Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami. » Nowe MyPay

Autor Wiadomość
Pearn.eu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
Sprawdź:
(21-06-2013 11:08)darkowski napisał(a):  "To moja ostatnia wiadomość tutaj w Pańską stronę w tej sprawie. Jeśli się Pan nie zastosuje to już Pana sprawa."

Miał juz Pan nie komentować tej sprawy... Dziękuję ale nie korzystam już z Waszych usług.

No cóż, lubię zmieniać zdanie.

Nie ma sprawy, nie mam Panu tego za złe Smile
21-06-2013 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
lukasz9669 Offline
Próbowałem oszukać usera na $5
*

Liczba postów: 799
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 55 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 173.00
Post: #72
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
szukam kogos kto w tym siedzi mam kilka pytan moje gg 16162338
21-06-2013 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mypy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
Admin tego serwisu kompletnie nie nadaje się na to stanowisko... Gdzie pisać żeby go zmienili bo to co on robi to jest jakaś kpina!!! W ogole sie na tym wszystkim nie zna nie umie konkretnie odpowiadać ani nic w tym stylu. Wzięli chyba pierwszą lepszą osobę z ulicy haha... Wysyłanie dowodów osobistych co to za pomysłBig Grin w regulaminie jest napisane ze mozna mieć jedno na osobe i tak jest. Nie ma ani słowa o konieczności uwiarygadniania tego więc jak ktoś nie umie tworzyć regulaminu to jego sprawa i niech nie zrzuca potem odpowiedzialności na uzytkowników tylko po prostu pogodzi się z faktem że to jego wina... Jakby w regulaminie było info iż każde kolejne konto na dany adres IP trzeba uwiarygodnić albo będzie zablokowane to co innego... Co do tych wypłat to podobno te osoby nawet nie zostały poinformowane o fakcie opóźnienia ich wypłat "bo w regulaminie jest napisane 14dni" a to że pominięto tylko kilku użytkowników to już nikogo nie obchodzi bo admin jest bogiem haha... Gratuluje prowadzenia serwisu wróżę szybki upadek. Gdzie kierować skargi na admina może wiecie? Trzeba zasypać skargami to może go zmienią albo on się zmieni....
NIE TWÓRZCIE TAM KONT bo tylko stracicie czas... Osoby które zaczynają działalnosć w tego typu serwisach całkiem nie powinny próbować bo pomocy żadnej nie dostaniecie na bank!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2013 16:09 przez mypy.)
21-06-2013 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,725
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #74
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
(21-06-2013 16:06)mypy napisał(a):  Admin tego serwisu kompletnie nie nadaje się na to stanowisko... Gdzie pisać żeby go zmienili bo to co on robi to jest jakaś kpina!!! W ogole sie na tym wszystkim nie zna nie umie konkretnie odpowiadać ani nic w tym stylu. Wzięli chyba pierwszą lepszą osobę z ulicy haha... Wysyłanie dowodów osobistych co to za pomysłBig Grin w regulaminie jest napisane ze mozna mieć jedno na osobe i tak jest. Nie ma ani słowa o konieczności uwiarygadniania tego więc jak ktoś nie umie tworzyć regulaminu to jego sprawa i niech nie zrzuca potem odpowiedzialności na uzytkowników tylko po prostu pogodzi się z faktem że to jego wina... Jakby w regulaminie było info iż każde kolejne konto na dany adres IP trzeba uwiarygodnić albo będzie zablokowane to co innego... Co do tych wypłat to podobno te osoby nawet nie zostały poinformowane o fakcie opóźnienia ich wypłat "bo w regulaminie jest napisane 14dni" a to że pominięto tylko kilku użytkowników to już nikogo nie obchodzi bo admin jest bogiem haha... Gratuluje prowadzenia serwisu wróżę szybki upadek. Gdzie kierować skargi na admina może wiecie? Trzeba zasypać skargami to może go zmienią albo on się zmieni....
NIE TWÓRZCIE TAM KONT bo tylko stracicie czas... Osoby które zaczynają działalnosć w tego typu serwisach całkiem nie powinny próbować bo pomocy żadnej nie dostaniecie na bank!
facepalmfacepalmfacepalm
Niezły koleś jesteś.
Oczerniasz Admina strony, mówisz, że się nie nadaje na stanowisko bo zabrakło jednego punktu w regulaminie?
A nie wpadłeś na to, że serwis jest nowy, a adminowi na początku nawet nie wpadło do głowy że może być taka sytuacja?
Regulamin zapewnie zostanie o to zaktualizowany..

Ehh...każdy ma być idealny, a ciekawe co sam sobą reprezentuje...

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
21-06-2013 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mypy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
ja nie mówie że nie może się pomylić ale tej pomyłki nie powinien odbijać na użytkownikach zmuszając ich do rzeczy których nie ma w regulaminie tylko wziąc to własne barki i przyznać racje że to jego bład i on bedzie na tym stratny a nie osoba która chciała wypłąicc kase i mu konto zablokował. Dodatkowo to tylko jeden z przykładów, proszę poczytać sobie chat jak on się zachowuje i co odpisuje... zawsze jakieś wykrętne odpowiedzi żadnych konkretów żadnej pomocy, pełna olewka... wszystko tak bo tak i już... Jak ma jakiś problem z tym że za często są wypłaty to powinien to od ręki sprawdzić i wysłać kase a nie każe kolejny raz czekać użytkownikom bo on ma problem z serwisem (nie informując ich bezpośrednio o tym szczególnie że jak sam napisał to tylko kilka przypadków)... to jakiś żart... przykłady mozna by było mnożyć...
Zresztą nie ma co się przekomarzać.. człowiek jak i cały serwis (nie powinno się otwierać tak niedopracowanego serwisu moim zdaniem) jest po prostu gigantycznie miej fachowy i konkretny niż ci na innych serwisach (no może poza cpleadBig Grin). I na tym skończyłbym temat
Glosy: darkowski (+1)
21-06-2013 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lukasz9669 Offline
Próbowałem oszukać usera na $5
*

Liczba postów: 799
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 55 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 173.00
Post: #76
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
pomoże mi ktos mam kilka pytań to tego serwisu
21-06-2013 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pearn.eu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #77
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
(21-06-2013 16:06)mypy napisał(a):  Admin tego serwisu kompletnie nie nadaje się na to stanowisko... Gdzie pisać żeby go zmienili bo to co on robi to jest jakaś kpina!!! W ogole sie na tym wszystkim nie zna nie umie konkretnie odpowiadać ani nic w tym stylu. Wzięli chyba pierwszą lepszą osobę z ulicy haha... Wysyłanie dowodów osobistych co to za pomysłBig Grin w regulaminie jest napisane ze mozna mieć jedno na osobe i tak jest. Nie ma ani słowa o konieczności uwiarygadniania tego więc jak ktoś nie umie tworzyć regulaminu to jego sprawa i niech nie zrzuca potem odpowiedzialności na uzytkowników tylko po prostu pogodzi się z faktem że to jego wina... Jakby w regulaminie było info iż każde kolejne konto na dany adres IP trzeba uwiarygodnić albo będzie zablokowane to co innego... Co do tych wypłat to podobno te osoby nawet nie zostały poinformowane o fakcie opóźnienia ich wypłat "bo w regulaminie jest napisane 14dni" a to że pominięto tylko kilku użytkowników to już nikogo nie obchodzi bo admin jest bogiem haha... Gratuluje prowadzenia serwisu wróżę szybki upadek. Gdzie kierować skargi na admina może wiecie? Trzeba zasypać skargami to może go zmienią albo on się zmieni....
NIE TWÓRZCIE TAM KONT bo tylko stracicie czas... Osoby które zaczynają działalnosć w tego typu serwisach całkiem nie powinny próbować bo pomocy żadnej nie dostaniecie na bank!



Nikt nic nie pisał o przesłaniu dowodów osobistych.

Problemy powinno zgłaszać się do supportu, niestety - nie było żadnych problemów zgłaszanych. To, że niektóre wypłaty są sprawdzane to nie znaczy, że zostały pominięte i nie będą wypłacane. Mamy na to 14 dni, a i tak realizujemy je dużo szybciej. Temat wypłat jeszcze skomentuję - jeśli ktoś zleca 2/3/4 wypłaty za kwoty minimalne powinien mieć na uwadze, że więcej pieniędzy będzie naliczone jako prowizja Paypal'a.
21-06-2013 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mypy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
(21-06-2013 08:51)Pearn.eu napisał(a):  
(21-06-2013 08:46)darkowski napisał(a):  
(21-06-2013 08:41)Pearn.eu napisał(a):  
(21-06-2013 08:35)darkowski napisał(a):  "Dozwolone jest posiadanie tylko i wyłącznie jednego konta przez jedną osobę."

Drugie konto jest mojego brata...

Jak napisałem - nie tutaj proszę tłumaczyć. Dowody proszę kierować na naszego maila.

Ale jakie dowody? Można mieć jedno konto na jedną osobę i tak jest. Proszę o odblokowanie bo jest to bezpodstawne.

Czy moja wiadomość nie jest czytelna? Proszę przesłać dowody na maila. Każda osoba może uważać, że ma brata lub siostrę a niestety - nie ma. To moja ostatnia wiadomość tutaj w Pańską stronę w tej sprawie. Jeśli się Pan nie zastosuje to już Pana sprawa.

tutaj jest mowa o przesłaniu dowodów. Chyba że chodzi o jakieś inne dowody niż osobisteBig Grin może zdjęcie brata ma być dowodem w sprawie hahaSmile i to jeszcze w jaki nieprzyjemny sposób napisana wiadomość... Oczywiście nie ma dyskusji tylko albo pan się zastosuje albo nara... a o tym ze w regulaminie nie ma słowo o udowadnianiu czyje to konto to już nikt nie powie bo po co lepiej urwać temat dać bana i olać sprawę... gratuluje panie adminie, ciekawe ile pociągnie serwis... oby krótko. Ja już zrezygnowałem i zarabiam na innych. Czekam tylko aż ktoś ważniejszy od admina dowie się w jaki on sposób prowadzi tą stronę.. Co do wypłat to mimo wszystko należy poinformować tych kilka osób dlaczego nie dostały pieniędzy jak reszta dostała - to się nazywa profesjonalizm. Jeśli chodzi o te większe prowizje to nie mam pretensji bo to nie wasza sprawa ile pośrednik zabiera pieniędzy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2013 20:12 przez mypy.)
21-06-2013 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dominik1010 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 497
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 108 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
Cytat:tutaj jest mowa o przesłaniu dowodów. Chyba że chodzi o jakieś inne dowody niż osobiste może zdjęcie brata ma być dowodem w sprawie haha i to jeszcze w jaki nieprzyjemny sposób napisana wiadomość... Oczywiście nie ma dyskusji tylko albo pan się zastosuje albo nara... a o tym ze w regulaminie nie ma słowo o udowadnianiu czyje to konto to już nikt nie powie bo po co lepiej urwać temat dać bana i olać sprawę... gratuluje panie adminie, ciekawe ile pociągnie serwis... oby krótko. Ja już zrezygnowałem i zarabiam na innych. Czekam tylko aż ktoś ważniejszy od admina dowie się w jaki on sposób prowadzi tą stronę.. Co do wypłat to mimo wszystko należy poinformować tych kilka osób dlaczego nie dostały pieniędzy jak reszta dostała - to się nazywa profesjonalizm. Jeśli chodzi o te większe prowizje to nie mam pretensji bo to nie wasza sprawa ile pośrednik zabiera pieniędzy...

Człowieku weź sie opanuj. Ten serwis jest nowy i takie rzeczy się zdarzają. Po 2. Jaki problem jest przeskanować dowody osobiste i je wysłać ?? A jeśli ty jesteś taki profesjonalny to weź sobie załóż taki serwis i zobaczymy ile pociągnie.
21-06-2013 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mypy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Pearn-nowy serwis z płatnymi zadaniami.
po prostu wyrażam swoją opinię na temat admina do czego mam prawo... oczywiście mogą się zdarzyć ale nie koniecznie kosztem użytkowników... No jest problem bo myślęże nikt nie chce nieznajomym osobom przesyłać swojego dowodu osobistego szczególnie tak mało zaufanym jak twórca jakiejś nowo powstałej strony internetowej... jak Ty lubisz tak rozsyłać swój dowód każdemu kto tego chce to gratki ale ja uważam ze skoro nie ma tego w regulaminie to nie powinno się tego wymagać... Po prostu nie polecam tego serwisu ze względu na źle zachowującego się admina przez co serwis staje się mniej - powtórzę słowo "profesjonalny"
Na tym można zakończyć.
21-06-2013 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coinsbaron.com - Serwis z płatnymi ankietami Adwenczer 1 283 25-07-2022 12:51
Ostatni post: Hybrid1990
  Hyipranking.pl - nowy serwis z rotatorem naszych refów. Veres 3 1,483 06-10-2021 14:14
Ostatni post: Hybrid1990
  Strona z płatnymi typami? Hubcio9 2 310 20-09-2021 08:55
Ostatni post: Hybrid1990
  FastSurf.pl-Nowy serwis PTC grzego12 11 5,773 03-06-2021 06:22
Ostatni post: Hybrid1990
  Wizyt.eu - Nowy serwis zarobkowo-reklamowy Sleeppy 1 1,755 01-06-2021 20:15
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: