Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rici4you - realne zarobki w branży turystycznej

Autor Wiadomość
wesolutki Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 662
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 103 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Sprawdź:
Ladziu70 heh ludzie wyjeżdżają Big Grin Ludzie też robią wiele innych rzeczy ale takie pisanie nie ma sensu bo nie masz pojęcia czy tak jest. A znajomi byli to fajnie ciekawe czemu z nimi nie pojechałeś jak zarabiasz takie tysiące i jeszcze możesz jechać za pół darmo. Mało tego zapisałeś się tam po to żeby jeździć i zarabiać;p

A co do tematu, prosiłem tylko o zastanowienie się skąd czerpią pieniądze na takie wielkie wypłaty. Chcesz mi powiedzieć, że w czasach kryzysu, gdzie biura upadają (nie tylko polskie) oni w najlepsze płacą takie pieniądze za polecenie wycieczki? Zorientuj się ile Neckermanna lub TUI płacą za polecenie wycieczek (np. pośrednikom). Co do tych taksówek powietrznych to zaciekawiło mnie skąd masz tak pewne informacje o 50%? Napisali na stronie czy do Ciebie w mailu? To mi podpada pod ludzi, piszących "na bukmacherce traci 97% graczy a 3% jednie wygrywa"... Procenty z rękawa... Nigdy nie zarobią na pośrednictwie tyle, żeby było ich stać na wszystko i takie wypłaty. Moje zdanie jest takie: ktoś naprawdę ma łeb i włożył trochę pracy w to i przynajmniej może usłyszymy jak upadnie, a nie jak większość mizernych piramidek zwinie się w zaciszu.

@nightlark7

Dla Ciebie te tysiące dolarów, które są opisane w 1 poście to dodatek? Fajnie...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 00:00 przez wesolutki.)
15-03-2013 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #42
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
@ladziu70


Widzę że przysłałeś swojego paroba, kolejnego obrońce genialnego programu RICI tutaj na forum do nas czyli nightlarka7 Smile

Wiem jakim jesteś sponsorem - piszesz do ludzi, zawracasz im dupe codziennie po 9 RAZY i ciągle z pytaniem czy wejdą w RICI, czy są zainteresowani, mydlisz im oczy tym że to genialny zarobek - z 350$ do 12000$ w parę miesięcy ! Również wiem jaki jesteś beznadziejny, wiem również że w RICI nie idzie Ci wcale dobrze, wiem również że nigdy nikt nie widział twojej gigantycznej wypłaty na te 12 tysięcy dolarów, wiem też że SKORO to program podróżniczy i dlatego do niego przystępujesz to ani razu nie byłeś na wycieczce z RICI travel. Co z tego że ludzie jeżdzą ? Fajnie, też mogę sobie napisać ze ludzie jeżdzą na wakacje z RICI, albo z jakąś inna shitowatą piramidą ALE TO BĘDĄ INFORMACJE WYSSANE Z PALCA I BAJECZKI JAK DLA DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA
Przestań wciskać kit, bo nikt na takie opowiastki twoje się nie łapie i skończ swoją żałosną manipulacje swoimi wyimaginowanymi 12-stoma tysiącami dolarów. Twoje posty wyglądają niczym te żałosne reklamy z wciskaniem kitu : To świetna tabletka odchudzająca, dzięki niej schudłam w 1 tydzień 20 KG, PRZEKONAJ SIĘ SAM A NAPEWNO BĘDZIESZ ZADOWOLONY !



Chłopie opuść to forum, wracaj na swoje hyipforum bo to nie miejsce dla osób które zapewniają miliony, zachwalają na wszelki sposób i manipulują ludźmi po to tylko aby weszli w program, wpłacili kasę, a ty dostał profit i miał ich w dupie Smile






Pozdrawiam, Meloman.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 09:17 przez Meloman.)
16-03-2013 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ladziu70 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
@Meloman w zasadzie to nie ma o czy z tobą dyskutowac i znizac sie do twojego poziomu nie będe. Poklikaj sobie w swój nobox. I skoncz ataki personalne na moja osobe.

Jak widze przedstawiłes chyba swoj sposób na pozyskiwanie refów do swojego klikania w reklamki bo mi jest to zdecydowanie obce.

Mam wrazenie ze mam doczynienia z dyzurnym trollem na tym forum Big Grin Big Grin Big Grin

A jesli chodzi o dowody wypłat? Ty ich cycu nie obejrzysz. Dla zainteresowanych oczywiscie do wglądu udostępniam

Dla zainteresowanych osób przedstawiam ciekawy artykuł :

Firma RICI powołała spółkę serwisową RICI Travel Polska z siedzibą w Polsce na czele której stoi Jadwiga Stalmach która wprowadzała do Polski takie biura podrózy jak TUI i Neckermann . Zadaniem spólki jest stworzenie na terenie całego kraju sieci kompetentnych partnerów serwisowych, opartych głównie o biura turystyczne, których zadaniem będzie obsługa wszystkich klientów i klubowiczów przy wyborze i zakupie ofert turystycznych.

Więc widać, że firma idzie we właściwym kierunków. Kolejnym bardzo dobrym krokiem, to rozszerzenie oferty produktowej o Fly Elite i ofertę f-my Buchbinder.

Poniżej wywiad z Jadwigą Stalmach prezesem RICI Travel Polska z siedzibą w Polsce.

Martyna Ubych: Jak rozpoczęła się Pani przygoda z klubem RICI?
Jadwiga Stalmach: Kolega zadzwonił do mnie z propozycją przystąpienia do klubu RICI. Zasygnalizował - to jest klub związany z turystyką, Ty się tym interesujesz . Wysłuchałam webinaru, zrozumiałam ideę i zostałam klubowiczką, promującą klub RICI i produkty.
M.U.: Na co nastawiała się Pani na początku współpracy?
J.S.: Na poznawanie produktów: systemu rezerwacyjnego HGC - Hotel Gold Card, czyli oferta pobytów w hotelach na terenie Europy, nocleg – gratis, a płatność za z góry ustaloną stawkę żywieniową oraz możliwość korzystania z upustów na noclegi w hotelach do 50% na terenie całego świata. Najbardziej ucieszyłam się, jak zakupiłam licencję za 49 € do wyszukiwarki RICI TRAVEL. Zaczęłam wyszukiwać oferty z całego świata, największych renomowanych tour-operatorów niemieckich: wycieczki zorganizowane, hotele, przeloty, wynajem samochodów, gdzie sama mogę układać swoją podróż, z miejsca, z którego chcę, do miejsca, do którego chcę się udać. A teraz, jak do współpracy z RICI dołączył na wyłączność Fly Elite - produkty stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Zaczęłam dzielić się wiedzą wśród klubowiczów, prowadziłam panele tematyczne na seminariach, szkoliłam, pomagałam w obsłudze.
M.U.: Od początku nastawiała się Pani na szkolenia, prowadzenie seminariów, dokładne poznanie oferty. Wie Pani w takim razie, co w MLM jest najistotniejsze. Czy to Pani pierwsza firma marketingu sieciowego, czy miała Pani wcześniej jakieś doświadczenie?
J.S.: RICI jest moją najbardziej satysfakcjonującą firmą marketingu sieciowego, bo jest najbliższa mojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu - turystyce. Wcześniej też doświadczałam dobrodziejstwa marketingu sieciowego i nadal korzystam z produktów.
M.U.: Czyli turystyka i podróże od zawsze należały do Pani hobby?
J.S.: Turystyka to moja pasja, zawsze promowałam podróże do różnych krajów i regionów świata, a teraz z przyjemnością czynię to na spotkaniach, seminariach, wśród klubowiczów. Cieszę się, kiedy klubowicze RICI rozpoczynają samodzielnie dokonywać rezerwacji swoich podróży.
M.U.: Czy skorzystała już Pani z jakiejś oferty wycieczkowej?
J.S.: Tak, od tego rozpoczęłam. Wychodzę z założenia, że aby przekazywać dalej, należy samemu doświadczyć. Ze znajomymi zwiedziliśmy Budapeszt, spacerując po starym mieście, pływając wieczorem w iluminacji świateł po Dunaju. Mieszkałam w hotelu średniej klasy w centrum, w apartamencie składającym się z pokoju dziennego, z aneksu kuchennego, sypialni, pokoju kąpielowego, WC, ze śniadaniem za 20 € od osoby - to wyszukałam w RICI TRAVEL. Skorzystałam z przelotu samolotem na Majorkę i do Alicante - Hiszpania z RICI TRAVEL/FLUGLADEN/. Z oferty HGC mieszkałam w hotelu w Hiszpanii na Costa Blanca obok Deni, hotel 4 gwiazdkowy, gdzie posiłki przygotowuje kucharz, który otrzymał gwiazdkę Michelina, wg zasady: nocleg – gratis, a za wyżywienie 35 € za osobę na dzień. Teraz przygotowuję ofertę dla rodzin z dziećmi w myśl zasady „Dzieciom należy pokazywać świat” - to na wakacje. Na weekend majowy chcę dla większej grupy klubowiczów zorganizować „wypad” z atrakcjami. Ciekawy pobyt, gdzie polecimy z Fly Elite.
M.U.: Pani Jadwigo, przejdźmy teraz do innego zagadnienia. Jest Pani prezesem zarządu spółki RICI Travel Polska – poza-internetowej platformy serwisowej do obsługi podróżujących klubowiczów z terenu Polski; proszę opowiedzieć cos o tej inicjatywie – skąd taki pomysł? Czy taka platforma funkcjonuje jedynie w Polsce?
J.S.: Pomysły kreuje potrzeba. Jest klub RICI, a w im produkty i to takie, z których korzysta prawie każdy. Ludzie na delegacjach korzystają z noclegów, przelotów samolotowych (tych rejsowych i biznesowych), w wolnym czasie rezerwują pobyty wakacyjne latem i zimą do różnych zakątkach świata. Klubowicze mają możliwość korzystania z nich, obniżając swoje koszty, czyli oszczędzają, korzystając z systemu rezerwacyjnego HGC. Mogą otrzymać prowizję za dokonanie swoich rezerwacji oraz rezerwując wycieczki znajomym z całego świata w systemie rezerwacyjnym RICI TRAVEL. RICI TRAVEL POLSKA będzie szkoliła klubowiczów, aby posługiwali się systemami rezerwacyjnymi i korzystali z tych przyjemności, które są w klubie. Polska jako pierwsza wypracuje model do obsługi klubowiczów i partnerów, który będzie służył w różnych krajach świata.
RICI TRAVEL jest systemem, z mogą korzystać wszyscy mieszkańcy naszej planety, ponieważ sami możemy układać swoje podróże z dowolnego i do dowolnego miejsca. Możemy dolecieć samolotem rejsowym, charterowym lub Fly Elite, zarezerwować dowolny hotel na dowolną ilość nocy, wynająć samochód, który może nam posłużyć na miejscu lub odbyć rejs statkiem. Możemy skorzystać z ofert zorganizowanych, z wylotami z danego kraju i tu do współpracy będą zapraszani lokalni krajowi touroperatorzy, hotelarze.
M.U.: Jak zachęciłaby Pani zainteresowaną osobę do współpracy z klubem RICI?
Rajski Relaks dla TYCH co zrozumieli i zarabiają ! Zapraszam serdecznie.
Z Jadwigą Stalmach rozmawiała Martyna Ubych;
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 10:25 przez ladziu70.)
Glosy: macer (+1)
16-03-2013 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nightlark7 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Szkoda, że tak sceptycznie podchodzicie do tematu Sad Najbardziej boli fakt, że nie wiecie o czym piszecie, a i tak robicie antyreklamę Klubowi.

@Meloman
To co napisałeś w poprzednim poście to zwykła prowokacja. Wystarczy wychylić głowę poza forum, a z łatwością znajdziesz relacje mnóstwa osób podróżujących z RICI. To samo tyczy się wypłacalności.

@wesolutki
Dowiedziałem się, że są tutaj ludzie jak Ty - bezpodstawnie szerzący mylną i złą opinie o Klubie. Dlatego postanowiłem się zarejestrować i sprostować parę rzeczy.
Glosy: ladziu70 (+1)
16-03-2013 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bossos Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 621
Dołączył: May 2012
Reputacja: 128 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #45
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Z takim podejsciem to biznesu Meloman nie zrobiszSmile mowilem juz wczesniejSmile
Glosy: ladziu70 (+1)
16-03-2013 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

macer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 322 +

Forum Gold: 5.00
Post: #46
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Jeśli ktoś nie poznał bliżej RICI to niech sie nie wypowiada, bo to nie ma sensu... tylko zniechęca innych. Na początku do RICI podchodziłem z dystansem, a teraz już wiem, że RICI to nie jest piramida, tak jak wiele osób pisze. Jak ktoś tak myśli, to jego sprawa. Wink
Glosy: ladziu70 (+1)
16-03-2013 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ladziu70 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Dokładnie miesiąc temu odbył się międzynarodowy event we Wrocławiu w hotelu Haston

Do Wrocławia licznie przybyli goście z całego świata. Wśród zgromadzonych 340 osób znaleźli się przedstawiciele: Austrii, Niemiec, Czech, Słowacji, Mongolii, Rosji, Tajlandii, Chin, USA i innych krajów, których mogłem nie spamiętać ( oj, działo się ). Jednak najliczniejszą grupę stanowili Polacy. Byli tam założyciele klubu RICI : Sven Martini wraz z Żoną i Kai Domsgen, goście specjalni, o których napiszę coś więcej w dalszej części posta; byli czynni członkowie RICI - "RIKI-janie" i goście zaproszeni bezpośrednio przez nich; byli wśród nas również ambasadorzy i ambasadorzy koronowani.

Prezentację prowadził Waldemar Manhart, który wprowadzał RICI do Polski i który na czas trwania eventu był "osobistym" tłumaczem Svena Martini. Wśród prowadzących pojawiły się osoby bardzo zaangażowane w działanie RICI w Polsce.

Prezentacja składała się z kilku części. Pierwsza część poświęcona była przedstawieniu klubu i produktów - tych dobrze nam już znanych - mam tu na myśli kartę HGC i przeglądarkę RICI - Travel.

W dalszej części programu omówiony został plan marketingowy firmy. Dużo czasu poświęcono na zasady dzielenia się boardów początkowych i zwycięskich. Omówiono również Queens i King Board - zasady przystąpienia i premie.


Następnie przedstawiono to, na co wielu czekało: nowego partnera firmy RICI, a mianowicie RICI Fly Elite, który stał się partnerem całkiem niedawno. Świadczy to o dynamicznym rozwoju firmy. Wyłącznie dla członków Klubu koszt wykupienia karty upoważniającej do korzystania z prywatnych samolotów wynosi jedynie 99 Euro. Jest to opłata członkowska na 1 rok. Wśród zaproszonych gości był również prezes Fly Elite.

Nie można było oczywiście pominąć ludzi, którzy uzyskali tytuł ambasadora i ambasadora koronowanego. Zostali oni wyróżnieni i przedstawieni wszystkim obecnym na sali.

Niesamowitą niespodziankę przygotował Sven Martini. Została przeprowadzona loteria wśród wszystkich obecnych osób. Wytypowana w drodze losowania osoba wygrała 7 - dniową wycieczkę dla 2 osób all inclusive na DOMINIKANĘ wraz z przelotem w obie strony.

Wśród gości specjalnych znalazła się również osoba związana z turystyką od wielu lat, osoba, która wprowadzała Tui i Neckermanna do Polski - Jadwiga Stalmach. Pojawiła się w związku z otwarciem biura RICI POLSKA.

Pod koniec części oficjalnej wystąpił Daniel Kubach z Rankingu MLM, który oprócz "krótkiego kursu motywującego do działania" wręczył pamiątkowe dyplomy dla firmy RICI i samego Svena Martini za zajęcie wysokiego miejsca wśród tuzów MLM w Polsce.

Cała prezentacja odbywała się w bardzo sympatycznej atmosferze, a Sven Martini dał się poznać jako żywiołowy, energiczny, dowcipny i serdeczny Człowiek. Muzyka na żywo na wysokim poziomie dodawała uroku temu osobliwemu wydarzeniu.

Po części oficjalnej rozpoczęła się uroczysta kolacja i bal, który trwał do późnych godzin nocnych. Stąd stwierdzenie niektórych osób, że impreza była dwudniowa. Tutaj szczegółów zdradzał nie będę... Może jedynie aby uruchomić Waszą wyobraźnię napiszę, że jedzenie było pyszne a gigantyczny tort z logo RICI oczywiście prezentował się wyjątkowo imponująco.

W trakcie balu wydarzyła się jeszcze jedna niesamowita rzecz: Sven Martini wręczył kluczyki do nowiuśkiego Mercedesa Waldemarowi Manhartowi, który wprowadzał RICI do Polski.

Reasumując: dla mnie osobiście wyjazd udany. Było bardzo miło spotkać się z Wami i razem z Wami się bawić ... przy okazji omawiając zamknięcia kolejnych boardów...

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
ladziu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 15:51 przez ladziu70.)
16-03-2013 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #48
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Zapewne przyjrzę się temu bliżej za jakiś czas bo lubię wycieczki Big Grin Wcześniej o tym czytałem ale powierzchownie, odpuściłem sobie, sam nie wiem dla czego. Same zniżki i możliwość tańszego/darmowego noclegu to już niezła perspektywa.
Glosy: ladziu70 (+1)
16-03-2013 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ladziu70 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
@kleomenes Jesli nie znajdziesz na wątku odpowiedzi na wszystkie pytania to myślę ze moge Ci pomóc. Bede się starał umieszczac tutaj materialy które pozwola na lepsze zrozumienie zagadnienienia i oczywiście samej idei działania RICI. Ponizej link do webinaru po polsku z przed tygodnia :

http://youtu.be/7v8a19kp8lc?hd=1 Smile Smile Smile

Edit: //coristo

Pierwszorzędną zaletą produktów firmy R.I.C.I jest fakt, że nie trzeba do nich nikogo przekonywać. Bo kto z nas nie lubi podróżować? Kto z niecierpliwością nie czeka na urlop i na możliwość wyjazdu? Osobiście nie znam takich osób.

Żeby zostać członkiem klubu należy zapłacić 350 USD. Jako członek R.I.C.I. otrzymasz kartę Hotelgoldkart, o wartości ok. 500 USD.

Co otrzymujesz jako posiadacz Hotelgoldkart? Po pierwsze bezpłatne noclegi w 1500 hotelach Europy. Jedyne koszty, jakie Cię obowiązują to wyżywienie. Po drugie – 50% zniżki na noclegi w 9000 hotelach Europy i świata.
.
Ponadto możesz zostać użytkownikiem platformy http://www.rici-travel.com/. Portal ten można nazwać domowym, zdalnym biurem podróży. Dzięki niemu możesz rezerwować hotele, przeloty i wszystko, co jest związane z organizowaniem podróży. W swoich zasobach posiada ponad 16 miliardów ofert różnych tour-operatorów. Dodatkowo z każdego zamówienia otrzymujesz do 5% prowizji.

Dużo większe korzyści ze współpracy z firmą R.I.C.I przynosi jej świetnie skomponowany plan marketingowy i system awansowania w strukturach.
System złożony jest z dwóch Boardów: Beginner Board (Board Początkujących) i Winner Board (Board Zwycięzców), z których każdy składa się z kolejnych dwóch o takiej samej nazwie. Im więcej osób zgromadzimy pod sobą, tym wyższą pozycję zajmiemy w Boardzie. Żeby zakwalifikować się do programu wypłat premii, musimy zaprosić do programu przynajmniej 2 osoby. Board wypełnia się od dołu. Gdy dostaniemy się już na Winner Board otrzymujemy wypłatę o równowartości 700 $, kiedy jednak i ten Board się wypełni (Board Winner wypełnia się od góry), przeznaczone jest dla nas 10 150 $ oraz wejście do kolejnego Winner Boardu. Przez całą tę podróż podążamy za swoim sponsorem, choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go wyprzedzić.
16-03-2013 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nightlark7 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej
Klub fajnie się rozwija Smile codziennie dołączają do nas nowe osoby. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić Wink
22-03-2013 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Realne wyświetlenia/polubienia/komentarze - youtube/twitter/instagram karuzel 1 145 29-01-2024 14:31
Ostatni post: Hybrid1990
  ITP Corporation-zarobki na arbitrażu wojtek22 5 442 27-11-2023 13:27
Ostatni post: Hybrid1990
  Proste sposoby na zarobki w internecie xddd102 1 765 29-12-2021 19:47
Ostatni post: Majka
Wink Zarabianie na wyświetlaniu reklam - szacowane zarobki kafar610 1 1,557 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego Pavvel 5 1,733 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: