Witam wszystkich!
O mnie
Zacznę najzwyczajniej jak można... mam na imię Bartek, mam 22 lata i mieszkam w Krakowie. Tutaj też studiuję. Jakiś czas temu trafiłem na to forum i zaczęła mnie interesować tematyka zarabiania przez Internet. Jako, że jak już wspomniałem jestem studentem, to mi się nie przelewa, staram się jakoś dorabiać na różnych fuszkach, do tego wywalczyłem stypendium, no ale wiadomo - lekko nie jest, nie ma co się więcej rozpisywać. Nie jest to moje pierwsze podejście do zarabiania w Internecie - kiedyś utopiłem sporą kwotę (sporą jak na mnie) na pewnej platformie, ale o tym może jeszcze kiedyś wspomnę
Nowy początek
Od czasu na rejestracji na forum sporo czytałem, doszkalałem się, podjąłem nawet pierwsze próby zarobkowe - udało mi się nawet zarobić 70 zł na myLead i eforsie, które przyznam, że bardzo mnie ucieszyły i pokazały, że w Internecie jednak da się zarobić, odzyskałem wiarę po wcześniej wspomnianej wtopie z przeszłości


Nie odnajdywałem się w tym jednak zbytnio, ciężko mi było pogodzić angażowanie się w tak nowe dla mnie rzeczy z angażem w studia. A jako, że matematyka na AGH do najłatwiejszych nie należy to szukałem czegoś w miarę możliwości prostego w realizacji i niewymagającego ode mnie długiego wdrażania się w temat, dlatego padło na polecanie aplikacji mobilnych. Dziennik pracy zakładam głównie dla własnej motywacji - myślę, że zapisując tutaj swój progres (mam nadzieję

) nie odpuszczę tematu i zarobię przynajmniej na opłacenie mieszkania, a dodatkowo nie widziałem tu podobnego tematu, więc może i komuś z Was spodoba się moja przygoda.
Polecanie Aplikacji Mobilnych
Temat ostatnio dosyć znany i na topie, pewnie nie jeden z Was się o to otarł, tak - chodzi o polecanie aplikacji typu Revolut, Monese itp., które oferują bonusy w różnych kwotach za polecanie ich na różnych warunkach. Bonus pieniężny otrzymujesz zarówno Ty jako polecający, jak i osoba, która zarejestruje się z Twojego linku - to tak w skrócie, dla tych, którzy się z tym nie spotkali.
Na początek zaczynam zarabianie na 2 aplikacjach, zacznę od odrobiny teorii na początek - opiszę w skrócie wybrane przeze mnie aplikacje
1.
Twisto
Czym jest Twisto?
Jest to debiutujący w Polsce system odroczonych płatności wspierany przez ING Bank Śląski. W Czechach, skąd się wywodzi się jest liderem płatności „kup teraz, zapłać później”, obsługuje blisko 430 tys. osób. W skrócie - można za pomocą tej aplikacji kupić coś przez Internet, Twisto płaci za Nas, a my zwracamy im pieniądze do 21 dni.
Jaki bonus oferują?
Otrzymamy 50 punktów za samą rejestrację bez zamawiania karty + 50 punktów za polecenie każdej osoby. 1 punkt wymienimy na 1 zł, więc dostajemy po 50 zł. Możemy przeznaczyć to na zakupy w internecie lub zamówić opcjonalną darmową kartę i płacić nią wszędzie!
Co trzeba zrobić?
Aby zdobyć 50 zł na start i móc polecać wystarczy zarejestrować się z linku polecającego - nie trzeba zamawiać karty.
Na chwilę obecną zarejestrowałem się z kodu znajomego i dostałem 50 PLN bonusu powitalnego oraz zamówiłem opcjonalną kartę płatniczą - mam nadzieję, że pokryję zarobkami z Twisto moje codzienne wydatki

Nie ukrywam, że jest to główna platforma, którą mam w planach na dzień dzisiejszy promować. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że nie wymaga od użytkownika zamawiania żadnej karty płatniczej itp. by odebrać bonus. Łatwiej namówię na rejestrację w Twisto, która zajmie im 10 minut, niż na inne aplikacje, które wymagają transakcji kartą

No i do tego fakt, że ING macza w tym palce mocno mi pomaga
Mój polecony link: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=BONUS50ZL
Rejestrując się z niego dostaniesz 50 zł bonusu i moją dozgonną wdzięczność! <3
Czysty link do rejestracji:
https://www.twisto.pl/
(Aby odebrać bonus trzeba zarejestrować się z kodem polecającym.)
2.
XOOM
Czym jest XOOM?
Xoom to aplikacja Paypala, a w zasadzie strona internetowa oferująca szybkie i wygodne przelewy międzynarodowe.
Jaki bonus oferują?
25€ za rejestracje+przelew i 25€ za polecenie
Co trzeba zrobić?
Oferują oni
bonus 25€ w zamian za wykonanie przelewu na kwotę minimum 51€ - można przelać od siebie do siebie. Dużym plusem jest to, że nie wymagają żadnych skanów dokumentów, selfie itp.
Do tego kolejne 25€ za każdego poleconego! Aby odebrać bonus potrzeba za to:
- Karty z dowolnego Polskiego banku (ja użyłem mBanku) z kwotą 240 zł
- Revolut lub Monese GBP - tutaj odbierzemy swój przelew z Polskiego konta
- Konta Paypal - tutaj otrzymamy bonusowe 25€.
Jeśli ktoś z Was chciałby odebrać ten bonus to zapraszam na priv - chętnie podeślę Wam instrukcję krok po kroku co trzeba zrobić, by poprawnie zgarnąć bonus - łatwo tutaj przeoczyć dość kluczową sprawę i bonus nie zostanie naliczony.
Więcej info o tym bonusie dodałem w tym poście - klik!
Czysty link do rejestracji:
https://xoom.com/
(Aby odebrać bonus trzeba zarejestrować się z kodem polecającym - priv.)
3.
TransferGO
Czym jest TransferGO?
Brytyjski fintech obsługujący aż 47 kraje, działający od 2012 roku. Oferują oni przelewy międzynarodowe na bardzo korzystnych warunkach pod względem przewalutowania, praktycznie nieróżniące się od kursów NBP. Dodatkowo za pomocą TransferGO przelewy międzynarodowe są darmowe, jeśli wybierzemy opcję z dostawą w ciągu kilku dni. Za opcjonalne szybsze przelewy musimy już zapłacić.
Jaki bonus oferują?
20£ bonusu za przelew do samego siebie + 15£ za każde polecenie
Co trzeba zrobić?
Oferują oni
bonus 15£ w zamian za wykonanie przelewu międzynarodowego na kwotę minimum 51£ - można przelać od siebie do siebie - np. z swojego polskiego banku na swój Revolut. Do tego możemy zarobić
kolejne 5£ robiąc drugi przelew na kwotę 1£. Aby odebrać bonus potrzebujemy więc około 270 zł wolnej gotówki na wykonanie przelewu do samego siebie.
Jeśli ktoś z Was chciałby odebrać ten bonus to zapraszam na priv - chętnie podeślę Wam instrukcję krok po kroku co trzeba zrobić, by poprawnie zgarnąć obydwa bonusy. Podam Wam też kody rabatowe na pominięcie opłat za szybkie przelewy, byście mogli za darmo odebrać swój bonus nawet następnego dnia.
Więcej info o tym bonusie dodałem w tym poście - klik!
Czysty link do rejestracji:
https://transfergo.com/
(Aby odebrać bonus trzeba zarejestrować się z kodem polecającym - priv.)
Schemat działania
Jak więc widzicie startuję z kompletnego zera, 0 poleconych w obydwu aplikacjach, 0 zł na inwestycję - zamierzam zarabiać bez inwestowania pieniędzy z zewnątrz, których nie ukrywam, że po prostu nie mam.

Mam już jednak obraną pewną strategię, o której napiszę jednak więcej w kolejnym poście - mam nadzieję, że temat się przyjmie i będziecie ze mną podczas mojej przygody z zarabianiem online!

Super, jeśli napiszecie co sądzicie o całym temacie zarabiania na takim polecaniu, apkach mobilnych, mojej strategii i całym tym zarabianiu

Oczywiście będę też mega wdzięczny za użycie moich kodów przy rejestracji, wspomożecie tym mój start

A być może ktoś poleci i mi jakąś kolejną fajną aplikację, na której da się fajnie zarobić? Z góry dziękuję Wam za każdy komentarz i do następnego wpisu - obym miał już za sobą pierwsze rejestracje.
