Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 93 Głosów - 3.08 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FireSub - Subskrypcje SMS - Zarób Pierwszy Milion! » Bezpieczny, stabilny serwis z gwarancją wypłat.

Autor Wiadomość
kazik0o Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 313
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 40 +

Forum Gold: 2.00
Post: #251
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Sprawdź:
Konwersja jets straszna :/
11-03-2014 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Krashai Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 906
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 175 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #252
RE: FireSub - ogólna dyskusja
A tak w ogóle może zrobicie topke tak z 10 osób które najwięcej zarobiło, nick oczywiście może być zamazany po pierwszej literce.

Chce tej topki między innymi by porównać jak idzie zarabianie mi co do innych albo by po prostu się zmotywować ;P
11-03-2014 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #253
RE: FireSub - ogólna dyskusja
(11-03-2014 20:26)Krashai napisał(a):  Brawo dla nas. a jaki program dziś wejdzie ;P ?
Niestety plany się trochę zmieniły, zmieniamy podstawę pod oferty, obecne programy są we flashu, dzisiaj postanowiliśmy je robić w HTML/PHP/JS aby lepiej się skalowały(dla ludzi z mniejszymi rozdzielczościami)
(11-03-2014 20:31)MankuT napisał(a):  W sprawie sprawdzenia czy moja metoda jest zgodna z regulaminem do kogo się kierować ?

[email protected]

(11-03-2014 20:48)Krashai napisał(a):  A tak w ogóle może zrobicie topke tak z 10 osób które najwięcej zarobiło, nick oczywiście może być zamazany po pierwszej literce.

Chce tej topki między innymi by porównać jak idzie zarabianie mi co do innych albo by po prostu się zmotywować ;P

Topka będzie.


Co do konwersji, tutaj mówiliśmy, że nie ma możliwości wykonania leada na pustym starterze, więc nie ma możliwości fraudowania. Dzięki temu nikt nie musi się martwić o swoje pieniądze. Ponadto problem z konwersja z tego co widzimy jest u mniejszej ilości osób aniżeli konwersja oscylująca w granicach 10-15% u reszty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 20:52 przez Kiljan.)
11-03-2014 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noker1122 Offline
Banned
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #254
RE: FireSub - ogólna dyskusja
(11-03-2014 20:50)Kiljan napisał(a):  
(11-03-2014 20:26)Krashai napisał(a):  Brawo dla nas. a jaki program dziś wejdzie ;P ?
Niestety plany się trochę zmieniły, zmieniamy podstawę pod oferty, obecne programy są we flashu, dzisiaj postanowiliśmy je robić w HTML/PHP/JS aby lepiej się skalowały(dla ludzi z mniejszymi rozdzielczościami)
(11-03-2014 20:31)MankuT napisał(a):  W sprawie sprawdzenia czy moja metoda jest zgodna z regulaminem do kogo się kierować ?

[email protected]

Więc dzisiaj nie będzie żadnych nowych programów ?
11-03-2014 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Diqtion Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 495 +

Forum Gold: 0.01
Post: #255
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Wszystko po kolei, otwarliśmy serwis, żebyście już mogli się z nim zapoznać i pozakładać konta. Dostępne są tylko pierwsze oferty, które były robione jeszcze pod FireCenter/CPA. Przygotowanych jest kilkanaście nowych tylko i wyłącznie pod FireSUB i wyglądem jak i sposobem zachęcenia do wysłania SMS (nie od razu) różnią się od tych dostępnych. Pisaliśmy Wam, że w tym tygodniu sukcesywnie będziemy je wprowadzać więc musicie czekać. Do propozycji na nowe programy jest osobny temat: http://zarabiam.com/showthread.php?tid=86409

Nikt Was teraz nie zmusza do zarabiania u nas, poczekajcie aż wprowadzimy lepsze programy, m.in. bardziej rozbudowane pliki, wasze "dodatki" do gier, aski, instagramy, facebooki etc. Wtedy będziecie mogli wykorzystać swoją wiedzę i zarabiać naprawdę fajne pieniądze, ale pisanie co stronę o tym samym nie jest żadną krytyką, więc tutaj słaba linia obrony. Pisałem setki razy, że jeżeli macie uwagi do obecnych programów to piszcie mi na PW co Wam w nich nie pasuje, czy też jak Wy to widzicie i wszystko można poprawić.
Glosy: verona (+1), Krashai (+1)
11-03-2014 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #256
RE: FireSub - ogólna dyskusja
(11-03-2014 20:52)noker1122 napisał(a):  
(11-03-2014 20:50)Kiljan napisał(a):  
(11-03-2014 20:26)Krashai napisał(a):  Brawo dla nas. a jaki program dziś wejdzie ;P ?
Niestety plany się trochę zmieniły, zmieniamy podstawę pod oferty, obecne programy są we flashu, dzisiaj postanowiliśmy je robić w HTML/PHP/JS aby lepiej się skalowały(dla ludzi z mniejszymi rozdzielczościami)
(11-03-2014 20:31)MankuT napisał(a):  W sprawie sprawdzenia czy moja metoda jest zgodna z regulaminem do kogo się kierować ?

[email protected]

Więc dzisiaj nie będzie żadnych nowych programów ?
Niestety dzisiaj nie ponieważ pierwszy program zawsze robi się zdecydowanie dłużej niż każde kolejne, niestety lecz musieliśmy tak postąpić aby konwersja była wyższa.
11-03-2014 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Qwik Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,446
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1234 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #257
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Trzeba było napisać ze to beta i byłby spokój.
Glosy: rasiak221 (+1)
11-03-2014 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Squnek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 310
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 98 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #258
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Nie wiem do czego wy się czepiacie. Na każde sensowne pytania odpowiadają informują na bieżąco. Piszą, że wprowadzają po kolei przecież głową muru nie przebiją. Jak dla mnie serwis jak na razie klasa. Oby tylko stawki rosły wysoko Smile

[Obrazek: 27.png]
Glosy: verona (+1)
11-03-2014 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krashai Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 906
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 175 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #259
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Z serwisem nie jest źle, tak jak ktos wyżej napisał można byłoby powiedzieć że to taka beta ;P.
Na tym serwisie macie pewność że pieniążki które macie w portfelu to już wasze pieniążki Wink
11-03-2014 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Duxone00 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 687
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 191.00
Post: #260
RE: FireSub - ogólna dyskusja
Hmm zarejestrowałem się dzisiaj wrzuciłem link raz by przetestować wpadły mi 3 leady
[Obrazek: 240e54e677.png]

pokazywało mi że wypłata minimum od 10zł także dla testu chciałem zlecić wypłatę jednakże nie mogę jej zlecić ponieważ ukazuje się komunikat bym
wypełnił dane do przelewu bankowego. te dane mam wypełnione w ustawieniach mam wpisany numer konta imie nazwisko adres nazwe banku
i ciągle ten komunikat orientuje się ktoś może dlaczego tak jest ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 21:12 przez Duxone00.)
11-03-2014 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Surveoo nowe ankiety, zarób do 90 zł dziennie fusek 8 6,587 26-04-2024 08:15
Ostatni post: chincyk
  Propush - zarob na powiadomieniach push fusek 12 4,421 12-01-2023 18:08
Ostatni post: fusek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości