Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział IIII - przyszłość

Autor Wiadomość
kochamkesz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #701
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
Sprawdź:
Baby zalicza elegancko wszystko i bardzo szybko. Z nivea coś się popsuło od wczoraj, na 20 zrobionych zaliczyło tylko 5, wcześniej miałem zaliczenia na poziomie 98%. Cały czas tak samo wykonuję. Od wczoraj również nivea za 0,30 w ogóle mi nie zalicza. Na 20 zrobionych aż 0 (zero!). Z innymi akcjami też lipa...... Co wcześniej codziennie miałem wszystkich zaliczeń ok 90/100

Pisałem do admina zobaczymy czy w ogóle odpisze 4

„Tylko głupiec nie ma wątpliwości.” Karel Capek

[Obrazek: AgroDane-Logo-1.png]
21-06-2017 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pekulski104 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 205
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 24 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.53
Post: #702
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??

pekulski104, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2016.
21-06-2017 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mlodszy.htw Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 30.00
Post: #703
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
Co wy się tak spinacie. Niektóre akcje są podliczane przez admina, "Nivea no" jest jedną z nich. A z tego co zauważyłem to go nie ma bo o północy nie podliczył akcji, przecież on też ma życie prywatne.

(21-06-2017 20:14)pekulski104 napisał(a):  To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??

Czy tego pierwszego zdania tylko ja nie rozumiem? No jeśli wpisujesz nieprawidłowe dane to jakim cudem chcesz przypomnieć hasło?

mlodszy.htw, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
21-06-2017 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pekulski104 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 205
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 24 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.53
Post: #704
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
(21-06-2017 20:37)mlodszy.htw napisał(a):  Co wy się tak spinacie. Niektóre akcje są podliczane przez admina, "Nivea no" jest jedną z nich. A z tego co zauważyłem to go nie ma bo o północy nie podliczył akcji, przecież on też ma życie prywatne.

(21-06-2017 20:14)pekulski104 napisał(a):  To nivea to jakieś chore jest.. konto zalożone potwierdzone wpisuje dane nieprawidlowe wpisuje email by przypomnieć hasło nie istnieje takie cos.. WTF!!

Nerwicy dostalem przez to..

Wam też tak jakoś dziwnie nalicza to ?
http://screenshot.sh/mLaeE3qCfKmFO

Dzisiaj np na 37 akcji zaliczyło tylko 5 czy to są jakieś zaległe czy może jeszcze mi zaliczy jak to jest z tym panowie??

Czy tego pierwszego zdania tylko ja nie rozumiem? No jeśli wpisujesz nieprawidłowe dane to jakim cudem chcesz przypomnieć hasło?

Chodziło mi o to że wpisuje dane konta login haslo itp i wyskakuje mi nieprawidłowe dane.. zbyt dzisiaj narwany jestem Big Grin

Apropo tych akcji nivea pisze ze jesli jestes w nivea to na baby logujesz sie z tych samych danych a mi tak nie działa i musialem stworzyc nowe konto na baby.. Big Grin

Ale no nic zrobilem te dwie akcjie zobaczymy co bedzie narazie nic nie nalicza


Edit: Młodszy czyli jak mam np 5/21 akcji to wcale nie musze sie jeszcze obawiać bo może jeszcze zatwierdzi prawda Wink ?

pekulski104, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2017 21:04 przez pekulski104.)
21-06-2017 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlodszy.htw Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 30.00
Post: #705
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
@pekulski104, dokładnie. Zaliczenia będą jak admin podliczy akcje więc na pewno coś Ci jeszcze wpadnie.
U mnie na stronie nivea wszystko działa bez zarzutu. Co do kont to również na nivea baby muszę zakładać nowe konto, nie są one połączone.

mlodszy.htw, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
Glosy: pekulski104 (+1)
21-06-2017 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #706
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
Ludzie spokojnie bez paniki, wszystko Wam zaliczy.
21-06-2017 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlodszy.htw Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 30.00
Post: #707
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
(21-06-2017 21:22)wsite napisał(a):  Ludzie spokojnie bez paniki, wszystko Wam zaliczy.

Dokładnie. Podejrzewam, że dzisiaj to nastąpi bo nowe akcje wpadły. Wróciły akcje kapitalni, menigokoki oraz gamesfun.
Kurde strasznie długo odnawia się ta akcja Nivea kobieca opinia. Myślałem, że przez 2 godziny pyknę ten limit 10 ale chyba się przeliczyłem przez to odnawianie.

mlodszy.htw, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
21-06-2017 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #708
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
Zgubiłem się już we własnym temacie, no nieźle. Miałem dzisiaj pracować nad jakimś podsumowaniem ale rano wstałem dość późno i brakło czasu #standard. W sumie od kilku dni mówię sobie "wstanę o 7-8, zrobię akcje i będę miał czas na resztę rzeczy" tsa... wstaję 10-11 i jestem w plecy z akcjami. Mam już 40 złotych zlecone a wypłaty już jutro..

[Obrazek: 79InhLR.png]
21-06-2017 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciastkO Offline
Żałosny OSZUST
*

Liczba postów: 323
Dołączył: Sep 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #709
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
Gdzie piszecie opinie o tych produktach nivea (oczywiście jeśli ktoś może zdradzić i nie wpłynie to na jego zarobki)?
Ile znaków, zdań ma ta opinia ?
21-06-2017 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #710
RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc
(21-06-2017 22:06)Pablo1878 napisał(a):  Zgubiłem się już we własnym temacie, no nieźle. Miałem dzisiaj pracować nad jakimś podsumowaniem ale rano wstałem dość późno i brakło czasu #standard. W sumie od kilku dni mówię sobie "wstanę o 7-8, zrobię akcje i będę miał czas na resztę rzeczy" tsa... wstaję 10-11 i jestem w plecy z akcjami. Mam już 40 złotych zlecone a wypłaty już jutro..
Faktycznie masz tu spam. Może załóż temat o mypay w dziale dyskusje o zarabianiu, chyba, że Ci to nie przeszkadza.
22-06-2017 07:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ mahuzz 1,458 439,103 31-12-2022 13:35
Ostatni post: mahuzz
  Pasja i pieniądz - Światła przyszłość z pomocą internetu. moskou 19 7,647 11-10-2017 12:59
Ostatni post: war43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości