Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64

Autor Wiadomość
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #61
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Sprawdź:
(06-02-2015 17:29)WudzWioski napisał(a):  1ts.pl

No właśnie dziś spróbowałem i trybi Tongue

Jak obiecywałem tak robię, podsumowanie pracy po kilku dniach. Szczerze? Tydzień lenistwa i ociągania się, miałem taki zapierdziel w szkole po feriach, że aż szkoda o tym wspominać. Musiałem nocki zarywać żeby następnego dnia nie dać ciała Smile Ale w końcu jest piątek, dziś popracowałem i taki mam zamiar też jutro i po jutrze... a co w tygodniu to już wyjdzie w praniu.
nykkusek, którego serdecznie pozdrawiam i polecam jeżeli ktoś zaczyna i ma setki pytań dał mi kilka wskazówek, będę musiał się jeszcze z nim skonsultować i przypomnieć sobie kilka pytań, które mnie dręczyły, a je zapomniałem.
Podsumowanie tych kilku dni:

[Obrazek: kg6svt15coe6.png]

Dodatkowo spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka Sad
Startery, które zakupiłem kupiłem w totalnie najgorszym momencie, bo okazało się, że mają ważność do 15 lutego. Gdybym kupił troszkę później byłaby szansa, że byłyby one ważne do 1 czerwca... także spinam tyłek z kolegą i choć on ma swoje startery to muszę ich jak najwięcej zużyć, weekend chcę właśnie przeznaczyć na wielogodzinną pracę. Jeśli ktoś chce żebym mu zweryfikował kilka kont to też może napisać.. Smile Służę pomocą.

To tyle, peace... a jak ktoś z bardziej zaawansowanych earnerów spamujących na doładowaniach chce mi przekazać jakieś wskazówki to też przyjmę... bo nie wiem co jest, że kwota cały czas jest taka niska choć nie wiem ile pracy i czasu bym w to włożył. Zasługa jest też pc-ta a konkretniej procesora, bo otwarcie 3 kart fb jest dla mnie problemem. Praca idzie wolniej jakieś 3 razy, zarobki analogicznie tak samo... ale jak ktoś chce wspomóc to zapraszam Smile Trochę żałosne z mojej strony, ale już totalnie nie mam pomysłów.

PS. Efekt dzisiejszego zarobku to spam z dwóch kont łącznie 80 grup (aktywnych, rozwiniętych), niby mało ale jednak cały czas myślę, że z takiej ilości co najmniej 30 zł by się wytrzasnęło, tym bardziej, że poprawiłem tekst i grafikę mam swoją (a właściwie kilka).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 20:52 przez Tropek.)
Glosy: WudzWioski (+1)
06-02-2015 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
WudzWioski Offline
Banned
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Masz GG czy coś? Big Grin
06-02-2015 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #63
RE: Dziennik pracy SUB SMS
mam, 975309, zazwyczaj jestem na fonie, bo na komputerze nie używam Smile jak ktoś będzie chciał napisać to będę za jakieś 30 minut. // nieaktualne jednak, będę zaraz Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 21:00 przez Tropek.)
06-02-2015 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #64
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Miałem robić podsumowanie co kilka dni, ale nie mogłem się powstrzymać Huh
Trochę się przyłożyłem i mimo iż jestem cholernie zmęczony, bo puszczenie kilka serii spamu na tym złomie to kilka godzin roboty to opłacało się Big Grin Walczyłem o tego ostatniego leada do 50 zł+ ale nie chciało wejść. No ale co tam, następnym razem się uda.

[Obrazek: z1v0myhzagd5.png]

WudzWioski, nie wykorzystałem twojej rady jeszcze, ale jak już chciałeś zobaczyć w dzienniku dniówkę minimum 40 zł to łap Lol

Dla innych mało, ale ja pobiłem rekord swojej dniówki dwukrotnie Smile Jutro liczę na podobny, choć trochę niższy wynik, ale przynajmniej powyżej 25 zł. Nie wiem kiedy będę miał czas na kolejne mocne przyłożenie się, więc muszę korzystać. impreza

Trochę sobie konwersję zepsułem, tak to by było 80 wizyt, ale puściłem spam na niszy, z której było ogrom wizyt i zero leadów, więc taka niepotrzebna akcja Big Grin

Aa właśnie, zapomniałem poinformować, że wczoraj wpadł jeszcze jeden lead za 4.50 zł, więc wczorajszy dzień skończyłem z wynikiem 19.50 zł (jak dla mnie dużo Big Grin)

Tymczasem idę zbierać siły Smile Dobranoc. Tongue

---------- HARD EDIT ----------

Ej no, wybiła godzina 23:59 wbijam sobie na leadmore przed snem a tu taka niespodzianka XD

[Obrazek: 4qf4stwysxkf.png]

My dreams come true Heart
Ten dzień to bajka XD tylko się już skończył gdy to piszę ;/

PS. Pozdrawiam osobę, która spełniła moje marzenie XD Mam nadzieję, że twoje doładowanie działa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2015 00:06 przez Tropek.)
Glosy: WudzWioski (+1), saq714 (+1)
07-02-2015 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #65
RE: Dziennik pracy SUB SMS
gratuluje dniówki oby tak dalej Wink
Glosy: Tropek (+1)
08-02-2015 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sznurek11 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 177
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 25.00
Post: #66
RE: Dziennik pracy SUB SMS
No, no... rozwijasz się Big Grin
08-02-2015 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #67
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Dzis weszlo 33 zl z autopilota Big Grin komputer nieziemsko zamulal wiec nie mialem ochoty pracowac. Spowodowane to tez bylo ta przerwa w uslugach sub sms od orange. Jednak duzo ludzi ma orange i to mogloby ograniczyc zarobki. Fote dam jutro bo pisze z fona. Zapowiada sie znowu zapierdziel w tygodniu wiec nie wiem jak to bedzie z zarobkami.
08-02-2015 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tropek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 5.00
Post: #68
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Tak jak myślałem, w tygodniu nie było czasu na zarabianie Smile Ale mamy piątek, więc znowu się przyłożyłem, do niedzieli chcę zarobić 55 zł (do równych 500 zł) oraz stworzyć kilkanaście kont na zapas, zużyć jak najwięcej starterów póki ich żywot nie minie.

[Obrazek: jl3i46wigduo.png]
13-02-2015 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BobBudowniczy64 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 193
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.15
Post: #69
RE: Dziennik pracy SUB SMS
Witam! Postanowiłem podpiąć się pod dziennik (oczywiście za zgodą autora). Teraz będziemy razem go tworzyć i pokazywać nasze zmagania związane z zarabianiem w internecie.

Jeśli chodzi o mnie, to swoją przygodę z zarabianiem w necie rozpocząłem ok. 2 miesięcy temu. Aktualnie pracuję na subskrypcjach sms, głównie eforsa, ale mam zamiar przetestować leadmore na dniach (szkoda że nie ma odnowień Undecided ) Jakiś czas temu prowadziłem swój dziennik, ale niestety z powodu braku czasu musiałem go wstrzymać.

Pod koniec każdego dnia będę starał się go jakoś podsumować, oczywiście jeśli czas pozwoli.

Pozdrawiam!
15-02-2015 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TeYroXOfficial Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 749
Dołączył: May 2014
Reputacja: 275 +

Forum Gold: 5.30
Post: #70
RE: Dziennik pracy SUB SMS
całkiem nieźle Ci idzie Tropek Wink Może polepszysz zarobki z Bobem Big Grin
Jakby wam fejs blokował linki to możecie użyć skracacza którego mam w sygnie, nie blokuje subów Wink
15-02-2015 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,593 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,356 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,784 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,574 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości