Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kultura jazdy na drodze.

Autor Wiadomość
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #1
Kultura jazdy na drodze.
Sprawdź:
Po oglądaniu wiadomości w telewizji zaczął nurtować mnie jeden temat i postanowiłam go poruszyć tutaj w offtopie.

Ostatnimi czasy bardzo dużo słyszy się o tym jak kierowcy jeżdżą pod prąd na autostradach bocznym pasem. Zazwyczaj w dość dużej ekipie, bo nie chcę im się czekać, bo był wypadek. Często też słyszy się o jeździe kierowców pod prąd przez korytarz życia. Strasznie nurtuje mnie to skąd w Polsce wzięła się taka duża fala bezmyślności u ludzi. Wręcz na masową skalę. Sama jeżdżę samochodem, zawsze przepuszczam pogotowie, straż pożarną czy policję. Nie wyobrażam sobie nie zrobić miejsca pogotowiu, które jedzie do wypadku. Nie wyobrażam sobie, że pomoc może nie dojechać albo dojechać za późno. Nie ważne czy to chodzi o mnie, o moich bliskich czy o innych ludzi. Ogólnie jestem bardzo ugodową osobą na drodze, przepuszczam, dlaczego mam się pchać.

A co Wy o tym sądzicie?

Jak dla mnie za coś takiego powinno odbierać się prawo jazdy oraz brać takich ludzi do odpowiedzialności karnej. Dla mnie to jest kompletny brak wyobraźni i bezmyślność.
Glosy: Shadecaster2 (+1), Zasiu (+1)
22-03-2018 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zasiu Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 430.00
Post: #2
RE: Kultura jazdy na drodze.
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Ale skąd się to bierze? Pośpiech? Brak wyobraźni? Głupota? Myślę, że to połączenie kilku cech. Jednak dla takich działań nie ma żadnego wytłumaczenia i powinni za to solidnie karać.
Glosy: Artinesse (+3)
22-03-2018 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #3
RE: Kultura jazdy na drodze.
Po prostu Polska.. Nie no nie twierdze, że tylko u nas tak jest hehe. Po prostu zawsze znajdzie się kretyn + egoista, któremu się spieszy Smile

Może sytuacja troche niezwiązana ale sprzed kilku dni. Jechaliśmy na snowboard z bratem w niedziele, na wąskiej drodze mijaliśmy się z ciężarówką, przed nami jeszcze terenówka, pobocza zaśnieżone, droga oblodzona. Terenówka wpadła do rowu, zatrzymaliśmy się próbując wyciągnąć ją OSOBÓWKĄ z głębokiego rowu. Jak możecie się domyśleć - nie udało się.. Ale chociaż spróbowaliśmy Smile

Zablokowaliśmy tą wiejską drogę na 15 minut podczas wyciągania, już mamy się rozjeżdżać, w międzyczasie inni kierowcy się zatrzymywali i starali się pomóc. Po chwili podchodzi do nas pospieszalski i pyta czy możemy się przesunąć i odjechać samochodami - on sobie objedzie. Z grymasem na twarzy przepuściliśmy go, z niedowierzaniem patrząc, że on jedzie znacznie większą terenówką od tej co w rowie była Xpokerface

Zamiast stanąć, pomóc, spróbować wyciągnąć to pchał się, spieszył i miał gdzieś innego kierowce w potrzebie. Brak słów ale spokojnie.. karma wraca Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018 17:55 przez jarunioo7.)
Glosy: Artinesse (+3)
22-03-2018 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hoolig4n Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,124
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 575 +

Forum Gold: 69.00
Post: #4
RE: Kultura jazdy na drodze.
jarunioo7 Dokładnie, to jest Polska. Mówię to z perspektywy 21 latka, który od ukończenia 19 roku życia opuścił ten pier**lnik i wyjechałem do Anglii, gdzie planuję zostać już raczej na stałe. Tutaj gdzie mieszkam (Lester, jak ktoś z okolic, albo przejazdem to zapraszam na browarka Big Grin ) oraz w Londynie, gdzie mieszka moja rodzina jeździ się świetnie. Kierowcy są mega uprzejmi, kultura jazdy jest ogromna. Ludzie Cię wpuszczają, jeździ się tutaj na suwak, nikt nie wymusza pierwszeństwa, nie ma tutaj takich typowych buraków. Nie wiem czym to jest spowodowane, w każdym razie jeździ się super. Nie ważne, czy jadę motocyklem, czy samochodem. Ostatnio wróciłem samochodem do Polski, żeby odwiedzić dziadków, ciocie i resztę rodzinki. To co tutaj się dzieje, to jest po prostu masakra Big Grin Wyjeżdżam elegancko z portu i żeby nikogo nie okłamać przez dosłownie pierwszą godzinę jazdy chyba 3 albo 4 razy typ albo wymuszał pierwszeństwo, albo wpychał się na upartego, albo lewym pasem sobie cisnął 70/80kmh, gdzie dozwolona prędkość to 140... facepalm Jeśli czyta to ktoś, kto mieszka w Anglii to potwierdzi moje słowa Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2018 23:22 przez Hoolig4n.)
Glosy: Artinesse (+3)
11-04-2018 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adwez Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 658 +

Forum Gold: 118.00
Post: #5
RE: Kultura jazdy na drodze.
To co się dzieje na autostradzie, to brak słów. Takie sytuacje, jak jazda pod prąd nie powinna mieć w ogóle sytuacji. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak głupi(w tym przypadku, to raczej komplement) muszą być ludzie, którzy jeżdżą pod prąd na takich drogach. Ahh.. W skrócie: powinni zabierać takim prawo jazdy bez możliwości ponownego wyrobienia, mandat co najmniej 5 tyś zł, oraz sprawa w sądzie z argumentem zagrożenia ludzkiego życia. Dziękuje, pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 13:01 przez Adwez.)
Glosy: Artinesse (+3)
12-04-2018 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #6
RE: Kultura jazdy na drodze.
Artinesse, naoglądali się na yt kompilacji wypadków itp z Rosji czy Ukrainy i tak to według mnie się przeniosło do Polski. Kiedyś przed powstaniem yt tak nie było albo po prostu ja tego nie pamiętam Tongue
Glosy: Artinesse (+3)
12-04-2018 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hoolig4n Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,124
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 575 +

Forum Gold: 69.00
Post: #7
RE: Kultura jazdy na drodze.
(12-04-2018 13:07)Driver napisał(a):  @[Artinesse], naoglądali się na yt kompilacji wypadków itp z Rosji czy Ukrainy i tak to według mnie się przeniosło do Polski. Kiedyś przed powstaniem yt tak nie było albo po prostu ja tego nie pamiętam Tongue

Naprawdę uważasz, że wpadki spowodowane są portalem z filmikami? facepalm Idąc Twoim tokiem myślenia- delikwent obejrzał sobie kompilację wypadków z Rosji i powiedział "aa, też tak chcę" i celowo wyjechał na czołówkę z ciężarówką? ...
Glosy: Artinesse (+3)
12-04-2018 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #8
RE: Kultura jazdy na drodze.
(12-04-2018 13:41)Hoolig4n napisał(a):  
(12-04-2018 13:07)Driver napisał(a):  @[Artinesse], naoglądali się na yt kompilacji wypadków itp z Rosji czy Ukrainy i tak to według mnie się przeniosło do Polski. Kiedyś przed powstaniem yt tak nie było albo po prostu ja tego nie pamiętam Tongue

Naprawdę uważasz, że wpadki spowodowane są portalem z filmikami? facepalm Idąc Twoim tokiem myślenia- delikwent obejrzał sobie kompilację wypadków z Rosji i powiedział "aa, też tak chcę" i celowo wyjechał na czołówkę z ciężarówką? ...

Obejrzał, ma w podświadomości że ktoś tak robi i że on "ten jeden raz" też tak może zrobić Tongue
Glosy: Misiał (+1), Artinesse (+3)
12-04-2018 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #9
RE: Kultura jazdy na drodze.
Ludzie postradali rozum. Tak jakby własnego rozumu nie mieli i nie uświadamiali sobie konsekwencji tego co robią. Kary są za niskie. Tak jak wyżej napisałam i napisaliście powinni konsekwencje wyciągać z tego. Jak policja jedzie do wypadku to od razu zajmować się też takimi kierowcami. Jak potrafią nazbierać mandatów na pijakach, którzy jeżdżą za kierownicą to i nazbierali by mandatów na takich co zawracają przy wypadkach.
12-04-2018 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Hoolig4n Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,124
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 575 +

Forum Gold: 69.00
Post: #10
RE: Kultura jazdy na drodze.
(12-04-2018 14:06)Artinesse napisał(a):  Ludzie postradali rozum. Tak jakby własnego rozumu nie mieli i nie uświadamiali sobie konsekwencji tego co robią. Kary są za niskie. Tak jak wyżej napisałam i napisaliście powinni konsekwencje wyciągać z tego. Jak policja jedzie do wypadku to od razu zajmować się też takimi kierowcami. Jak potrafią nazbierać mandatów na pijakach, którzy jeżdżą za kierownicą to i nazbierali by mandatów na takich co zawracają przy wypadkach.

Fakt, niestety coraz więcej osób jeździ pod wpływem alkoholu. Jeżeli w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę np. zginęła by moja najbliższa osoba- nie miałbym skrupułów. Ba, z przyjemnością poszedłbym do więzienia.
12-04-2018 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Godzina jazdy na rowerze, aby zasilić przez 24h dom w energie elektryczną MaLiN 8 3,962 14-01-2016 22:04
Ostatni post: gege17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: