Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idę po sławę! ~Feyyym » Afiliacja, YouTube

Autor Wiadomość
Feyyym Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #1
Idę po sławę! ~Feyyym
Sprawdź:
Siemanko!

Dołączyłem do tego forum oraz zakładam ten dziennik żeby śledzić swoje postępy oraz się motywować do dalszej pracy!

Mam 21 lat, w internecie dorabiam od 4 bądź 5 lat. Głównie afiliacja oraz inne 'swoje tajemnicze' metody które przynoszą mi największy zysk ale też wymagają trochę pracy. Aktualnie jestem na etapie szukania pracy, kasę z internetu zawsze traktowałem jako dodatek więc tak czy inaczej niezależnie od zarobków na etat chodzić będę.

Mam takie główne dwa cele które chcę zrealizować w 2020 roku.

Cel #1:
  • Uzbierać 30k PLN na wkład własny w kredyt na mieszkanie.


Cel #2:
  • Kupić sprzęt do streamowania i zacząć prowadzić swoje streamy na YouTube.

Ten plan za mną długo chodzi, niestety u mnie internet kiepski + mieszkanie z rodzicami sprawia że na ten moment nie ma o tym mowy.

Na początku zajmę się Celem #1 i będę dążył do jego realizacji jak najszybciej.
Aktualnie mam odłożone kilka tysięcy i chcę szybko znaleźć pracę żeby nie ruszać tych oszczędności, dodatkowo chcę bardziej pocisnąć w internecie żeby jak najwięcej zarabiać i tym samym jak najwięcej odkładać.

Tak więc w dzienniku będę zamieszczał aktualny postęp raz w tygodniu w każdą niedziele. Zarabiać będę na Afiliacji oraz innych swoich sposobach.

Na dzisiaj to chyba tyle, jeśli o czym zapomniałem napisać to dodam to w kolejnym wpisie. Jeśli macie pytania to śmiało piszcie w komentarzach!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2019 19:16 przez Feyyym.)
Glosy: hufsmoke (+1)
18-10-2019 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pan Inwestor Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 505
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 82 +

Forum Gold: 70.00
Post: #2
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Dodaję do ulubionych i obserwuję! Powodzenia kolego!
Glosy: Feyyym (+1)
18-10-2019 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,844
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #3
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Powodzenia życzę! Będę obserwował i szukał natchnienia by samemu zacząć zarabiać na czymś więcej niż tylko zbieranie poleconych. Wink

[Obrazek: 79InhLR.png]
Glosy: Feyyym (+1)
18-10-2019 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rejwus15 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 349 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.20
Post: #4
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Internet to naprawdę czasem potrafi być kruchy lód. Trzeba niezłą kasę natrzepać, żeby było bezpieczniej. Ale da się z tego wyżyć Smile

Powodzonka!
Glosy: Feyyym (+1)
18-10-2019 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matii1111 Offline
Mati
*

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 81 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 154.05
Post: #5
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Masz bardzo ciekawy plan!
Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki zeby sie udało!
Daj link jak zacznieszSmile
Glosy: Feyyym (+1)
19-10-2019 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Feyyym Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Siemanko!

Jest niedziela, nie miałem w planach aktualizować dziennika już dzisiaj, tylko za tydzień.
Robię to dzisiaj ponieważ przemyślałem kilka spraw i ruszam z kopyta.

Jako że na afiliacji itp. nie chce mi się już działać bo pochłania to sporo czasu a często nie przekłada się to na zarobki, postanowiłem od razu ruszyć z kanałem na YouTube.

Zamówiłem sprzęt, powinien dojść we wtorek, oby doszedł. Jedyne czego się obawiam to mikrofonu, mam jeden mikrofon który mam nadzieję że spełni swoją funkcje i będzie działał dobrze.

Content na kanał mam już w głowie, jest na czasie od dawna także myślę że nie powinno być źle ze złapaniem pierwszej publiki, o stremowaniu nawet nie myślę teraz bo raczej net by mi nie wyrobił. Poczekam aż w końcu światłowody się pojawią.

Ogólnie jak laptop do mnie dojdzie i go ogarnę, to pozostanie mi znaleźć jakiś program do nagrywania i montażu filmów, jakąś muzykę na podkład i ogarnięcie miniaturek. Potem tylko testować różne ustawienia żeby wszystko koniec końcu było idealnie.

Filmy na kanale chcę żeby pojawiały się co dwa dni. O kanał nawet nie pytajcie bo nie mam zamiaru go tutaj udostępniać Jerk2

Główny cel tego dziennika od teraz do końca to wbicie 100k Subów na kanale 2

Teraz do przyszłej niedzieli chciałbym już mieć wszystko ogarnięte, tj:
  • Ogarnięty laptop, mikrofon i inny sprzęt.
  • Ogarnięty program do nagrywania i montowania filmów.
  • Znalezioną muzykę na podkład do filmów.

Na ten czas to tyle, kolejny wpis za tydzień w niedziele. Było by elegancko jakbym pochwalił się w tym kolejnym wpisie tym że mam już uszykowane pierwsze filmy na kanał impreza

Na koniec dodam że podczas pisania tego postu domówiłem jeszcze porządny mikrofon bo jednak ten który posiadam to nie bardzo się nadaje Big Grin

Dziękuje za uwagę!
20-10-2019 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Feyyym Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Siemanko!

Czas na aktualizację!
Ten tydzień był dobry. Laptop programy itp. ogarnięte.
Filmy zacząłem nagrywać chyba od środy, wszystkie usunąłem bo coś mi się w nich nie podobało. Postanowiłem podejść do tego również w czwartek i wszystko od nowa nagrać, stało się to co w środę. Xpokerface

W piątek stwierdziłem że muszę nagrać te filmy i zacząłem działać. Wstałem o 7 rano, zrobiłem sobie kawę i zacząłem. Nagrałem jeden film, drugi, trzeci i doszedłem aż do szóstego 2

Potem zacząłem je montować, zanim ogarnąłem gdzie co i jak to trochę czasu minęło. Czegoś jednak mi brakowało w tych filmach, brakowało mi Intra i Outra. Szybkie szukanie poradników jak samemu wykonać takie rzeczy i zacząłem, skonczyłem.
Intro i Outro zrobione, jaram się bo mi się podobają. Potem montaż filmów. Zmontowałem elegancko i zacząłem wrzucać na kanał, jako że korzystam z internetu z telefonu, prędkość uploadu nie powala, jeszcze w momencie pisania tego wpisu uploaduje mi się przedostatni film.

Ale jaram się tym że nagrałem sześć filmów, samemu z pomocą poradników zrobiłem swoje Intro i Outro które wyszły kozak i tym że w końcu wziąłem się za YouTube! Huh

Tak jak wspominałem filmy pojawiać się będą na kanale co dwa dni. Na razie nie będę nigdzie kanału reklamował, może ruch sam się pojawi.

Content mam myślę że dobry, jak dojdę do wprawy i filmy będą jeszcze lepsze to jestem pewny że uda mi się w świecie internetu zaistnieć!

Publikację filmów mam ustawioną od poniedziałku, więc pierwszy film na kanale pojawi się już jutro.

W tym tygodniu chcę nagrać kolejne filmy, cieszy mnie fakt że teraz już mi to sprawniej idzie. Na kanale mam jeszcze jeden film który wrzuciłem prawie rok temu, ma ponad 12k wyświetleń i przyniósł mi 36 subów impreza

Jedyne co chce zrobić jeszcze dzisiaj to stworzyć miniaturki do filmów bo szczerze mówiąc nie miałem na to czasu i tego nie zrobiłem, dzisiaj to ogarnę.

Plany na ten moment wyglądają tak:
  • Utrzymać regularność pojawiania się filmów na kanale!
  • Po zdobyciu 10k subskrypcji stworzyć "Nowy Sezon" kanału.
  • Ciągły rozwój kanału!

Celem głównym dziennika jest:
  • SREBRNY PRZYCISK YOUTUBE!

To tyle jeśli chodzi o ten wpis! Kolejny już za tydzień impreza
27-10-2019 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskarqq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #8
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Dobra dobra, podrzuć lepiej nazwę kanału Big Grin

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
Glosy: Feyyym (+1)
27-10-2019 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shimeon Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,235
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 168 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.00
Post: #9
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
Cześć @Feyyym.

(27-10-2019 13:38)Feyyym napisał(a):  Tak jak wspominałem filmy pojawiać się będą na kanale co dwa dni. Na razie nie będę nigdzie kanału reklamował, może ruch sam się pojawi.

Z tą regularnością dodawania filmów to na twoim miejscu trochę przystopowałbym. Bo jak będziesz wrzucać filmy ("byleby coś przesłać") i nie przyniesie to zamierzonych rezultatów, szybko się zdemotywujesz i zaniechasz dalszego działania. Wink Dlatego na razie skupiłbym się na jednym filmie, promując go wszędzie tam, gdzie się da. Z czasem wyświetlenia\oglądalność filmu nr 1 wzrośnie do takiego stopnia, że ludzie sami będą odnajdywać twój filmik przez wyszukiwarkę YouTuba. Tak więc zacznij się reklamować i nie licz na ruch z nieba, bo taki ruch to nie ma nawet prawa ci na głowę spaść. Sex Chociaż raz piszesz o popularnym filmie, jak dla mnie jest to idealne na początek miejsce na dalszą promocję kanału.

PS: Co to w ogóle za content? Big Grin
27-10-2019 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Feyyym Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Idę po sławę! ~Feyyym
(27-10-2019 16:24)Shimeon napisał(a):  Cześć @Feyyym.

(27-10-2019 13:38)Feyyym napisał(a):  Tak jak wspominałem filmy pojawiać się będą na kanale co dwa dni. Na razie nie będę nigdzie kanału reklamował, może ruch sam się pojawi.

Z tą regularnością dodawania filmów to na twoim miejscu trochę przystopowałbym. Bo jak będziesz wrzucać filmy ("byleby coś przesłać") i nie przyniesie to zamierzonych rezultatów, szybko się zdemotywujesz i zaniechasz dalszego działania. Wink Dlatego na razie skupiłbym się na jednym filmie, promując go wszędzie tam, gdzie się da. Z czasem wyświetlenia\oglądalność filmu nr 1 wzrośnie do takiego stopnia, że ludzie sami będą odnajdywać twój filmik przez wyszukiwarkę YouTuba. Tak więc zacznij się reklamować i nie licz na ruch z nieba, bo taki ruch to nie ma nawet prawa ci na głowę spaść. Sex Chociaż raz piszesz o popularnym filmie, jak dla mnie jest to idealne na początek miejsce na dalszą promocję kanału.

PS: Co to w ogóle za content? Big Grin

Ogólnie myślę że regularność u mnie ma duże znaczenie, reklamować się będę jak już kilka tych filmów na kanale będzie, contentu nie zdradzam Big Grin Filmów nie nagrywam ' byle nagrać ' tylko są to przemyślane produkcje także nic na odpierdziel nie robie Big Grin
27-10-2019 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Idę Tam Gdzie Idę Songoku 2 1,258 11-03-2011 00:57
Ostatni post: Killer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: