Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klamstwo Rhaegara!!!! » Rozmowa gg z Rhaegarem.

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #331
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
Sprawdź:
fajnie, że ktoś to zgłosił ale na waszym miejscu uwarzałbym na pewne możliwe rzeczy z tym delikwentem :

1 za taką kasę może "kupić" lekarza i świstek o żółtych papierach wtedy jako niepoczytalny nie odpowie za nic co zrobił bo nie jest świadomy co czyni, może już mieć od lat takie papiery wtedy nie dziwiłby mnie fakt, że rodzice zwracają jego długi by mieć świety spokój ( szczególnie mama jako nauczycielka) i by nikt ich nie nachodził w domu o długi synalka

2 jeśli coś działacie i zgłaszacie obgadujcie na pw bo jak widzicie wskakuje co chwile na nowym mluti i robi zamieszanie mając cyrkowy ubaw jak to w jajo kogoś zrobił tak jak w kawale :
idzie chory psychicznie przez oddział na smyczy trzymając szczoteczkę do zębów, widzi go pielęgniarka i pyta : co to kaziu z azorem na spacer wyszedłeś ? a kaziu odpowiada - co to siostra leków dziś nie wzięła i nie widzi, że szczoteczkę do żebów niosę ? a odszedłszy kawałek mówi do szczoteczki : widzisz azor jak to siostre w jajo zrobiliśmy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 21:46 przez tomazzi.)
Glosy: damianus627 (+1), Verb22 (+1)
09-10-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #332
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
...

[Obrazek: giphy.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2013 19:25 przez MaLiN.)
Glosy: damianus627 (+1)
09-10-2013 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Traw3k Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 101.00
Post: #333
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
Jeszcze kilka słów od mojego pełnomocnika:

"Witam ponownie! Chciałbym odpowiedzieć na pytania i część z Państwa poprosić o niewprowadzanie w błąd opinii publicznej.

1. To na bankach spoczywa obowiązek sprawdzenia zgodności numeru rachunku i nazwy beneficjenta przelewu, co wynika wprost z przepisów artykułu 354 Kodeksu cywilnego oraz 355 Kodeksu cywilnego, a zostało potwierdzone w wyroku Sądu Najwyższego I CSK 205/08.Również wyrok Sądu Najwyższego IV CK 158/2003 stwierdza jednoznacznie, iż bank ma taki obowiązek, a jego niewypełnienie jest działaniem bez zachowania należytej staranności wymaganej od profesjonalisty. Wszelkie inne zapisy regulaminowe są nieważne jako niezgodne z obowiązującą literą prawa, a zgłoszenie ich do UOKiK oraz KNF poskutkowałoby karami dla banku. W tej konkretnej sprawie zwróciłem się z pismem do Komisji Nadzoru Finansowego, a kiedy nadejdzie odpowiedź - przekażę ją na forum.

2. Wypełnienie oświadczenia i przesłanie go na podany adres i tak poskutkuje wezwaniem Państwa na najbliższy komisariat celem złożenia prawomocnych zeznań. Przyspiesza jednak sprawę, albowiem od początku nad wszystkim pieczę będzie miał lokalny prokurator. Ponadto policja, dzięki zebranym już materiałom w sprawie, ma o niej pojęcie i wie o co pytać na przesłuchaniach. Dodatkowo omijamy w takim przypadku czasochłonne poszukiwanie przez policję podobnych spraw celem połączenia w jedno postępowanie - bo łączymy się sami. Oficjalne zawiadomienia były już przekazane faksem, a oryginały są w drodze i winny być jutro dostarczone.

3. Przypominam, że sprawa zgłoszona jest karnie i postępowanie prowadzone jest z urzędu przez prokuratora. Dlatego sąd sam z siebie nie nakaże wywiązania się z zawartej umowy - o to trzeba wnieść. Jednak aby móc o coś wnieść, trzeba być stroną w sprawie. Stąd pomysł pozostawania oskarżycielem posiłkowym, albowiem tylko wtedy jest się stroną w sprawie - zwyczajny poszkodowany jest tylko świadkiem. Rozprawa oczywiście odbędzie się w Stargardzie Szczecińskim, jednakże koszty dojazdu, utraconego zarobku, zakwaterowania i dietę wypłaca sąd.
Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości dojazdu, może wnieść do sądu o przesłuchanie w sądzie najbliżej swojego miejsca zamieszkania - w ramach pomocy sądowej. Takie wnioski są praktycznie zawsze rozpatrywane pozytywnie.

Pozdrawiam,
Mateusz N."
Glosy: konradPLN (+1), whysoserious (+1)
09-10-2013 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

koza Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #334
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH.


Z racji takiej, ze mam w domu prawnika( brat ), znajomych w policji (Krakow-wyzszy stolek), znajomego, ktory ma dużą kancelarie prawniczą(wlasciwie juz siec)

Mogę Wam wszystkim pomóc.

Otóż;
Tak jak większość z Was też mu dałem pieniąze, na początek symbolicznie, byly to starty, gdzie najwięcej chyba ktoś dał 250, lub 300zł, ja dałem 500zł i było w porządku dostałem 1200zł.

Teraz miałem inwestować ponad 20 tysięcy złotych ( zysk obiecywany miał być na 150 tysięcy złotych ) a sam Rhaegar przez telefon mowil mi, ze da rade i ze juz raczej zrezygnuje z dzieciarni na forum(chodzi tutaj o inwestowanie poszczegolnych osob po <200zł ).

Jako iż miałem inwestowac troche większą kwotę, no to zabezpieczyłem się. Mam skany dowodów tej osoby (przód + tył).


Teraz: Jeżeli chcecie odzyskać pieniądze, to sprawa jest prosta;

Ja Wam pomogę, nienawidzę oszustow, ale... 3 rzeczy;
1. Osobny temat
2. Nie spamujemy.





Rhaegar tutaj na forum logował się z IP:
W dzisiejszych czasach po IP namierzy się każdego, zatem administracja forum niech sobie to zapisze, bo policja na pewno będzie o to pytała.

NIE SPAMUJCIE, ZROBIĘ OSOBNY TAK JAKBY TEMAT ( nie tutaj na forum ), na jakiejs stronie, tam zbierzemy cale dane od kazdego, ; gdzie wysylaliscie, rozmowy z gg, od kogo dostaliscie, wszystko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 22:12 przez koza.)
09-10-2013 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsagasd Offline
Banned
*

Liczba postów: 689
Dołączył: Aug 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #335
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
(09-10-2013 22:09)koza napisał(a):  WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH.


Z racji takiej, ze mam w domu prawnika( brat ), znajomych w policji (Krakow-wyzszy stolek), znajomego, ktory ma dużą kancelarie prawniczą(wlasciwie juz siec), syn założyciela PO

Mogę Wam wszystkim pomóc.

Otóż;
Tak jak większość z Was też mu dałem pieniąze, na początek symbolicznie, byly to starty, gdzie najwięcej chyba ktoś dał 250, lub 300zł, ja dałem 500zł i było w porządku dostałem 1200zł.

Teraz miałem inwestować ponad 20 tysięcy złotych ( zysk obiecywany miał być na 150 tysięcy złotych ) a sam Rhaegar przez telefon mowil mi, ze da rade i ze juz raczej zrezygnuje z dzieciarni na forum(chodzi tutaj o inwestowanie poszczegolnych osob po <200zł ).

Jako iż miałem inwestowac troche większą kwotę, no to zabezpieczyłem się. Mam skany dowodów tej osoby (przód + tył).


Teraz: Jeżeli chcecie odzyskać pieniądze, to sprawa jest prosta;

Ja Wam pomogę, nienawidzę oszustow, ale... 3 rzeczy;
1. Osobny temat
2. Nie spamujemy.





Rhaegar tutaj na forum logował się z IP:
W dzisiejszych czasach po IP namierzy się każdego, zatem administracja forum niech sobie to zapisze, bo policja na pewno będzie o to pytała.

NIE SPAMUJCIE, ZROBIĘ OSOBNY TAK JAKBY TEMAT ( nie tutaj na forum ), na jakiejs stronie, tam zbierzemy cale dane od kazdego, ; gdzie wysylaliscie, rozmowy z gg, od kogo dostaliscie, wszystko.

Dzięki za przedstawianie rodziny i znajomych.
09-10-2013 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koza Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #336
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
Właśnie widać co tu się dzieje, powiedz mi...kiedy dokładnie odebrało Ci mózg?

Znajomy---- Rodzina

Prosze, weź słownik języka polskiego, przeanalizuj te 2 wyrazy, potem się odezwij.
09-10-2013 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diabloo07 Offline
Lewak
*

Liczba postów: 1,297
Dołączył: Sep 2010
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #337
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
@[tomazzi] proponuję zastosować się do swojej rady i nie podsuwać Konradowi pomysłow, jak w pkt. 1 Wink
@[koza] sprawa już jest zgłoszona do prokuratury, więc sądzę, że nie będzie potrzebny Twój brat, znajomy, syn PO ani jego pies czy rybka.
Glosy: Optimist (+1)
09-10-2013 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #338
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
(09-10-2013 22:41)diabloo07 napisał(a):  @[tomazzi] proponuję zastosować się do swojej rady i nie podsuwać Konradowi pomysłow, jak w pkt. 1 Wink
@[koza] sprawa już jest zgłoszona do prokuratury, więc sądzę, że nie będzie potrzebny Twój brat, znajomy, syn PO ani jego pies czy rybka.

jeśli kupi a mądry sędzia to będzie do podważenia bo są biegli sądowi ( chyba, że ich też kupi bo ma hmmmm powinien mieć za co)
chyba, że ma je bo jest na prawdę niepoczytalny ( a po tym co wyprawia, multi i te wypisywania to jestem na 90% pewny, że równo pod sufitem to on nie ma i zburzenia psychiczne widać u niego od razu )
09-10-2013 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GrzesiX Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 206
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #339
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
W internecie o nim wrze. I jakiś czas temu na tym forum też zrobił sporo osób na kasę i zapewne nic się z nim nie stało. Najświeższe Googlowania z jego oszustw to luty 2013, a następnie maj 2013, czyli nie próżnuje. Bawi się w kotka i myszkę lub balansuje na krawędzi. Ciekawe ile miał niezapowiedzianych wizyt z tej racji. Jak to się dzieje, że mimo tego iż jest tak znany i pewnie nie jeden papierek sądowy na niego poszedł - to nadal jest ponad prawem? Zapewne ma całkiem sporo dowodów osobistych, kilka kont bankowych. Te dowody wygranych co wysyłał można spreparować w kilkanaście minut nawet w Wordzie. Zapewne lokaty wypłacał na początku od siebie z portfela, a gdy zebrał pokaźną sumkę, zaszył się... Mam nadzieję tylko, że zaszycie nie uchroni go przed poniesieniem odpowiedzialności za czyny Cool
10-10-2013 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PłaceZa Offline
Banned
*

Liczba postów: 53
Dołączył: Oct 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #340
RE: Klamstwo Rhaegara!!!!
Siema tu wafel z puchy, dostałem cyne, że hakier was wydymał na gruby hajs.


ahhahaha, jak mi sie chce śmiać w waszą przygodę. Koleś robiący wałek na kilka patyków napewno się dobrze przygotował. Pewnie z małej miejscowości i policja będzie szukać sygnału jego ŁAJPI między drzewami bo tam sobie położył antene. I jak go złapiecie?
10-10-2013 03:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: