Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogarniam kieszonkowe... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ogarniam kieszonkowe... (/Temat-Ogarniam-kieszonkowe-166556)



Ogarniam kieszonkowe... - radmatuszewski - 16-02-2020 19:16

Siema, część z was może mnie kojarzyć, dzienników już miałem kilka, ale to było jakiś czas temu. Nazywam się Radek, w internecie zarabiam od kilku lat, z większymi i mniejszymi sukcesami. Ostatnio rzuciłem wszystko w cholerę, straciłem całe zaplecze, cały pasywny zarobek, a na dodatek gdzieś mi przepadły dokumenty z zapisanymi hasłami do wielu kont gmail :/

Nadszedł czas żeby wrócić, a będzie ciężko bo nie mam grosza przy duszy facepalm Nie wiem jeszcze czym chcę się zająć, myślałem o SEO ale to długa droga do zarobku. Nie za bardzo chcę się bawić w ero, nie wiem jak teraz rynek stoi z PPI i PPA - będę musiał się dowiedzieć. Obecnie zająłem się polecaniem Curve, Trading212 i założyłem konto na Bitwali, ale nie wiem czy ją będę polecał bo jest weryfikacja wideo. Udało mi się też przetestować aplikację Vova, która wygląda jak SCAM, ale wypłaca. Myślałem jeszcze nad Twisto, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Cel: 500 zł do końca marca.
Postęp: 13.38€ + 25£ + 17,86 zł = 56,84 zł + 127,93 zł + 17,86 zł = 202.63 zł

Zacząłem wczoraj, ale od teraz będzie ciężej bo nie mam komu polecić, a to znaczy, że będę musiał szukać ludzi.

Mała porada dla osób polecających Trading212 - mówicie ludziom aby odpalali link bezpośrednio przez przeglądarkę. Jeśli polecicie przez messengera to jest duża szansa, że nie załapie waszego linku polecającego i nie dostaniecie akcji. Miałem tak ja (napisałem do supportu i mimo wszystko akcję dostałem) oraz mój kolega (jego sprawa również u supportu, ale czekamy) - tak więc uważajcie bo mogą wam uciec pieniądze sprzed nosa.

Nie wiem czy ktoś z was słyszał o Vova - zarobienie 70 zł tam to jest kwestia godziny, nawet nie. Tylko trzeba być naprawdę ostrożnym. Jeśli polecicie konto komuś kto jest aktualnie podłączony pod waszą sieć WiFi to wykryją oszustwo i nie wypłacą kasy. Tym sposobem straciłem 50 zł, które czekało sobie na wypłacenie.

Prowadzę również trzy konta na instagramie pod swój własny użytek. Codziennie w okolicach 21 planuję wrzucać posty (przyda mi się jakiś fajny planer bo totalnie zapominam). Poniżej wrzucę liczbę followersów na każdym z kont, która mam nadzieję będzie fajnie rosła.

Konto 1: 4551 / 5000
Konto 2: 347 / 1000
Konto 3: 146 / 1000

Konto 2 i 3 w przyszłości ma ściągać ruch na Konto 1. Metoda follow/unfollow poleci na tych dwóch kontach, a pierwsze będzie się rozwijało organicznie - mam nadzieję, że z sukcesami.

Dziś to tyle, nie wiem kiedy napiszę coś kolejny raz. Być może jutro, być może za 3 dni albo za tydzień. Wiem, że na pewno nie będę robił przerwy od pisania dłuższej niż tydzień. Do usłyszenia Cool


RE: Ogarniam kieszonkowe... - SalvatoreConte - 17-02-2020 00:56

Może sprawdzę to Vova, a tam się zarabia tylko na poleceniach? Czy też w inny sposób?

Powodzenia Smile


RE: Ogarniam kieszonkowe... - radmatuszewski - 18-02-2020 22:22

Zarabiasz na poleceniach i jeśli ktoś coś kupi. Tylko musisz być mega ostrożny. Jak masz kilka telefonów to nie zakładaj kont na sieci WiFi ani nie łącz się z WiFi włączając aplikację. Jak to zrobisz to wykryje, że kilku użytkowników używa tych samych kont. Masakra to jest, straciłem przez to 50 zł. No, ale 20 zdążyłem wypłacić przynajmniej. Mega dużo osób pisze, że Vova nie wypłaca, ale moim zdaniem to dlatego, że nie uważali. Niestety mojemu bratu też się oberwało i nie mógł stu złoty wypłacić bo byliśmy na tym samym WiFi. Porażka trochę, ale zarabia się łatwo więc jak będziesz ostrożny to powinno wszystko ładnie być wypłacone.


RE: Ogarniam kieszonkowe... - kubex001 - 25-02-2020 16:25

Powodzenia, ale widzę, że temat zastygł.


RE: Ogarniam kieszonkowe... - radmatuszewski - 26-02-2020 20:52

Nic nie zastygło! Wink Miałem lekkie urwanie głowy z sesją poprawkową. Od dziś mam więcej wolnego czasu bo będzie przerwa od nauki. W ciągu ostatnich kilku dni udało mi się zdobyć kolejne 5 funtów na Curve i 30 zł na Twisto. A więc 55 zł do przodu.

Cel: 202.53 + 55 zł = 257.53 zł. Wychodzi na to, że mam miesiąc by zarobić 250 zł i osiągnąć swój cel.

Krótki wpis bo mało się działo, następny będzie bardziej obszerny. Heart


RE: Ogarniam kieszonkowe... - radmatuszewski - 28-02-2020 23:29

Cześć, już prawie minął piątek więc podsumuję ten udany tydzień Heart

Nie miałem za wiele czasu przez studia więc konta na instagramie nie były promowane, ale w dalszym ciągu promowałem aplikacje.

Ostatni wynik brzmiał: 257.53 zł!

Od tego czasu udało mi się zdobyć 3 poleconych na N26 = 45 euro + ja za założenie otrzymam 22.5 euro. Dodatkowo założyłem Bisona, którego również będę promował, niestety jeszcze nikogo nie udało się polecić - tak czy siak - 16.5 euro na plus. Zdobyłem również kolejnego poleconego na Curve a więc +5 funtów. Twisto dało mi 10 zł z okazji weekendu więc wynik z tego tygodnia wygląda następująco: 84 euro + 5 funtów + 10 zł = 398,72 zł - przy obecnych kursach.

CEL OSIĄGNIĘTY!


257.53 + 398,72 = 656,25 zł / 500 zł.

Oczywiście w dalszym ciągu będę promował tamte aplikacje, ale w następnym tygodniu postaram się przyłożyć do kont na instagramie i dorobieniu conajmniej 10 zł na leadmore bo mam tam czekające na wypłatę 90 zł.

Życzę wam wszystkim udanego weekendu!