Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny

Autor Wiadomość
gutek126p Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 852
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 314 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 155.00
Post: #781
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Sprawdź:
Myślę że nic nie wygram do niczego nie mam szczęścia
ale jak bym się znalazł w pierwszej 10 Lol
to Kasztelan niepasteryzowany mile widziany bekabeka Exclamation
07-04-2014 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Yennson Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 189
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 32 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #782
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Witajcie!

ID na HotCashu: 623

Zawsze wiele sobie wyobrażałem że gdyby jakiś program powstał to byłoby fajnie. Rzecz jasna program pod moich odbiorców. A mianowicie graczy CS:GO.

Każdy gracz zapewne wie że w grze za granie dostaje się skiny. Fajnie byłoby aby taki program powstał! Moje zarobki zwiększyły by się i każdy na tym skorzystał!

Prechodząc do rzeczy, czyli samego programu.

Nazwa: Cs:Go Skinator Big Grin

Opis: Poniżej zamieszcze grafiki jak chciałbym aby to wyglądało więc dużo nie będę się rozpisywał.
Aby poprawić konwersję, po wejściu na stronę ukaże się okienko, że skina można odebrać tylko wtedy, kiedy da się "like" na fanpage z którego promujemy link.
Dlatego przydała by się opcja aby w kreatorze programu dało się dodać swój FP.

Kiedy nasz "klient" ;p Da "like" wejdzie na stronę, ukaże mu się możliwość otworzenia skrzynki cs:go. Wpisze nazwe steam i kliknie "Use Key" Skin zostaniw wylosowany.

Po wszystkim pokazuje mu się standard, czyli wysłać sms i okienko udostwpnienia programu na Facebooku Big Grin Tak aby jacyś znajomi wpadli i dali zarobić Big Grin

Po tym wiadomo co dalej Big Grin A mianowicie "NIC" xD

Zdjecia, robione w Photoshopie, a mistrzem nie jestem proszę o wyrozumiałość bo się starałem jak najlepiej wszystko ukazać.

[Obrazek: Projekt1.jpg]



[Obrazek: projekt_2.jpg]




[Obrazek: proijekt_3.jpg]



[Obrazek: projekt_4.jpg]



[Obrazek: proejkt_5.jpg]

FILM: http://www.dailymotion.com/video/x1mtzfv...videogames


Sądzę, że program miałby wzięcie w szczególności po tym jak polacy (Virtus.Pro) wygrali ESL to gra CS:GO nie dość że była bardzo popularna zdobyła jeszcze więcej fanów Smile

Troche edytowałem mój program, i w każdej wolnej chwili będę dodawał poprawki.


Nowa myśl (08.04 godz. 22:28): Na programie mogliby zacząć zarabiać osoby, które nigdy nie miały doczynienia z zarabianiem. Wystarczy wejsc na steama i pisac do nieznajomych osób że można wylosować skiny i podawać linki Big Grin

PayNaw dziennik mojej pracy - http://zarabiam.com/Temat-PayNaw-Yennson...cie-123398
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 21:30 przez Yennson.)
07-04-2014 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ferly Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #783
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
ID użytkownika: 1021
Propozycja programu

Nazwa : Chatgirl

Opis działania:

Wchodzimy na stronę myśląc, że poczatujemy z jakimiś fajnymi laskami, klikamy rejestruj się i podajemy swój numer telefonu. Myśle , że dużo napaleńców by się na to nabierała Smile

coś takiego heh Tongue

[Obrazek: chatgirl.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 18:43 przez Ferly.)
Glosy: Squnek (+1)
07-04-2014 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

krzysio3001 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 23.00
Post: #784
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
ID: 194

Może tak "Zarabianie przez internet"?
Na stronie promującej można dodać tekst typu "Pobierz poradnik zarabiania przez internet! Poświęcaj 30 minut dziennie i zarabiaj 2000 zł miesięcznie! " I jakieś fake komentarze:
Jaki ten poradnik jest łatwy i przydatny!
Dzięki niemu mam dużo pieniędzy na swoje wydatki...
Wreszcie mam dodatkowe pieniądze! Smile
Myślę, że byłoby spore zainteresowanie.

Idea
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 19:09 przez krzysio3001.)
Glosy: yoloswager (+1)
07-04-2014 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thi4f Offline
Banned
*

Liczba postów: 52
Dołączył: Mar 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #785
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Nazwa programu: iMusic (lub iMuzyka)

Hasło: Pobierz najnowszy album już teraz!

O co chodzi? Program partnerski oferowałby pobranie albumu z muzyką danego wykonawcy. Co to za wykonawca i jaka nazwa albumu oraz obrazek okładki - to zależne by było od indywidualnych ustawień.

Dlaczego akurat to? Aż sam ostatnio się zdziwiłem ile osób szuka różnych płyt w internecie, które swoją premierę mają dopiero za miesiąc czy kilka dni. A zespołów jest od groma - od rapu przez rock do metalu. Fanek Kwiatkowskiego jest całe mnóstwo,a i ich wiek jest wiekiem podatnym na PPA. Smile Oprócz tego wykonawcy jest od cholery podobnych - wystarczy poszukać.

Także tyle z mojej strony... No nic, to czekamy na wyniki. Smile

Mój login na HotCash'u : Lorenz.
07-04-2014 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Squall112 Offline
Banned
*

Liczba postów: 523
Dołączył: Jun 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 24.00
Post: #786
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
ID użytkownika: 350

Nick : Squall112

Nazwa Programu : Playstation Plus Free / XboxLive Gold Free

O co chodzi ? Program partnerski oferowałby darmowe konta PREMIUM na Playstation Store i XboxLive do wyboru na 90dni czyli PS+/XboxLive GOLD

Co druga osoba w naszych czasach a zwłaszcza dzieci (gimbaza itd.) posiada konsolę Playstation albo Xbox'a i napewno dużo osób "zjarało" by się na konto premium za darmoche na swoją konsole.

( to może być w takim razie nawet real content, gdyż np. playstation naprawdę rozdaje kody do playstation plus ale na 14dni, co można uwzględnić w stopce Smile )

Wiem, moja składnia powala Big Grin

Czekamy na wyniki Smile
Glosy: yoloswager (+1)
07-04-2014 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Squnek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 310
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 98 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #787
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
ID użytkownika: 200

Nick : Squn

Nazwa Programu : Facebook-Kolor

A więc szybko w skrócie chodzi o zmianę koloru Facebooka z niebieskiego na inny nie wiem co tu więcej dodać raczej każdy wie o co chodzi Smile Program nie jest kopią czyjegoś pomysłu (jak trzeba mogę udowodnić) ponieważ niedawno sam go zaproponowałem w jednej z konkurencyjnych sieci od 3 dni działa i ma się dobrze. Myślę że tu również powinien się sprawdzić Smile

ps. Świetny konkurs Smile

[Obrazek: 27.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 22:35 przez Squnek.)
07-04-2014 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WalecByWalec Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 30.00
Post: #788
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Mój pomysł, nie jest taki oryginalny. Kierowałem się tym, czego ludzie najbardziej potrzebują. Czyli pieniędzy i popularności. W tym pomyślę kierowałem się popularnością. Program jest prosty a nazwa brzmi: Wypromuj swoj FanPage!
Program będzie prosił o nazwę FanPage a następnie program zapyta nas - Ile fanów chcemy zdobyć. Tu wypiszemy jakieś kosmiczne liczby, ale także małe. Sposób jest prosty i klarowny. Myślę, że jest na to duży popyt.
ID użytkownika: 472
Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 22:55 przez WalecByWalec.)
07-04-2014 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cspek5 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 30.00
Post: #789
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Id:708
Nick:prology
Nazwa programu: Ruletka nagrod

Moja propozycja jest nastepujaca. Zrobic serwis polegajacy na:
1) Kilka gier typu naciskasz spacje kreci sie ruletka i musisz zatrzymac na danej nagrodzie przy danej grze. OCzywiscie by zagrac trzeba wyslac smsa. Dopisac, ze juz wygralo 1000 osob i co jakis czas zwiekszac
2) Gry najlepiej , zeby byly wiadomo nie do wygrania, Czyli oszukiwanie na czasie reakcji itp
3) Roznorodnosc gier, Strzelanki , kregle , co jescze przyjdzie na mysl
4)Po nie udanej probie, wiadomo, ze beda same tylko takie. Okienko sprobuj ponownie wyslij sms i doladuj konto punktami, a za te punkty osoby by graly
5)Nagrody przerozne , pieniadze, xbox, telewizor kamerki, telefony, co jescze jest mozliwe do wygrania
6)Osoby grajace, wchodzilby by z reflinka, rejestracja lub niekoniecznie
7)Dac 3 darmowe proby i w nich niech wygraja, wtedy apetyt sie zwiekszy i smski poleca
8)Najlepiej , jak ktos wysyla smsa 2x w tyg kasa z jego konta leciala do nas. To juz zalezy, jak sie sprawdzi
9)Mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialem i nie powtorzylem poprzednikow, poniewaz nie czytalem odpowiedzi Smile
Pozdrawiam Smile
Glosy: ddww (+1)
07-04-2014 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ddww Offline
Banned
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Mar 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #790
RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny
Dziękujemy za propozycje. Niektóre są naprawdę świetne.

Dzisiaj zrealizujemy część wypłat. Nie chce nikogo oszukiwać, ale sprawa wygląda tak, że dalej czekamy na wypłatę od operatorów, a nie chcemy dalej inwestować swoich pieniędzy jak nie wiemy czy się zwrócą. Przekroczyliśmy kilkakrotnie przewidywaną inwestycje na wypłaty, a są to naprawdę duże pieniądze. Do dawnej płynności z wypłatami wrócimy jak tylko dostaniemy pieniądze od operatorów. Musicie się wstrzymać jeszcze trochę, my przecież też czekamy...

Rozmawiałem wstępnie z administratorem forum o osobny dział + reklamę na forum i z tego co napisał nie będzie z tym problemu, ale poczekamy na aktywacje subskrypcji.

Zrobiliśmy dla was kilka nowych programów. Dzisiaj zostaną dodane.

Działamy też nad samym serwisem HotCash. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.

Mam dużo wiadomości, że jesteśmy powiązani z dawnymi programami partnerskimi, które są w dziale scamu. Nie wiem jak mam to udowodnić, że to nieprawda. Uwierzcie mi że gdyby tak było to na pewno nie bawilibyśmy się w sms premium i nie byłoby wypłat "od ręki". Wszystkie wypłaty tak czy siak zostaną zrealizowane, ale z pewnym poślizgiem co powinniście zrozumieć. Od teraz takie wiadomości będą ignorowane. Dostaje także wiadomości typu że działamy na niekorzyść konkurencji, ale zapewniam was że konkurencja nas motywuje do działania i jest jak najbardziej potrzebna więc nie widzę powodu do pisania takich bzdur.

Przypominam o co chodzi z konkursem:
http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-pro...#pid873056
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 09:04 przez ddww.)
08-04-2014 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świetny Program partnerski dobry % Korek11 1 410 16-05-2023 07:19
Ostatni post: Hybrid1990
  BLACK FRIDAY 2022 - temat zbiorczy Hybrid1990 6 1,016 02-12-2022 12:14
Ostatni post: Hybrid1990
  Program Partnerski. Bromantan 3 495 24-09-2022 11:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Program partnerski - outsourcing SEO s_matysik 1 1,057 22-12-2021 13:00
Ostatni post: Hybrid1990
  Program partnerski - outsourcing SEO s_matysik 1 1,899 22-12-2021 13:00
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości