Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da się wybić stronę samymi treściami? » Sprawdźmy to :D

Autor Wiadomość
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #171
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Sprawdź:
(20-11-2019 14:55)jarekxD napisał(a):  @[adamcio99922] jakaś aktualizacja? Wink

Najbliższy poniedziałek Smile
20-11-2019 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #172
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Dzień dobry! Lol

Minęło prawie 2 miesiące od ostatniego wpisu. W tak zwanym międzyczasie minął również rok od momentu rozpoczęcia dziennika, dlatego też dzisiejszy wpis to również podsumowanie ostatniego roku.

Można powiedzieć, że rok temu trochę fuksem znalazłem stronkę, która dawała hajs na już. Niestety, aktualnie stronka już praktycznie nie żyje. Sporo się tutaj złożyło rzeczy, ale głównym powodem to konieczność oddania domeny. W efekcie tego ruch na niej dość mocno spadł. Aktualnie coś znów rusza, ale to tak jakby NOWA domena więc SEO chwile zajmie.

[Obrazek: 1.png]
(Strzałką zaznaczony moment przepięcia)


Owszem, od początku wiedziałem, że posiadanie w prawie 60-70% dochodów z jednej stronki to dość mocny problem, ale pozostałe nie zdążyły ruszyć zanim ta się przewróciła.

Z racji tego, że musiałem oddać jedną domenę uznałem, że wolę dmuchać na zimne i praktycznie cały październik to była zabawa z poprawkami na moich stronach oraz przepięcie ich na nowe domeny. Miało to zająć tydzień maks 2. Wyszło prawie 4 tygodnie...

Może się wydawać, że zmiana adresu nie zrobi wielkiej krzywdy. Jednak prawda jest zgoła inna. Powyżej widać zmianę nazwy, ale w sytuacji, gdy na starej domenie nie ma przekierowania na nową domenę. Ruch spada - dla google jest to nowa domena.
Poniżej natomiast przykład przepięcia domeny, gdzie stara domena nadal jest przekierowana na nową. Wówczas zmiany są nadal drastyczne, ale nie aż tak dotkliwe (nie ma 0 wejść) jakiś ruch pozostaje:

[Obrazek: 2.png]
(Strzałką zaznaczony moment przepięcia)


Reasumując. Wg mnie szkoda zachodu z przepinaniem jeśli strona to mało wartościowy hack. Owszem warto się bawić jeśli to jakiś portal whitehat na którym nam zależy, ale jeśli o hacki chodzi - strata czasu Jerk2

Lecz ja tego nie wiedziałem, musiałem się sam przekonać.

Kolejna sprawą, którą się zająłem to mój projekt strony multi niszowej. Nie wiem nadal jak to jest lub co jest nie tak, ale od momentu jej postawienia czerwiec-lipiec, ciągle jest z nią coś nie tak Jerk2 najpierw była cała masa zindeksowanych podstron przez google, których już nie było (domena przejęta), a kończąc na ciągłym spamowaniu shit linkami przez konkurencje.

Ciągle coś Lol

Reasumując. Ten rok dał mi sporo wiedzy, której jednak nie było. Aktualnie całkiem inaczej podchodzę do stron, SEO, pomysłów oraz działań.


ŚREDNIE ZAROBKI


Przez ostatnie ~2 miesiące średnia zarobków wyniosła: 44,68 USD na dzień.

Tragedia facepalm poniekąd to moja wina, ale nie w 100%. Posypało się sporo banów. Przepinanie domen i uciekanie od przypałowych z nazwą niszy w nazwie, a kończąc na tym, że moje główne zajęcie wymagało więcej uwagi.


PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS


Aktualnie znów mam więcej czasu, więc mogę spokojnie popracować znacznie intensywniej. W najbliższym czasie zakładam ruszenie kilku stron jedno-niszowych z hackami. Wybrałem kilka nisz, które już mam na multi-niszowej. Chce zobaczyć co jest lepsze - MULTI vs. JEDNONISZOWE.

Dodatkowo SEO stronki whitehat.

Cel nadrzędny to powrót w granice ~100 USD, wymaga to trochę czasu, ale jest do zrobienia.

W kontakcie! Jerk2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2019 18:20 przez adamcio99922.)
Glosy: Zloty (+1), azontoo (+1), JOK3R (+1), radek0389 (+1), etokox (+1), Ratchet (+1), xTKSD (+1), muniek11 (+1), twardy (+1)
25-11-2019 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
headhunterz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #173
ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Działasz coś jeszcze? Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
10-02-2020 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sparssow Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #174
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Pewnie nie skoro nic nie pisze
11-02-2020 06:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 962.65
Post: #175
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Pewnie poradnik pisze LolLol
Glosy: adamcio99922 (+1)
11-02-2020 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #176
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
(11-02-2020 10:06)twardy napisał(a):  Pewnie poradnik pisze LolLol

beka Napiszę poradnik jak wydasz ten o zarabianiu w mAjpEju Jerk



Dziennika nie zamknąłem i nie przestałem działać. Za dużo innych rzeczy na głowie, ale w niedługim czasie będzie update Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2020 10:17 przez adamcio99922.)
Glosy: JOK3R (+1), muniek11 (+1), mklop111 (+1), twardy (+2)
11-02-2020 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
headhunterz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #177
ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Prośba o aktualizacje ;P
To jeden z moich ulubionych dzienników tutaj!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
24-08-2020 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #178
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
[Obrazek: 34t43ygt45hy.png]

a to uje... Na szczęście z hacków to nie wiele już zostało. Przerzuciłem się na bardziej "długowieczne" projekty. Aktualnie walczę z WP oraz blogami pod reklamy google.

W najbliższym czasie powrócę do regularnego publikowania w dzienniku. Choć dziennik to może za dużo powiedziane. Ogólnie pamiętam początek tego dziennika, regularne wpisy itd. Dawało to mega kopa do pracy, a w szczególności możliwość wymiany doświadczeń z innymi czy też opcja, żeby zobaczyć gdzie się było miesiąc, dwa wstecz.

Ogólny plan zakłada regularne publikowanie postępów w dążeniu do wyznaczonego celu. Nie pieniężnego tym razem, a prostego celu określonego dzienną liczbą wejść na stronę + case study odnośnie taktyki, którą założyłem odnośnie tej jednej konkretnej strony.

Pierwszy wpis w momencie, gdy zacznę publikować oraz planować pierwsze posty. Na ten moment jeszcze sporo pracy nad przygotowaniem wszystkiego Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2021 11:45 przez adamcio99922.)
Glosy: muniek11 (+1)
07-06-2021 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #179
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
Dalej opłaca się promować hacki pod PPA ?

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
07-06-2021 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #180
RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku!
(07-06-2021 11:43)adamcio99922 napisał(a):  [Obrazek: 34t43ygt45hy.png]

a to uje... Na szczęście z hacków to nie wiele już zostało. Przerzuciłem się na bardziej "długowieczne" projekty. Aktualnie walczę z WP oraz blogami pod reklamy google.

W najbliższym czasie powrócę do regularnego publikowania w dzienniku. Choć dziennik to może za dużo powiedziane. Ogólnie pamiętam początek tego dziennika, regularne wpisy itd. Dawało to mega kopa do pracy, a w szczególności możliwość wymiany doświadczeń z innymi czy też opcja, żeby zobaczyć gdzie się było miesiąc, dwa wstecz.

Ogólny plan zakłada regularne publikowanie postępów w dążeniu do wyznaczonego celu. Nie pieniężnego tym razem, a prostego celu określonego dzienną liczbą wejść na stronę + case study odnośnie taktyki, którą założyłem odnośnie tej jednej konkretnej strony.

Pierwszy wpis w momencie, gdy zacznę publikować oraz planować pierwsze posty. Na ten moment jeszcze sporo pracy nad przygotowaniem wszystkiego Jerk

Ja bym wyjaśniał. Na 100% pisząc o stronie phishingowej nie mieli na myśli strony z jakimś generatorem.
07-06-2021 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! zen4money 39 6,469 15-11-2023 09:51
Ostatni post: ShuQi
  Czy na shitcoinach da się zarobić? Matoro132 18 4,728 28-09-2021 13:23
Ostatni post: Matoro132
  Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. KryptoHyip 87 32,494 07-01-2021 01:57
Ostatni post: zenonzelei
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,416 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios
Exclamation Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? Wizjoner 45 13,307 21-11-2019 19:54
Ostatni post: Wizjoner

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: