Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #881
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Ktoś może chciał się szybko dorobić, widzi że nie ma tak lekko i może dlatego hejtuje.
Nikt nie jest idiotą. Nie ma tu jakichś pakietów określających konkretnie ile zwrotu i wypłacających od razu. Każdy rejestrując się łatwo może policzyć kiedy zwróci mu się inwestycja. Jak ktoś chce tylko zarobić - zarobi tylko musi wiedzieć jak. Niektórzy chcą się tylko pobawić i pograć.

Prawda jest taka, że jeśli ktoś chciał szybki zarobek bez problemu mógł zrobić tutaj 200% w 3 tygodnie. I wiesz co? Coalco by na tym nie ucierpiało w żaden sposób - tak jest zbudowane. Tylko wydaje mi się, że takich osób nie ma. Była możliwość zakupu węgla po cenie 0.00014 teraz można go sprzedać za 0.00028.

Nikt nie wyklucza, że nadal jest taka możliwość. Zależy od cen węgla a te zależą od popytu/podaży.





Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
Glosy: coalco (+1), rachman (+1)
10-04-2018 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #882
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Widać kolega regulaminu nie czytał skoro pytał skąd kurs BTC, z tematem się nie zapoznał skoro widzi w tym program inwestycyjny typu hyip a może nie zna definicji tego słowa Undecided Tu szybko nie zarobi. To gra z przymusową opcją "zabawy" Wink a zarobki są przy okazji. Nie pogra nie zarobi, nie jak w hyipie szybka wpłata, chwila nerw i wypłata albo ... Sad

Co do możliwości no tak jak wspominasz @kolorpurpury są by szybko zarobić ale to nie jest opcja gwarantowana. Jak ktoś chce lub potrafi to się pobawi w ten sposób ale w przeciwieństwie do hyipów gra nie gwarantuje zwrotu nawet złotówki. Możliwości jest wiele np. zakup szybko nowego budynku jakiegoś drogiego który produkuje i jest możliwość bycia monopolistą przez jakiś czas - ale to też różnie może być. Tu wszystko jest zabawą, spekulacją, ryzykiem, rządzi się prawami giełgowymi itd. i tak ma być jeśli to ma być gra ekonomiczna Smile
Hyipy gwarantują... ale w stosunku nie wielu osób słowa dotrzymują. Coalco nie wiem gdzie coś gwarantuje prócz zabawy - która dla jednych jest marna dla innych super. Jeden woli rpg inny warcaby, proste Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: coalco (+1)
10-04-2018 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #883
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Skot najpierw nazywasz to hyipem a później podajesz argumenty totalnie przeciwko temu.
Glosy: coalco (+1), rachman (+1)
10-04-2018 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korlim Online
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #884
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
póki co nie wiem co o tym sądzicie ale jest za tym aby Coalco dał ofertę sprzedaży o wartości 500zł żeby osoby posiadające elektrownie uzbierały trochę energii bo często pojawia się deficyt a to nic dziwnego przy wzroście liczby graczy i 2 elektrowniach?

@Karimes ktoś oprócz ciebie ma elektrownie ? bo gdzieś widziałem info o 2 ale nie wiem czy to twoja i coalco czy 2 osoby

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 22:39 przez korlim.)
10-04-2018 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #885
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jedna jest moja. A czy ktoś inny w obecnym momencie posiada to nie wiem.
10-04-2018 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
skot Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #886
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(10-04-2018 18:29)coalco napisał(a):  @Skot, klasyczny przykład widzenia rzeczy pozytywnych jako negatywne. Twój punkt widzenia jest dla mnie wręcz druzgocący ale prosiłbym o jakieś argumenty Wink

@coalco, prosze Cie. Moze inaczej. Co dla Ciebie jest pozytywne, nie musi byc dla mnie.

To, ze ograniczyles sie tylko do wersji polskojezycznej - przeciez ograniczyles.

Znaczne wydluzenie zwrotu inwestycji - przeciez wydluzyles.

Twoje interwencje na rynku (mozesz kreowac gielde jak Ci sie podoba, wystawiajac miliony zasobow po kazdej cenie) - przeciez tak robisz.

To, ze "gra" odstrasza cenami budynkow/rozbudowy kopalni potencjalnych nowych "graczy" - ceny rozbudowy sa kosmiczne.

Poszukiwanie REALNYCH srodkow finansowych na forum typowo hyipowych. - inaczej mowiac pies z kulawa noga by sie nie zainteresowal Twoja gra gdybys ja promowal w innych miejscach.

Rozumiesz juz o co chodzi? Zalozyles, ze wszystkie Twoje pomysly sa super i kazdemu sie podobaja, a tak nie jest.

A już teza o tym, że coalco to hyip, który nie wytrzyma trzech lat bo ma tylko polskojezyczna wersję to jedna z największych bzdur jakie czytałem w ciągu ostatnich 36 lat.

A ile jeszcze osob z Polski zainwestuje co? Ile masz kont bez inwestycji? Skad brac nowych ref?.

I obys mial racje, ze za 3 lata bedziesz dalej wyplacal.
Pozyjemy, zobaczymy.

@rachman
Co to jest hyip to wiem. Nie ja pisalem ze "gra" pociagnie 3 lata. Regulamin czytal, porownaj cene z Coalco a BitBaya- 23.300. Coalco wplata 1 BTC = 24,157.97 PLN], Coalco wyplata 1 BTC = 24,149.04 PLN. Widzisz roznice? A kwiatkow bylo jeszcze wiecej.
Do reszty odniose sie jutro.

edit. Zmiana ceny na BB na Coalco nie. Rozumiesz juz skad moje pytanie o btc?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 22:58 przez skot.)
10-04-2018 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #887
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:Rozumiesz juz o co chodzi? Zalozyles, ze wszystkie Twoje pomysly sa super i kazdemu sie podobaja, a tak nie jest.
Około 90% na oko ludzi w tym temacie wszystko pasuje, wielu ma uwagi ale mało osób narzeka a Ty jesteś pierwszy (a może drugi) któremu nic się nie podoba. Weź przeczytaj cały temat potem wypowiadaj się w imieniu graczy. Gra nie jest dla każdego i tak ma być. Od początku o tym jest mowa.

edit: Reszty nie musisz komentować - mamy odmienne zdanie. Nim coś z moich słów skomentujesz proszę zapoznaj się z całym tematem bo piszesz jakbyś nic z niego nie czytał. Serio to oszczędzi pisaniny. To dobrze że wiesz co to hyip ale tym bardziej gdybyś zapoznał się z grą i tematem w którym wiele jest wypowiedzi byś zrozumiał że tu nie ma żadnych obietnic zysków a tym bardziej szybkich Wink
Co do kursu skoro wiesz skąd kurs to po co pytasz skąd? Spytaj jak często lub w jaki sposób go aktualizuje Coalco po prostu. Będzie sensowniejsze to pytanie.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 23:08 przez rachman.)
10-04-2018 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #888
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jak nie pasuje to sobie znajdź coś lepszego to chyba proste co nie? Wszystkie Twoje argumenty są znane użytkownikom. Inwestycje w ciągu pierwszego miesiąca myślę, że można liczyć w tysiącach PLN. I nikt nie oczekuje szybkiego zwrotu.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
10-04-2018 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #889
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No spokojnie parę tysi weszło mimo że wyraźnie od początku jest zaznaczane ze to ma być gra a nie możliwość inwestycji. Widać to było gdy były chwilę widoczne różne staty korporacji. Zresztą każdy niech robi jak chce. Wielu jedzie na free ale sporo osób coś wrzuca. Nikt jeszcze nie pisał chyba że przeoczyłem że wchodzi wyłącznie dla zysku i widzi w tym krowę dojną typu hyip. Możliwości widać ale nie gwarancje. Myślący tak byli sprowadzani szybko na ziemię że owszem są możliwości ale to złożone i nikt nie może mieć gwarancji bo nikt nikomu nie obiecuje jak w hyipach zwrotów ani dużych ani szybkich ani w ogóle. Gdyby to był hyip to bym nawet w to nie wchodził z kasą tak mówiąc szczerze. Jest wiele lepszych ale totalnie hyipowych a nie tego szukałem do zabawy jak wielu tu innych osób.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 23:10 przez rachman.)
10-04-2018 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karimes Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 320
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #890
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ale czekaj czy to nie hyipy obiecują gruszki na wierzbie po czym znikają po kilku miesiącach z pieniędzmi użytkowników? Czy to nie hyipy oferują duże pieniądze w krótkim czasie? Czy to właśnie nie są hyipy? Czyli duże pieniądze w krótkim czasie i upadek jeszcze w szybszym czasie no bo z czego by mieli to wypłacać? No to są hyipy. Teraz ty nazywasz coalco hyipem przy czym argumentujesz to tym, że ceny budynków są zbyt duże i przez to trzeba długo czekać na zwrot czy zyski? Ty sam sobie zaprzeczasz. Przecież gdyby to miało iść w hyipy to czy Coalco by nie dał dużo niższej ceny budynków i dużo wiekszych zysków z nich a co za tym idzie szybszego zarobku? Po czym po masowych wpłatach ludzi by się zwinął?Przecież to wtedy miało by sens. Tak zwabiasz ludzi do hyipow oferując bardzo duży zysk w krótkim czasie. Tak samo brak wersji anglojęzycznej. Czy to dla niego nie byłoby wtedy lepsze? Przyciągnąć kolejne wpłaty z zagranicy? Co by mu to jako hyip szkodziło? Że miałby więcej pieniędzy? Każdy twój argument jest do dupy i jest przeciwieństwem tego co chciałeś udowodnić czyli to, że Coalco niby jest hyipem
Glosy: coalco (+1)
10-04-2018 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 32,026 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: