Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.23 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnowienia » Opóźnienia odnowień, temat związany z odnowieniami

Autor Wiadomość
anonimowo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1111
RE: Odnowienia
Sprawdź:
eforsa siedzi cicho i skubie powoli. Z tymi aktywacjami, odnowieniami i ich brakiem to mówi bardzo dużo. A dla mnie to, że mimo długiego stażu - spadam stąd. To jest jakiś absurd. Dajcie mniejsze stawki ale nie tnijcie....
Glosy: fusek (+1)
22-11-2017 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
fejQ Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1112
RE: Odnowienia
Wiecie co...? Mnie się wydaje, że przyznawanie leadow w eforsie wygląda tak... Siedzą w biurze, popijają kawusie, zagryzając jakieś kanapki z cateringu na dowóz i trwa narada...

Fusek: "hmmm ma dzis 12 odnowień, dobra damy 12.. niech ma! A co!"

Fejq: "ma tyle samo wejsc co zawsze, ale konwersja mu skoczyła, więc damy mu troche mniej... I tak się nie kapnie, skoro ma mniej wiecej tyle samo leadow na tyle samo wejsc co zawsze"

Mahuzz: "ohooo ten ma coś mniejszy ruch ostatnio czyli skupił się na konkurencji... Dajmy mu dziś wszystkie odnowienia, niech myśli, że eforsa to solidna firma i na nowo wszystkie linki do nas przepnie. Niech ma!"

Ostry2ostry: "hmmm cieżka sprawa powinien mieć 9 aktywacji i 14 odnowień dziś ale dajmy mu 4 aktywacje i 7 odnowień, a jak będzie marudził na czacie to mu się najwyżej powie, że miał gorszy dzień co się często zdarza bo nikt inny nie zgłaszal problemów z konwersją"

Anonimowo: "temu też odetnijmy bo coś za dużo dziś ma, a jak będzie coś marudził, że nie tylko jemu nie wpada to się wymyśli coś, że np jakaś awaria była w t-mobile i playu"


Po napisaniu takich postów podejrzewam, że najbliższa wypłata zostanie wstrzymana, z powodu rzekomego promowania niezgodnego z regulaminem (choć opis promocji ustalałem nie dalej niż 3 tygodnie temu i zostało to zaakceptowane)... Szczerze? Zatrzymujcie sobie ja nie zbiednieje
Glosy: danoneksss (+1), id-user (+1), pavi (+1), fusek (+1)
22-11-2017 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ostry2ostry Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 293
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 98.00
Post: #1113
RE: Odnowienia
Dokładnie miałem tak samo .Kiedy się upomniałem to otrzymałem odpowiedz ze operator zatrzymuje 5% na poczet reklamacji ale jak nie ma to zwraca i rzeczywiscie po 3-4 tyg dostalem tego leada .Niestety leada o któregu juz sie nie upomniałem i siedziałem cicho nie otrzymalem od 1,5 miesiąca .
W takim razie ja kto wytłumaczyć ? Od dawna widziałem że dziwnym trafem przy 2 tyg odnowienia znikają .
22-11-2017 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mielo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #1114
RE: Odnowienia
Ja z kolei wczoraj dostalem 4 odnowienia za poprzednie aktywacje, ktorych bylo 9 no ale wiadomo, te 5 osob moglo sie wypisac z subskrypcji. Rowniez wczoraj kolejne 5 osob zapisalo sie do subskrypcji a dzisiaj dostalem tylko jedno odnowienie na 14 aktywacji. System platnosci to MT GO 5 czyli codziennie powinny wpadac odnowienia za 2,5 zl Wink Na MT pracuje od tygodnia ale jak tak dalej pojdzie to chyba przetestuje inny serwis Wink
22-11-2017 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1115
Odnowienia
(22-11-2017 15:33)mielo napisał(a):  Ja z kolei wczoraj dostalem 4 odnowienia za poprzednie aktywacje, ktorych bylo 9 no ale wiadomo, te 5 osob moglo sie wypisac z subskrypcji. Rowniez wczoraj kolejne 5 osob zapisalo sie do subskrypcji a dzisiaj dostalem tylko jedno odnowienie na 14 aktywacji. System platnosci to MT GO 5 czyli codziennie powinny wpadac odnowienia za 2,5 zl Wink Na MT pracuje od tygodnia ale jak tak dalej pojdzie to chyba przetestuje inny serwis Wink


To akurat wcale nie jest zły % Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
22-11-2017 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
id-user Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 515
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #1116
RE: Odnowienia
Czemu eForsa się nie wypowiada na niewygodne tematy ?

Sprawdź mój mentoring z Afiliacji i Erotyki
[Obrazek: banner.png]
22-11-2017 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1117
RE: Odnowienia
Dostałem informację, że ta cała koparka kryptowalut miała miejsce, bo testowali nową opcję zarobku dla partnerów Big Grin
22-11-2017 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
id-user Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 515
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #1118
RE: Odnowienia
beka beka beka beka

Sprawdź mój mentoring z Afiliacji i Erotyki
[Obrazek: banner.png]
22-11-2017 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #1119
RE: Odnowienia
Konkretnie od wczoraj koparka była aktywna do poranka, niestety nie jest to opłacalne w żaden sposób. Biorąc pod uwagę obciążenie procesorów i potencjalny wpływ na ewentualną konwersję jest to opcja nie warta świeczki. Przynajmniej nie w formie połączenia z PP.
22-11-2017 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,865
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #1120
RE: Odnowienia
(22-11-2017 18:10)mahuzz napisał(a):  Dostałem informację, że ta cała koparka kryptowalut miała miejsce, bo testowali nową opcję zarobku dla partnerów Big Grin

zartujesz sobie tak?
dla partnerow? to gdzie pieniadze za te testy?
22-11-2017 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Odnowienia dafid95 9 4,040 14-05-2017 13:32
Ostatni post: mahuzz
Smile Zmiana modelu płatności a odnowienia krzysio3001 1 2,056 14-09-2014 10:48
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: