Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 46 Głosów - 3.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich

Autor Wiadomość
devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #13531
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Sprawdź:
(14-04-2017 21:12)wojtal0 napisał(a):  a ja stwierdzam, ze cale te leadmore to oszusci i nic wiecej..mialem zarobione jakies drobne ponad 100zł bo chcialem sprobowac co i jak u tych debili i dostalem bana prawdopodobnie za to, ze mialem adres strony darmowytestinteligencji.pl ja rozumiem o naduzyciach darmowy itp. ale test przeciez jest darmowy, a tylko wynik platny..Po przykrych wydarzeniach nigdy nie wroce do tych zlodzeji, ciesze sie ze nie doszedlem do paru tysiecy bo tez by ukradli..Twu wasza mac i te banalne programy, na których dzieci daja wam zarabiać gruby hajs plus to co ukradniecie innym..

Brakuje jeszcze bana na internet i będzie gitara. Wesołych kolego. Smile

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
14-04-2017 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #13532
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Rozumiem jakby Ci kasy nie wypłacili, a byś promował uczciwie, ale tak to oni bardzo dobrze zrobili beka
14-04-2017 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Toskan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 770
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 213 +

Forum Gold: 8.00
Post: #13533
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
@wojtal0 rozumiem Twoje rozczarowanie Smile, ale najpierw przeczytaj slownik, a potem regulamin i kogos wyzywaj od zlodzieJi. Jak Ci sie nie podobaja programy dla dzieci to wez swoje zabawki i idz do innej piaskownicy.

Toskan, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
14-04-2017 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ELdollaro Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 462
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #13534
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(14-04-2017 20:03)Leadmore napisał(a):  Dobre wieści na wieczór - Play PIN znowu działa, więc powinny już normalnie działać zapisy w tej sieci.
Przetestujcie na swoich starterach linki, które promujecie czy na każdym programie jest już ok.

Oj to chyba jutro linki zarzuce jakies Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2017 22:59 przez ELdollaro.)
14-04-2017 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #13535
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Wczoraj wieczorem właczyłem reklamę o 22 i dwa razy combo ktoś zrobił nawet aktywacje x2 dzisiaj o 1 w nocy Huh Pozdrawiam wszystkich tych co twierdzili ze mi sie nisza wypaliła, a nie jest to wina operatorów Sex

[Obrazek: Screenshot_2017-04-15-06-44-37.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 05:57 przez Maciejoss20.)
15-04-2017 05:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LucasxD Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 32 +

Forum Gold: 2.00
Post: #13536
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(15-04-2017 05:48)Maciejoss20 napisał(a):  Wczoraj wieczorem właczyłem reklamę o 22 i dwa razy combo ktoś zrobił nawet aktywacje x2 dzisiaj o 1 w nocy Huh Pozdrawiam wszystkich tych co twierdzili ze mi sie nisza wypaliła, a nie jest to wina operatorów Sex

[Obrazek: Screenshot_2017-04-15-06-44-37.png]

Ty jesteś chyba jakiś niedorozwinięty stwierdzasz to na podstawie dwóch leadów? Równie dobrze mogło to być szczęście, albo jakieś opoźnienia z całego dnia skoro wpadło koło północy... Ja rozumiem jak byś generował dziennie w granicach 100-150 leadów wtedy to można zrzucać winę na problemy z operatorami, ale nie zarobki do 100zł Lol Nie rób z siebie idioty i zastanów się czasem do co piszesz, bo tego nie da się czytać Xpokerface
Glosy: Bazyl (+1), jarekxD (+1), jarunioo7 (+1), p0lo (+1), mateusz2045 (+1), devilll (+1), NapalonaOla16 (+1), szykiryki (+1), Krissu (+1), egzel (+1), wojtekmi12 (+1), Czaq (+1), loloisback (+1)
15-04-2017 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #13537
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Bardziej mi chodziło o to, że konwersja wróciła do tego co było wcześniej nie 2 leady tylko 6 leadów w 2h od włączenia reklamy. Pokaż mi swoje zarobki jak zarabiasz te parę stów dziennie przy tych cięższych czasach dla subów... Niedorozwinięte to są chyba nie, które osoby którym się pisze, że jest awaria, a oni dalej piszą swoje o tym że target zbyt wąski lub mam ciągle tych samych klientów. Wystarczy, że z dniówki 25 zł na reklamę dam 50 zł czy 100 i mam już te twoje parę stów Smile

(15-04-2017 07:46)LucasxD napisał(a):  
(15-04-2017 05:48)Maciejoss20 napisał(a):  Wczoraj wieczorem właczyłem reklamę o 22 i dwa razy combo ktoś zrobił nawet aktywacje x2 dzisiaj o 1 w nocy Huh Pozdrawiam wszystkich tych co twierdzili ze mi sie nisza wypaliła, a nie jest to wina operatorów Sex

[Obrazek: Screenshot_2017-04-15-06-44-37.png]

Ty jesteś chyba jakiś niedorozwinięty stwierdzasz to na podstawie dwóch leadów? Równie dobrze mogło to być szczęście, albo jakieś opoźnienia z całego dnia skoro wpadło koło północy... Ja rozumiem jak byś generował dziennie w granicach 100-150 leadów wtedy to można zrzucać winę na problemy z operatorami, ale nie zarobki do 100zł Lol Nie rób z siebie idioty i zastanów się czasem do co piszesz, bo tego nie da się czytać Xpokerface

Nie ma sensu rozmawiać z Tobą parę postów w tył wszyscy pisali, że konwersja spadła bardzo przez awarię operatora, a ty nadal swoje. Czyżby multikonto Krissa? Post pisany tym samym IQ. Zresztą nie mam zamiaru dalej prowadzić konwersacji z amebą.

A tak poza tym pokaż mi ss z tymi swoimi 100-150 leadami dzisiaj wychodzi to jakieś 600-900 zł. Prosimy o dowody Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 08:32 przez Maciejoss20.)
15-04-2017 08:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #13538
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
[Obrazek: 52616655.jpg]

Lol
Glosy: Czaq (+1), loloisback (+1)
15-04-2017 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wojtekmi12 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 327
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 38 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 14.02
Post: #13539
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Ten koleś mnie rozbraja Big Grin Raz się chwali,raz żali. Żeby tylko jego zarobki były na poziomie 100 leadów to ok... Ale jakby każdy zaczął wrzucać tu swoje zarobki i relacjonować to nic bym się nie dowiedział o awariach, konkursach itp., więc się człowieku ogarnij i załóż dziennik w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym,bo już sporo osób na dość Twoich żali, pretensji i chwalenia się niebotycznymi zarobkami....

Zapraszam, póki działa:150zł za 15minut roboty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 08:55 przez wojtekmi12.)
Glosy: NapalonaOla16 (+1), LucasxD (+1), Krissu (+1)
15-04-2017 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #13540
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Czy ja się chwale zarobkami? Nawet do galerii nic nie wrzucam. Wrzuciłem 2 ss w swoim zyciu w tym temacie, a piszesz ze sie wielce chwale... Nie widziałem, jeszcze aby ktos uzyskał na te czasy 100-150 leadow dziennie na Leadmore. Do pisania bajek to się nadajecie. Inni potrafia okreslic ze jest coś nie tak po 20-30 leadach, a wy potrzebujecie 100-150 dziennie albo tysiace chyba na waszych konkursach z Lewandowskim itp. Weźcie zejdzcie na ziemie lepiej. Ludzie wrzucaja w galerie pierdoly po 1 leadzie, a po mnie jedziecie, aby pokazać jacy jesteście fajni. Kto jest normalny zauważy ten głupi hejt jak przeczyta temat parę stron w tył. Inni też wrzucali tutaj ss i jakoś nikt głupio nie pisał.

Gdyby nie te nasze ss z nagłym spadkiem konwersji to nie dowiedziałbyś się o awarii z playa czy ze są problemy z drugim programem. Jak macie głupio pisać to do cyrku, a nie wypowiadać się w tym temacie.

Kończę ten temat i zarabiajcie te swoje 100-150 leadów dziennie pryszcze w kwietniu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 09:08 przez Maciejoss20.)
15-04-2017 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,835 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise
  Nowa strona pobieraczka (prawdopodobnie) miniek9090 9 3,151 17-12-2013 10:15
Ostatni post: lukasz.t

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości