Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypełnianie ankiet online » Chcę pokazać że na ankietach można zarobić (na początku mojej "przygody" nie wierzyłam w to :)

Autor Wiadomość
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #161
RE: Wypełnianie ankiet online
Sprawdź:
(23-08-2021 20:32)Massimo93 napisał(a):  @obey93 to są fakty a nie żale
@akrol7106 bo masz identyczny styl pisania i prowadzenia dziennika, jak ona. Ja też nie wiem dlaczego zniknęła ale Ty się nagle pojawiłaś w momencie, gdy jej etap się tu oficjalnie zakończył. Ja i moi poleceni nie zarabiamy tyle, co Ty. Ludzie z oficjalnego forum ysense też nie. Na google opinie to samo. Nie mam powodów kłamać. Jako grafik komputerowy dało się zauważyć na Twojej grupie na fb, że ktoś tam udostępnił ewidentnie przerobiony screen z ysense. Nie wiem czyj, ale poznam pikseloze po amatorskim wstawieniu innych cyferek w Paincie. Za to mnie tam zablokowano. Do teraz na priv mi tego nie wyjaśniłaś udając głuchą. W mojej opinii na ankietach idzie zarobić max. 200 zł/mc. Jeśli ktoś ma więcej to albo żyje z poleconych, albo kombinuje z różnych ip.
Nie obraź się ale słaby z Ciebie grafikWink, już Ci pisałam że plik nie był przerobiony nawet wysłałam Ci ponownie screena - w pańcie zaznaczyłam TYKO ile zarobiłam od początku pracy na ysense i chyba ta kwota tak Cię zabolała, nawet chyba tutaj udostępniłam podobny screen jak dobiłam do 1000 $ Wink i w prywatnej wiadomości dostałeś odpowiedź za co dostałeś bana - za nie zapoznanie się z plikami grupy oraz że od razu atakowałeś że to kłamstwo. Koniec tematu, bo szkoda moich nerwów - jeśli mój dziennik Ci nie odpowiada to nie musisz do niego zaglądać
23-08-2021 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: Wypełnianie ankiet online
A tu akurat kłamiesz. Bo nie chodziło o Twój plik i napisałaś wyraźnie, że nie wiesz o co chodzi bo to Twoja koleżanka mnie zablokowała. Proszę bardzo:
https://i.postimg.cc/QM21q5rc/Screenshot...084148.jpg

https://i.postimg.cc/7hDzFkh6/Screenshot...084209.jpg

Także sama nie wiesz co się dzieje na Twojej grupie, podpierasz się opiniami koleżanki to skąd informacja, że chodziło o Twój screen? Nie, to nie był Twój screen. Ponadto, skąd administrator może sugerować czy ktoś przeczytał pliki, czy też nie. Szkoda, że ten screen co tam był nie został przeze mnie zapisany. Byłoby czarno na białym że racji nie masz. Ale przynajmniej nie kłam. Mnie nic nie boli. Ja tylko piszę prawdę. I chyba Ciebie to tak uwiera. Inaczej by mnie nie zablokowano. Prawda zawsze będzie odbierana, jako atak, ale sama się obroni. Natinka która była tu rekinem biznesu też tak skandowała i co? Zniknęła. Cisza. A tak przecież była pewna siebie. Uważaj, aby Ciebie nie spotkał podobny los że ta pewność Cię zgubi i obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku. Na mnie to wrażenia już nie robi że ktoś sobie pokrzyczy, pobanuje. Twój problem.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2021 07:55 przez Massimo93.)
24-08-2021 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #163
RE: Wypełnianie ankiet online
(24-08-2021 07:53)Massimo93 napisał(a):  A tu akurat kłamiesz. Bo nie chodziło o Twój plik i napisałaś wyraźnie, że nie wiesz o co chodzi bo to Twoja koleżanka mnie zablokowała. Proszę bardzo:
https://i.postimg.cc/QM21q5rc/Screenshot...084148.jpg

https://i.postimg.cc/7hDzFkh6/Screenshot...084209.jpg

Także sama nie wiesz co się dzieje na Twojej grupie, podpierasz się opiniami koleżanki to skąd informacja, że chodziło o Twój screen? Nie, to nie był Twój screen. Ponadto, skąd administrator może sugerować czy ktoś przeczytał pliki, czy też nie. Szkoda, że ten screen co tam był nie został przeze mnie zapisany. Byłoby czarno na białym że racji nie masz. Ale przynajmniej nie kłam. Mnie nic nie boli. Ja tylko piszę prawdę. I chyba Ciebie to tak uwiera. Inaczej by mnie nie zablokowano. Prawda zawsze będzie odbierana, jako atak, ale sama się obroni. Natinka która była tu rekinem biznesu też tak skandowała i co? Zniknęła. Cisza. A tak przecież była pewna siebie. Uważaj, aby Ciebie nie spotkał podobny los że ta pewność Cię zgubi i obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku. Na mnie to wrażenia już nie robi że ktoś sobie pokrzyczy, pobanuje. Twój problem.
Ostatni raz odpisuję na Twój komentarz bo to się robi nudne.
Moja odpowiedź o powód usunięcia z grupy :


[Obrazek: massimo.png]

A tu screen o którym mówisz (pobrałam z gr na fb, był to mój post a usunięty zostałeś przez drugą administratorkę - i napisałam że nie wiem o co chodzi bo napisałeś tutaj do mnie że zostałeś zablokowany i pytałeś dlaczego - odpwiedziałam zgodnie z PRAWDA że nie wiem bo podczas wakacji nie zajmowałam się grupą (więc nie przeinaczaj moich słów albo naucz sie czytać ze zrozumieniem ) później okazało sie że tu jesteś mężczyzną a tam kobietą więc tym bardziej skąd mogłam wiedzieć że o Ciebie chodzi - również Ci to napisałam że została usunięta tylko jedna dziewczyna ale to nie byłeś Ty bo jesteś facetem i dopiero wtedy uświadomiłeś mi że podawałeś się tam za kobietę ) :

[Obrazek: massimi2.jpg]
25-08-2021 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,171
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 546 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #164
RE: Wypełnianie ankiet online
(25-08-2021 12:34)akrol7106 napisał(a):  
(24-08-2021 07:53)Massimo93 napisał(a):  A tu akurat kłamiesz. Bo nie chodziło o Twój plik i napisałaś wyraźnie, że nie wiesz o co chodzi bo to Twoja koleżanka mnie zablokowała. Proszę bardzo:
https://i.postimg.cc/QM21q5rc/Screenshot...084148.jpg

https://i.postimg.cc/7hDzFkh6/Screenshot...084209.jpg

Także sama nie wiesz co się dzieje na Twojej grupie, podpierasz się opiniami koleżanki to skąd informacja, że chodziło o Twój screen? Nie, to nie był Twój screen. Ponadto, skąd administrator może sugerować czy ktoś przeczytał pliki, czy też nie. Szkoda, że ten screen co tam był nie został przeze mnie zapisany. Byłoby czarno na białym że racji nie masz. Ale przynajmniej nie kłam. Mnie nic nie boli. Ja tylko piszę prawdę. I chyba Ciebie to tak uwiera. Inaczej by mnie nie zablokowano. Prawda zawsze będzie odbierana, jako atak, ale sama się obroni. Natinka która była tu rekinem biznesu też tak skandowała i co? Zniknęła. Cisza. A tak przecież była pewna siebie. Uważaj, aby Ciebie nie spotkał podobny los że ta pewność Cię zgubi i obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku. Na mnie to wrażenia już nie robi że ktoś sobie pokrzyczy, pobanuje. Twój problem.
Ostatni raz odpisuję na Twój komentarz bo to się robi nudne.
Moja odpowiedź o powód usunięcia z grupy :


[Obrazek: massimo.png]

A tu screen o którym mówisz (pobrałam z gr na fb, był to mój post a usunięty zostałeś przez drugą administratorkę - i napisałam że nie wiem o co chodzi bo napisałeś tutaj do mnie że zostałeś zablokowany i pytałeś dlaczego - odpwiedziałam zgodnie z PRAWDA że nie wiem bo podczas wakacji nie zajmowałam się grupą (więc nie przeinaczaj moich słów albo naucz sie czytać ze zrozumieniem ) później okazało sie że tu jesteś mężczyzną a tam kobietą więc tym bardziej skąd mogłam wiedzieć że o Ciebie chodzi - również Ci to napisałam że została usunięta tylko jedna dziewczyna ale to nie byłeś Ty bo jesteś facetem i dopiero wtedy uświadomiłeś mi że podawałeś się tam za kobietę ) :

[Obrazek: massimi2.jpg]

Nie przejmuj się tą osobą, już tu kiedyś taka była i bardzo często podważała zdania innych osób, szczególnie tych, którym coś się udawało w ankietach i innych serwisach zarobkowych zyskać. Dziwnym trafem kiedy tamta osoba przestała się na forum udzielać pojawił się "on", ale styl pisania ten samSmile Nie odpisuj, nie denerwuj się to odpuści, przynajmniej tak było wcześniej. Chyba, że znów założy konto i będzie się podszywać pod kogoś innegoWink

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: akrol7106 (+1), Kryspin (+1), obey93 (+1)
25-08-2021 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #165
RE: Wypełnianie ankiet online
To raczej Wy z Natinką chyba znikacie i się podszywacie pod innych Big Grin Widocznie tysiące osób z publicznych for na ysense i innych też wg Was podważają zdanie skoro nie mają tyle kasy. Każdy, kto nie zarabia wg Was na tym forum to jedna osoba. Ciągle to samo piszesz, z tego co da się zauważyć gusiu. Nikt nie może zarabiać mniej, bo zaraz jest podejrzewany o trolling. O kogo chodzi Ci na tym forum? Na fb nie muszę podawać prawdziwych danych. Ty też @akrol7106 czytaj ze zrozumieniem, bo nie chodzi o ten screen.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2021 17:09 przez Massimo93.)
25-08-2021 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 452 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #166
RE: Wypełnianie ankiet online
(25-08-2021 15:50)Massimo93 napisał(a):  To raczej Wy z Natinką chyba znikacie i się podszywacie pod innych Big Grin Widocznie tysiące osób z publicznych for na ysense i innych też wg Was podważają zdanie skoro nie mają tyle kasy. Każdy, kto nie zarabia wg Was na tym forum to jedna osoba. Ciągle to samo piszesz, z tego co da się zauważyć gusiu. Nikt nie może zarabiać mniej, bo zaraz jest podejrzewany o trolling. O kogo chodzi Ci na tym forum? Na fb nie muszę podawać prawdziwych danych. Ty też @akrol7106 czytaj ze zrozumieniem, bo nie chodzi o ten screen.

Ja na prawdę się dziwię że żaden moderator z tego forum nie dał Ci bana. 99% Twoich postów jest nie na temat. Ciągle piszesz że masz problem z tym tamtym serwisem a nie daj Boże komuś dobrze idzie w ankietach to Twoim zdaniem jest oszustem kłamcą itd. A jak widać sam/a kłamiesz tu jesteś facetem na fb kobietą a Twoja obecność na tym forum to tylko zwykły trolling. Idź do lekarza lub zjedz Snickersa bo nie jesteś sobą.

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Glosy: obey93 (+1), ggusiaja (+1)
25-08-2021 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #167
RE: Wypełnianie ankiet online
Napisałeś dokładnie to, o czym piszę. Dla Ciebie i reszty ten kto nie zarabia to troll a sam mnie za każdym razem atakujesz. Masz jakiś problem? Mieszkasz w moim mieście, zawsze możemy się spotkać twarzą w twarz.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
25-08-2021 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 452 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #168
RE: Wypełnianie ankiet online
(25-08-2021 19:51)Massimo93 napisał(a):  Napisałeś dokładnie to, o czym piszę. Dla Ciebie i reszty ten kto nie zarabia to troll a sam mnie za każdym razem atakujesz. Masz jakiś problem? Mieszkasz w moim mieście, zawsze możemy się spotkać twarzą w twarz.

To Ty masz pretensje i atakujesz wszystkich którym udaje się zarobić więcej niż Tobie. Nie będę karmił trolla i zaśmiecał tematu aby Cię uświadomić że jesteś z innej planety. Żegnam trollu siedź dalej i się użalaj zamiast wziąć się do roboty.

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Glosy: obey93 (+1)
25-08-2021 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #169
RE: Wypełnianie ankiet online
Ja mam etat, więc nie wiem o jakim użalaniu się piszesz. Dla Ciebie prawda to trolling. Dla mnie i innych to fakty. Jak się dokładnie wczytać w to forum to wasza trójka wiele osób wyzywa od trolli. Macie chyba zaniżoną samoocenę. Sprawdziłem i ten screen na bardzo znanej grupie graficznej. Potwierdzono moją teorię. Cyferki powklejane. Bawcie się dobrze. Nikt mądry w to nie uwierzy Rolandzie.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2021 20:04 przez Massimo93.)
25-08-2021 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #170
RE: Wypełnianie ankiet online
26-08-2021 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypełnianie ankiet HarryAngel 5 429 24-04-2024 18:15
Ostatni post: chincyk
  Zarabianie na wypełnianiu ankiet kubek87 57 24,191 13-10-2023 17:25
Ostatni post: chincyk
  Klikanie ankiet w wolnym czasie zon 46 9,661 10-02-2023 18:05
Ostatni post: zon
  Zarabianie online Doorm 10 6,335 08-11-2020 17:12
Ostatni post: Doorm
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 45,123 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: