05-2015 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MirekHC Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Witam wszystkich, a w szczególności kolegę nurgiel'a, który bez skrępowania bruździ całemu Karcz-Provider, jak i mi. Nie żeby mnie to jakoś szczególnie bolało (zwłaszcza, że znam sytuację), ale odpowiedzialność zawodowa i życiowe maksymy "Klient ma zawszę rację" oraz "Nie pozwól by klient, Twój Pan, zbytnio się przemęczał" sprawiły, że wrzucę SSy z naszej korespondencji za Ciebie. W tym miejscu chciałbym podziękować kolegom wyżej za pochlebne opinie o supporcie. Staramy się Smile, mimo, że czasami jest trudno.

Co do samej korespondencji to zaczęła się ona mejlowo i skończyła się mejlowo. Są natomiast dwa epizody na GG, które również wkleję. Miłej lektury Smile.

Email:
1: http://screenshooter.net/101961750/qpmfbvh
2: http://screenshooter.net/101961750/mdfkrnf
3: http://screenshooter.net/101961750/hxbhahp
4: http://screenshooter.net/101961750/splyvpx
5: http://screenshooter.net/101961750/tauwbpj
6: http://screenshooter.net/101961750/arcffed
7: http://screenshooter.net/101961750/incsulf
8: http://screenshooter.net/101961750/eghcosm
9: http://screenshooter.net/101961750/hvotuat
10: http://screenshooter.net/101961750/rwuyyna

GG:
1: http://screenshooter.net/101961750/grmhaqi
2: http://screenshooter.net/101961750/mtmopdq
3: http://screenshooter.net/101961750/hqrhrce
4: http://screenshooter.net/101961750/chlvmsk
5: http://screenshooter.net/101961750/imfondn

Mam nadzieję, że potwierdzisz jej prawdziwość. Odrobina godności jeszcze nikomu nie zaszkodziła Smile. A jeśli chodzi o powody tej krucjaty na forach to chyba przedstawione dowody jednoznacznie wskazują na to, że jesteś osobą interesowną i daleko Ci do obiektywnych opinii.

Niemniej dziękuję za możliwość dokonania rejestracji. W przypadku kolejnych przypadków, kiedy będziemy mieli do czynienia z równie roszczeniowym użytkownikiem, (choć mam nadzieję, że nie) będę je miał na zaś.

Pozdrawiam,
Mirek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 18:18 przez MirekHC.)
25-05-2015 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nurgiel Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 2.00
Post: #60
RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www!
Ułatwiliście mi robotę, przynajmniej screenów nie muszę wrzucać.
Nie godziłbym się przecie na to, gdybym kłamał w rozmowach, więc sami siebie rozegraliście, ale liczycie na manipulacje, lecz to nie wyjdzie.

Po pierwsze, już na wstępie kłamiesz,, że obiecałem pisać "pochlebstwa". Screen 4 jasno mówi
Kod:
"W sensie pisanie o faktach, żadnych kłamstw na korzyść
hotcpm. Żeby nie brzmiało też, że będę tylko zimny prysznic.
Może w kolejnej wiadomości napiszę jak widzę, oceniam hotcpm."
Twoje pierwsze kłamstwo.

Kolejne twoje kłamstwo. Mówisz, że nie zgodziłeś się na ową umowę, a zwiększyłeś mi stawkę o 20% i o 10% więcej an reffach. Przecież jest to na screenach i jeszcze się tego wypierasz, serio?

Druga sprawa. Negocjowanie umowy to chyba najnormalniejsza rzecz na świecie. Próba użycia tego jako argumentu jest śmieszna.
Straszyć mnie sądem to sobie możesz. Głupi nie jestem, ale chętnie bym to widział jak pokrywasz koszty procesu, bo nie wiem jaki byś chciał mi zarzut dać, chyba za zniesławienie użyciem słowa oszust, a twarde dowody są na spadek ruchu, wiec śmiało. Smile
Strasz bardziej, a tym bardziej odciągasz sobie klientów.

Kolejne kłamstwo
Kod:
jednakże każda interwencja wymaga przynajmniej kilkudniowej obserwacji statystyk
Minął prawie miesiąc, dlatego chciałem pokazać te screeny.

Jak widać kłamstwo kłamstwem poganianie. Teraz to ja czekam na przeprosiny.
Jedynie co mi zarzucasz to pisanie "pochlebstw", czyli chcesz to definiować jako pisanie nieprawdy na korzyść hotcpm.
EJ! ALE CHWILA! Przecież się na to nie godziłeś? Zamotałeś się w tych kłamstwach. Smile
26-05-2015 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? Westbam 1 2,778 16-10-2021 21:56
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Zarabianie na wyświetlaniu reklam - szacowane zarobki kafar610 1 1,560 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Reklama CPM - co wybrać ZZenu 1 1,504 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Ocena i porady dt zmian na stronie paweleke 1 1,435 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  CPM - jaki program polecacie emilub 1 836 11-10-2021 08:53
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości