Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogarniam kieszonkowe... » Kolejny dziennik o pinionszkach

Autor Wiadomość
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 83.00
Post: #1
Ogarniam kieszonkowe...
Sprawdź:
Siema, część z was może mnie kojarzyć, dzienników już miałem kilka, ale to było jakiś czas temu. Nazywam się Radek, w internecie zarabiam od kilku lat, z większymi i mniejszymi sukcesami. Ostatnio rzuciłem wszystko w cholerę, straciłem całe zaplecze, cały pasywny zarobek, a na dodatek gdzieś mi przepadły dokumenty z zapisanymi hasłami do wielu kont gmail :/

Nadszedł czas żeby wrócić, a będzie ciężko bo nie mam grosza przy duszy facepalm Nie wiem jeszcze czym chcę się zająć, myślałem o SEO ale to długa droga do zarobku. Nie za bardzo chcę się bawić w ero, nie wiem jak teraz rynek stoi z PPI i PPA - będę musiał się dowiedzieć. Obecnie zająłem się polecaniem Curve, Trading212 i założyłem konto na Bitwali, ale nie wiem czy ją będę polecał bo jest weryfikacja wideo. Udało mi się też przetestować aplikację Vova, która wygląda jak SCAM, ale wypłaca. Myślałem jeszcze nad Twisto, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Cel: 500 zł do końca marca.
Postęp: 13.38€ + 25£ + 17,86 zł = 56,84 zł + 127,93 zł + 17,86 zł = 202.63 zł

Zacząłem wczoraj, ale od teraz będzie ciężej bo nie mam komu polecić, a to znaczy, że będę musiał szukać ludzi.

Mała porada dla osób polecających Trading212 - mówicie ludziom aby odpalali link bezpośrednio przez przeglądarkę. Jeśli polecicie przez messengera to jest duża szansa, że nie załapie waszego linku polecającego i nie dostaniecie akcji. Miałem tak ja (napisałem do supportu i mimo wszystko akcję dostałem) oraz mój kolega (jego sprawa również u supportu, ale czekamy) - tak więc uważajcie bo mogą wam uciec pieniądze sprzed nosa.

Nie wiem czy ktoś z was słyszał o Vova - zarobienie 70 zł tam to jest kwestia godziny, nawet nie. Tylko trzeba być naprawdę ostrożnym. Jeśli polecicie konto komuś kto jest aktualnie podłączony pod waszą sieć WiFi to wykryją oszustwo i nie wypłacą kasy. Tym sposobem straciłem 50 zł, które czekało sobie na wypłacenie.

Prowadzę również trzy konta na instagramie pod swój własny użytek. Codziennie w okolicach 21 planuję wrzucać posty (przyda mi się jakiś fajny planer bo totalnie zapominam). Poniżej wrzucę liczbę followersów na każdym z kont, która mam nadzieję będzie fajnie rosła.

Konto 1: 4551 / 5000
Konto 2: 347 / 1000
Konto 3: 146 / 1000

Konto 2 i 3 w przyszłości ma ściągać ruch na Konto 1. Metoda follow/unfollow poleci na tych dwóch kontach, a pierwsze będzie się rozwijało organicznie - mam nadzieję, że z sukcesami.

Dziś to tyle, nie wiem kiedy napiszę coś kolejny raz. Być może jutro, być może za 3 dni albo za tydzień. Wiem, że na pewno nie będę robił przerwy od pisania dłuższej niż tydzień. Do usłyszenia Cool


[Obrazek: 1.png]


Zapraszam do mojego dziennika : https://zarabiam.com/Temat-Leniwy-hajs-159008
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2020 19:19 przez radmatuszewski.)
Glosy: mklop111 (+1), transformice100 (+1)
16-02-2020 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
SalvatoreConte Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Ogarniam kieszonkowe...
Może sprawdzę to Vova, a tam się zarabia tylko na poleceniach? Czy też w inny sposób?

Powodzenia Smile

[Obrazek: 36.png]

NowePieniadze.pl - Darmowa pożyczka na już
Glosy: radmatuszewski (+1)
17-02-2020 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 83.00
Post: #3
RE: Ogarniam kieszonkowe...
Zarabiasz na poleceniach i jeśli ktoś coś kupi. Tylko musisz być mega ostrożny. Jak masz kilka telefonów to nie zakładaj kont na sieci WiFi ani nie łącz się z WiFi włączając aplikację. Jak to zrobisz to wykryje, że kilku użytkowników używa tych samych kont. Masakra to jest, straciłem przez to 50 zł. No, ale 20 zdążyłem wypłacić przynajmniej. Mega dużo osób pisze, że Vova nie wypłaca, ale moim zdaniem to dlatego, że nie uważali. Niestety mojemu bratu też się oberwało i nie mógł stu złoty wypłacić bo byliśmy na tym samym WiFi. Porażka trochę, ale zarabia się łatwo więc jak będziesz ostrożny to powinno wszystko ładnie być wypłacone.


[Obrazek: 1.png]


Zapraszam do mojego dziennika : https://zarabiam.com/Temat-Leniwy-hajs-159008
18-02-2020 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubex001 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: May 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Ogarniam kieszonkowe...
Powodzenia, ale widzę, że temat zastygł.

kubex001, dumny członek http://zarabiam.com od May 2018.
25-02-2020 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 83.00
Post: #5
RE: Ogarniam kieszonkowe...
Nic nie zastygło! Wink Miałem lekkie urwanie głowy z sesją poprawkową. Od dziś mam więcej wolnego czasu bo będzie przerwa od nauki. W ciągu ostatnich kilku dni udało mi się zdobyć kolejne 5 funtów na Curve i 30 zł na Twisto. A więc 55 zł do przodu.

Cel: 202.53 + 55 zł = 257.53 zł. Wychodzi na to, że mam miesiąc by zarobić 250 zł i osiągnąć swój cel.

Krótki wpis bo mało się działo, następny będzie bardziej obszerny. Heart


[Obrazek: 1.png]


Zapraszam do mojego dziennika : https://zarabiam.com/Temat-Leniwy-hajs-159008
26-02-2020 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 83.00
Post: #6
RE: Ogarniam kieszonkowe...
Cześć, już prawie minął piątek więc podsumuję ten udany tydzień Heart

Nie miałem za wiele czasu przez studia więc konta na instagramie nie były promowane, ale w dalszym ciągu promowałem aplikacje.

Ostatni wynik brzmiał: 257.53 zł!

Od tego czasu udało mi się zdobyć 3 poleconych na N26 = 45 euro + ja za założenie otrzymam 22.5 euro. Dodatkowo założyłem Bisona, którego również będę promował, niestety jeszcze nikogo nie udało się polecić - tak czy siak - 16.5 euro na plus. Zdobyłem również kolejnego poleconego na Curve a więc +5 funtów. Twisto dało mi 10 zł z okazji weekendu więc wynik z tego tygodnia wygląda następująco: 84 euro + 5 funtów + 10 zł = 398,72 zł - przy obecnych kursach.

CEL OSIĄGNIĘTY!


257.53 + 398,72 = 656,25 zł / 500 zł.

Oczywiście w dalszym ciągu będę promował tamte aplikacje, ale w następnym tygodniu postaram się przyłożyć do kont na instagramie i dorobieniu conajmniej 10 zł na leadmore bo mam tam czekające na wypłatę 90 zł.

Życzę wam wszystkim udanego weekendu!


[Obrazek: 1.png]


Zapraszam do mojego dziennika : https://zarabiam.com/Temat-Leniwy-hajs-159008
28-02-2020 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kieszonkowe studenta. cashsion 0 1,496 14-11-2021 17:06
Ostatni post: cashsion
  Drobne kieszonkowe 16latka - skracanie SHORTE Piotv27 52 14,003 01-10-2016 18:06
Ostatni post: Piotv27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: