Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1711
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Jeszcze jedna ciekawostka, Coalco z tego co widzę zdjął kaganiec na węglu ale sam wcześniej wrzucił 2 313 446 ton po 0.00048, czyli technicznie nadal jest kaganiec. A może o tym drobiazgu zapomniał i cofnie to z giełdy. Pomijam zgadywanki skąd ma takie zapasy, nawet kopiąc prockiem nie jest w stanie tego wyskubać. A jak ktoś chce napisać że kupuje węgiel to oświecam: kupuje sam od siebie, jego portfel nie biednieje ale cyfra na giełdzie się zmienia.

Kto jeszcze chce mnie przekonywać, że mamy do czynienia z uczciwą giełdą?
Tak, tak .... wiem..... to wszystko dla dobra gry i graczy. Tylko raz piszecie o giełdzie i handlu i odnosicie sie do świata realnego, jak kolega z podatkami. Ale jak wam wygodnie to interwencje i kagańce są czymś dobrym i oczekiwanym przez graczy. Kto dostrzega dualizm rozumowania?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 13:58 przez marek216.)
Glosy: Anonimowy55 (+1)
07-07-2018 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
siumi8 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1712
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Miałem napisać ale widze że to jak kulą w płot. Zapraszam do GRYWink
Glosy: Karimes (+1), rachman (+1)
07-07-2018 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1713
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Marek nie pisz post pod postem tylko edytuj bo tego forum zasad też chyba widzę nie znasz. Tak tylko piszę jeśli nie wiesz bo jak mod zobaczy to może zareagować.
Nie mam dziś czasu więc odpiszę tylko na to:
"Nie chodzi o to czy PD wyklikasz czy kupisz, chodzi o to, że aby korzystać ze swojej inwestycji musisz kupić licencje. W innym przypadku kopalnia nie wydobywa węgla, a to było treścią umowy"
Gra się rozwija i będzie nadal stąd zapisy o możliwych zmianach. Nie będę gdybać czy zgodne ze sztuką czy nie. Napisane więc trzeba bbyło brać to pod uwagę no chyba że jest się kimś komu pasuje jak mu dają a jak spowalniają to już trzeba prawo, rodo i inne szmeje przywoływać...
Bez licencji też można grać. Mniej możliwości bo kopalnia staje ale też można. Kupienie licencji nie musi być z inwestycji bo wiele osób liczyło - różnie im wychodzi ale to co ukopiesz teraz spokojnie starczy na licencje i zostanie jeszcze dochód więc nie kłam powtarzam.
Licencja zmniejsza dochód a nie uniemożliwia. Do niej zostały dodane np. możliwość szybszego zbierania pkt i podwyższone niektóre widły... Wielu się na tym dorabia psiocząc na licencje a zapominając że to jej skutki.
Licencja stała się elementem gry. Nie kupisz to Twój wybór. Skoro uważasz że zmiana wprowadzona nielegalnie ok. Będzie więcej zmian. Też je będziesz negować czy tylko te nie korzystne z Twojego punktu widzenia?
Nie musisz pochwalać zmian ale nie fałszuj że uniemożliwia granie czy zarabianie. Spowalnia. To różnica. Tyle w temacie. Kończę dyskusję bo szykuję się do wyjazdu a kupa roboty przede mną. Pozdrawiam

Edit: zacytuję Mateusza, do przemyślenia skoro uważasz że wszystkim tak bardzo to się nie podoba.

"Licencja kosztuje mnie 4000 PD. I z tego co piszesz powinienem plakac jak to bardzo pokrzywdzony nie jestem i stratny. A prawda jest taka ze po wprowadzeniu licencji moje obroty i wartosc kopalini sie zwiekszyla Wink to nie program zarobkowo inwestycyjny tylko gra. Trzeba myslec, analizowac i probowac przewidywac Wink jesli nie umiesz oplacic licencji z wydobytego wegla lub nie potrafisz grac na gieldzie to znaczy ze jestes slabym graczem a nie ze gra zchodzi na zly kierunek... To wszystko w temacie Tongue"

Tyle jako podsumowanie. Powodzenia

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 14:41 przez rachman.)
07-07-2018 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1714
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:Licencja zmniejsza dochód a nie uniemożliwia.
Brak licencji uniemożliwia dochód na rozbudowanej kopalni. O rany, trafiam na okrutny beton z nienawiścią do logiki.
Cytat:Gra się rozwija i będzie nadal stąd zapisy o możliwych zmianach. Nie będę gdybać czy zgodne ze sztuką czy nie. Napisane więc trzeba bbyło brać to pod uwagę no chyba że jest się kimś komu pasuje jak mu dają a jak spowalniają to już trzeba prawo rodo i inne szmeje przywoływać...

Dla jasności, nie ma opcji negować jakiekolwiek zmiany w obrocie węglem, opcjach inwestowania itd. Obecnie rejestrujący się na coalco.pl na licencje też nie mogą narzekać bo widzą z czym się muszą liczyć i jak liczyć ew. inwestycje w kolejne levele.

Mam jeszcze raz tłumaczyć?
Umowa z m2m4all była taka że inwestując do 6 levelu kopie 45t/h i nie ważne jakie są ruchy na giełdzie taka kupka mu się zbiera i nie musi nic więcej dopłacać aby korzystać ze swojej kopalni. Obecnie jest inaczej. Jakby m2m4all miał swoją kopalnie (którą ktoś mu zabrał ), a nie wykupił licencji to kopalnia nie wykopie planowanych 45t/h.
Dociera? Ja chyba faktycznie porzucę pisanie i zacznę rysować.


Cytat:Marek nie pisz post pod postem tylko edytuj bo tego forum zasad też chyba widzę nie znasz.

Zasady znam, jak popatrzysz na wcześniejsze posty to są edytowane.
Nie zauważyłem, że nie scaliło postów. Moderatorów proszę o scalenie moich dwóch poprzednich postów.
Cytat:Miałem napisać ale widze że to jak kulą w płot.
Dokładnie kulą, bo na argumenty to ja już przestałem liczyć.
07-07-2018 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arielbtc90 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 20.00
Post: #1715
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
racham szkoda czas mi czasu na takie pierdóły, chodzi o fakt i o zasadę. He to już wiadomo skąd tyle węgla ma coalco...

arielbtc90, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2018.
Glosy: marek216 (+1)
07-07-2018 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1716
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:skąd tyle węgla ma coalco...
Z kwitów na węgiel beka

@rachman od kiedy Mateusz jest guru ekonomi i wyznacznik trendów?
Jeśli on uważa że z licencją kopalnia bardziej się opłaca to ja mu gratuluję. Nic tak nie pobudza gospodarki i nie podnosi zysków jak licencje, opłaty i podatki. Przy tej logice to pewnie dzięki kagańcom i blokadzie jaką stworzył coalco (swoim wrzutem węgla), będzie mógł sprzedawać do więcej i drożej. Oczywiście konieczność odliczenia kosztów PD obniżyła koszt produkcji węgla. No i nie zapominajmy o cenie energii która znika dość sprawnie po cenie na górnym kagańcu - to też pewnie obniżyło koszt kopania. Skąd wy bierzecie takich ekonomistów?

No i jeszcze jeden kamyczek do ogródka "ekonomistów". Ładnie liczycie ile zarania się na kopalni, elektrowni, rafinerii czy fabryce. Więc policzcie tylko proszę dokładnie ile czasu zwraca się taka inwestycja przy obecnych cenach po zawirowaniach i z licencjami na węglu a ile zwracała się zanim coalco wywołał chaos. Dziwi was furgon, paliwo, energia na górnym kagańcu? Mam nadzieję że nie, przecież koszty pracy podrożały o 50% - o tyle mniej więcej podskoczyło PD od wprowadzenia licencji. A jako że o ile teraz kilku zrobiło zapasy to idą "na fali" za 2-3 miesiące będą musieli PD kupować a jeśli w tym czasie nie będzie innych źródeł pozyskania PD niż klikanie nie dość że cena będzie na MAX to będzie deficyt i albo to stanie albo będzie szło na pół gwizdka.

Gratuluję optymistom, jednak lata na własnej działalności uczą że przyjmuje się w wariant pesymistyczny i cieszy z sukcesów a nie nakręca optymizmem i piszczy jak jeb....ie.

Teraz takich ja ja ganicie, ale jeśli ten projekt podzieli losy innych początkowo optymistycznych ( było takich wiele ) to będziecie piszczeć na cały świat, ale ani jeden się nie zająknie że ktoś zakładał taki scenariusz widząc zawirowania po jednym kwartale.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 16:52 przez marek216.)
07-07-2018 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1717
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(07-07-2018 13:33)marek216 napisał(a):  Jeszcze jedna ciekawostka, Coalco z tego co widzę zdjął kaganiec na węglu ale sam wcześniej wrzucił 2 313 446 ton po 0.00048, czyli technicznie nadal jest kaganiec.

beka

(07-07-2018 14:28)siumi8 napisał(a):  Miałem napisać ale widze że to jak kulą w płot. Zapraszam do GRYWink

Zaoszczędziłeś czas.
07-07-2018 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1718
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Karimes nie wiem czego nie rozumiesz i co cię cieszy. Wyprzeda się tańszy węgiel i będzie klin na ofercie coalco - choć podskoczyły koszty produkcji do czasu wyczyszczenia jego oferty nie da się sprzedawać drożej.

Nie wiem czy masz problem z logiką, matematyką, czy tylko ze zrozumieniem zasad giełdy.
Takim ruchem może pisać, że nie ma górnej ceny sprzedaży węgla.
No a to że jego oferta z ilością wyssaną z palca blokuje możliwość handlowania po wyższej cenie to taki drobiazg.

No chyba, że wyjaśnisz mi jak ci z wyższą ofertą cenową mają wyczekać dwa miliony ton aby sprzedać w cenie jaką wykalkulowani jako korzystną?

Oczywiście takie działanie admina jest Twoim zdaniem typowym działaniem jakie można spotkać na każdej giełdzie. Gdzie wy handlujecie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 17:22 przez marek216.)
07-07-2018 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1719
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Karimes to blysnales lol.Ile ci placi Coalco za sciemnianie razem z nim jaka to gra jest cacy?Lizanie d...y za tone wegla jest u ciebie widac w modzie.Smiejesz sie bo nie rozumiesz real gieldy i ekonomi,wiec wszysto na co cie stac to tylko trzepanie reka ze smiechu.Szkoda ze nie widzisz siebie w lusterku ze smiejesz sie sam z siebie a my razem z toba.Ale zapamietaj jedno.Ten sie smieje kto sie smieje ostatni i wez to na powaznie do siebie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 17:22 przez Anonimowy55.)
07-07-2018 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1720
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Liżecie dupę to wy sobie nawzajem póki co. A z tekstami o trzepaniu wróć sobie do kolegów do piaskownicy. Jeszcze najzabawniejsze, że jeden z drugim potem się zarzekacie, że wy oszczerstwami wcale nie rzucacie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018 17:36 przez Karimes.)
Glosy: rachman (+1)
07-07-2018 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,879 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: