Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 25 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie w opcje binarne? » Ponad 3500€ zarobione w 25 dni :) Fart stulecia :D Atrakcyjny sposób zarabiania dla rozsądnych i odpowiedzialnych ludzi.

Autor Wiadomość
Inwestor25 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 254 +

Forum Gold: 55.00
Post: #1391
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Sprawdź:
Co do stron ze wskaźnikami i tzw. sygnałami to mogę wypowiedzieć się odnośnie strony, której adresu wolałbym publicznie nie podawać, że są takie strony z niby sygnałami, gdzie wpłacisz 99 zł za sygnał ("oferta promo") i dostajesz sms np. "EUR/USD CALL, OIL PUT" i taką informację oni nazywają sygnałami i biorą za to pieniądze....
12-03-2014 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Mateush Offline
Banned
*

Liczba postów: 243
Dołączył: Jan 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #1392
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Strony z sygnałami to przeważnie ściema.

A co do poruszanej wyżej progresji to jak najbardziej popieram słowa Verba - progresją można się pogrążyć, chyba że ktoś ma naprawdę mocne nerwy, łep na karku i olej w głowie. Ja jednak wolałbym poszukać innych, trochę bezpieczniejszych metod niż progresja. Za duże ryzyko.
12-03-2014 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #1393
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Większości tak, dlatego lepiej zaufać rodzimym serwisom poświęconym inwestowaniu w Opcje Binarne i podające sygnały Wink

[Obrazek: giphy.gif]
15-03-2014 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kacper79 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1394
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
(11-03-2014 04:10)Verb22 napisał(a):  ewentualnie, jak ktoś chce możemy się w kilku złożyć i sprobować grać z tym wskaźnikiem : https://www.youtube.com/watch?v=F0XJxteosHg

pisać pw jak ktos chce się złożyc.

Wspomniany przez Verba wskaznik mozna znalezc na tej stronie za darmo http://forexwinners.ru/forex/boss-indica...ry-option/

(10-03-2014 15:54)RWX45 napisał(a):  Według mnie ważna jest dyscyplina, jeśli np chcę zarobić określoną kwotę na miesiąc, to trzeba ustalić sobie jakieś twarde zasady i się ich trzymać, np inwestuję 3 razy w ciągu dnia w jednym dniu np wygrywam 2 na 3 razy i przestaję w następnym wygrywam 1 na 3 a w jeszcze następnym 3 na 3 lub w ogóle, oczywiście inwestując przy tym stałą ilość środków trzymając emocje na wodzy i nie wtapiając w jedną akcję wszystkiego co się ma, myśląc a to teraz jeszcze czwarty raz bo się chcę odegrać. To jest chyba dobre podejście na początek bo pozwala w dłuższym czasie na inwestowanie i bardziej racjonalne rozłożenie swoich środków Rolleyes Dajmy na to inwestuję 25 $ i wygrywam, potem tyle samo i przegrywam, wychodzę na mały minus, ale to pozwala mi na nabranie doświadczenia lub inwestuję pierwszym razem 25$ i wygrywam a potem 15$ i przegrywam, wtedy wychodzę prawie na 0 (przy akcjach ze zwrotem z zyskiem rzędu 75%), ale jestem bogatszy o jakieś doświadczenia, które mogą mi pomóc w przyszłości. Tak więc Darven proponuję Ci na start grać bardzo ostrożnie, trzymać emocje z boku i obserwować, bo jeśli dasz się ponieść na początku to jesteś na przegranej pozycji, no chyba że masz bardzo dużo szczęścia Wink

A mam jeszcze takie pytanko, korzystał ktoś z Was może z tego brokera https://bancdebinary.com/ ? Bo grałem kilka dni na koncie demo i nawet przyjemnie się grało. Nie mam na myśli tu tylko wyników, ale czytelne wykresy, brak zwiech itd. Tylko nie wiem jak u nich z wypłatami, bo mają dużo wymogów co do wpłat, typu skan dowodu, karty bankowej itd i zastanawiam się czy warto się tyle natrudzić żeby założyć konto, a potem się okaże, że robią problemy z wypłatami lub są niewypłacalni. Ma ktoś z Wam prawdziwe konto u nich i robił już jakieś wypłaty? Rolleyes Co ciekawe oprócz opcji 60 sekund, są też 30 sec i 120 sec Rolleyes

Ja mialem u nich konto. stanowaczo odradzam. robia takie sztuczki o jakich Ci sie nie snilo. Na forum comparic zamiescilem zrzuty z ich magicznymi przekretami. Problem tez z wyplata kasy. Beda Cie naciskac zebys nie wyplacal. Omin ich szerokim lukiem dobrze radze. jeden z przykladow 2 pozycje na tej samej parze a aktualna cena sie rozni torche dziwne ale prawdziwe.
Ja osobiscie przez nich zrazilem sie do opcji binarnych. Nie wiem czy kiedykolwiek bede probowal jeszcze raz. Powrocilem do tradycyjnego tradingu na dobrze mi znanej platformie i sprawdzonego (uczciwego) brokera. Moja rada jest taka zeby zawsze poczytac opinie zanim otworzy sie gdziekolwiek konto. Myslalem nad 24option i TopOption ale wybralem Banc De Binary z jednego wzgledu na mozliwosc gry za 10 euro. (poniewaz mialem na to przeznaczone tylko 1000 euro) Nauczony doswiadczeniem nie chcialem poswiecac wiecej niz 1% na pozycje tym bardziej ze bylo to dla mnie cos nowego. Pozdrawiam.

Edit.
Witam! mam pytanie czy ktos uzywa tego wskaznika o nazwie BOSS do ktorego podalem linka? ja go troche obserwuje ale zauwazylem ze ma bardzo duzo falszywych sygnalow np opcja na put 92.8% a mimo wszystko swieca zamyka sie na bialo. uzywam go do scalpu to mimo ze zamkniecie swiecy jest odwrotne do sygnalu to czasem mozna zlapac kilka pipsow na plus ale to w sytuacji tradycyjnego tradingu. Jesli ktos uzywa to prosze o opinie. Znalazlem jeszcze inny serwis z sygnalami do opcji binarnych Binary Matrix Pro. odgrazaja sie ze daja ponad 100$ bonusu na sygnaly, bo program dziala w systemie prepaid co ma niby starczyc na miesiac odbierania sygnalow, ale jest jeden haczyk. Trzeba zalozyc konto u jednego z rekomendowanych przez nich brokerow i niestety nie znalazlem zadnego godnego zaufania. Mysle ze to lekki przekret, czyli oni poprostu zarabiaja na referalach. Czyli wychodzi jednak na to ze lepiej jest ulozyc sobie strategie pod siebie i grac pod swoje sygnaly. Pozdrawiam.

Edit.
Hey co jest grane? watek umarl?? ludzie piszcie cos. RWX45 dzieki za reputa ale szczerze to mi na nich nie zalezy bo nie robie nic dla lansu tylko szczerze jesli moge sie przydac to szczerze sluze pomoca. Teraz pytanie mam do tych ktorzy uzywaja TopOption. moze sie jeszcze przekonam do tych opcji. ja jestem kierowca zawodowym i mam duzo czasu do myslenia, ale do brzegu dzis obserwowalem wykres 6 min czyli pospolicie zwany M6 i opracowalem na nim strategie na opcje 5-cio minutowe. dlatego pytam o TopOption i jak wyglada sprawa tradycyjnych opcji(chodzi mi o opcje 5-cio minutowe). czyli jak czesto moge wejsc w opcje i na ile wczesniej musze okreslic kierunek? bardziej uwidocznie pytanie czyli wygasniecie opcji jest o 21:05 to jaki jest minimalny czas na umieszczenie opcji?? 5 min przed czy moze minute lub kilka sekund przed 21:00??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 21:48 przez kacper79.)
Glosy: RWX45 (+1)
16-03-2014 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mayday92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1395
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Witam jestem tu 1 dzień Big Grin prześledziłem prawie cały wątek i aż założyłem konto żeby sie wypowiedzieć Tongue

na początku miesiąca założyłem sobie konto na platformie BETWINFX (odradzam zakładania tam konta)
nie dość że strona ma zawiechy to jeszcze robią ludzi w .... i ja jestem dobrym tego przykładem aczkolwiek wyszedłem na +100 zł więc nie ma tragedii Big Grin ...

Sprawa wygląda tak:
pierwsze dni założyłem konto wszystko ładnie pięknie wpłaciłem 100 zł do depozytu i grałem ostrożnie dostępne są tam tylko 60s opcje więc nie było łatwo Big Grin na początku oczywiście support itp wszystko ładnie pięknie odpisywali na maile live czaty i jacy kochani i w ogóle kontakt z klientem super ale... do czasu jak miałem tam mało w depozycie. Na początku z niczym nie było problemu wpłaciłem 100 zł potem wypłaciłem dla próby 200 zł żeby zobaczyć czy rzeczywiście to nie jakieś oszustwo i z zadowoleniem grałem dalej :>. Pierwszy dzień zarobiłem jakoś 60 zł więc sie cieszyłem jak głupi Big Grin potem w następny dzień co mnie bardzo zdzwiło z prawie 200 zł depozytu zrobiłem 3500 zł w jeden dzień (dla mnie szok) oczywiście podjarany jak nigdy ale żeby nie stracić przestałem inwestować i zacząłem na następny dzień... i z 3500 zł zrobiłem 8900 zł znowu podjarany o matko tyle pieniędzy co z tym zrobić, oczywiście przestałem na tym żeby mnie nie poniosły emocje i żebym tego nie przewalił. Trzeciego dnia mając tyle depozytu miałem praktycznie w dupie za ile stawiałem trzaskałem po 500 zł za jedną inwestycje bardzo często korzystając z opcji "x2" i tak skończyłem z depozytem 16000 zł i to w niecały tydzień :> brzmi pięknie prawda ? No ale dobra wracając do rzeczywistości odkąd na moim koncie 16000 zł wchodze w zakładke dokonaj wypłaty i co ? zweryfikuj swoje konto. Jako że przeszedłem ich weryfikacje 2 razy (mam potwierdzenie weryfikacje na mailu) zdziwiłem sie ale co tam wysłałem im jeszcze raz (wczesniej wysyłałem zdjęcie dowodu więc myślałem że trzeba lepszej jakości poleciałem i zrobiłem skan i im wysłałem) W regulaminie jest napisane że weryfikacja trwa 24 godziny skan wysyłałem 21.03 przez weekend nikt sie nie odezwał ani nic napisałem do supportu bo tak szybko odpisywali i w ogóle i oczywiście zero pisałem chyba z 10 razy że mam problem z weryfikacją i leją na mnie ciepłym moczem skan wysyłałem jeszcze 24 i 25 dalej zero odzewu jakbym nie istniał poprostu zapadli sie pod ziemie Big Grin A najlepsza jest ich infolinia dzwonie a tam łączy mnie gdzieś Kostaryke odbiera gości o dziwo polak ale nic typu "witamy dodzwoniłeś sie na infolinie BETWINFX w czym można pomóc?" tylko jakiś gościu zasapany odp "HALO?!" ale myślałem że coś źle numer wbiłem i powiedziałem że pomyłka a teraz znowu próbuje sie dodzwonić i nic wyłaczony telefon połączenie zrzera dużo kasy jakoś mi zajumało 4 zł za kilka sekund połączenia Big Grin Także ludzie jak chcecie ZAKŁADAĆ GDZIEŚ JAKIEŚ KONTO TO NA PEWNO NIE NA BETWINFX jak wyciągniecie tam troche kasy to oleją was i tyle Big Grin a ja ogólnie przenosze się na EXBINO bo mnie zachęciło czytając prawie cały wątek Big Grin
26-03-2014 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #1396
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
up

przecież to jest scam i to widać gołym okiem.. Brak regulacji, zero popularności..nie lepiej grać na stockpair, 24option, topoption albo jakimś brokerze forex ECN oferującym opcje ?

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
27-03-2014 03:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mayday92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1397
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Verb teraz to i ja wiem że to scam Big Grin ale widziałem że pare osób sie wypowiadało że gra na tej platformie i swoim postem chciałem ostrzec innych aby taka sytuacja jak moja nie miała miejsca ;p

a tutaj screen żeby nie było że ściemniam bo jak pisałem pierwszego posta to nie miałem za bardzo czasu się w to bawić Tongue
[Obrazek: betwinfx.jpg]
27-03-2014 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #1398
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Ale wypowiadali się, że ta platforma jest kiepska w użytkowaniu. Lol

[Obrazek: giphy.gif]
27-03-2014 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
roger333 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1399
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
Kolego - 16000 w trzy dni? Nie wiem czy to jest możliwe. Nie wierzę. Chyba ze masz jakiś zaj.. system. Albo grałeś botami i się kapnęli. Ja gram na betwinie od ponad miesiąca i udało się wyciągnąć parę tysięcy. Z wypłatami nie było problemów tyle że trzeba było czekać parę dni. Poniżej screen ze skrila.
Może nie takie to ładne jak exbino, faktycznie ciężko się do nich dobić na info, ale najważniejsze że da się zarobić.

[Obrazek: skrill1.jpg]
27-03-2014 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mayday92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1400
RE: Inwestowanie w opcje binarne?
taaaa szkoda że znalazłem ten wątek dopiero jak miałem na tej platformie tyle siana Lol

tak botami .... są w ogóle boty do takiego czegoś ? O opcjach usłyszałem dopiero niecały miesiąc temu nie moja wina że tyle wygrałem Tongue
masz tutaj screen pierwsza wpłata 14.03 od tego dnia zacząłem grać a od 22/23.03 próbuje to wypłacić i nic
[Obrazek: betwinfx2.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 12:07 przez Mayday92.)
27-03-2014 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć jak działają opcje binarne designinmymind 5 13,667 08-04-2022 16:22
Ostatni post: Roman102
  ESMA banuje Opcje Binarne w Europie kubn2 33 21,536 26-04-2019 11:55
Ostatni post: xela94
Thumbs Up HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. Polak123 146 49,360 28-03-2018 11:47
Ostatni post: Majka
  24option usuwa opcje, gdzie grać? malpa2 10 9,863 06-03-2018 16:59
Ostatni post: MaLiN
  Opcje trochę inaczej - automatyczny trading Adde 14 10,023 11-12-2017 20:54
Ostatni post: Tomono

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: