Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.

Autor Wiadomość
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #71
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Sprawdź:
fajny dziennik, będe sledzil Smile
sam bylem w Cloud Token i wyszedlem na fajnym plusie
teraz exxa tez mysle ze pochodzi 2-3 miesiace na spokojnie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2019 13:16 przez tomek019.)
Glosy: KryptoHyip (+1)
08-10-2019 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
20.10.2019r
2 tygodnie w Exxa



Exxa
pierwsze naliczenie jest do 72h od depozytu i u mnie było podobnie, pierwsze exxa dostałem 9.10.19r. Łącznie uzbierałem:

4x 65
2x 196
1x 328

wynik 980 x 0.1$ = 98$
20-10-2019 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
10.11.2019r
Miesiąc od 1 naliczenia EXXA


EXXA
- dorzuciłem 2 ETH łącznie zainwestowane 16 ETH
zarobek do tej pory :

wynik 2450 x 0.1$ = 245$
11-11-2019 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
26.12.2019r
Zamykam Exxa.


Dziś wypłaciłem wkład plus zarobki z Exxa. Powodów jest kilka:
- Koniec roku i nie chciałem ryzykować utraty środków.
- Połączenie Exxa z Torque, co spowodowało, że większość osób przerzuciło się do Torque.
- Za Exxa stoją osoby związane z Cloudem, a jak wiemy Cloud ma problemy z wypłatami.
- Blokowanie kanałów na Youtube związanych z kryptowalutami, nadal nie stabilny rynek, brak entuzjazmu na rynku.

Zarobione tokeny 4677


Wpłacone 16 ETH wypłacone ok 19.74 ETH

łącznie + 466 $
Glosy: transformice100 (+1)
26-12-2019 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madara Uchiha Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 559
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 109 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 11.00
Post: #75
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
No ale ETH spadł z 170$ na 128$ więc wyszło chyba na minus jednak na dzień dzisiejszy musisz poczekać aż urośnie ETH
28-12-2019 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
31.12.2019r
Podsumowanie roku
9 miesięcy minęło jak 1 dzień Cool


Koniec roku to dobry czas na podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć, sukcesów ale również porażek i błędów. Najważniejsze by zdobywać doświadczenie i z każdym kolejnym rokiem potrafić je wykorzystać.

Największy sukces i zarobek w tym roku ?
Plus token +9000$
Największa porażka i strata kapitały w tym roku ?
scf token -7200$


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0, RapidBTC, Sblock, CloudToken, Exxa Token

Straciłem w:

Paocard, Bittradex, World Way Capital, coinzhour.info, Qopta, SCF token

Skuteczność programów:

Procentowo: 62,5%


Październik, Listopad, Grudzień
Zarobiłem 1 720zł Exxa
Straciłem 0 zł
Bilans + 1720zł

Od początku dziennika:
Zarobiłem 89 150zł
Straciłem 49 170zł
Bilans +40 000zł

Madara Uchiha : tutaj celowo zagrałem nie do dolara a do ETH, zagrałem za eth które i tak trzymam na longa i hossę, więc tylko zwiększyłem ilość. Ale masz rację, jak ktoś kupił w dniu w którym zainwestowałem ETH i sprzedał całość w dniu w którym wyszedłem z programu to by trochę stracił.


W 2020 roku życzę wszystkim :
Dużo zdrowia, zarobienia sporej gotówki, małej ilości własnych błędów oraz porażek.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy zaglądali bądź nadal zaglądają do mojego dziennika, dzięki za wsparcie i za komentarze ( te negatywne również). Jak pokazałem na hyip można zarobić długoterminowo i mam nadzieję, że rok 2020r będzie jeszcze lepszy od tego 2019r, pozdrawiam wszystkich.
Glosy: elrybakov1 (+1)
31-12-2019 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #77
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
13.01.2020r
Pierwsza inwestycja w tym roku
Program Typu Skarbonka


coinwallet.biz dziś dołączyłem do nowego programu typu skarbonka. Program płaci co godzinę 0.15% co daje 3.6% dziennie ale przy wypłacie pobierana jest prowizja 5% od uruchomionego depozytu . Program fajnie ruszył jest już na wielu monitorach, zazwyczaj takie skarbonki dały zarobić.

Program jest podobny do bitzee.biz którego obserwowałem, płacił tak samo i działał przez 62 dni.

W tym programie wykorzystam procent składany i będę reinwestował każdego dnia, albo nawet kilka razy dziennie wszystkie naliczenia.

Cel podwoić zainwestowaną kwotę i wypłacić środki.

Moja inwestycja :
2.63 ETH x 144$ = ok 1440zł

Z refa jest 5% jeśli ktoś chciałby zainwestować piszcie priv oddam całą prowizję.
14-01-2020 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
09.02.2020r
Zamykam Coinwallet
Dziwna historia z happy endem i nowy program


CoinWallet:
Dziwna historia z happy endem
Wypłaty w programie są manualne wiec wypłata zlecona w eth powinna do 24h zostać zaakceptowana, w moim przypadku tak się nie stało. Napisałem na oficjalnej grupie na telegramie, że minęły 24h a moja wylata dalej pending, pod moim komentarzem napisała inna osoba ze czeka już 48h na wypłatę i dalej nic. Mój komentarz został skasowany a ja zostałem wyrzucony z grupy.
Co pomyślałem ? Z uwagi na moje doświadczenie w hyip pomyślałem ze kasują niewygodne komentarze a program już nie wypłaca i nie wypłaci ( spotkałem się z czymś takim w przeszłości) Dziwiło mnie tylko ze na monitorach program dalej widnieje jaki paying. Minęła kolejna doba i zdziwienie ? środki zlecone dotarły na portfel, powoli godziłem się ze strata środków a tu taka niespodzianka.

Podsumowanie inwestycji:

Wpłacone:
2.63 ETH x 144$ = ok 1440zł


Wypłacone:
6.17 ETH x 227$ = 5460zł

bilans
+4020zł


arotrading.cc dołączyłem do nowego programu typu skarbonka. Program płaci co godzinę 0.16% co daje 3.84% dziennie, przy wypłacie pobierana jest prowizja 2% od uruchomionego depozytu ale można ją zlecić dopiero po 5 dniach od inwestycji.
Program jest podobny do coinwallet stąd zdecydowałem się zainwestować.
Program wystartował 07.02 więc świeży temat.

W tym programie jak w poprzednim wykorzystam procent składany i będę reinwestował każdego dnia, albo nawet kilka razy dziennie wszystkie naliczenia.

Cel podwoić zainwestowaną kwotę i wypłacić środki.

Moja inwestycja :
1 ETH x 220$ = ok 860zł

[Obrazek: coinwallet.jpg]

[Obrazek: coinwallet-2.jpg]
09-02-2020 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
esc Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 135.00
Post: #79
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Gratulacje. Będę śledził.

btw. tylko mi teraz arotrading.cc nie dziala ? tzn nie da sie wejsc
Glosy: KryptoHyip (+1)
09-02-2020 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
U mnie też jest błąd serwera, pewnie serwery im nie udźwignęły.
Ogólnie projekt od początku ma drobne problemy, wysłałem depozyt w ETH a dodali mi na balance dopiero następnego dnia jak napisałem na czacie do supportu. Obstawiam, że kilka dni i program będzie działał jak powinien.
09-02-2020 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! zen4money 39 6,132 15-11-2023 09:51
Ostatni post: ShuQi
  Dziennik Hyip'iarza :P HerossiK 8 974 14-11-2023 20:57
Ostatni post: CzerwonyKrab
  Bez Pier... się. Hop Hop robie siano paweuq 18 4,474 21-04-2023 11:49
Ostatni post: Marcelo31
  Czy da się wybić stronę samymi treściami? adamcio99922 190 66,391 03-09-2022 13:25
Ostatni post: xdax1
Sad n00b - 0 zarobionych pieniędzy i 0 zero wiedzy jak je zarabiać Kogni 14 7,784 20-04-2022 15:22
Ostatni post: Kogni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: