Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 05-03-2019 19:27

Czy można zarabiać na hyip ? W tym dzienniku postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.

Ten temat zakładam żeby pokazać ze można zarabiać na takich programach i jak minimalizować ryzyko. Tematem interesuje się ok 2 lata od ok roku inwestuje i wychodzę na plus, tutaj będę prowadził dziennik w celu podsumowania. Czym kieruje się podczas wyboru programu ?
1. Czego dotyczy jaka jest filozofia.
2. Kiedy wystartował, czy jest znany admin.
3. Potencjał ,popularność
4. Sytuacja na rynku, nastawienie inwestorów.


W przeszłości dlaczego traciłem ?
Głównie dlatego ze nie miałem strategii, nie sprawdzałem programu czego dotyczy albo wchodziłem za późno.

Wraz z grupa znajomych uzgodniliśmy ze jeśli ktoś poleca program oddaje swoją pierwszą prowizje co to oznacza w praktyce ?
Że osoba polecająca szuka projektu który pochodzi jak najdłużej, ponieważ zarobek z prowizji ma dopiero przy następnej wpłacie poleconego co pozwala starannie dobierać program.
Dla osoby wchodzącej z refa oznacza ze w pierwszym dniu działania odzyskuje nawet 10% inwestycji co pozwala zminimalizować ryzyko.

Strategia inwestycji i zasady jakimi się kieruje.
Główna zasada nie wrzucam całości gotówki w jeden program, dążę do odzyskania wpłaconej gotówki każdy program traktuje jako schemat ponzi bez względu czego dotyczy. Jeśli inwestuje w kryptowalutach celem jest powiększenie ich ilości nie przeliczam tego na dolary.

Mam dwie strategie inwestowania :
Reinwestowanie- jeśli widzę potencjał w projekcie reinwestuje każde dzienne naliczenie co pozwala na uzyskanie dużej kwoty inwestycji przy niskim wkładzie ( magia procentu składanego i tzw efekt kuli śnieżnej)

Wypłacanie- wpłacam dana kwotę i każdego dnia wypłacam zarobek aż do momentu wypłacenia wkładu. Mniejszy zarobek niż w 1 strategii ale większe bezpieczeństwo i szybsze odzyskanie wkładu.

czasami łącze obie strategie ale to zazwyczaj w późniejszej fazie projektu gdy odzyskam wkład.

Nie inwestuje w duża ilość programów, idę na jakość nie ilość, wychodzę z zasady ze lepiej stracić okazje na zarobek niż zaryzykować i stracić.

W czym obecnie działam?
Recycle bot jakoś od listopada najpierw 2.8% na telegramie teraz 1.8% na platformie web, zreinwestowałem trochę zysku i dalej wypłacam i zarabiam. Czy polecam teraz zainteresować się projektem ? Nie, uważam ze jest za późno.


Blizzilion 0.1 btc od dnia 31.01.2019r 1.8% dziennie: tutaj każdego dnia wypłacam wkład jeśli projekt nadal będzie się rozwijał wrzucę ponownie 0.1 btc.

Token plus od 23.02 0.3 % dziennie. Tutaj zainwestowałem ok 12 ETH w bota do tradingu oraz 2 BTC w monetę token plus. Dlaczego zdecydowałem się w inwestycję w monetę? Odkąd wprowadzili własną giełdę wartość monety stale rośnie :
1.12 19,5 USD
1.01 28 USD
1.02 29 USD
dziś wartość monety to ok 48,5$.

Tutaj planuję poczekać do wartości 100$ za monetę i wyciągnąć wkład.

Nadmieniam ze nie jestem żadnym doradca finansowym a wszystko co tu umieszczam pochodzi z moich prywatnych obserwacji i przeczuć. Przed zainwestowaniem zrób własny research i przeanalizuj projekt.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Captain - 06-03-2019 03:03

Serio wychodzisz na plus przez rok czasu? Jeśli to prawda to nieźle, bo na revharach i hyipach mega ciężko wychodzić na plus w długiej perspektywie czasowej. Za dużo jest tam scamów i wałków.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 06-03-2019 11:58

Tak, ale pewnie przez to, że jak spadał rynek kryptowalut ( pęknięcie bańki) wchodziłem w bardzo małą ilość projektów a byłem bardziej obserwatorem. Rynek i nastawienie było negatywne, teraz się to zmienia stąd jestem w kilku programach jednocześnie ale dalej ostrożnie je dobieram.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - buciu52 - 06-03-2019 17:24

Powodzenia! HYIPy to ciężki kawałek chleba Smile


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 09-03-2019 01:13

Dzięki buciu52, nikt nie mówił, że będzie łatwo Big Grin

Mała aktualizacja:
Recycle bot - tydzień temu zleciłem wypłatę, dalej nie dotarła czekam.

Blizzilion każdego dnia wypłacam po kilku h btc na portfelu, niedługo mają wprowadzić język Polski aby bardziej się wypromować na naszym rynku, więc planuję dopłacić 0.1 BTC.


Token plus obecnie dzienny zarobek, który jest w token plus nie reinwestuje tylko trzymam, wartość tokena nadal rośnie więc jak będą większe spadki na rynku zamienię na eth i zreinwestuje.

2 BTC, które wysłałem pozwoliły mi na zakup 160 token plus, planuje na bezpiecznym tradingu powoli zwiększać ich ilość.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 15-03-2019 14:59

Jest kilka projektów, które obserwuje może na dniach dodam coś nowego, co w obecnych projektach :

Recycle bot- nadal oczekuje na wypłatę, niby w weekend ma coś ruszyć.

Blizzilion- przekonali mnie wprowadzeniem języka polskiego, 09.03 dorzuciłem 0.1 BTC natomiast 13.03 wprowadzili język pl oficjalnie.

Token plus- bez zmian, jedynie wartość monety wynosi ok 55$, a wartość moich monet to 2.26 BTC.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 18-03-2019 00:09

Dorzuciłem dwa programy wczoraj:
MegaPawnShop - 0.1 BTC program płaci 2.8% dziennie przez 8 tygodni, dziś pierwsza wypłata instant
( codziennie wypłacam)
Wo token- 1000$ płaci 6-15% miesięcznie, wypłaty w monecie wo token obecnie ją akumuluje ( kurs 0.3825$).


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 21-03-2019 01:33

Kolejne programy:
SCF Token- 0.8 ETH 110$ akumuluje token
Paocard - 2.1% dziennie przez 60dni 200$ (0.04845900) BTC wypłacam codziennie


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 22-03-2019 00:53

Aktualizacja :
Recycle bot - bez zmian

Blizzilion - 31.01 wpłaciłem 0.1 BTC wypłaciłem 0.088200 BTC dorzuciłem 09.03 0.1 BTC wypłaciłem 0.021600 BTC na chwilę obecną

Token plus - dzienny zarobek nadal trzymam, monety sprzedałem po wystrzale, mam 2.3 BTC ustawiłem zakup przy kolejnym spadku obecna cena monety ok. $55.71

MegaPawnShop- 17.03 wpłacone 0.1 BTC (398.67$) wypłacone 0.014 BTC (55.81$) wypłaty instant

Wo token- 17.03 wpłacone 0.26 BTC (1036$) zarobione 44 WOR ( 16.88$) kurs monety 0.3825$ nadal akumuluje.

SCF- dorzuciłem dziś 200$

Paocard- czekam na 1 wypłatę

Arbistar 2.0 - nowy program, wrzuciłem ok 100$ (0.0329082 BTC) włączyłem automatyczną reinwestycję do odwołania.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 28-03-2019 00:04

27.03.2019r


Recycle bot - udało się wypłacić 0.6 LTC w piątek postaram się ponownie tyle wypłacić


Blizzilion
- 1 depozyt praktycznie wypłacony, 2 wypłacone 32%

Token plus - bez zmian

MegaPawnShop- wypłacone $ 112.54

Wo token- zarobione 82 WOR ( 31.6$) kurs monety 0.3825$ nadal akumuluje.

SCF- akumuluje monetę, wartość coina 1.1$

Paocard- wypłacone 25.2$

Arbistar 2.0 - nalicza bez problemu

nowy program:
World Way Capital- Wpłaciłem 566$ ( 500$ na plan 1.8% dziennie przez 24dni i 66$ na 1.5% na 16 dni) naliczenia w dni robocze, po upływie dni depozyt wraca na konto. Dziennie zarabia mi 10$, co 2 dzień reinwestuję całość do odwołania.