Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.

Autor Wiadomość
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Sprawdź:
Nie byłem i nie jestem przekonany do tego projektu dlatego wpłaciłem tylko 100$ w celach bardziej testowych.
Było wiele takich programów :
ARBITRAGING.CO ArbiRobot itd

Każdy kończył się tak samo. Nie podoba mi się w programie też mała popularność i niski poziom poleceń, nikt tego nie reklamuje bo się nie opłaca.
Program płaci ok 0.8 % dziennie co daje miesięcznie ok 24%, ja w cloud token mam 25% miesięcznie plus wzrost wartości tokena.

PS Dodam jeszcze, że w Arbi wkład możemy wypłacić po 2 miesiącach, tak samo jak każde naliczenie. Jeśli dziś dostanę naliczenie będę mógł je wypłacić dopiero za 60 dni, nie lubię tego typu blokad stąd uciekam z programu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2019 18:24 przez KryptoHyip.)
29-05-2019 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
31.05.2019r
Podsumowanie miesiąca
Ponad 40 tysięcy zarobione = wypłacone






Blizzilions- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3168 BTC
Miałem rację, program już nie wypłacił i w sieci widnieje jako SCAM.
Zarobek ogólny 0.1168 BTC
w maju 0.0594 BTC
ok 520$


Plus Token - zarobek z bota 1000$

Sprzedałem też monety:

Wpłaciłem
05.03 2 btc po 3800$
2-3.04 1 btc za 4900$
Wpłaciłem 12 500$


Sprzedałem monety i wypłaciłem całość 2,36 btc = 20 500$

Zarobiłem na tokenach:
8000$

Dlaczego sprzedałem monety ?
Na dniach ma się pojawić giełda na której można zakupić monety SCF token, za btc z plus tokena zakupie SCF tokeny, które mam zamiar wysłać na portfel.
Zarobię na trzymaniu monety 2x 12% plus na wartości tokena, zobaczę w jakim tempie będzie rosła cena, albo sprzedam całość jak zrobi x2 albo wyciągnę wkład.

Wo token- zarobek 1270$

SCF Token- łączenie zebrałem 1015 monet, razem z botem na którym mam 11.4 ETH dziennie pozwala mi generować ok 16.5 monet. Cena za token to 3$

Arbistar 2.0 - wypłaciłem wkład teraz co 7 dni mogę wypłacić zysk, pierwsza wyłata 0.00131538 BTC
Zarobiłem 200$ na wzroście kursu oraz 10$ z pierwszego wypłaconego profitu.


World Way Capital
- nadal reinwestuje.
Pogrzebałem ostatnio na temat poprzedniego projektu tego admina ( Pandex) i sytuacja wygląda tak:

Czerwiec 2017r Start programu
20 grudnia konferencja w Dubaju
22 stycznia nowe plany na 100 dni roboczych
16 lutego program przstał wypłacać
W miedzyczasie zablokowali konta użytkownikom z USA, było to z miesiąc przed upadkiem programu.

Program działał ok 8 miesięcy i upadł 1,5 miesiąca po bańce na kryptowalutach, wiadomo jakie były wtedy nastroje na rynku (większość inwestorów uciekało do gotówki)

Dla porównania WWC wystartował ok 21.01 więc jest na rynku 4 miesiące, nastroje na rynku są bardziej pozytywne ze względu na coraz to większe ceny btc i prawdopodobny koniec bessy.

Plan:
5.06 odpalam ostatni większy depozyt na 24 dni robocze
W czerwcu planuje wyciągnąć 2800$ i w lipcu resztę wkładu ( 800$) + 500$ zarobku ( do tej pory pokazuje, że w programie zarobiłem 2160$ +120$ od partnerów).
W/w kwoty planuję wyciągnąć z zakończonych większych depozytów, a dzienne naliczenia nadal reinwestować w plan 16 dni roboczych.

Do kiedy ?
Historia lubi się powtarzać więc zaryzykuję i będę reinwestował każdego dnia, aż pojawi się bonus od depozytu, nowe plany (pisałem o tym wcześniej w dzienniku) lub blokada kont w jakimś państwie ( o czym zapomniałem)
ale nie będę posiadał depozytów dłuższych niż 16 dni roboczych.


Finastone- zarobiłem do tej pory 1050 xrp sprzedawałem średnio po cenie 0.4$ zarobek 420$ z programu oraz na wzroście wartości kryptowaluty 300$

Bittradex jak pisałem wcześniej straciłem 425$




Cloud token
ilość zebranych monet 2888, cena tokena 0.379$ ( część tokenów oddam poleconym z refa, ale myślę, że obecnie nie jest to więcej niż 300 monet)
Dziennie generuje ok 193 monety.


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0

Straciłem w:
Paocard, Bittradex

Skuteczność programów:

Procentowo: 75%

Maj
Zarobiłem 45100zł
Straciłem 1640zł
Bilans +43 460zł



Od początku dziennika:
Zarobiłem 46850zł
Straciłem 2220zł
Bilans +44630zł


Jak widać można zarabiać w internecie całkiem fajne kwoty minimalizując ryzyko Wink
Dodam tylko, że cały zarobek pochodzi z moich inwestycji, nie podałem tutaj kwot z reflinków aby pokazać, że polecanie nie jest konieczne.

PS trafia mnie jak czytam na forach na temat bizziliona Angry:
" Wypłaciłem tylko 25-30% wkładu",
"I cały misterny Pan poszedł się. Wszystko mnie zjadło... Szkoda. "

Dlaczego świat hyip ma tak złą opinię ?
- Bo ludzie nie mają za grosz etyki i polecają program do samego końca, byle zgarnąć prowizję.
- Brakuje osób, które Ci powiedzą : przestań już inwestować w ten program, zalecam wypłatę środków albo chociaż wyciągnięcie wkładu, moim zdaniem jest za późno na inwestycję, odpuść program, wejdź z refa oddam Ci prowizję
Za to słyszymy wszędzie:
" Inwestuj tyle ile możesz stracić",
" Pamiętaj, że programy mają schemat ponziego"
" Nie jestem doradcą finansowym, inwestujesz na własne ryzyko"

Czy uważam, że to źle ? Nie! Ale uważam, że to za mało.
Skąd niedoświadczony inwestor ma wiedzieć, że czas uciekać z programu ?
Skąd ma wiedzieć, że bonusy od depozytu czy nowe plany to czas na ucieczkę a nie dopłacanie do programu ? Skoro program działa 6 miesięcy dlaczego ma teraz upaść?
Nie wie tego i nie może, tego wiedzieć. Wchodzi pod koniec programu dostaje 10% bonusu od depo, program się zwija i "Kowalski" zostaje z niczym i pisze na necie, że hyip to ściema i gówno bo wyciągnął 10% wkładu.


Odkąd interesuje się programami hyip, nie spotkałem dużego "lidera", który wprost by powiedział, żeby zwijać się z programu.
Dlaczego ? Ponieważ do ostatniego dnia wpada mu prowizja z poleconych...


Załączone pliki Obrazki
       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2019 16:18 przez KryptoHyip.)
Glosy: vasili (+1), Arczit (+1)
31-05-2019 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doorm Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 267.00
Post: #43
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Zgadzam się. Polecają do końca i dramat potem jest wejdź tu tu się uda itd. Kto mądry odpuści takiego gościa. Ale tłum może zostać i słabo wierzyć i zapętlać się.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
31-05-2019 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czainik111 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 341
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Da się zarabiać tylko to trzeba robić z głową jak to wszystko w życiu.
Zawsze pewne yzyko istnieje, jak to w każdym biznesie.
31-05-2019 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MiaVega Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
@KryptoHyip
Wiadomo Ci może coś o Statum Globalu? Zastanawiam się, czy warto tam inwestować.
01-06-2019 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Wiadomo, znam ten projekt ale nie działam w nim, dlaczego ?
Statum global, Tessline, i World Way Capital są robione "na jedno kopyto", dają podobne naliczenia.

Jest taka stronka:
https://scamscavenger.tech/

Możesz tam wejść i zobaczyć ile dany projekt jest już na rynku, dla mnie im dłużej tym gorzej.

Dlaczego wybrałem WWC a nie pozostałe dwa ?
- Znam poprzedni projekt admina i mogę dostosować strategię pod ten program ( w pozostałych nie znam adminów)
- WWC działa krócej niż pozostałe wyżej wymienione.
01-06-2019 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makabrycy Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 581
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 50.00
Post: #47
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
jak dla mnie w tej materii jesteś liderem. szacun za robotę, i resercz oraz podejście do tego biznesu Smile Pozdrawiam Smile
Glosy: KryptoHyip (+1)
01-06-2019 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
Dzięki za miłe słowa, ale do lidera mi jeszcze sporo brakuje, nadal popełniam błędy i muszę na tym popracować. Powoli do przodu i może uda się zgarnąć ten upragniony milion Big Grin
01-06-2019 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
W celach testowych wrzuciłem nowy program:

Rapid BTC- 4.08% dziennie, koszt wypłaty 5% wkładu, wrzuciłem 0.01 BTC planuję być w programie ok 5 dni. Ten program uważam, za mocno ryzykowny więc jeśli ktoś chce zainwestować to polecam za drobniaki.
Start programu 31.05.2019r.


REF

czysty link
01-06-2019 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KryptoHyip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.
05.06.2019r
Finastone pierwszy cykl zakończony


Finastone- program okazał się sukcesem co przeczuwałem, wypłaciłem wkład + zarobek jestem do przodu 150%. Wrzuciłem 1600XRP na 10 dni i na tym prawdopodobnie zakończę inwestycję w tym programie.
05-06-2019 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! zen4money 39 6,116 15-11-2023 09:51
Ostatni post: ShuQi
  Dziennik Hyip'iarza :P HerossiK 8 973 14-11-2023 20:57
Ostatni post: CzerwonyKrab
  Bez Pier... się. Hop Hop robie siano paweuq 18 4,472 21-04-2023 11:49
Ostatni post: Marcelo31
  Czy da się wybić stronę samymi treściami? adamcio99922 190 66,384 03-09-2022 13:25
Ostatni post: xdax1
Sad n00b - 0 zarobionych pieniędzy i 0 zero wiedzy jak je zarabiać Kogni 14 7,779 20-04-2022 15:22
Ostatni post: Kogni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: