Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundico - pożyczki społecznościowe

Autor Wiadomość
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #251
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Sprawdź:
Odświeżę trochę temat - ciągle zastanawiam się nad inwestycją ok 10 000zł w Fundico. Dostałem nawet propozycję, że połowę tego kapitału rzucą mi na "lokatę" 10% na miesiąc jak dobrze pamiętam (czyli 500zł na starcie - podatek + możliwość wypłaty tego kapitału lub reinwestycji już na standardowych zasadach). Są to już większe pieniądze, dlatego chciałbym poznać również Wasze zdanie, jak u Was wygląda sytuacja - inwestujecie dalej, czy zgarnęliście kasę z kwietniowych poleceń i pass? Patrząc na ranking ich konkursu, dużego napływu kapitału nie mają.

Inwestycja na 3 miesiące jak to było jeszcze pół roku temu to totalnie inna kwestia niż powierzenie większych środków potencjalnie nieznanej firmie (której właściciel ma też sporo innych powiązań, również z małą ilością opinii) na okres do 3 lat. Na myśl przychodzi mi schemat HYIPow lub piramid finansowych, które na początku wypłacają dając realny zysk, a później kuszą reinwestycją na znacznie dłuższy okres i "przepadają"... Nie chciałbym wejść w coś pokroju "Amber Gold".

Ich umowy też są dosyć dziurawe jak pamiętam swoją z czerwca - niby jest ten program ochrony kupujących, ale nigdzie nie jest dokładnie opisany. W przypadku ogłoszenia niewypłacalności też mało jesteśmy w stanie zrobić jeśli dobrze rozumuję.
08-01-2021 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Ihvarq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Oct 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #252
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Cześć,

jakieś 10 dni temu zainwestowałem tam drobną kwotę na 6m, ale mam mieszane uczucia co do tej firmy
-nie odpisują na maile i pytania w nich zawarte, będę musiał zadzwonić do nich
-firma oferuje bardzo duży procent, za duży - ponad 30% w skali roku, to żyła złota, cała rodzina prezesa powinna cały majątek w firmę włożyć, poważni inwestorzy cieszą się z 10-15% rocznie
-ta gwarancja jest dopóki firma się nie zawinie
-z umowy którą dostałem to za bardzo nic nie wynika, tylko tyle, że powinni Ci oddać kasę, jest wygenerowana automatycznie, nie ma podpisów
-większość startupów upada
-poczytaj na forum, bardzo dużo kasy firma straciła na wcześniejszej promocji - ludzie rejestrowali sie bez inwestycji
-już było kilka firm wałków co robiły konkursy z nagrodami a potem ciach i nie ma, akurat fundico właśnie robi konkurs xD
-prezes był dość obsmarowany za serwis capitalclub.pl, chociaż tam chyba nie ma gwarancji wykupów pozyczek, wiec nic firmie do tego, że pożyczkobiorcy nie oddają
-te serwisy prezesa na https://rejestr.io/krs/831875/fundico to dość słabo wyglądają - np investto.pl to martwa strona na pewno nie zarabia
-na fejsie jakiś webinar był to doradca finansowy co występował - dość mało profesjonalny był, b mało
To teraz plusy:
+jak liczyłem na podstawie umowy, to firma powinna dość sporo na tym zarabiać, więc taka kwota zwrotu jest realna i niewielka dla firmy, muszę o to ich dopytać żeby sytuacja była jaśniejsza
+model biznesowy firmy wydaję się być jasny i wiarygodny, nie powinni upaść sami z siebie
+prezes Skiba działa na rynku juz pare lat, wiec chyba raczej nie powinnien uciekać, jego dane są dostepne w internecie, ma konto na linkedin itd.

Osobiście jestem bardzo zdystanowany, mam wiele pytań na które mi firma nie dała odpowiedzi
Uważam że portfel inwestycyjny trzeba przede wszystkim dywersywikować: ETF, akcje, krypto, pożyczki gwarantowane, pod nieruchomości, mrożenie kapitału w promocjach z forum, pożyczki prywatne, itd.
Na fundito na pewno nie mam zamiaru przeznaczyć więcej niż 4% portfela, i raczej nie wezmę inwestyji beztermonowej. W chwili obecnej szukam jeszcze jednej jak najkrótszej - większa szansa że będzie kasa z powrotem

użytkowniku karolmax:
1 co to za specjalne warunki dostałeś? na jaki czas inwestycja? to 10% w skali roku czy miesiąca? i co za 500zł na starcie bo nie mogę się połapać
2 skoro piszesz o podatkach to może będziesz wiedział - za rok to pit-38 czy 36 i jak rozliczyć PCC (co zaznaczyć dla cesji), bo zdaje się, że dla cesji trzeba, ale bede musiał zadzwonić do fundico skoro mi nie odpisują na maile
3 jak ogłoszą niewypłacalność to nic chyba nie zrobimy, z tych umów co się generują nic nie wynika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2021 22:00 przez Ihvarq.)
Glosy: kariolmax (+1)
09-01-2021 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Angulo Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #253
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Od ponad dwóch tygodni czekam na wypłatę środków tak więc chyba nie jest tak różowo.

Angulo, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2020.
12-01-2021 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ihvarq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Oct 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #254
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
(12-01-2021 21:16)Angulo napisał(a):  Od ponad dwóch tygodni czekam na wypłatę środków tak więc chyba nie jest tak różowo.

Dlaczego nie chca wypłcić? Napisz coś więcej.

Ja tam zrobiłem jedną wpłatę i mam słaby kontakt z firmą. Nie odpisują na maile, z telefonami też różnie, Opiekunowie niekompetentni, panie nie wiedzą co to jest PCC, a jak chciałem wyjąsnić sprawy podatkowe do mi napisali maila wkońcu że wszystko jest w zakładce "podatki" tylko że nie ma tej zakładki. Teraz się zastanawiam nad rezygnacją z inwestycji, chociaż model biznesowy wydawał sie być jasny. Jak badałem temat z fundico przed inwestycją to ludzie z którymi się kontaktowałem pisali że wypłacono im wszystko zgodnie z umową.

Dzwoń i do nich i wyjaśnij sprawę i napisz mi tu lub pw jak sprawa wyglada
tutaj masz 2 tel, 691 493 968, 722 377 118, dzwoń do opiekuna jak nie odbiera to napisz sms ze ma oddzwonic
Mam jeszcze tel do ich doradcy inw p Grzegorza Dudy 727 925 835
12-01-2021 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angulo Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #255
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Chyba w porę to napisałem, bo dziś kasa zaksięgowana na koncie. Big Grin

Angulo, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2020.
13-01-2021 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
konradowski02 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #256
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
zaraz obczaimy z czym to sie je Lol

konradowski02, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
20-01-2021 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #257
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Wracając do naszych poprzednich dyskusji nt. wiarygodności Fundico - dla mnie firma jest skreślona, choć żałuję, że nie wykorzystałem kwietniowych wysokich stawek w inwestycjach i atrakcyjnego programu poleceń. Gdy dokonywałem rejestracji, pytałem samego właściciela firmy o ew. kwestie podatkowe - bonus za polecenia miał być zwolniony, kwota zwrotu za inwestycje zyskiem NETTO (składki miało z góry odprowadzać Fundico i przygotować PIT-11). Mimo to, wczoraj otrzymałem maila, że moje podsumowanie podatkowe jest gotowe w panelu i wychodzi z niego, że mam do uregulowania ok. 70zł podatku - kwota niewielka, ale dlaczego mam się w to bawić skoro to oni byli za to odpowiedzialni? Dobrze, że mam "twarde dowody" w postaci wiadomości - ciekaw jestem, jak wykręciliby się z ustaleń podczas rozmowy telefonicznej. Jutro dzwonię do mojej opiekun konta (P. Aneta - swoją drogą sprawiała wrażenie wyjątkowo nieprofesjonalnej jak pytałem o poważniejszą inwestycję) i dam znać, co ustaliłem. 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2021 01:30 przez kariolmax.)
27-01-2021 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ihvarq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Oct 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #258
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
zgadzam się z tym co mówisz, zainwestowałem pod koniec grudnia i pytałem o podatek PCC to najpierw nie wiedzieli co to jest, potem, że nie trzeba na pewno, a teraz że jednak trzeba, a termin 14 dni już minął

banda idiotów, chodź model biznesowy wydaje się być jasny i wiarygodny.
Do tego ta umowa nie jest w żaden sposób podpisana, choćby podpisem elektronicznym
27-01-2021 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebas11 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 28 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #259
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Odradzam tam inwestycji coraz gorzej tylko kiedyś to dawali 500zł inwestujesz na 3msc i 800zł dostajesz a teraz to coraz gorsze warunkiXpokerface

sebas11, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2021.
27-01-2021 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wmjlwaj Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #260
RE: Fundico - pożyczki społecznościowe
Hej. Jeśli firma nie padnie, warunki inwestycji są super, nawet po opłaceniu PCC i podatków od zysku. Tyle w temacie .
28-01-2021 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € Komandos823 33 7,482 20-11-2020 18:29
Ostatni post: Repteyshi
  WYPŁACA! Twino - 15€ bonusu przy inwestycji >=100€ w pożyczki społecznościowe! kariolmax 3 4,785 15-08-2020 13:20
Ostatni post: kariolmax
  Mintos-inwestowanie w pożyczki z gwarancją wykupu Olszi 12 10,933 01-08-2019 16:52
Ostatni post: Olszi
  rfl.com.pl - inwestowanie w pożyczki rockefellercompl 12 12,076 16-04-2019 10:29
Ostatni post: ~eL
  ValuedVoice zarabianie blogi, kanał youtube, media społecznościowe krzysiekmat 0 3,655 21-12-2016 23:07
Ostatni post: krzysiekmat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: