Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy » + Dokładane każdego miesiąca 1500 zł dodatkowo z wypłaty

Autor Wiadomość
Shadecaster2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 154 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #141
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
Sprawdź:
chciałem zainwestować w LSK założyłem konto na BITBAY wczoraj o 10 i do teraz mi nie zweryfikowali go + nie ma błyskawicznych przelewów są standardowe, śmieszna strona zanim zweryfikują, dojdzie wpłata to nie będzie sensu inwestować ; P
01-09-2017 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
wude Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #142
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
@Shadecaster2 Akurat to nie jest wina giełdy Wink kryptowaluty wchodzą do mainstreamu przez co wprowadzane są regulacje unijne itp i weryfikacje kont są dokładniejsze.
Glosy: Shadecaster2 (+1)
01-09-2017 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #143
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
Wystarczy napisać @ do giełdy czy też zadzwonić - zawsze to przyśpiesza dana prośbę.

ps: zna się ktoś dobrze na slack-u ? Cool
01-09-2017 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xavano Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #144
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
A ja standardowo odpowiem jutro na wasze pytania i będę siedział sobotę i niedzielę na giełdzie.
Glosy: Shadecaster2 (+1)
01-09-2017 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fergussson Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 120.00
Post: #145
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
A ja mam pytanko Tongue
Chciałbym sobie wpłacić na giełdę (Bittrex) jakąś małą kwotę i zobaczyć co i jak. Jaki polecacie portfel(BTC) żeby móc łatwo i przyjemnie go doładować przelewem?

Fergussson, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
Glosy: Shadecaster2 (+1)
01-09-2017 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
wude Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #146
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
@Fergusson, kup BTC na jakieś polskiej giełdzie i stamtąd bezpośrednio zrobisz przelew na bittrex Wink
01-09-2017 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xavano Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #147
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
Panowie jutro odpowiem na wszystkie pytania do mnie jakie były przez ostatnie dni.

Jednak na szybko odpowiem odnośnie wiadomości zadawanych na PW - Czym się kieruję, czym uczyłem (odpowiem jutro) jednak najważniejsze i "wiemy, że nikt nie chce sprzedawać gotowej recepty, żeby nie robić sobie konkurencji"

Chłopaki zrozumcie, nie robicie żadnej konkurencji, na giełdach czy to giełda papierów wartościowych czy dzisiaj giełda kryptowalut są już miliony ludzi z całego świata.
To, że ktoś żyje w jakimś małym mieście, i tam mało kto wie o kryptowalutach to nie znaczy, że wszędzie jest tak. (Wiem, że większość waszych znajomych nie inwestuje w nic bo boi się o swoją ciężko zarobioną kase na etacie) I nie myślcie, że wypłacić jakieś 400 zł dziennie jest jakimś obciążeniem dla giełdy..
haha, Bittrex wam wypłaci po zweryfikowaniu konta do 100 Bitcoinów dziennie, a to wartość ponad MILIONA PIĘCIUSET TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Przez giełdy przepływają miliardy dolarów, jeżeli ktoś ma pretensje do giełdy, że traci to jest za przeproszeniem TĘPY - Każdy z nas wie, że giełda to są wzrosty i spadki, ty decydujesz w co wchodzisz kiedy wchodzisz i na jaki okres. To czy będziesz z tego bogaty czy też stracisz kasę zależy od Ciebie, nikt z batem nad tobą nie stoi i nie mówi w co inwestować. Poza tym każdy który całymi dniami siedzi na giełdzie, a tacy ludzie są, zawsze będą nad tymi który "tradują" przez 2 godziny dziennie.
Nie ma się co oszukiwać np. ja w Maju kupiłem kryptowalutę LISK za 0,5 dolara a sprzedałem po 1 dolarze (100 % zysku) jednak dzisiaj zaledwie 3 miesiące później LISK jest za ponad 7 dolarów, ponad 1300 % zysku by było.

Ale nie tylko na tym, więc gdybanie zostawmy za sobą. Smile


Ale dam szybką radę dla wszystkich, miejcie tego zasranego LISK'a na oku, on jak Ethereum może się ubogacić z 7 dolarów do 300 w kilka miesięcy, bądźcie czujni, oczywiście, wasze pieniądze - wasze inwestycje, ja tylko sugeruję i za nic nie ponoszę odpowiedzialności. Jednak mogłem na nim zrobić 1200 % w 4 miesiące a sprzedałem za szybko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2017 09:12 przez Xavano.)
Glosy: Roluś (+1), Mailowiec (+1), sowiecki odpad (+1)
01-09-2017 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xavano Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #148
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
(27-08-2017 18:35)rufus91 napisał(a):  A jak to u Was wyglada z opodatkowaniem? W jaki sposob je placicie, badz w jaki sposob unikacie ich placenia? Pytam bo ciezko w sieci o rzeczowe informacje na temat opodatkowania obrotu kryptowalutami, zazwyczaj napotykam sie jedynie na interpretacje indywidualne. Slyszalem rowniez, ze handlujac na gieldach spoza UE praktycznie niemozliwym jest sprawdzenie danej osoby przez Urzad Skarbowy, lecz w jakis sposob przychod ze sprzedazy kryptowaluty na FIATY wplywajace na moje konto musi byc opodatkowane, tak sądze. Jakie są Wasze doswiadczenia w tej kwestii?

Jest sporo materiałów na YT poświęconym rozliczaniem z zarobków z kryptowalut a Urzędem Skarbowym.
W skrócie 2 progi podatkowe 18 i 32 %
18 % do kwoty bodajże 85 tysięcy rocznie (Około 7 tysięcy zł na miesiąc jak by to rozbić na 12 miesięcy)
32 % powyżej 85 tysięcy rocznie.

Odjąć oczywiście koszt uzyskania dochodu - Czyli np. jak wpłacasz na giełdę 10 tysięcy złotych, a wyjmujesz 30 tysięcy złotych, to rozliczasz się z 20 tysięcy złotych.

(27-08-2017 20:47)bayon1122 napisał(a):  Xavano widze ze skorzystales na ostrym skoku dwoch walut. Jak je wyszukujesz ?
Jak siedzę całymi dniami na giełdzie to obserwuję wcześniej ustawiając zakładkę "CHANGE" na stronie głównej giełdy, aby pokazywało mi kryptowaluty z największym dodatnim procentem w danym dniu, jak coś ma gwałtowny skok, zaraz to widać i jest to dobry moment na wejście, bo zawsze takie kryptowaluty przyciągają ludzi i są pompowane do pewnego momentu, ale też trzeba ostrożnie i nie chciwie bo jeżeli coś rośnie np. +30 % w 2 minuty równie dobrze może tyle stracić.

(27-08-2017 22:38)rufus91 napisał(a):  
Cytat:Mailowiec napisał(a):
[quote]Tu nikt nie wymienia krypto na fiaty Jerk

W przypadku gdy autor tematu zrealizuje swój cel i będzie chciał zakupić przedstawiony wcześniej samochód nie będzie miał wyjścia i będzie zmuszony do wymiany. Z resztą każdy kiedyś je sprzeda, chyba że wejdzie jakaś mega globalna platforma zajmująca się płatnościami kryptowalutą w każdym sklepie, stacji, restauracji itd. Z tym, że wówczas pewnie zostanie zatrudnionych pierdyliard urzędasów do skarbówki, żeby łapać potencjalnych "oszustów okradających państwo" Big Grin

Jeżeli wypłacę z giełdy np. 60 tysięcy zł, to zostanie mi 49200 zł netto po odjęciu 18 % do urzędu skarbowego.
Problemem jest, że wypłata np. 100 tysięcy złotych, to już podleganie pod próg podatkowy który ja nazywam złodziejskim 32 %.
Czyli z 100 tysięcy, trzeba oddać 32 tysiące do urzędu skarbowego.
68 tysięcy na czysto.


Zrobiłem dzisiaj kilka akcji na giełdzie po 1 - 1,5 % - Jednak nie będę wrzucał póki co screenów bo w poniedziałek na giełdę ze środków własnych przeleje 1000 złotych, więc ok. 275 $ zasili mój "Wallet" na bittrexie.
Chociaż w sumie z tradingu nie zaszkodzi


[Obrazek: 5e3b01f640ea2.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2017 09:12 przez Xavano.)
02-09-2017 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ratchet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 45 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #149
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
Mógłbyś wyjaśnić czym się kierowałeś przy drugim wejściu w tego SWIFTa? Pierwsze i trzecie rozumiem (chyba Jerk), ale tego drugiego nie mogę rozgryźć.

Ratchet, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2017 23:53 przez Ratchet.)
02-09-2017 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
prymul1 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,569
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1108 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 447.00
Post: #150
RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy
(02-09-2017 17:40)Xavano napisał(a):  Jeżeli wypłacę z giełdy np. 60 tysięcy zł, to zostanie mi 49200 zł netto po odjęciu 18 % do urzędu skarbowego.
Problemem jest, że wypłata np. 100 tysięcy złotych, to już podleganie pod próg podatkowy który ja nazywam złodziejskim 32 %.
Czyli z 100 tysięcy, trzeba oddać 32 tysiące do urzędu skarbowego.
68 tysięcy na czysto.

A nie lepiej po przekroczeniu kwoty 85 000 dochodu rocznie przejść na podatek liniowy 19%?
03-09-2017 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wygraj Pakiet Pro w Cryptiony dzięki któremu rozliczysz podatki z kryptowalut tomek019 1 1,548 12-02-2024 10:34
Ostatni post: Hybrid1990
  Afiliacja. Jest 4k miesięcznie. Cel to 10k. Automatyzacja Uczciwoscpoplaca 9 1,327 13-11-2023 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
Its My Birthday! ITP zarabianie na arbitrażu kryptowalut walexis 1 263 20-09-2023 18:17
Ostatni post: Hybrid1990
  Giełda IDAX 2$ + 2$ polecenie Kołątaj 1 1,162 16-08-2023 17:42
Ostatni post: Hybrid1990
  Wycena Fanpage 82 tys. Polubień Bobi2k17 3 2,175 20-04-2023 07:56
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: