Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitchfollowers

Autor Wiadomość
star4x5 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 1.00
Post: #761
RE: Twitchfollowers - PŁACI
Sprawdź:
Może z drugiej strony warto nauczyć niektóre osoby czytania wcześniejszych postów by zapoznali się z tematem bo często w kółko jest wałkowane to samo pytanie Smile
Glosy: chmiel2001 (+1)
22-07-2019 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
skylones Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 479
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 109 +

Forum Gold: 1.00
Post: #762
RE: Twitchfollowers - PŁACI
"Ludzie, którzy wejdą w ten wątek zapewne w dużej mierze nie będą czytać 70 stron, tylko ostatnie, więc akurat zobaczą, że warto się za to brać"

Niby tak, ale tutaj jest walka o miejsca, aby oglądać streamy. Kilka pierwszych osób zarobi (mówię tutaj głównie o ofertach 25x10, gdzie najczęściej limit wynosi 12), a reszta zostanie z niczym. Im więcej osób dołączy, tym większa konkurencja, czyli większe szanse, że zarobimy mniej.
Glosy: star4x5 (+1)
22-07-2019 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henry50 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #763
RE: Twitchfollowers - PŁACI
No to co, zamykać wątek, usunąć go i zostajemy tylko my, żeby nikt więcej nie dołączył Big Grin Jak dla mnie spoko opcja Tongue
22-07-2019 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
star4x5 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 1.00
Post: #764
RE: Twitchfollowers - PŁACI
Pisać tylko o aktualizacjach i ewentualnie problemach związanych ze stroną :] i git.
22-07-2019 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
etner Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 50.00
Post: #765
RE: Twitchfollowers - PŁACI
"Ludzie, którzy wejdą w ten wątek zapewne w dużej mierze nie będą czytać 70 stron, tylko ostatnie, więc akurat zobaczą, że warto się za to brać"

można mieć co do tego wątpliwości, z jeszcze innego względu.
bo jeśli istnieje tak ogromna obawa, ażeby zainwestować 40 zł w funkcjonującą i wypłacającą stronę
(o czym co chwilę, ktoś tu informuje), to należałoby się zastanowić czy sensem pieniądza/zarabiania jest kiszenie ów w zapoconej kieszeni,
liczenie, że sam przyjdzie w nocy nieproszony, wsunie się pod poduszkę i odtąd będzie grał nam hejnały co rano...?
czy wszelako rzeczy mają się odwrotnie i samemu trza się o nań postarać.
a starań tu nie widać, raczej oczekiwanie na hejnały.

i skoro, de facto jest to forum o zarabianiu w dodatku nie na etacie, to taka postawa bardzo kontrastuje. tym bardziej,
gdy w tle jeszcze słychać marudzenia jak to mało ofert bez premki...
nawiedzona to logika, ale jak to w dżungli: silniejsi zjadają słabszych, a skąpi nie zarabiają.

etner, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
Glosy: skylones (+1), chmiel2001 (+1), star4x5 (+1)
22-07-2019 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

chmiel2001 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: May 2018
Reputacja: 22 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #766
RE: Twitchfollowers - PŁACI
(22-07-2019 06:35)Henry50 napisał(a):  Dzisiaj już 6,90. Wczoraj o 15 pisałem, że mam 5,04? A jeszcze 8:00 nie ma.

(22-07-2019 11:00)Henry50 napisał(a):  No to co, zamykać wątek, usunąć go i zostajemy tylko my, żeby nikt więcej nie dołączył Big Grin Jak dla mnie spoko opcja Tongue

Polecam dziennik pracy, tam można się rozpisywać, ile to się nie zarobiło codziennie i nawet co godzinę.

chmiel2001, dumny członek http://zarabiam.com od May 2018.
Glosy: star4x5 (+1)
22-07-2019 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henry50 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #767
RE: Twitchfollowers - PŁACI
Dobra, nie napiszę więcej ile mam. Mam nadzieję, że to Was wszystkich zadowoli i będziecie mogli wieść już spokojne, forumowe życie Smile
23-07-2019 06:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mi3ciu Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #768
RE: Twitchfollowers - PŁACI
Wiecie czemu mi nie nabija żadnych pkt?
23-07-2019 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
star4x5 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 1.00
Post: #769
RE: Twitchfollowers - PŁACI
(23-07-2019 08:24)mi3ciu napisał(a):  Wiecie czemu mi nie nabija żadnych pkt?

A oglądasz odpowiednią ilość minut ? I prawidlowo zamykasz okienko ?
23-07-2019 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zabada1990 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 200
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 45 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.00
Post: #770
RE: Twitchfollowers - PŁACI
dostaliscie wyplaty wczoraj mi suport pisal ze rano beda wyplacac

zabada1990, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2013.
23-07-2019 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: